Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

TVS Apache 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

millet tutturmuş ybr 125.motordan anlamayan,motor hakkında fikri olmayan herkes ybr 125 diyor.çünki yorum yapacak başka bilgisi yok.sokaktaki 8 yaşında çocuğa sorsan o da ybr 125 der..biraz ufkunuzu açın,geliştirin kendinizi ya!! honda ile yamahadan başka motor görmediğiniz için ağzını açan ybr 125 diyor,,artık midem bulanmaya başladı

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    pitoresk35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT25
    sıfırı 3500 olan motorun 2. el 2007-2008 modellerine 2500 ve üstünü isteyen bir mantık kabul edilemez karga yavrusunu şahin sanırmış hesabı millet elindeki motoru ne olursa olsun hayabusa sanıyo:D

Motosikleti
    Kawa ZX636
    Apacheye laf yok

Motosikleti
    apache baş baş Gt 250R and today 50 :)
    Alıntı sysroot adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Apacheye laf yok
    geldi apache dostu er5 satmıssın sanırım hayırlı olsun yenı motorun

Arjantinli69 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSF 600 S BANDİT
    hadi hayırlısı gitti gidiyor son günleri Apache'nin.3500 TL .valla istemeyin aşagısı kurtarmaz bu da yarasa mın son resimleri idare eder gibi

---------- Mesaj ekleme zamanı: 04:21 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 04:16 ----------

ufak tefek bakımlarla ilk günkü gibi olması insanın hoşuna gidiyor,üzerine oturup yol yapası geliyor insanın
    bu da son resmi
    Hızlı bir Rider olmak için hızlı bir motor yetmez! o hızı yapabilecek (g..) yürek te lazım.. GHOST RİDER

Motosikleti
    Stunt Apache RTR Artık Yok....
    Bu motor neden kutuplardan basık ekvatordan şişik duruyor
    [B]Bahadır Şenonar[/B] [COLOR="Red"]A rh(+)[/COLOR]
    [B]Sözcüklerin gücünü anlamadan insanların gücünü anlayamazsınız.[/B] :bounce:

gursus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR600F
    Alıntı Şenonar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu motor neden kutuplardan basık ekvatordan şişik duruyor
    fazlaca stıcker motorun bütün asaletini bozmuş bence bundan olabilir.

MadEnd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NT 700 Deauville - CB125E
    Herkeze selam arkadaşlar sıfır bir apachi alarak bizde TVS çiler kervanına katıldık.Ben pek araştırmadım iyi dediler sadece biraz vibrasyon var dediler aldık.İnş motor güzeldir.
    YAMASAKİ

Alıntı MadEnd adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkeze selam arkadaşlar sıfır bir apachi alarak bizde TVS çiler kervanına katıldık.Ben pek araştırmadım iyi dediler sadece biraz vibrasyon var dediler aldık.İnş motor güzeldir.
    İlk öncelikle "Herkeze" değil "Herkese".. Türkçe imla kurallarına LÜTFEN uyalım.
    İkincisi olarak hayırlı olsun..
    Üçüncüsü 2009 da vibrasyon azaltılmış. ;)

gursus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR600F
    hayırlı olsun bende düşünüyorum bu aralar .

Motosikleti
    SUZUKİ GSF 600 S BANDİT
    Alıntı gursus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    fazlaca stıcker motorun bütün asaletini bozmuş bence bundan olabilir.
    ya kardeş o motorun her tarafı basık zaten sonuçta Apache stıker ların olmasının sebebi diz korumalıgı yan kapakları çiziyor O yüzden yapıştırdım.depoda'kilerde geziye giderken depo üstü çanta baglıyorum lastik ipi stiker'ın üzerinden bağlıyorum. işimi görüyor yani.arkadaki süs takımı bozmasın diye.motoru alan söker onları

---------- Mesaj ekleme zamanı: 14:09 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 14:02 ----------

hayırlı olsun arkadaşım 150 cc lerin içinde iyi seçim yapmışsın.geçenlerde bir çanakkale gezisi yaptık.ben+artçım 2 kişi 400 km 15 dakkalık molalarla 7 saat motor üzerinde kaldık,dönüştede 450 km geldik aynı şekilde gayet iyiydi.+ 200 kg yük vardı bizimle beraber motorun üzerinde Maşallah banamısın demedi yolda tık yok,yalnız artçımın oturmaktan bacakları agrımış vibrasyon NO problem.
    Hızlı bir Rider olmak için hızlı bir motor yetmez! o hızı yapabilecek (g..) yürek te lazım.. GHOST RİDER

askon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pıoneer 200cc 2007
    apaçiler rampada bayılıyor gözümle gördüm ama düzde 140 bastık bunu gözümle gördüm benden 20 krş daha az yaktı bunada şahıt oldum .Ama gelgelelım apaçi işte ybr gıbısı yok acaba dıyom arjantınli benden kılolu onun içinmi rampalarda zorlandı .bak ne dıyeceğim sen gel sat o motoru sana bı pıonner alalım benım motordan

karayılan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    selam arkadaşlar bu yeni kasalar mayısta kesin geliyormu bir de hangi modelleri gelecek rtr160 anladığım kadarı ile gene 150cc değilmi yani motorda bir değişiklik yok ??? görsel olarak alt sakal grenajı depo grenajı kuyrukta biraz değişiklik var dijital gösterge bir de fren diskleri papatya peki enjeksiyon olduğu doğrumu.bir de rtr 180 gelecekmi motor gücü falan nasıl
    gerçekleri tarih yazar tarihide GALATASARAY

Alıntı karayılan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selam arkadaşlar bu yeni kasalar mayısta kesin geliyormu bir de hangi modelleri gelecek rtr160 anladığım kadarı ile gene 150cc değilmi yani motorda bir değişiklik yok ??? görsel olarak alt sakal grenajı depo grenajı kuyrukta biraz değişiklik var dijital gösterge bir de fren diskleri papatya peki enjeksiyon olduğu doğrumu.bir de rtr 180 gelecekmi motor gücü falan nasıl
    Geliyor diyorlar ama TVS Türkiye'ye mail attığımda yok öyle bir şey dediler.. 150 ve şimdiki kasa ile devam dediler..

MadEnd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NT 700 Deauville - CB125E
    Alıntı okanco adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İlk öncelikle "Herkeze" değil "Herkese".. Türkçe imla kurallarına LÜTFEN uyalım.
    İkincisi olarak hayırlı olsun..
    Üçüncüsü 2009 da vibrasyon azaltılmış. ;)
    İmla kuralı uyarınız için teşekkürler.

İyi dileklerde bulunan bütün arkadaşlara teşekkürler.
    YAMASAKİ

Alıntı:
    karayılan Nickli Üyeden Alıntı

Geliyor diyorlar ama TVS Türkiye'ye mail attığımda yok öyle bir şey dediler.. 150 ve şimdiki kasa ile devam dediler..
    Bence ne zamanki satış grafikleri diger rakip yeni modellerden ötürü düşer o zaman yeni kasa getirirler.T.C de motorsiklet ithalatcıları(imalatcı zaten yok,montör bol)) yalnızca ticaret yapıyor dogal olarak.Prestij,hedef,misyon,vizyon kalite gibi kavramlar bunlar için hiç önemli değil.Bu gibi düşünceler zaten yalnızca imalatcı firmalarda bulunur.Biz yalnızca taklit etmeye çalışırız.Yamaha zaten muammaa,Honda desen servis hizmetlerinde sayılı bayileri ile başarılı....Bmw Suzuki ve Kawasaki nin zaten yanına belli kesimler yaklaşabiliyor ki halkın zaten %20 si anca asgari geçimin üzerinde gelire sahip.Ötv ve kdv zaten baş belası(İthalatcıdan zaten vergi alıyorsun.Kullanıcıdan bir daha niye alıyorsun.Hadi bunları aldın her yıl yeniden vergi niye alıyorsun.Her alımsatımda zaten gacırt.Vergiler mantıklıseviyede olsa satışlar biraz artsa distribütör istemesede yeni modelleri ülkeye sokmak zorunda kalacak.)Devlet kendi gelirlerini kendi eliyle kısıtlıyor.Madem ithalatı kısıtlıyorsun bari imalata teşvik et.Ülken kazansın.Ama nerdeeeeeee........Daha çok gözümüzde tüter Flama lar Rtr160' lar

Motosikleti
    SUZUKİ GSF 600 S BANDİT
    valla ilk agızdan canlı şöylenen şu.kasa 160 ama motor 150 apache nin.fiyat olarakta 4500 TL.ama şu da var yeni kasanın aksesuarlarıda 1 ay sonra gelicekmiş.sonuç 2009 kasaya 160 kasanın aksesuarlarını taktımmı oldu bu iş boşuna motorları satmaya gerek yok.hem boşuna hayal kurmamalı 160 lık ve 180 likler emisyon ölçümünde sınıfta kalmışlar Türkiye izin vermiyormuş O kasalara.artık kaç sene sonra gelir allah bilir.ben zaten satsamda satmasamda motoru GS 500 alıcam 1-2 ay içinde kısmetse darısı sizlerin başına

Motosikleti
    Bekleyin apache ciler temmuz da allah kısmet ederse motorumu koyucam otobüse istanbula gelicem

Motosikleti
    SUZUKİ GSF 600 S BANDİT
    Alıntı Şenonar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bekleyin apache ciler temmuz da allah kısmet ederse motorumu koyucam otobüse istanbula gelicem
    otobüse niye koyuyorsun atla gel

Motosikleti
    1200 km hiç çekilmez valla
    AMa dönüşte öyle bir planım var...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 24 kullanıcı var. (0 üye ve 24 misafir)

Bu Konudaki Etiketler