Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

TVS Apache 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    anil89tas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sıfırdan
    Alıntı ozgurkayihan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hyosung alıyorum ondan satıyorum,0ı plakasıyla beraber 4150 filan geliyor. plakası da 10 günde çıkıyo nerdeyse...
    Özgürüm şimdiden hayırlı ve uğurlu olsun yeni motorun.Tvs'yi de alan hayrını görsün.şimdii eğri oturup doğru konuşmamız gerekise :

senin motora biçtiğin değer: 3700TL ayrıca 76TL noter masrafı var.50TL sigorta bedeli (sigortada alıcının ismi olmadan ruhsat vermiyor emniyet) yani senin motor bize 3850'ye geliyor yaklaşık.
    motorun sıfırı 3900TL .plaka, ruhsat ve sigorta işlemleri 250 (kendin yaptırmak şartı ile) toplamda ne eder? = 4150 TL (ama kontağa ilk anahtarı takacak olmak paha biçilemez)
    yanlış anlama ben 300 lira için bu zevkten (ilk çalıştırıyor olmak) vazgeçmezdim.

tabi diyebilirsinki sıfır gibi, servis bakımları yapıldı vee MAL BENİM MALIM, 4150 lira motor, 50 lira ilk bakım, 50 lira yaktığım benzin deyip 4250 istersin ve kimse bişey diyemez.

ben sadece hyona erken kavuşabilmen için bilgi vereyim dedim

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    M.balibey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaslar bizim jantlara michelin on110 80 17 arka 130 80 18 uyar mi

Motosikleti
    Hyosung GT 250R
    Alıntı anil89tas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Özgürüm şimdiden hayırlı ve uğurlu olsun yeni motorun.Tvs'yi de alan hayrını görsün.şimdii eğri oturup doğru konuşmamız gerekise :

senin motora biçtiğin değer: 3700TL ayrıca 76TL noter masrafı var.50TL sigorta bedeli (sigortada alıcının ismi olmadan ruhsat vermiyor emniyet) yani senin motor bize 3850'ye geliyor yaklaşık.
    motorun sıfırı 3900TL .plaka, ruhsat ve sigorta işlemleri 250 (kendin yaptırmak şartı ile) toplamda ne eder? = 4150 TL (ama kontağa ilk anahtarı takacak olmak paha biçilemez)
    yanlış anlama ben 300 lira için bu zevkten (ilk çalıştırıyor olmak) vazgeçmezdim.

tabi diyebilirsinki sıfır gibi, servis bakımları yapıldı vee MAL BENİM MALIM, 4150 lira motor, 50 lira ilk bakım, 50 lira yaktığım benzin deyip 4250 istersin ve kimse bişey diyemez.

ben sadece hyona erken kavuşabilmen için bilgi vereyim dedim
    şimdi aradım yukarlarda da bulamadım, adam yeni almış 4400e gelio plakası ötv si herşeyi içinde...he sende dersin 4400 veririm 0 alırım o da senin fikrin tabi ama 500 km çiziksiz motoru ben 700tl için tercih ederim,hyosung için 0 almaya da yetio param ama baktıklarım 1000-2000 km 1 liraya kadar düşüyor fiyatları. her yiğidin yyoğurt yiyişi var anıl,her malın da bi alıcısı ama böle yorumları kulağana küpe olsun ulu orta değil özel mesajla yapılır... icabında almayı düşünen adamın aklını çelmiş olursun.

anil89tas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sıfırdan
    şimdi aradım yukarlarda da bulamadım, adam yeni almış 4400e gelio plakası ötv si herşeyi içinde...he sende dersin 4400 veririm 0 alırım o da senin fikrin tabi ama 500 km çiziksiz motoru ben 700tl için tercih ederim,hyosung için 0 almaya da yetio param ama baktıklarım 1000-2000 km 1 liraya kadar düşüyor fiyatları. her yiğidin yyoğurt yiyişi var anıl,her malın da bi alıcısı ama böle yorumları kulağana küpe olsun ulu orta değil özel mesajla yapılır... icabında almayı düşünen adamın aklını çelmiş olursun.
    kardeşim art niyetle atılmış bir mesaj değildi.sadece bilgilendirme amacıyla yazdım.ne distribütörüm ne de acentayım.trafik takipçilere yaptırırsan 4400e gelir.dediğim gibi motor senin, dilediğin fiyatı biçersin.gönül isterdi ki cebimde o kadar para olsaydı da seninle pazarlığa tutuşsaydık

ERROR88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750S
    [QUOTE=jackonbir;2592990]
    aynen satılsın ki hyo ma kavuşayım fuar var h.sonuı CNR da motor fuarı oraya gidicem bitane beğencez...haydeee gidio apache satıopruuummmm bakmadan geçme vatandaşş....

apache den inip hyo ya binmek eşşekten inip katıra binmeye benzer
    demedi deme
    KATILIYORUM

bu arada anahtarımı kaybettım yedek te kayıptı kafayı yedım son 6 saattır anahtarımı arıyorum kontak depo yan kapak toplam 80 tl mıs celık kılıt te var bayada saglam onunda anahtarı yok onuda kesıcem olmassa ulen topcase ın var sadece yedegı yandık yahuu
    www.erkakurye.com

Süvarİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TvS_ApAChE
    [QUOTE=ERROR88;2593447]
    Alıntı jackonbir adlı üyeden alıntı Mesajı göster

KATILIYORUM

bu arada anahtarımı kaybettım yedek te kayıptı kafayı yedım son 6 saattır anahtarımı arıyorum kontak depo yan kapak toplam 80 tl mıs celık kılıt te var bayada saglam onunda anahtarı yok onuda kesıcem olmassa ulen topcase ın var sadece yedegı yandık yahuu

ALLAH yardımcın olsun kardeş. gecenlerde bende işyerine kaybetmiştim. 1 saat sonra çay ocağının altından çıktı. umarım bulunur.
    ..::Gülmek bir mükafattır, ağlayan gözlerin gördüğü::..

..::Mağlubiyet; kimine göre galibiyetden bir adım öte::..

[QUOTE=ERROR88;2593447]

KATILIYORUM

Gecmis olsun cok kotu bir durum umarim bulursun 80 + kilitte az masraf degil yani

mehmet_gemli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apach - SYM Wolf - Bajaj Dominar 400 (2023)
    [QUOTE=ERROR88;2593447]
    Geçmiş olsun kardeşim inşallah en yakın zamanda bulursun anahtarınıda gerek kalmaz masrafa yok yere hayırlısı olsun.

Bu arada bende 1 ay önce yaptığım ufak bir kazanın ücretini sigortadan aldım hesabıma yatırmış bugün sevindim.

[QUOTE=mehmet_gemli;2593553]
    Alıntı ERROR88 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçmiş olsun kardeşim inşallah en yakın zamanda bulursun anahtarınıda gerek kalmaz masrafa yok yere hayırlısı olsun.

Bu arada bende 1 ay önce yaptığım ufak bir kazanın ücretini sigortadan aldım hesabıma yatırmış bugün sevindim.
    Gecmis olsun abi trafik sigortasi karsilamiyor mu zaten neden bir daha para yatrmslar

Bizim jantlara on 110 arka 130 sgar mi acaba

Adana İl Temsilcisi adanalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XJ6 DİVERSİON F, YAMAHA BW'S 100
    arkadaşlar,bende motorumu satıyorum,bilginize.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...6330831/detay/

mehmet_gemli geçmiş olsun kardeş,umarım çabucak bulursun.

M.balibey ,oynama orjinaliyle.
    DÜNYADA ÖLÜMDEN BAŞKASI YALAN. BORA KARAKAŞ (BEN)
    KİMSEYE KİN DUYMAM,DÜŞMANIM KİNDİR BENİM.....YUNUS EMRE

ERROR88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750S
    ANAHRARIMI BULDUUUUUUUM. Şirket arabasına düşmüş girmediğim delik kalmadı en s
    Son çöpe bile bakmıştım
    www.erkakurye.com

Motosikleti
    DÜZELTME
    sabah sabah m.gemli diye yazmışım.

ERROR88 kardeş sevindim anahtarını bulduğuna.

otherworld - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha xt660z
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...71033908/detay

bu ilandaki motorun sahibi kesin olmamakla beraber, büyük ihtimalle bir dolandırıcı. fark ederseniz ki fiyatı diğerlerinden çok ucuz. zaten telefon numarasını yazmamış. üşenmedim biraz önce kişiye mesaj attım hemen beni aradı. önce bana nereden aradığımı sordu. sonra, istanbul dışında olduğunu söyledi. plakasını sordum hatırlamadığını söyledi olabilir dedim. "ne zaman öğrenebilirsiniz sizi tekrar arayayım" dedim. "hatırlamıyorum" dedi. :s peki dedim "motoru nasıl görebilirim".! "hafta sonu dönücem o zaman bakabilirsiniz" dedi. bu tip dolandırıcılar var son zamanlarda baya bir çoğaldı. nasıl dolandırıyor derseniz, sizin motoru kaçırmak istemediğinizi anladığı an bana kapora havale edin diyor. havaleyi hesaba değil isme göndermenizi istiyor. tüm bu anlattıklarımı bir ev ilanında yaşadım. tecrübe oldu. ben düşmem diyordum ben bile düştüm. kulağınıza küpe olsun.

bu da benim motorun ilanı
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...72925062/detay

yasinim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Daelim Roadwin 250r
    bora abi motoru satsanda bu topiği bırakma halen bilgilerine ihtiyacımız var...
    Bende hakkın kaldıysa sevildiğin yıllara say...

Motosikleti
    Hyosung GT 250R
    Alıntı otherworld adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...71033908/detay

bu ilandaki motorun sahibi kesin olmamakla beraber, büyük ihtimalle bir dolandırıcı. fark ederseniz ki fiyatı diğerlerinden çok ucuz. zaten telefon numarasını yazmamış. üşenmedim biraz önce kişiye mesaj attım hemen beni aradı. önce bana nereden aradığımı sordu. sonra, istanbul dışında olduğunu söyledi. plakasını sordum hatırlamadığını söyledi olabilir dedim. "ne zaman öğrenebilirsiniz sizi tekrar arayayım" dedim. "hatırlamıyorum" dedi. :s peki dedim "motoru nasıl görebilirim".! "hafta sonu dönücem o zaman bakabilirsiniz" dedi. bu tip dolandırıcılar var son zamanlarda baya bir çoğaldı. nasıl dolandırıyor derseniz, sizin motoru kaçırmak istemediğinizi anladığı an bana kapora havale edin diyor. havaleyi hesaba değil isme göndermenizi istiyor. tüm bu anlattıklarımı bir ev ilanında yaşadım. tecrübe oldu. ben düşmem diyordum ben bile düştüm. kulağınıza küpe olsun.

bu da benim motorun ilanı
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...72925062/detay
    bunu sahibinden.com şikayet etmek lazım...ben şimdi edicem senin anlatığın gibi durumu bildiricem şüpheli gördüğü yazıcam sende yaz abi,etkili olur.

otherworld - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha xt660z
    yazdım özgür.

Motosikleti
    Alıntı yasinim adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bora abi motoru satsanda bu topiği bırakma halen bilgilerine ihtiyacımız var...
    buralardayım zaten.

paradiseizmir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pancar motoru
    apaçi için lastik hangisini tavsiye edersiniz izmirdeyim bu arada michlen apaçiye uygun ebat bulamadım
    Ya olduğun gibi görün Ya gödündüğün gibi ol

Motosikleti
    Benelli trk 502 & tvs neo x3i
    slm arkadaşlar.

yakın zamanda bende rtr alacagım.

2012 yılında farklı renkler gelecek mi? bu konuda bilgisi olan var mı.

daha önce canlı olarak kırmızı siyah ve füme renklerini gördüm. sarısını canlı olarak görmedim.

gördügüm reknler içinde füme rengi hoşuma gitti. fakat netten gördügüm resimlerden sarı renkte bu modele çok yakışıyor.

aslında hondanın getirecegi modeli bekliyordum fakat gelen model ile rtr arasında daglar kadar fark var.
    NE MUTLU TÜRK'ÜM DİYENE

Motosikleti
    Hyosung GT 250R
    Alıntı sezer aykaç adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    slm arkadaşlar.

yakın zamanda bende rtr alacagım.

2012 yılında farklı renkler gelecek mi? bu konuda bilgisi olan var mı.

daha önce canlı olarak kırmızı siyah ve füme renklerini gördüm. sarısını canlı olarak görmedim.

gördügüm reknler içinde füme rengi hoşuma gitti. fakat netten gördügüm resimlerden sarı renkte bu modele çok yakışıyor.

aslında hondanın getirecegi modeli bekliyordum fakat gelen model ile rtr arasında daglar kadar fark var.
    dostum ben satıyorum benimkini bir bak istersen... http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...6260556/detay/

yepisyeni daha

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler