Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

TVS Apache 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Honda CBF 150'nin devir saatli modellerini getirdi. TVS'ye geçmiş olsun, bundan sonra hedeflediklerinin yarısını satabilirlerse iyi. Onların ileri görüşlü yöneticilerine buradan nacizane bir tavsiyem olacak; eğer piyasada tutunmak istiyorlarsa 150'liklerin yanında 180 cc RTR ve 125 cc Flame modelleri de getirmeye çalışsınlar. Yoksa tek motorla artık işleri gerçekten zor.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Arjantinli69 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSF 600 S BANDİT
    Alıntı Seko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Honda CBF 150'nin devir saatli modellerini getirdi. TVS'ye geçmiş olsun, bundan sonra hedeflediklerinin yarısını satabilirlerse iyi. Onların ileri görüşlü yöneticilerine buradan nacizane bir tavsiyem olacak; eğer piyasada tutunmak istiyorlarsa 150'liklerin yanında 180 cc RTR ve 125 cc Flame modelleri de getirmeye çalışsınlar. Yoksa tek motorla artık işleri gerçekten zor.
    başarısız yönetim bu olsa gerek.bir markanın ithalatçı firması olacaksın ve haftaya geldi satışaçıkacak hemen dediğin ürün 6 ay olmuş hayla piyasada yok ve cevap verirken bile tarih veremiyorsan yapma kardşim bu işi bırak bilen kuruluş yapsın.resmen markayı bağlıyorsun Türkiye'ye gelmesi gereken bir sürü modelini getirmiyorsun hafif makyajla hayla 150 cc de balansörsüz motoru kakalamaya çalışıyorsun ama bu tür satışlar zaten sadece gelişmekte olan ülkelere oluyor her zaman.
    ellerinde model,ve cc farklı bir sürü çeşit var biz onlardan beklerken 150 cc makyajlı Apacheye devam diyorlar.
    diğer firmalar çalışıyor harıl harıl yeni kasa motor getirip alıcıya ulaştırmak için.
    böyle firmalara meil atmaya bile üşenir oldum artık çünkü üretim yok,fikir yok

kolay gelsin sizlere,kazasız belasız
    Hızlı bir Rider olmak için hızlı bir motor yetmez! o hızı yapabilecek (g..) yürek te lazım.. GHOST RİDER

MrSharp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache 150 RTR / BMW e30 3.20i #35 S0430
    Satıcam Er 5 Alıcam zaten. Bu sene Sonu Yurt Dışına Çıkıcam. Satamazsam Kalır ama satarsam Makine alırım. Büyük bir Motor. Tamam motorları Çok güzel Güçlü ancak Parça Beklemek insanı delirten nokta...bi siperlik camı ile Stop lambası 4 Haftada gelmiyorsa Dur birader diyeceksin.
    Sarp Ögütlü Ab_Rh(+) TVS Apache 150 RTR '2010' / Your selection of Ride Or Die ? Feel Me ! #35 S 0430 BMW e30 3.20i This is Life,Life is Bmw e30

Arjantinli69 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSF 600 S BANDİT
    Alıntı MrSharp adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Satıcam Er 5 Alıcam zaten. Bu sene Sonu Yurt Dışına Çıkıcam. Satamazsam Kalır ama satarsam Makine alırım. Büyük bir Motor. Tamam motorları Çok güzel Güçlü ancak Parça Beklemek insanı delirten nokta...bi siperlik camı ile Stop lambası 4 Haftada gelmiyorsa Dur birader diyeceksin.
    hadi hayırlısı Sarp,neyin parçasını bulamıyorsun yardımcı olayım sana kardeş
    Hızlı bir Rider olmak için hızlı bir motor yetmez! o hızı yapabilecek (g..) yürek te lazım.. GHOST RİDER

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı Arjantinli69 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    başarısız yönetim bu olsa gerek.bir markanın ithalatçı firması olacaksın ve haftaya geldi satışaçıkacak hemen dediğin ürün 6 ay olmuş hayla piyasada yok ve cevap verirken bile tarih veremiyorsan yapma kardşim bu işi bırak bilen kuruluş yapsın.resmen markayı bağlıyorsun Türkiye'ye gelmesi gereken bir sürü modelini getirmiyorsun hafif makyajla hayla 150 cc de balansörsüz motoru kakalamaya çalışıyorsun ama bu tür satışlar zaten sadece gelişmekte olan ülkelere oluyor her zaman.
    ellerinde model,ve cc farklı bir sürü çeşit var biz onlardan beklerken 150 cc makyajlı Apacheye devam diyorlar.
    diğer firmalar çalışıyor harıl harıl yeni kasa motor getirip alıcıya ulaştırmak için.
    böyle firmalara meil atmaya bile üşenir oldum artık çünkü üretim yok,fikir yok

kolay gelsin sizlere,kazasız belasız

İsotların becereiksizliği herkesin malumu...grup şirketi olduğu için önsemsemiyorlar...veya patronun dikkati başka ticari faaliyetlere kaymış durumda...piyasada kan kaybediyorlar...

TVS Flame 125 gelecekti 2008 Şubat ayında bunları konuşuyorduk...ama yalan oldu...

http://www.motosiklet.net/forum/alma...-flame-al.html
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Motosikleti
    yamaha ybr 125 esd kırmızı
    hep almak istediğim motordu.hatta brezilyadaki dafra rtr150 gibi yani 150cc bs26 karbüratörlü(ybr125esd nin kullandığı karbüratörün bir büyüğü) bile almaya hazırdım.türkiyeye rtr 160fi nin 150 cc lik injeksiyonlusunu getircekler ama getiremediler.çok bekledik bunu.helr rtr 180 beyaz son noktamdı benim.bende ybr125esd aldım.bundan da memnunum şimdilik.

nikeefe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    rtr 150 siyah
    yeni üyeyim herkese selamlar iskenderunda şubat gibi gelir ama ben yine tarih vermekten bıktım diyen binbaylar motor bir ara gelecek diyor bende eh o zaman dedim bir alarm sistemi kurdum onun işyerine rtr 150 peşinatı olarak 1000 lira vermiş oldum artık ne zaman gelirse alacağım inşaallah kesin spariş vermiş oldum hayırlı olr inşaallah

RiDeR_2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MCX RoadraceR
    Alıntı nikeefe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yeni üyeyim herkese selamlar iskenderunda şubat gibi gelir ama ben yine tarih vermekten bıktım diyen binbaylar motor bir ara gelecek diyor bende eh o zaman dedim bir alarm sistemi kurdum onun işyerine rtr 150 peşinatı olarak 1000 lira vermiş oldum artık ne zaman gelirse alacağım inşaallah kesin spariş vermiş oldum hayırlı olr inşaallah
    Hayırlı olsun şimdiden , umarım en geç mart basında gelmiş olur bende parayı hazırlamaya basladım gelsin alcam , motorun tam degeri hakkında bi bilgi verdilermi peşinatı alırken yoksa fiyat aralıgımı söylediler ?

nikeefe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    rtr 150 siyah
    Alıntı RiDeR_2 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun şimdiden , umarım en geç mart basında gelmiş olur bende parayı hazırlamaya basladım gelsin alcam , motorun tam degeri hakkında bi bilgi verdilermi peşinatı alırken yoksa fiyat aralıgımı söylediler ?
    4500 ü geçmeyeceğini söylediler geçsede birkaç yüzlira olabilir dediler.
    amaaaan niyetimizi koyduk zaten kış sezonu almaya karar vermiş oldum
    bekleyeceğim şubat mart yağışlı geçer zaten binemeyiz boşverdim bekleyeceğim gelirse alacağım. broşürünü bile hazırlamışlar
    aslında 3 senedir almayı istiyordum 3 sene önce ikinci eli geçti elime iki hafta kullandım
    aciliyetten satmak zorunda kaldım. motorun tutkunluğu için o iki hafta yetti
    kısmet yeni partiye imiş. ybr veya cbf aynı lezzeti vermedi. motor kendini pazarlıyor kanaatimce isotlar değil

ferhatdm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tvs apache
    selam arkadaşlar benim kara oğlan gidon sallıyo ,rot balans harici sorun ne olabilir, başına gelen arkadaşlar yardım etsin lütfen

Motosikleti
    MCX RoadraceR
    başka kimsenin başına gelmemiş sanırm

ferhatdm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tvs apache
    başka kimsenin başına gelmemiş sanırm
    sanırım öyle olmuş ön jantda çok minik, bir balans var, düzeltirecegim yer varmıdır ? bilenler bilmeyenlere

Arkadaşlar bugun firmayla bir şikayet yazdım gonderdim aradılar aramızda geçen konusmayı sizlerle paylaşmak istiyorum....

yenı modeller mart ayının ıkıncı haftası bayilerde olucak dediler resmi prosudurler tamamlanmış gecikme için özür dilediler bu sonunu fiyatı makul tutarak kapatıcaz ybr esd ve honca cbf in altında bir fiyat la piyasaya sunucağız dediler...

ayrıca avantaj mı dersiniz yoksa değilmi bilemem ama yeni gelicekler enjeksiyon sistemi olmıcak karburotorlu....

150 cc olucak 180 gorunumlu...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 17:18 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 17:08 ----------

ayrıca ttreşim olayını sordum
    düzenleme yapılmıs ama çok az birşey titreşim yinede olucak dediler balancer olmadıgı için koymayı uygun gormemişler ama eskıden %10 sa şimdi bu oran %3 lere dustu dediler

Motosikleti
    Alıntı osmanlıtorun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar bugun firmayla bir şikayet yazdım gonderdim aradılar aramızda geçen konusmayı sizlerle paylaşmak istiyorum....

yenı modeller mart ayının ıkıncı haftası bayilerde olucak dediler resmi prosudurler tamamlanmış gecikme için özür dilediler bu sonunu fiyatı makul tutarak kapatıcaz ybr esd ve honca cbf in altında bir fiyat la piyasaya sunucağız dediler...

ayrıca avantaj mı dersiniz yoksa değilmi bilemem ama yeni gelicekler enjeksiyon sistemi olmıcak karburotorlu....

o zaman bize 150 cc dafra üretimi olan apacheyi göndercekler.150 cc bs26 mikuni karbüratörlü.benim esd bs25 karbüratör.150 cc olduğu için benim karbüratörün bir büyüğü.rtr 180 de de bs 29 kullanılıyor.

ben yinede enjeksiyonlu rtr160fi nin 150 cc versiyonu gelcek biliyordum.meğer direk hazır 150 cc dafra üretimi modelden gelcek.dafra brezilyada tvs apache üreten fabrika bilmeyenler için.

Motosikleti
    MCX RoadraceR

---------- Mesaj ekleme zamanı: 17:18 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 17:08 ----------

ayrıca ttreşim olayını sordum
    düzenleme yapılmıs ama çok az birşey titreşim yinede olucak dediler balancer olmadıgı için koymayı uygun gormemişler ama eskıden %10 sa şimdi bu oran %3 lere dustu dediler

Bugün 2011 ybr 125 i gördüm, tankını apache gibi yapmıslar fiyat 4390tl (plakasız ruhsatsız) , gösterge dijital değil, ybrnin apachenin yanında albenisi de yok ama motor enjeksiyonlu, bugun ybryi görünce kesinlikle apache dedim ama apache enjeksiyonsuz gelirse durum değişir

Motosikleti
    Honda Click 125i 2012
    Flame 125 gelecekti, yeni rtr gelecekti, bugun yarin dendi, sahibinden de ilanlar bile verildi, motor fuarina, yaza,kisa,seneye derken 3 oldu galiba ve en son aralikta diye kendi sitesinde gorunce tamam geliyor bu sefer dedim, simdi gene mart Bu arada neler oldu bakalim, rtr160 rtr160fi rtr180 rtr180abs rtr220 ve son olarak rtr250 cikti piyasaya ama biz daha piyasadan kalkan dunyada satilmayan google da aratinca nerdeyse yabanci sitelerde cikmayan adi unutulan motoru bekliyoruz, kismetse 50 gune gelecek 1000 gun gecti 50 gun gecer. Ama bir de su var galiba beklemek guzeldir beklenen degerse, herkes severek bekliyor geldiginde degecek cunku diye, umalim da sonraki rtrleri bu hizda getirmesinler.

MrSharp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache 150 RTR / BMW e30 3.20i #35 S0430
    Vallahi apache'm Satılıktır Bu sene Yurt Dışına Çıkıcam. İsteyenlere Duyrulur. Ben Ne olursa olsun hayatım boyunca bu motoru unutamam. Burgman 400 lüğe bile kafa tuttum. Öle ya da böyle Motora acaip bağlıyım şuanda. 5 sene için yurt dışına çıkıcam ve eğer motor satılmazsa 5 sene sonra gelir adam eder yine binerim. Yanınada güzel bir makina. Kimse TVS yi suçlamasın. Burası Türkiye ve biz bunu hakediyoruz ancak. Hiç bir şeye sesimizi çıkarmıyoruz ondan sonuçlar böyle oluyor. hep kazıklanan biz oluyoruz. CBF ler bile değişim yaptılar. YBR ler. ama Öyle yada böyle bizin motor 2004 ten beri aynı.
    Sarp Ögütlü Ab_Rh(+) TVS Apache 150 RTR '2010' / Your selection of Ride Or Die ? Feel Me ! #35 S 0430 BMW e30 3.20i This is Life,Life is Bmw e30

Bugün 2011 ybr 125 i gördüm, tankını apache gibi yapmıslar fiyat 4390tl (plakasız ruhsatsız) , gösterge dijital değil, ybrnin apachenin yanında albenisi de yok ama motor enjeksiyonlu, bugun ybryi görünce kesinlikle apache dedim ama apache enjeksiyonsuz gelirse durum değişir

enjeksiyonlı veya enjeksiyonsuz o kadarda fark olmaz diye düşünüyorum aslında

---------- Mesaj ekleme zamanı: 10:37 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 10:34 ----------

Alıntı karaislam adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    o zaman bize 150 cc dafra üretimi olan apacheyi göndercekler.150 cc bs26 mikuni karbüratörlü.benim esd bs25 karbüratör.150 cc olduğu için benim karbüratörün bir büyüğü.rtr 180 de de bs 29 kullanılıyor.

ben yinede enjeksiyonlu rtr160fi nin 150 cc versiyonu gelcek biliyordum.meğer direk hazır 150 cc dafra üretimi modelden gelcek.dafra brezilyada tvs apache üreten fabrika bilmeyenler için.

memnunmusun esd ten bende onu almayı çok düşündüm?

Motosikleti
    enjeksiyonlı veya enjeksiyonsuz o kadarda fark olmaz diye düşünüyorum aslında

---------- Mesaj ekleme zamanı: 10:37 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 10:34 ----------

memnunmusun esd ten bende onu almayı çok düşündüm?
    çok memnunum kardeşim.tavsiye ederim.apacheden zayıf ve daha yavaştır.ama parçaları her yerde var ve sudan ucuz.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 13:11 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 12:40 ----------

http://www.daframotos.com.br/site/mo...pache-150.html

o zaman bize gelecek model bu.ismi street premium.dafra fabrikası brezilya için yapmış.

147.5cc 14 beygir.mikuni bs26 karbüratör(bende bi küçüğü bs25 var)kasa görünüş rtr 160fi-180 görünüş.12v 6amh akülü.136 kg.ybr esd 126 kg dı.arka frenler disk değil sanırım.ama kampananın orda gaz basan sistem var.

Alıntı karaislam adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çok memnunum kardeşim.tavsiye ederim.apacheden zayıf ve daha yavaştır.ama parçaları her yerde var ve sudan ucuz.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 13:11 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 12:40 ----------

http://www.daframotos.com.br/site/mo...pache-150.html

o zaman bize gelecek model bu.ismi street premium.dafra fabrikası brezilya için yapmış.

147.5cc 14 beygir.mikuni bs26 karbüratör(bende bi küçüğü bs25 var)kasa görünüş rtr 160fi-180 görünüş.12v 6amh akülü.136 kg.ybr esd 126 kg dı.arka frenler disk değil sanırım.ama kampananın orda gaz basan sistem var.
    kardeş sanırım senın dediğin sence ne yapsam bende mmi esd alsam yoksa bekleyim mi bu motoru ne onerirsin..? aslında parça sıkıntısı çekerim diyede korkuyorum birazda

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 20 kullanıcı var. (0 üye ve 20 misafir)

Bu Konudaki Etiketler