Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

TVS Apache 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    yigido_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 150 2009
    arkadaslar konuyla alakası yok ama bı soru sormak ıstıyorum ne zamndır arastıryorum kredı ımkanı ıle 0 km tvs satan bı bayı bulamadım bılen varmı ıcınızde ???

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Arjantinli69 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSF 600 S BANDİT
    istanbulda Aydın motor var TVS bayi.kredi kartına taksit yapıyor
    Hızlı bir Rider olmak için hızlı bir motor yetmez! o hızı yapabilecek (g..) yürek te lazım.. GHOST RİDER

Motosikleti
    CBF 150 2009
    tesekkur ederım onalara ulasabılecegım bu ımkanı sorabılecegım bı adres varmı ??

Motosikleti
    SUZUKİ GSF 600 S BANDİT
    Alıntı yigido_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tesekkur ederım onalara ulasabılecegım bu ımkanı sorabılecegım bı adres varmı ??
    üst sayfalarda adresi vardı ama ben yinede telefonunu vereyim size Aydın Usta cep=0535 209 87 30 iş=0216 348 69 64
    Hızlı bir Rider olmak için hızlı bir motor yetmez! o hızı yapabilecek (g..) yürek te lazım.. GHOST RİDER

Motosikleti
    HYO GT250R SATILDI---UFALTACAZ GİBİ GÖRÜNÜYOR..
    arkadaşlar düşünen varsa bana ulaşabilirsiniz...

http://www.sahibinden.com/sahibinden...XQQdisplayitem

gursus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR600F
    sevgili arkadaşlar 2007 model 2008 de sıfır alınmış 7000 kmde apache ile 10 000 km deki tertemiz biricik scooterimı takas etmeyi düşünüyorum üzerine 1500 tl vericem nasıl sizce uygunmudur.

Motosikleti
    CBF 150 2009
    arkdas bı sorum olack bu apachelerın yedek parca sorunu ceken oluyr mu ??

Motosikleti
    SUZUKİ GSF 600 S BANDİT
    Alıntı gursus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sevgili arkadaşlar 2007 model 2008 de sıfır alınmış 7000 kmde apache ile 10 000 km deki tertemiz biricik scooterimı takas etmeyi düşünüyorum üzerine 1500 tl vericem nasıl sizce uygunmudur.
    kusura bakma ismini unuttum kardeş.sana şöyle diyeyim.2007-2008 temiz apache'lerin fiyatı 1800-2500 tl arası.sende ona göre scootor'un fiyatını ayarla.senin motor bedavaya gelmesin sonra.

soran yeni arkadaşlara cevaben Apache de parça sıkıntısı kesinlikle yok.parça bulamayan bana özelden ulaşsın,elimden gelen yardımı yaparım

gursus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR600F
    Alıntı Arjantinli69 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kusura bakma ismini unuttum kardeş.sana şöyle diyeyim.2007-2008 temiz apache'lerin fiyatı 1800-2500 tl arası.sende ona göre scootor'un fiyatını ayarla.senin motor bedavaya gelmesin sonra.

soran yeni arkadaşlara cevaben Apache de parça sıkıntısı kesinlikle yok.parça bulamayan bana özelden ulaşsın,elimden gelen yardımı yaparım
    estafurullah hocam olsun öylede scooter ımı elimden çıksa iyi olcak 900 den aşağı vermem dediğin gibi 1500 da üstüne koysam 2400 rahat bulurum dediğiniz gibi 1000 tl ye falan düşerse çok iyi olur gibi.

Motosikleti
    SUZUKİ GSF 600 S BANDİT
    bak ilanlar gayet uygun fiyatlar
    http://www.sahibinden.com/kirmizi_te...XQQdisplayitem
    http://www.sahibinden.com/motorom_co...XQQdisplayitem
    http://www.sahibinden.com/iste_apach...XQQdisplayitem
    sinin motor dediğin gibi temizse 1000 tl nin altına gitmez ama illaki değiştircem diyorsan satıcaksın çünkü fiyatlar bu aydan sonra artmaya başlıyor

Motosikleti
    CBF 150 2009
    bı bayii 24 ay taksıt ımkanı ıle 2010 apache satıyor 2 el almak daha ıyı demssın ama benım de pesın param yok :( taksıtle alabılrım o secenekte 0 da var sadece

aslında sole soylesem daha ıyı sızler daha ıyı bılırnız elımde 2 secenek var 2010 ybr 125 ve 2010 apache 2 sıde 24 ay taksıt ımkanı sunuyor sızce hangısını alayım bunlardan bırını kesın almam lazım kendı motorumu sattım motorsuz bı hayat bos gelıyor

askon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pıoneer 200cc 2007
    Alıntı yigido_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bı bayii 24 ay taksıt ımkanı ıle 2010 apache satıyor 2 el almak daha ıyı demssın ama benım de pesın param yok :( taksıtle alabılrım o secenekte 0 da var sadece

aslında sole soylesem daha ıyı sızler daha ıyı bılırnız elımde 2 secenek var 2010 ybr 125 ve 2010 apache 2 sıde 24 ay taksıt ımkanı sunuyor sızce hangısını alayım bunlardan bırını kesın almam lazım kendı motorumu sattım motorsuz bı hayat bos gelıyor
    arkadaşım ben kendı fıkrımı hemen sana söyliyeyım ybr için o kadar taksıde gırmem ve o parayı asla vermem ama apaçi için borca gırerım ve o parayı verırım .artık anlaşılmıştır herhalde hiç düşünme derım .

---------- Mesaj ekleme zamanı: 15:16 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 15:12 ----------

Alıntı Arjantinli69 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

abı parca yardımı yaparım demişsin bir ...sen parcacımısın iki ....yoksa hayır kurumundamı calışıyorsun hanı varya AYD üyesımısın bıde apaçi eksoz bılyası lazım varmı sende

Motosikleti
    CBF 150 2009
    eyw verdıgın fıkır ıcın yenı bı konu actım cogunluk ne derse onun borcuna gırecegım saolasın

Motosikleti
    apache baş baş Gt 250R and today 50 :)
    Şahinn duyy sessimiii

Alıntı Szman! adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şahinn duyy sessimiii
    heyt be kaç aydan sonra ilk mesaj buraya kısmetmiş bi kaç mesaj geyük yapak kuzen diğer sayfada patlatırız olayı

Motosikleti
    Alıntı karasahin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    heyt be kaç aydan sonra ilk mesaj buraya kısmetmiş bi kaç mesaj geyük yapak kuzen diğer sayfada patlatırız olayı
    olum kırletmeyelım su sayfayı

olum kırletmeyelım su sayfayı
    :D bugün kirleneceğimiz kadar kirlendik girip çıktığımız .okun haddi hesabı var mı

---------- Mesaj ekleme zamanı: 21:03 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 20:46 ----------

İki kafadar ygs sonrası buluşalım ve kendimizi doğal ortamımıza bırakalım dedik.
    Yaklaşıok 200 foto çekmişiz ama buraya hepsini atamayacağımızı biliyorum. Arada sırada paylaşırım maksat şenlensin topaç.Çok komik kareler yakaladık ve çok değişik olaylar yaşadık.Her ne kadar 600 RR ım ın aynalarını kırıp siperliğini çatlatsamda he birde arka sinyalimi (Sol) kırsamda çok güzeldi :D Her neyse SALIN KÜÇÜK ENİŞTEYİİİİ dedik ve apaçimizle biraz kros yaptık :D

Fotolar ellerinizden öper sayfayı kitlememek adına başka günlerde diğerlerini atarım.Öperim hepinizi

Motosikleti
    Eline saglık guzel bır gundu resımleride güzel cıkmıs pc de daha bı guzel gozukuyo ee motor guzel

Eline saglık guzel bır gundu resımleride güzel cıkmıs pc de daha bı guzel gozukuyo ee motor guzel
    Yemişim motorunu :D Fotoğrafı çeken ve o motorun üzerinde ki güzel olunca Olan benim 600 RR a oldu.İki ayna kırıldı arka sinyalim kırıldı; siperliğim çatladı :D ama olsun değdi valla çok güzel bir gün geçirdik. Gün içinde yaşadığımız komik olayları fotolarıyla birlikte diğer günler de atacağım.Malum yarın iş okul var :D baba yatar :D aRkadaşlar iyi bakın kendinize.Öperim...Serhat tekrarlayalım :D adamın utandığı gibi :D:D

Motosikleti
    SUZUKİ GSF 600 S BANDİT
    Alıntı askon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşım ben kendı fıkrımı hemen sana söyliyeyım ybr için o kadar taksıde gırmem ve o parayı asla vermem ama apaçi için borca gırerım ve o parayı verırım .artık anlaşılmıştır herhalde hiç düşünme derım .

---------- Mesaj ekleme zamanı: 15:16 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 15:12 ----------

abı parca yardımı yaparım demişsin bir ...sen parcacımısın iki ....yoksa hayır kurumundamı calışıyorsun hanı varya AYD üyesımısın bıde apaçi eksoz bılyası lazım varmı sende
    abi ayıpsınnnn,ama ekzoz bilyası yeni bitti sana devirdayim pistonu versek olurmu acaba hem bak ucuzda

---------- Mesaj ekleme zamanı: 04:07 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 03:31 ----------

bugün birkaç foto çektim sizlerle paylaşayım

bu kadar pil bitti

---------- Mesaj ekleme zamanı: 04:10 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 04:07 ----------

depodaki resim ilginç gün batımı yansımış

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler