Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

2500 e Çin Çon Alacağına HİNTLİ TVS Flame Al

Motovento
    REKLAM ALANI
    mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Evet arkadaşlar Mete Han prodikşın yine tüketicinin hizmetinde...yine amme hizmeti vermekte...

http://www.tvsturkiye.com/

makina bu...TVS Flame 125...mal sağlam taş gibin...

makine videosu...

http://www.tvsflame.com/specials.asp

Hindistan Malı...sağlamlık konusunda yoldan geçen kuryelere bile sorsanız TVS nin ürünlerinin ne kadar sağlam olduklarını görürsünüz...ybr cbf yerine TVS alanlara niye bu diye sorun...kuryelerin ayda kaç km yaptığını az çok tahmin edersiniz...

referans by kuryeler...ve metehandros...

flammelerin eskileri fiero diye geçer ve 150-200.000 kmde olup halen kullanılan fieroları ben bilirim...bilmemek değil öğrenmemek ayıp...

örnek bu 60.000 km de...

http://www.sahibinden.com/2005_model...XQQdisplayitem

bana değil kuryelere sorun...küçük cc leri kuryeden sorulur...

cbf150 mi...ybr 125 mi...tvsmi daha iyidir diye sorun en doğru şıkkı onlar verir...

ÜRÜN BU..görüntüde fena değil...fiyatda uygun...2500 gayme...plaka dahilmi değilmi bilmiyorum...dahil değildir ama...

ilgili ilan...

http://www.sahibinden.com/aydin_moto...XQQdisplayitem

bu makinaları İSOTLAR grup getirtir ve dünyadan bihaber olduklarından malı getirip web sitelerine bile koymamışlar...

bu ürün bazı bayilere gelmiş bazılarına gelmemiş haberiniz olsun...başka bir bayide 1500 ytl yazıyor ama mutlaka bir hata var...kdv ötv siyle bu ürünün ederi 2500 gayme..bayileri arayıp sorun...

Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    GSXR1000RR1
    evet abi kuryeler tvs den çok memnun olduklarını söylüyorlar.

jesse - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ''00 ZX-12R..00 cb1100,, "16 integra 750
    fenaaaaaaaa... dijital kadranı ve egzostu yeter beeaaaaa ((((:
    valla birden düşünmedim degil hani..
    bridge stone shirdge stone sharidge stone... ve tanrı lastikten kadını yarattı, sharon stone..
    Drift Religion

By üNaLL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA TİTAN(sınıfında tek)
    görürsem sorarım ama başlıkda doğru sölemişin abi hindistanın malıda sağlamdır
    sosyetenin en gözde mekanlarında takılmaskra her yolda lastik izimiz her ışıklarda tektekerimiz vardır.!

intercom - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki 750 LTD (avartardaki)
    baba ama bunlar yine cinliler den cok pahali.... kimse cinliyi sevdigi icin almiyorki, ucuz oldugu icin satiliyorlar.

bi de üstüne 3-5 daha koy iyisini al muhabetti olmuyormu
    all you need is love

Motosikleti

http://www.tvsflame.com/features.asp

evet cesi ces...o detayı unutmuşum..sırf digital ekran için alınır...bu fiyata abi bulunsun garajında dimi...bak bu olsa Şileye rahat rahat gelirdin..kimseye muhtac olmamak yük olmamak lazım bu zamanda...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT

Motosikleti
    aynen abi.. ben cıbırda beklerdim bu kadranı .. ama yapmamış baksana abi ışıl ışıl

gerçi sagolsun selcuk kardeşim araba bulmuş.. ama iyide oldu ben gelmeseydim o da gelemeyecekti .. emin ve pınarda.. hiç degilse uşumediler. abi ((: ha bide yingeyide aldık buragın arkasından trafik cenavarı haha ha a
    bridge stone shirdge stone sharidge stone... ve tanrı lastikten kadını yarattı, sharon stone..
    Drift Religion

Motosikleti
    Alıntı intercom adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    baba ama bunlar yine cinliler den cok pahali.... kimse cinliyi sevdigi icin almiyorki, ucuz oldugu icin satiliyorlar.

bi de üstüne 3-5 daha koy iyisini al muhabetti olmuyormu
    yok abi bu fiyat çok iyi...o zaman chopper alanları kastedeyim...dediğin gibi mondıal falan 1700-1800-2000 civarı...hani kanuni racer falan düşünenler var ya...bunlarla bi kıyaslasalar...ah şu İSOTLAR grup Anadoluya bi yayılsa adam gibi...Türkiyede satış rekoru kırar ama yok abi...sadece motor satmıyolar...büyük holding yan kuruluş motor satıyor...yani memur zihniyeti...

halbuki Global Motor falan getirtse şunu varya...aboo...

babaçi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Comet
    tvs i bizim yandaki ecza deposunda kullanıyorlar güzel sesi var ve dayanıklı
    Ne irfandır veren ahlâka yükseklik nede vicdandır, Fazilet hissi insanlarda, Allah korkusundandır

Motosikleti
    Alıntı babaçi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tvs i bizim yandaki ecza deposunda kullanıyorlar güzel sesi var ve dayanıklı
    kanka bizim makinalar 3500 gayme ya...o 1000 ytlnin yarısı bayinin yarısıda distribütörün işte...fiyat aralığı normalde bunlar...plakada 200 gayme değil...kendin çıkarsan 100 gayme...

Alıntı jesse adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aynen abi.. ben cıbırda beklerdim bu kadranı .. ama yapmamış baksana abi ışıl ışıl

gerçi sagolsun selcuk kardeşim araba bulmuş.. ama iyide oldu ben gelmeseydim o da gelemeyecekti .. emin ve pınarda.. hiç degilse uşumediler. abi ((: ha bide yingeyide aldık buragın arkasından trafik cenavarı haha ha a
    aman abi Pınara araba falan kullandırmayın...gız deli...garı kısmısı araba kullanamaz zati...otursun evde örgü örsün patik örsün...

VaScO1925 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    hem digital hem analog göstergemi yoksa digitaldeki gösterge kaç km gitceğinimi gösteriyo bu anlamadım aptal oldum reklamında bile f - 16 ile bi bağlantı kurmuslar anlamadım görünüş güzel patlamaya hazır volkan gibim sanki o zaman bitane alayım ben ek iş olarak kuryecilik yaparız artık

Reklamıda şöle atayım (aşağıda anlamında )

Drift Religion, iZMiR ŞußeSi

Motosikleti
    Alıntı VaScO1925 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hem digital hem analog göstergemi yoksa digitaldeki gösterge kaç km gitceğinimi gösteriyo bu anlamadım aptal oldum reklamında bile f - 16 ile bi bağlantı kurmuslar anlamadım görünüş güzel patlamaya hazır volkan gibim sanki o zaman bitane alayım ben ek iş olarak kuryecilik yaparız artık
    bu kadar yazdın...almazsannn darılırım...

ah Kanunı Motör Sahabısı gelsin bu makinaya binsin...bidaha makine monte edemez pavlükesinde(fabrika)..

crayzboyone - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet cesi ces...o detayı unutmuşum..sırf digital ekran için alınır...bu fiyata abi bulunsun garajında dimi...bak bu olsa Şileye rahat rahat gelirdin..kimseye muhtac olmamak yük olmamak lazım bu zamanda...
    sevgı pıtırcıgı Metehandoro abım sımcık cem abım muhtacmı oldu bana hayır sonucta abım kadar sevdıgım bı ınsan her zmn basım ustune hem senı hemde onun yerı vardır

HErzmn abı sız olmasanız bende olmuycaktım ne guzel gule eglene gıttık ama donuste M sayesınde bıttık

hoş motor racer almayı düşünüyodum sanırım bunuda listeye eklemekte fayda var
    liste fiyatı 2500 ise ödeme koşulları daha makul olur

Motosikleti
    Alıntı crayzboyone adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sevgı pıtırcıgı Metehandoro abım sımcık cem abım muhtacmı oldu bana hayır sonucta abım kadar sevdıgım bı ınsan her zmn basım ustune hem senı hemde onun yerı vardır

HErzmn abı sız olmasanız bende olmuycaktım ne guzel gule eglene gıttık ama donuste M sayesınde bıttık
    olm abi abla hikaye...o arabayla kaza yaptığınızda baban sanamı uçacak abpi aplalarınamı...yanlış işler bunnar olm bana ters...20 bin gaymelik araba api apla her kimse ona teslim edilmez...babaya ağladın tabi o iş oldu...bu işler sakat işler kankacım..anla beni...babaaa arabayı verseneee gezmeye gitcez...yaş kaç 16...ehliyet yok...kime veriyon belli değil...ha ben profesyonel makam şoferiyim...bana versen TIR sürerim...bunlar çömez...

şaka bi yana...olm araba emaneten alınıp arkadaşlara verilmez...biraz büyü anlarsın beni...feda olsun abime aplama dersen şimdi gelir döverim seni ülen..2 adım yerdesin zati..

Motosikleti
    abi 1500 ytl diye biliyodum ben.. 2500 muymuş????

Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    olm abi abla hikaye...o arabayla kaza yaptığınızda baban sanamı uçacak abpi aplalarınamı...yanlış işler bunnar olm bana ters...20 bin gaymelik araba api apla her kimse ona teslim edilmez...babaya ağladın tabi o iş oldu...bu işler sakat işler kankacım..anla beni...babaaa arabayı verseneee gezmeye gitcez...yaş kaç 16...ehliyet yok...kime veriyon belli değil...ha ben profesyonel makam şoferiyim...bana versen TIR sürerim...bunlar çömez...

şaka bi yana...olm araba emaneten alınıp arkadaşlara verilmez...biraz büyü anlarsın beni...feda olsun abime aplama dersen şimdi gelir döverim seni ülen..2 adım yerdesin zati..

esefle kınıyorum .....
    Drift Religion

bu markanın istanbulda satış bayi ve servis ağı ne derece geniştir arkadaşalr bilen var mı
    hani herkesin dilinden düşürmediği yedek parça v.s gibi ihitiyaçları karşılayabilirler mi ?

Motosikleti

esefle kınıyorum .....
    abi 1500 muhtemelen yanlış...

Alıntı kameniv adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu markanın istanbulda satış bayi ve servis ağı ne derece geniştir arkadaşalr bilen var mı
    hani herkesin dilinden düşürmediği yedek parça v.s gibi ihitiyaçları karşılayabilirler mi ?
    bu malı kuryeler kullandığı için yedek parçaları falan stoklarda mevcut...ilgili linkten servis ve bayi araştırması yapabilirsin...yani bir parça için 2 gün bile beklemezsin...servisin iş yoğunluğua göre belki seni sallarlar...ama arıza çıkarmıyor şerefsiz...kul yapısı değil sankim...

VaScO1925 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

metehandro şimdi konu açınca fiyat hemen 1000 ytl artıverdi motorunu satan adamla bi bağlantısı olduğunu düşünmeye başladım
    Drift Religion, iZMiR ŞußeSi

Motosikleti
    yav olm araştırın sorun işte...1500 e olurmu heç...mutlak yanlış bilgi yazdılar...

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)