Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

TVS Apache 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Stunt Apache RTR Artık Yok....
    Alıntı MrSharp adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şeytan diyor. Elime 600 TL Geçince Bütün Elektrik ve Akü sistemini degistir. 24 V luk Yap Her şeyi tak =))
    şeytana uyma sen
    [B]Bahadır Şenonar[/B] [COLOR="Red"]A rh(+)[/COLOR]
    [B]Sözcüklerin gücünü anlamadan insanların gücünü anlayamazsınız.[/B] :bounce:

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    MrSharp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache 150 RTR / BMW e30 3.20i #35 S0430
    tamam uymam. =))
    Sarp Ögütlü Ab_Rh(+) TVS Apache 150 RTR '2010' / Your selection of Ride Or Die ? Feel Me ! #35 S 0430 BMW e30 3.20i This is Life,Life is Bmw e30

albayman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    şu an yok
    sevgili apaçi kardeşlerim
    geçenlerde makinayı deneme fırsatı buldum ve araştırırken şöyle uzuunca bir video ile karşılaştm:

http://video.google.com/videoplay?do...6396903297732#

tvs apache - himalayalara kaçış...

eğer sıkılmadan sonuna kadar izlerseniz, TVS bu apachesine ne kadar güveniyor görebilirsiniz (tabi reklam bu, ne kadar gerçeği yanssıtır bilinmez) adamlar neredeyse motocross gibi davranmışlar...
    videonun hemen altndaki yazıyıda çeviriverem türkçeye gari:

"bu video tvs apachenin, acımasız koşullar altndaki performansını göstermek için himalayalara 5000 km tırmanışını göstermektedir. esas plan 16 günde bitirmek olmasına rağmen 27 günde tamamlanabilmiştir. himalayalara tırmanırken en zorlu ve yüksek ova dağ göl ıvır zıvıır hepsini bu videoda görebilirsiniz (ismileri yazmşlar ben üşendim )
    nereyi düşlersen oraya git"
    TVS APACHE

not: ben aydınlı garip bir örtmenim, tvs ile anlaşmam yok, yakında almayı düşünüyom ama.
    Altımızda MOTOCİKLET, aklımızda MOTOSİKLET...

MrSharp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache 150 RTR / BMW e30 3.20i #35 S0430
    Bende izlemiştim Dag Bayır Çıkıyor. Gerçektende Çıkıyor. =))
    Sarp Ögütlü Ab_Rh(+) TVS Apache 150 RTR '2010' / Your selection of Ride Or Die ? Feel Me ! #35 S 0430 BMW e30 3.20i This is Life,Life is Bmw e30

Motosikleti
    sonrada bu Apache reklamını izleyin çok güzel yapmışlar
    http://video.google.com/videoplay?do...18986959453084

Motosikleti
    şu an yok
    Alıntı Şenonar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sonrada bu Apache reklamını izleyin çok güzel yapmışlar
    http://video.google.com/videoplay?do...18986959453084
    ben bunu izlemiştim daha önce, pek hoşuma gitmemişti. paylaştığım uzun videoyu bugün gördüm, hemen paylaştım. dağda taşta herbi yerde performansını göstermişler. daha gerçekçi geldi bana.

bu arada Gaziantep İslahiyede 3000 tl ye sıfır veriyolar, sanırsam 2009. 1 ay önce aldı bi tanıdık. Aydın Nazillide 3900.

@albayman
    Eğer bu film tek makineyle gerçekleştirilmişse helal olsun demekten başka bir şey düşmez bana ... Sizce tek makineyle ( Yani düblör kullanmadan ) bu çekim gerçekleştirilmiş olabilir mi?
    Bu arada tüm öğretmenlerimiz bizim için değerlidir; Garip ne demek ...Saygılar

@Şenonar
    Bende oluşan ilk izlenim TVS sponsorluğunda çekimleri gerçekleştirilen bir klip gibi geldi

Motosikleti
    şu an yok
    @karaşahin
    tek makineyle çekildiysede o makineden artk hayır gelirmi? doğru diyosun, belkide dublörlüdür

Alıntı albayman adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    @karaşahin
    tek makineyle çekildiysede o makineden artk hayır gelirmi? doğru diyosun, belkide dublörlüdür
    ne kadarda sağlam olsa bir ara arka tekerin üzerinde zıplıyordu adam

Bu soruya TAMER abimizden cevap bekliyoruz Aydınlat abi bizi :D

Motosikleti
    şu an yok
    Alıntı karasahin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ne kadarda sağlam olsa bir ara arka tekerin üzerinde zıplıyordu adam

Bu soruya TAMER abimizden cevap bekliyoruz Aydınlat abi bizi :D
    bana göre orada vurgulanmak istenen şey: "bakın biz bu apacheye şambriyel koyduk, patlar matlarsa yolda kolayca tamir edebilirsiniz. tubless koysaydık ne yapardı adamcağız?"

bana göre orada vurgulanmak istenen şey: "bakın biz bu apacheye şambriyel koyduk, patlar matlarsa yolda kolayca tamir edebilirsiniz. tubless koysaydık ne yapardı adamcağız?"
    Hehehe çok güzel yorumladın hocam :D Yaw şaka bi yana bu aletle durmadan full depoyla kaç KM yol yapılabiliyor :D malum öğrenci hali hiç ful görmedik depoyu hiç bir makine de

Motosikleti
    Hehehe çok güzel yorumladın hocam :D Yaw şaka bi yana bu aletle durmadan full depoyla kaç KM yol yapılabiliyor :D malum öğrenci hali hiç ful görmedik depoyu hiç bir makine de
    Hacım 400 küsür gidiyorsun tam depoyla
    Bu arada tek makine kullanmışlardır çünkü o tarz yolları ben benim motorla çok gittim geldim bizim burda dağın tepesinde soğuk su diye bir yer var oraya 4x4 jeepler çıkıyor biz motorlarlar çıktık banamısın demiyor valla çıkıyor

Alıntı Şenonar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hacım 400 küsür gidiyorsun tam depoyla
    Bu arada tek makine kullanmışlardır çünkü o tarz yolları ben benim motorla çok gittim geldim bizim burda dağın tepesinde soğuk su diye bir yer var oraya 4x4 jeepler çıkıyor biz motorlarlar çıktık banamısın demiyor valla çıkıyor
    Cevabın için teşekkürler Benim memleketteki scooter la çıktığım yolları taksiler çıkamıyordu foto bulursam atarım...Demek ki işin sırrı 2 tekerde

Motosikleti
    Cevabın için teşekkürler Benim memleketteki scooter la çıktığım yolları taksiler çıkamıyordu foto bulursam atarım...Demek ki işin sırrı 2 tekerde
    aynen öyle işin sırrı 2 tekerde neyse hacım hadi iyi geceler ben yatar malum yarın iş var

Motosikleti
    şu an yok
    [COLOR="Silver"]

beyler bu topcase aparatı güsel ve topcase yeterince geride duruyor, yani artçıya nefes aldırır gibi görünüyo.
    acaba bu özel yapmmı? yoksa her yerde bulabiliyormuyuz?
    bide ben buna yan çantada takmak isterim uzun gezilerde, onun için özelmi yaptracas bu istenen zımbırtyı?
    ben aydından bunu bulabilirmiyim acaba? motosiklet alınca ilk yapacağım şey topcase...

Motosikleti
    VN 800
    o standart topcase aparatı,gayet rahat bi şekilde artçıyı sıkıştırmadan gidersin,yan çanta için de aparatları var netten alabilirsin.Sıkıntı olmaz ikisine de çok rahat ulaşırsın.

Motosikleti
    şu an yok
    Alıntı mlheren adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    o standart topcase aparatı,gayet rahat bi şekilde artçıyı sıkıştırmadan gidersin,yan çanta için de aparatları var netten alabilirsin.Sıkıntı olmaz ikisine de çok rahat ulaşırsın.
    teşekkür ederim. hangi sitelere bakayım? gittigidiyor ya da sahibindende falan varmıdır acaba?

Arjantinli69 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSF 600 S BANDİT
    Alıntı mlheren adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    o standart bir top case aparatı degil malesef.TVS Apache için özel üretilmiş bir aparat .bu parçayı genelde tvs bayilerinde bulabilirsin istanbulda fiyatı 65 TL.ve ya özel demirciye yaptıracaksınız,başka şekilleride var .

---------- Mesaj ekleme zamanı: 06:38 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 06:35 ----------

[COLOR="Silver"]

beyler bu topcase aparatı güsel ve topcase yeterince geride duruyor, yani artçıya nefes aldırır gibi görünüyo.
    acaba bu özel yapmmı? yoksa her yerde bulabiliyormuyuz?
    bide ben buna yan çantada takmak isterim uzun gezilerde, onun için özelmi yaptracas bu istenen zımbırtyı?
    ben aydından bunu bulabilirmiyim acaba? motosiklet alınca ilk yapacağım şey topcase...
    o motor güzel bir motor sahibi baya bir ugraşmışa benziyor. shad 33 lt topcase fiyatı 230 tl +arka yan koruma demiri ve ya topcase demiri 65 tl
    yalnız apache ye özel bir kusur diyecegim çanta takılı iken gidonu bırakınca direksiyon yalpalamaya başlıyor.en makul topcase 33.daha büyügü pek ideal degil.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 07:13 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 06:41 ----------

valla lastikleri suyu hiç sevmiyor malesef.şambriyel olayı bir gerçek helede kilolu birisi motoru kullanıyorsa. ama o jantı kim sökücek şambriyeli tamir edicek.yanında takım taşıyacak + manevela olucak,çok uzun iş.tubless yapıyoruz yanımızada lastik tamir köpüğü alıyoruz yolda kalana kadar devam [COLOR="Silver"]

---------- Mesaj ekleme zamanı: 07:37 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 07:13 ----------

birde benim eşek 645 km de rezerve düşüyor.çok yakıyor motor çok
    Hızlı bir Rider olmak için hızlı bir motor yetmez! o hızı yapabilecek (g..) yürek te lazım.. GHOST RİDER

sakinseytan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Africa Twin 1000
    o resimdeki apache tıpkı eski motorum o canta demiri cok sağlamdır.ama apache ye arka canta takılmaz! şayet takarsan kullanımın %40 zorlaşır. direksiyon sallanmaya başlıyo motorun en gıçık aldıgım yönü dengesiz bir yapısı var iskeletini yaparken çok amatör davranmışlar ayaklarını koydugun basamak geride ön ve arka tekerin mesafesi kısa, arka ve ön tekerin jant ebatları bir değil sanki akrobasi motoru ama zararını çok gördüm taklaya geldim yokuş çıkarken, virajlara girerken ön teker sekiyo yeri tutmuyo bir tek motoru şahane sattım 650 aldım onuda sattık gerçi üstünde durulup abi ben buna senelerce binerim denilicek bir motor değil bence ama motorumu çok özledim 650 yi özlemedim ama apacheyi özledim
    Motosiklet mucidi

Motosikleti
    Alıntı sakinseytan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    o resimdeki apache tıpkı eski motorum o canta demiri cok sağlamdır.ama apache ye arka canta takılmaz! şayet takarsan kullanımın %40 zorlaşır. direksiyon sallanmaya başlıyo motorun en gıçık aldıgım yönü dengesiz bir yapısı var iskeletini yaparken çok amatör davranmışlar ayaklarını koydugun basamak geride ön ve arka tekerin mesafesi kısa, arka ve ön tekerin jant ebatları bir değil sanki akrobasi motoru ama zararını çok gördüm taklaya geldim yokuş çıkarken, virajlara girerken ön teker sekiyo yeri tutmuyo bir tek motoru şahane sattım 650 aldım onuda sattık gerçi üstünde durulup abi ben buna senelerce binerim denilicek bir motor değil bence ama motorumu çok özledim 650 yi özlemedim ama apacheyi özledim
    Valla hocam dediklerinde biraz kullanıma bağlı ben benim aletle çok rahat yokuş çıkıyorm motoru teke kalkdırmadan
    bide ön ve arka teker mesefesi demişsin 2 teker arası ne kadar kısa olursa motor okadar torklu olur biliyosun dimi ?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 6 kullanıcı var. (0 üye ve 6 misafir)

Bu Konudaki Etiketler