Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

TVS Apache 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Benelli trk 502 & tvs neo x3i
    Alıntı ozgurkayihan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dostum ben satıyorum benimkini bir bak istersen... http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...6260556/detay/

yepisyeni daha
    daha yeni almışsın neden saıyorsun?

birde ben antalyadayım sen sitanbulda. o motorun antalyaya gelmesi maliyet açısından kargo+satış vs 350-400 lira arasında tutuyor.
    NE MUTLU TÜRK'ÜM DİYENE

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Hyosung GT 250R
    Alıntı sezer aykaç adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    daha yeni almışsın neden saıyorsun?

birde ben antalyadayım sen sitanbulda. o motorun antalyaya gelmesi maliyet açısından kargo+satış vs 350-400 lira arasında tutuyor.

250 lik alıcam 600 bilem olabilir,evt antalyada olduğuna dikkat etmemişim...biner gidersin yahu nolcak önümüz yaz

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    tvs apache rtr150 gri (2011)
    merhaba arkadaşlar bende cc yükselteceğimden dolayı motorumu satıyorum ilgilenecek arkadaş var ise ayrıntıları aşağıdaki linkte bulabilirsiniz. kolay gelsin.
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...6376591/detay/

Motosikleti
    tvs 2011 gri
    arkadaşlar 2 haftadır başından beri okuyorum yazılarınızı bu ne güzel dayanışmadır, ne güzel paylaşımdır , hepinizi tebrik ederim kazasız belasız inşallah motorlarınıza binersiniz. Ben izmirde oturuyorum yaklaşık bir yıldırda apaciyi kullanıyorum ama aranıza yeni katıldım (üye oldum).Son günlerde 2 el satanlar artmış gibi geldi coğunluk büyütüyor motorunu sanırım. Birkaç arkadaştan çalışma esnasında gelen sesten şikayet vardı. Bendede oldu giderken 4000-5000 devir arası sanki düdük öttürüyorlarmış gibi, orta ayaklık kapandığında ekzoz bağlantısı orada dayanacağı yer var.Titreşimden dolayı oynuyormuş .Dayanağına küçük bir parça hortum kesip taktım kesti.Motor daha 2500 te fazla binemedim malum kış.[COLOR="Silver"]
    jackonbir ve EneS_Turker bunu beğendiler.

yasinim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Daelim Roadwin 250r
    Alıntı ekremz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba arkadaşlar bende cc yükselteceğimden dolayı motorumu satıyorum ilgilenecek arkadaş var ise ayrıntıları aşağıdaki linkte bulabilirsiniz. kolay gelsin.
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...6376591/detay/
    reis ilanını inceledim cbr 250 ile takas düşünüyorum yazmışsın başkan bizim arkadaşta var son hızı 160 oda zorla yani normal seyirde 130 / 140 yapıyo bizim apaçiler 100 / 120 zaten yapıyo yani bana sorarsan haddim değil ama cbr 250 ile bizim apaçinin arasında çok da fark yok ( kalite sağlamlık fiyat yakıt açısından değil hız açısından yoksa hondanın kalitesi tartışılamaz )
    acun0 bunu beğendi.
    Bende hakkın kaldıysa sevildiğin yıllara say...

M.balibey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı adanalı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar,bende motorumu satıyorum,bilginize.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...6330831/detay/

mehmet_gemli geçmiş olsun kardeş,umarım çabucak bulursun.

M.balibey ,oynama orjinaliyle.
    Abi orjinaline gore ebatta lastik yok ki en son internette 110 80 17 on 130 80 18 arka michelin pilot sport buldum uyarsa alaym duyorum

ixeywent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache (Kırmızı.08) (SATTI)
    Alıntı M.balibey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi orjinaline gore ebatta lastik yok ki en son internette 110 80 17 on 130 80 18 arka michelin pilot sport buldum uyarsa alaym duyorum
    biraz kalın olur hadi arka sorun olmazda ön çok kalın olmamalı.
    Ver Red'i Ortalık İnlesin, Herkes Bu Sesi Dinlesin

Aslinda su surat motorun yerini bulabilsem daha iyi olacak benim icin adresi var ama feribottan inip nasl gidilir bilmiyorum

Motosikleti
    Hyosung GT 250R
    Aslinda su surat motorun yerini bulabilsem daha iyi olacak benim icin adresi var ama feribottan inip nasl gidilir bilmiyorum
    ben ordan almıştım, ters garip bi yer,minibüs geçio mecidiyeköyden çağlayana doru giden minibüsler ordan geçiolar sor birilerine gösterirler...gelcein yer m.köy olmalı yani. motor alcam diosan hele bide 0 alcam diosan alma benimki 550km de satıorum ayrıca plaka derdin yok bişi yok,gel vereyim sana motoru link aşağıda...
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...6260556/detay/

Yok ben lastik alicam motorum var 396 kmde sadece yeni kapida inicem de nasil giderim hic bilmiyorum

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:36 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:27 ----------

Birde interntte sadece arka icin buldum michelinebat 100 yada 110 80 18 110da sikinti olmaz herhalde oturur janta

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:38 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:36 ----------

Birde interntte sadece arka icin buldum michelinebat 100 yada 110 80 18 110da sikinti olmaz herhalde oturur janta

Motosikleti
    Hyosung GT 250R
    Yok ben lastik alicam motorum var 396 kmde sadece yeni kapida inicem de nasil giderim hic bilmiyorum

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:36 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:27 ----------

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:38 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:36 ----------

yahu arkadaş lastiklerde ne var anlamıorum ben hiç şikayet etmedim lastikten virajda gaz vermessen sorun olmuyo gene satamadık yaw .)

Motosikleti
    yahu arkadaş lastiklerde ne var anlamıorum ben hiç şikayet etmedim lastikten virajda gaz vermessen sorun olmuyo gene satamadık yaw .)
    virajda gazda versen sorun olmaz gerçi benim arka ırc ön orjinal. özgür bence bu kadar acele etme motoru satmakla hem burdan satamassın o motoru çünkü buraya genelde motoru olanlar girip yazıyo zaten. illa bi gecede satmak istiyosan çek değerinden 300 tl aşağı satarsın. ama kimse bunu yapmaz onun için acele etme ve burda bu kadar yazmana gerek yok giren zaten görür hayır almaya kalkacak olan adamda bi bit yeniği var sanacak bu kadar satma isteği üzerine kimse anlamaz hyo alacağını bişeyi var derler

yasinim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Daelim Roadwin 250r
    Alıntı ixeywent adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    virajda gazda versen sorun olmaz gerçi benim arka ırc ön orjinal. özgür bence bu kadar acele etme motoru satmakla hem burdan satamassın o motoru çünkü buraya genelde motoru olanlar girip yazıyo zaten. illa bi gecede satmak istiyosan çek değerinden 300 tl aşağı satarsın. ama kimse bunu yapmaz onun için acele etme ve burda bu kadar yazmana gerek yok giren zaten görür hayır almaya kalkacak olan adamda bi bit yeniği var sanacak bu kadar satma isteği üzerine kimse anlamaz hyo alacağını bişeyi var derler
    aynen katılıyorum değerinden 300 400 aşşağıya çek benim ortime alalım hemen sıfıra para biriktirip duruyo
    Bende hakkın kaldıysa sevildiğin yıllara say...

Lastiklerde ne mi var soguk hava kuruda kayarma yapyor gaz verip vermemeyle alakasi yok islakta zaten dua ede ede gidiyorsun hele birde asvalt diye doktukleri kirec tasi ve ziftli olan yerde islaga geldin mi yandn 200 300 tl icin hayatimi riske atamam axikcasi

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:20 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:24 ----------

Arka. 110 90 18 ebatlarda problem olmaz herhalde ama onde 110 70 17 varmis sadece arkayi kesin alirim ama on icin ne diyorsunuz arkada bence bir problem olmaz gibi yani 1 cm cok fark yaratmaz gibi yanaktada 10 cmnin %80i yerine 11 cmnin %90 I olcak yani yanak 8 cm yerine 9.9 cm olacak ozellile bora abi yorumun nedir arka lastik icin

Motosikleti
    CRF
    Lastiklerde ne mi var soguk hava kuruda kayarma yapyor gaz verip vermemeyle alakasi yok islakta zaten dua ede ede gidiyorsun hele birde asvalt diye doktukleri kirec tasi ve ziftli olan yerde islaga geldin mi yandn 200 300 tl icin hayatimi riske atamam axikcasi

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:20 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:24 ----------

Arka. 110 90 18 ebatlarda problem olmaz herhalde ama onde 110 70 17 varmis sadece arkayi kesin alirim ama on icin ne diyorsunuz arkada bence bir problem olmaz gibi yani 1 cm cok fark yaratmaz gibi yanaktada 10 cmnin %80i yerine 11 cmnin %90 I olcak yani yanak 8 cm yerine 9.9 cm olacak ozellile bora abi yorumun nedir arka lastik icin
    Islak havalarda başlarda bende çok zorluk çekiyodum.Gazı ve frenleri bir bayan elini tutarmışçasına kullanınca oldukça yere tutunarak gidiyo

Motosikleti

arka sorun olmaz kardeş. 130 da taksan kalın olur ama arka sorun olmaz ön sorun olur kalın takmanı tavsiye etmem.

cakturkc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cbf 150

Yenikapı'dan Mecidiyeköy'e 69A nolu halk otobüsleri ile gidebilirsiniz.Feribot yolcu çıkışından çıkınca solda otobüs duraklarında 15 dk'da bir kalkar.
    “Deneyen başaramayabilir lakin denemeyen zaten kaybetmiştir.”

Alıntı QuerysmaS adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Islak havalarda başlarda bende çok zorluk çekiyodum.Gazı ve frenleri bir bayan elini tutarmışçasına kullanınca oldukça yere tutunarak gidiyo
    Riske girmeye degmez hemde aldik motoru sanki binmek icin degilde garajda bekletmek icin aldik. Birde sadece islakta degil kurudada tam lastigin yanagina kadar yatrincada kayma var tek kisin on 25 arka 28 sisiriyorum ama yinede oluyor en iyisi 200 300 tl verip hic riske girmememkama ebatlar konusu kafama takildi alicaz bide uymazsa

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:05 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:54 ----------

Alıntı cakturkc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yenikapı'dan Mecidiyeköy'e 69A nolu halk otobüsleri ile gidebilirsiniz.Feribot yolcu çıkışından çıkınca solda otobüs duraklarında 15 dk'da bir kalkar.
    Cok tesekkur ederim herhalde tek otobusle gidiliyor dimi donerkende ayni binicem yeni kapiya gitmek icin

cakturkc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cbf 150
    Cok tesekkur ederim herhalde tek otobusle gidiliyor dimi donerkende ayni binicem yeni kapiya gitmek icin
    Rica ederim.Tek otobüsle gidiliyor, aynı otobüsle de dönebilirsiniz.
    “Deneyen başaramayabilir lakin denemeyen zaten kaybetmiştir.”

NoVaRiX - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Lastik konusunu nasıl halledeceğiz arkadaşlar ya? Fuara gideceğim cumartesi günü, şöyle bir bakınacağım ama bizim makinelere 1e1 uyan lastik üreticisi yok herhalde?
    ~ Bütün mesele yolda olmak... ~

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler