Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

TVS Apache 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Benden tecrübeli abilerim 2 gün sonra füme gri rengi apache'me kavuşacağım inşallah.. Size sorum ilk defa vitesli motor kullanacağım.. Araba sürmeyi biliyorum acaba zorluk çekermiyim bi forumda araba ve bisiklet sürmeyi bilen herkes sürebilir demişlerdi.. Acaba doğrumu ? Yada sizin bi tavsiyeniz varmı alışmak için.. Şimdiden hepinize teşekkürler Allah kaza bela vermesin..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Bisiklet bende sürebiliyorum 11 senedir günde 100 km yaptıgım oldu bisikletle bisiklet sürmenin faydası denge sorunun olmaz
    Araba sürmeye gelincede Vites değiştirmelerle kolay anlaşırsın arabadakinle aynı belli devirde sonra vites atlatıyosun
    Ama motorlar biraz daha keskin ve hızlı kalkar pazar alanı gibi yerlerde kalkışlarını prolaştır
    Ben bildiklerim bu kadar ama dogrumu biliorum onu bilemm.

Mavi_Anahtar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RX3i EVO
    Alışana kadar trafik olmayan bir yerde bolca alıştırma yap özellikle kalkış ve duruş denemeleri yap . Sonra alışırsın zaten zor birşeyi yok.

Teşekkürler.. Ehliyete yazıldım 22'sinde sınavım var.. İyice öğrendikten sonra ehliyeti alana kadar kaskımı takıp güzelce sürdükten sonra polis falan sorun olurmu? Türkiyede çoğu arkadaşımız ehliyetsiz biniyor ama böyle sıkıntı yaşayan varmı aranızda ?

Kardeşş kaç doğumluydun Ehliyet siz gezme bence senin şansına bi trafik polisi denk gelir durduru sorar

biraz önce skyturk'te altın elbiseli adam'da tvs apache testi vardı.kaçıranlar yildiz.tv den bakabilir.genel olarak çok övdüler motoru.bu sınıfta tepeye koymuşlar yani.yalnız vibrasyona biraz fazla yüklendiler - ki bence sorun değil ama göreceli tabi- ve haklı bi şekilde lastiklerin ne kadar dandik olduğundan bahsettiler.pek detaylı bi test değildi ama eminim cbf ybr rtr arasında kalanlara güzel bi rehber olacaktır.programı kaydeden varsa youtube'a falan koysa ne şahane olur...

94 ekim sonunda byük ihtimal ehliyet elimde olur bende çıkmak istemem ama heves işte

Alıntı Emirko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    biraz önce skyturk'te altın elbiseli adam'da tvs apache testi vardı.kaçıranlar yildiz.tv den bakabilir.genel olarak çok övdüler motoru.bu sınıfta tepeye koymuşlar yani.yalnız vibrasyona biraz fazla yüklendiler - ki bence sorun değil ama göreceli tabi- ve haklı bi şekilde lastiklerin ne kadar dandik olduğundan bahsettiler.pek detaylı bi test değildi ama eminim cbf ybr rtr arasında kalanlara güzel bi rehber olacaktır.programı kaydeden varsa youtube'a falan koysa ne şahane olur...
    Motoru çk övmemişler abi ya vibrasyon da yani titremede çok kötülemişler vede ön amatisörleri kötülemiş biraz

ixeywent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache (Kırmızı.08) (SATTI)
    Alıntı junkchanser adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aynaları kendi çıkartmıştırda aynasız piyasaya sürcek değiller :D Bizim burdaki bayisinde yok satıştakilerde o arka demiri ön koruma demiri olablir tam hatırlamıyorum ama arkadaki kesinlikle yok.
    o ilk fotolar burda üye bi arkadaşın çektiği fotolar değil. ön koruma demiri hepsinde var arka demiri bazı yerlerde takmıyolar. ama almak isteyen isteyebilir vardır ellerinde. ben tvs alsam şimdi o demiride alırım ama takmam
    Ver Red'i Ortalık İnlesin, Herkes Bu Sesi Dinlesin

Abi Skytürk'ü izledim çoğu şeye iyi diyor sadece vibrasyon ve lastiklere laf söylüyor motorun kendi sahibi ilk alanlar değiştirsin falan diyor onun dışında herşey iyi bence ne cbf nede ybr ile karşılaştırılmamalı herşeyiyle gerçekten çok farklı ve güzel bir motor..

Phantom264 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR250R TriColor Cibcib*
    altın elbiseli adam tvs testi 11:25 civarında başlıyor sitede zaman bölümüne 11:25 yazın direk çıkıyor http://www.yildiz.tv/?act=dvr&chan=s...0-2011%2011:44
    Gaza gelme. Gaza getirme. TriColor

Alıntı Apache35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi Skytürk'ü izledim çoğu şeye iyi diyor sadece vibrasyon ve lastiklere laf söylüyor motorun kendi sahibi ilk alanlar değiştirsin falan diyor onun dışında herşey iyi bence ne cbf nede ybr ile karşılaştırılmamalı herşeyiyle gerçekten çok farklı ve güzel bir motor..
    Evt Bide ön frenlere süepr dioalr ama ön amatisör frenlere yetmiomuş öle diyorlar
    Cbf şeçilme konusunda düşüşe geçti biraz yag yakması yüzünden am gerçekten yakıo dip gazla gidince çogu yerde okudum

Adana İl Temsilcisi adanalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XJ6 DİVERSİON F, YAMAHA BW'S 100
    evet arkadaşlar,23-24 eylül de,ADANA'dan BOZYAZI'ya gezi yaptık.4 apache,1 yamaha x-max,1 ktm duke 125 ile gittik geldik.gidiş-geliş 685 km.bol virajlı,bol performanslı,süratli bir sürüş yaptık. keyifli bir yoldur,bilenler bilir,1,5 depo benzin yaktım.oysa EĞİRDİR'e giderken son derece sakin bir sürüş yaparak,aynı km.de 1 depo yakmıştım.az da olsa resimleri sizlerle paylaşmak istedim.BOZYAZI'daki öğretmenevini bizler ayarlayan sevgili motorcu abimiz mehmet hocaya da buradan teşekkür ediyorum.buyrun resimler:

DÜNYADA ÖLÜMDEN BAŞKASI YALAN. BORA KARAKAŞ (BEN)
    KİMSEYE KİN DUYMAM,DÜŞMANIM KİNDİR BENİM.....YUNUS EMRE

Güzel fotoraflar Tekerlerinize saglık
    Duke gzl aa 125 cc si 10 bin tl

ixeywent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache (Kırmızı.08) (SATTI)
    vay vay vay çok güzel olmuş gezi valla ALLAH kaza bela vermesin. bu arada duke güzelde biraz daha mı kısa bizim motordan artçı rahat edemez gibi geldi bana.
    Ver Red'i Ortalık İnlesin, Herkes Bu Sesi Dinlesin

evt uzun yol iyi değil geri doğru bi kaydımı yerde bulur kendini

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:59 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:57 ----------

Fotoraflardaki apachelerin aynalar yok sade 1 tanesinde gördüm arkayı sallaıonuz yetişen yok heralde )

Mavi_Anahtar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RX3i EVO
    "Altın elbiseli adam" güzel bir konuya değinmiş. CBF'mi YBR'mi Apache'mi muhabbetine sakın girmeyin oradan kavga çıkar demiş (:

Biraz kısa olmuş anlatım. Amartisör konusunda ben bir sıkıntı yaşamadım . Lastik konusunda çocuk çok haklı kesinlikle değişmeli. Titreşim konusunı da artık herkes biliyor sadece artçıya biraz hissettiriyor o kadar da olur güçlü motor ve az yakıt yüketen motorlardan.

Ben motorla 4 ayda 5000 km yaptım . 2 günde artçım ile birlikte 650 km yol yaptığım zamanlar oldu . Artçım 100 kilo civarı ben 85 . Hiçbir sorun yaşamadık ortalama 85-90 km hız ile gittim sadece bazı yerlerde uzun yokuşlar çıktık orada motor zorlandı ki bu zaten çok normal . Titreşimden dolayı hiçbir rahatsızlık hissetmiyorum ben . ele biraz fazla vuruyordu onu da sünger elcik ile çözdüm.

Bora abi güzel gezi olmuş teşekkürler . Birtek sende dikiz aynaları var benim de dikkatimi çekti görüntüyü bozuyor olabilir ama faydası tartışılmaz dikiz aynalarının.

Birde sana birşey sormak istiyorum ilerleyen zamanlarda belki motoru beyaza boyatmayı düşünüyorum. Maliyeti az çok nedir ? Senin bir arkadaşın boyatmıştı sanırım.

Abi motor 120 km sabit hızla bursadan eşkişehire gidebilirmi durmadan

junkchanser - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT25 2020
    Anladım ama o koruma demiri ücretli sanırım arkaya takamayız onu ücretsiz orjinalinde yok diyor bayisi.

Motosikleti
    '16 Z-One S Mondial
    güzel gezmişsiniz
    Uzaklarda bir güneş doğuyor!..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 14 kullanıcı var. (0 üye ve 14 misafir)

Bu Konudaki Etiketler