Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

TVS Apache 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    EneS_Turker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Dominar D400
    Alıntı adanalı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar,bugün öğle saatleri itibarıyla,çalışmakta olduğum TVS bayisinden,kriz nedeniyle işten çıkartıldım.bilgilerinize.
    Geçmiş olsun abi. :(
    TVS Apache 150 9Bin Km ..- Gilera Runner 200 33Bin Km ... - Honda Cbr 125r 36Bin Km ... TVS Apache 150 33Bin Km... Pulsar 200NS.. Dominar D400
    Motor surerken O AN ORADA olun..Ne o anin onunde, ne ardinda..!

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    motoloji - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tvs apache 2009
    arkadaşlar,bugün öğle saatleri itibarıyla,çalışmakta olduğum TVS bayisinden,kriz nedeniyle işten çıkartıldım.bilgilerinize.
    takma kafana bora abi emekli adamsın elbet ufak tefek takılacak bi yer bulursun.

---------- Post added at 22:50 ---------- Previous post was at 22:45 ----------

Alıntı reis007 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Süvarİİİİİİİİİİİİİİİİİİ sözüm sözzz
    http://www.motosiklet.net/forum/etki...ml#post2572250
    reis senin bu sayfana ben giremiyorum, ilk gün girmiştim alelacele tam inceleyemedim.

esirci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    V-Strom DL 650 K7+Ramzey 200 cross
    Bora bey yazınızı görünce hem şaşırdım hem de üzüldüm,"her işte bir hayır vardır"derler sıkmayın canınızı belki sizin için daha hayırlı olacaktır,her şey gönlünüzce olsun.

Motosikleti
    Tvs apache 2011 kırmızı
    heyecan başladı bende yarın bayiyi arayıp rengimi söylüyorum motoru c.tesi gününe kadar toplayıp hazır hale getirecekler inş bi aksilik olmaz da c.tesi alırım şu motoru

ayrıca hayırlısı olsun Bora abi Allah başka bir kapı açar...

Motosikleti
    TVS APEÇHE RTR 150
    apeçhe rtr 150 altarnetif bir egsoz kullanan var mı acaba makina çok güzel herşeyiyle ybr felan bence hikaye yakında yeni ybr yi sattım aldım gerçekden süper sadece sesini biraz daha tok ve biraz fazla olsun istiyorum egsoz değiştiren varmı performansda veya yakıtta ne fark eder tavsiye bir egsoz varmıdır cevap verenede vermeyenede şimdiden teşekkürler kardeşlerim.

mehmet_gemli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apach - SYM Wolf - Bajaj Dominar 400 (2023)
    adanalı Abim hayırlısı olsun herşeyde vardır bir hayır arkadaşların dediği gibi bir kapı kapanır başka bir kapı açılır sıkma canını...

Alıntı tigrina adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    heyecan başladı bende yarın bayiyi arayıp rengimi söylüyorum motoru c.tesi gününe kadar toplayıp hazır hale getirecekler inş bi aksilik olmaz da c.tesi alırım şu motoru
    Hayırlı olsun kardeşim Allah kazasız belasız cezasız keyifli sürüşler dilerim.

Motosikleti
    Tvs apache 2011 kırmızı
    çok teşekkürler.amin hepimize. nasip olursa motorlarımız renktaş olacak sarı düşünüyorum

Motosikleti
    Bajaj Dominar D400
    Hadi hayırlısı Muhammed Darısı baŞıma bi haftaya kadar Bende bi sarı canavar alıcam ınsallah (:
    TVS Apache 150 9Bin Km ..- Gilera Runner 200 33Bin Km ... - Honda Cbr 125r 36Bin Km ... TVS Apache 150 33Bin Km... Pulsar 200NS.. Dominar D400

Motosikleti
    TVS Apache RTR 150 (2012)
    Alıntı yesewi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    TSV SİTESİNE GİRİP BAKMAK SAHİBİNDEN.COM A GİRİPBAKMAK BU KADAR MI ZOR ABİ GOOGLE NEDEN İCAT EDİLDİ

---------- Post added at 14:34 ---------- Previous post was at 14:26 ----------

YBr den vazgeçtim ama bana öyle birşey söyleyinki Hız ve çeviklik dışında cbf den vazgeçip apaçi alayım.

Sitede farklı bayide farklı ondan soruyorum

Motosikleti
    Tvs apache 2011 kırmızı
    amin enes kardeşim senin de az kalmış theturk kardeşim 3850 diyen var 3900 diyen var hatta 4000 diyen bile var bayiye göre değişiyo bir de sana. pazarlığa bakar bana kapıyı 3950 den açtı peşin biraz daha bir şey yaparız dedi yarın telde konuşup son pazarlıkları yapacağım hedefim 3850 ama tahminim 3900 den inmez kesin sonucu yarın yazarım inş.

Motosikleti
    TVS Apache RTR 150 (2012)
    amin enes kardeşim senin de az kalmış theturk kardeşim 3850 diyen var 3900 diyen var hatta 4000 diyen bile var bayiye göre değişiyo bir de sana. pazarlığa bakar bana kapıyı 3950 den açtı peşin biraz daha bir şey yaparız dedi yarın telde konuşup son pazarlıkları yapacağım hedefim 3850 ama tahminim 3900 den inmez kesin sonucu yarın yazarım inş.
    Saol kardeş 4000 tl veririm enfazla ben daha düşük olsa iyi olur tabi

Motosikleti
    Bajaj Dominar D400
    2011 Lerin Ederi Max 3900 fAzlasını vermeyin zaten .. biraz pazarlıkla daha da inerler .. turŞusunu mu kuracaklar , az para kazanmıolar ki (:

Adana İl Temsilcisi adanalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XJ6 DİVERSİON F, YAMAHA BW'S 100
    Alıntı Süvarİ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bora abi çok geçmiş olsun. ne kriziymiş bu zamanda merak ettim doğrusu. gerçekten üzüldüm. her işte bir hayır vardır. inş daha güzel bir kapı açılır başkanım
    Alıntı reis007 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abicim her işte bir hayır vardır iyip teselli bulmak lazım.sıkma canını.daha iyi bir iş bulman dileğiyle
    Alıntı EneS_Turker adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçmiş olsun abi. :(
    Alıntı motoloji adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    takma kafana bora abi emekli adamsın elbet ufak tefek takılacak bi yer bulursun.
    Alıntı esirci01 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bora bey yazınızı görünce hem şaşırdım hem de üzüldüm,"her işte bir hayır vardır"derler sıkmayın canınızı belki sizin için daha hayırlı olacaktır,her şey gönlünüzce olsun.
    hayırlısı olsun Bora abi Allah başka bir kapı açar...
    Alıntı mehmet_gemli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    adanalı Abim hayırlısı olsun herşeyde vardır bir hayır arkadaşların dediği gibi bir kapı kapanır başka bir kapı açılır sıkma canını...
    teşekkürler arkadaşlar,çok sağolun.
    DÜNYADA ÖLÜMDEN BAŞKASI YALAN. BORA KARAKAŞ (BEN)
    KİMSEYE KİN DUYMAM,DÜŞMANIM KİNDİR BENİM.....YUNUS EMRE

NoVaRiX - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Her şerde bir hayır vardır Bora abi.
    Hakkında hayırlısı olması dileğiyle.
    ~ Bütün mesele yolda olmak... ~

Motosikleti
    Alıntı NoVaRiX adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Her şerde bir hayır vardır Bora abi.
    Hakkında hayırlısı olması dileğiyle.
    sağol kardeş.

otherworld - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha xt660z
    bora abi, çok geçmiş olsun. herşey güllük gülüstanlıkmış gibi gösteriliyor ama ülkemizde kriz var. ama eminim senin gibi biri kısa sürede daha iyi bir iş bulur.

---

ikinci el alacak arkadaşlar motorumu sattığım için söylemiyorum, boşuna sıfır motor almayın. zaten, büyütmek için kısa süre içerisinde satacaksınız. zararınız az olsun bari. temiz, içinize sinen ikinci el motorun bir sürü artısı var.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    tvs apache rtr150 gri (2011)
    sağlık olsun abi herşey daha da iyi olur umarım.vardır bundada bi hayır.

S.a herkeze arkadaslar 2011 model 2800 kmde mondial 125mh drift sahibiyim lakin 436 sayfa yorumu okuduktan sonra bende apache ile değiştirmeye karar verdim BURSA da bildiğiniz takasa girebileceğim bi yer varmıdır ? veya siz apache kullanıcıları böle bi takası bana tavsiye edermisiniz ? ne kadar mantıklı bişey yapmış olurum ?

Motosikleti
    Alıntı otherworld adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bora abi, çok geçmiş olsun. herşey güllük gülüstanlıkmış gibi gösteriliyor ama ülkemizde kriz var. ama eminim senin gibi biri kısa sürede daha iyi bir iş bulur.
    Alıntı ekremz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sağlık olsun abi herşey daha da iyi olur umarım.vardır bundada bi hayır.
    sağolun arkadaşlar.

Motosikleti
    Tvs apache 2011 kırmızı
    arkadaşlar bugün 3900 liraya kırmızı apacheme kavuştum.şimdilik sorun yok hava çok soğuktu 53 km getirdim motoru ve kapattım yarın güzel bi silerim lastik kalemiyle lastikleri boyarım ve birkaç resim eklerim
    Süvarİ, EneS_Turker ve ixeywent bunu beğendiler.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 31 kullanıcı var. (0 üye ve 31 misafir)

Bu Konudaki Etiketler