Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

TVS Apache 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    sakinseytan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Africa Twin 1000
    Alıntı Şenonar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Valla hocam dediklerinde biraz kullanıma bağlı ben benim aletle çok rahat yokuş çıkıyorm motoru teke kalkdırmadan
    bide ön ve arka teker mesefesi demişsin 2 teker arası ne kadar kısa olursa motor okadar torklu olur biliyosun dimi ?
    adamlar torku tutturalım derken ...... dagıtmışlar ) cbf le makaslara deli gibi yatarken kendi motorumla yatarken ön teker kayıcak die korkuyodum öle kız yokuşu çıkmıodum yanlız ben videoya cekemedim arkamda artıcı varken kilyosta çok dik bi yeri hızımı alip cıkim dedim depoya ne kdr yüklendiysemde taklaya geldik ben motoru baya test ettim eksileri satmamı sagladı 500 tl zararına verdim
    Motosiklet mucidi

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Stunt Apache RTR Artık Yok....
    Alıntı sakinseytan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    adamlar torku tutturalım derken ...... dagıtmışlar ) cbf le makaslara deli gibi yatarken kendi motorumla yatarken ön teker kayıcak die korkuyodum öle kız yokuşu çıkmıodum yanlız ben videoya cekemedim arkamda artıcı varken kilyosta çok dik bi yeri hızımı alip cıkim dedim depoya ne kdr yüklendiysemde taklaya geldik ben motoru baya test ettim eksileri satmamı sagladı 500 tl zararına verdim
    vallahi yine dediğim gibi kullanıcı farkı bende çok rahat makasa ve aralara giriyorum bu motorla bide şimdi aynaları değiştirdim ufak ayna taktım arabaların dikizlerine çarpmadan geçiyorum rahatça
    [B]Bahadır Şenonar[/B] [COLOR="Red"]A rh(+)[/COLOR]
    [B]Sözcüklerin gücünü anlamadan insanların gücünü anlayamazsınız.[/B] :bounce:

MrSharp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache 150 RTR / BMW e30 3.20i #35 S0430
    Motorun Viraja girerken kayması Lastikten Olabilir. Benim Şuan ki Lastikler Orjinal. Ve Fena Kayıyor motor. Lastikleri Güzel alınca Sorun olmaz. Birde Yokuşta Takla Olayı Çok yüklenince olmuştur. Yavaş yavaş Hızlanınca hiç bir sorun olmuyor. Bende o TopCase Demirinden Taktırıcam. Benim ki Arkadaki Metale Takılıyor. Arkada kini Rahatsız Ediyor. birde Ona Ek Depo Çanta Alıcam.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 14:31 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 14:28 ----------

Bakın Olay bu Demir Yok. Otomatik olarak Yana da Çanta takamıyorum.
    Sarp Ögütlü Ab_Rh(+) TVS Apache 150 RTR '2010' / Your selection of Ride Or Die ? Feel Me ! #35 S 0430 BMW e30 3.20i This is Life,Life is Bmw e30

Motosikleti
    sarp şu motora plaka çıkart artık

sakinseytan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Africa Twin 1000
    vala tam 160 cc yaptırıcaktım motoru sattık yav siz yapsanıza 160 lık ben ist u konple aradım zamanında bulamadım silindir takımını yoksa anında taktırıcaktım kullanma fırsatım oldu deli bişi oluo yav şu paket servisi işine karıştırmasalar bu motoru gene ben satmazdım
    Motosiklet mucidi

Motosikleti
    vala tam 160 cc yaptırıcaktım motoru sattık yav siz yapsanıza 160 lık ben ist u konple aradım zamanında bulamadım silindir takımını yoksa anında taktırıcaktım kullanma fırsatım oldu deli bişi oluo yav şu paket servisi işine karıştırmasalar bu motoru gene ben satmazdım
    yok hacım dişli modifiyesi vb. şeyler yaparım ama asla motor kısmını elletmem
    Bu arada ben rahatım bizim burda apache kullanan paket servisçi yok hep activa kullanıyorlar

Motosikleti
    Plaka Çıkartıcak param kalmadı be kardeşim =)) iflahım Kurudu =))
    Sarp Ögütlü Ab_Rh(+) TVS Apache 150 RTR '2010' / Your selection of Ride Or Die ? Feel Me ! #35 S 0430 BMW e30 3.20i This is Life,Life is Bmw e30

Motosikleti
    Alıntı MrSharp adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Plaka Çıkartıcak param kalmadı be kardeşim =)) iflahım Kurudu =))
    sarp ne demişler plakasız motor dıdısız dıdıya benzer

Motosikleti
    Evet Arkadaşlar ilk düşüşümü gerçekleştirdim. Hayırlı olsun. Sag Sinyal Sag Topuz. Ön Fren Kolu Yamuldu. Lastikler Sagolsun Çok güzel Kayıyormuş..!

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    TVS Apache
    demiştim ama buyuk sözü dınlenmıyor gecmıs olsun kardeşim bu gunlerde daha dıkkatlı kullan zaten artık dılınden daha ıyı anlıcana emınım
    nasıl oldu anlatırsan sevırınırz bızlerde bilgilenmiş oluruz en azından

---------- Mesaj ekleme zamanı: 18:56 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 18:52 ----------

Alıntı trhakan adlı üyeden alıntı Mesajı göster

lastikleri değişmediysen değiştirmen tavsiye olunur

hayırlı olsun gule gule kullan kardeşim allah kaza bela vermesın

demişimmm

Motosikleti
    2. Viteste ya 40 yada 60 arası bir Hızım vardı. Islaktı yerler Tabi. Virajı alamıcagımı anladım. Frene basıyım dedim. Ve Yerdeyim. Arabanın altına dogru gidiyordum. Yerde sürüklenirken Tüm gücümle Durdurmaya çalıştım.Ama Sürüklenmeye Başladım. Döne döne. Durdum Ama arabayada Dokundum. Biraz Hasar Var. Adamdan Telefon bekliyorum. Kaskım ve Korumalı Montum vardı. Sadece Elim Açıldı. Bacaklarım da da Sıyrıklar var.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 21:10 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:09 ----------

Abi Söylemiştin biliyorum ama. Degistiricek param yok Şuanda. Ama Çok fena kayıyorlarmış.

Arjantinli69 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSF 600 S BANDİT
    köfteci motoru bunlar köfteci cbf den dingil mesafesi 10 cm kısa fazla bir fark yok.ya arka lastikte 17 olsaydı ne olurdu,yarım gaz kafa yukarı sen aşagı.bilinçli olarak arka teker 18,motor kendisini dengelesin diye.ama nasıl bir şekilse 1. ve 2. viteste gazı fazla verince ön lastigi yere degdirene aşk olsun.bende hiç memnun degilim o yüzden satıyorum zaten motoru.köftecilerin kullanmadıgı tarzda motor alacagım.
    Hızlı bir Rider olmak için hızlı bir motor yetmez! o hızı yapabilecek (g..) yürek te lazım.. GHOST RİDER

Alıntı Şenonar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yok hacım dişli modifiyesi vb. şeyler yaparım ama asla motor kısmını elletmem
    Bu arada ben rahatım bizim burda apache kullanan paket servisçi yok hep activa kullanıyorlar
    Benim gördüğüm var. Bağcılarda lahmacuncu da -adını vermeyeyim- onda 2 tane Apache var. Kırmızı renkte.

Motosikleti
    Alıntı okanco adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim gördüğüm var. Bağcılarda lahmacuncu da -adını vermeyeyim- onda 2 tane Apache var. Kırmızı renkte.
    okan bizim burası dedim bizim burası hatay/iskenderun

albayman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    şu an yok
    o resimdeki apache tıpkı eski motorum o canta demiri cok sağlamdır.ama apache ye arka canta takılmaz! şayet takarsan kullanımın %40 zorlaşır. direksiyon sallanmaya başlıyo motorun en gıçık aldıgım yönü dengesiz bir yapısı var iskeletini yaparken çok amatör davranmışlar ayaklarını koydugun basamak geride ön ve arka tekerin mesafesi kısa, arka ve ön tekerin jant ebatları bir değil sanki akrobasi motoru ama zararını çok gördüm taklaya geldim yokuş çıkarken, virajlara girerken ön teker sekiyo yeri tutmuyo bir tek motoru şahane sattım 650 aldım onuda sattık gerçi üstünde durulup abi ben buna senelerce binerim denilicek bir motor değil bence ama motorumu çok özledim 650 yi özlemedim ama apacheyi özledim
    yaw bunları okuyunca soğuyorum apacheden, illa cbf 150 alacas anlaşldı, hem konfor hem güvenli sürüş için...
    Altımızda MOTOCİKLET, aklımızda MOTOSİKLET...

Motosikleti
    düşünme aşamasında
    ya silindirin arkasındaki boşluk çok uyuzuma gidiyor cbfde daha az bu boşluk ama apache de fazla napsak ya
    [B][COLOR="Green"]1908 Üsküdar İnfaz 1908[/COLOR][/B]

İSTANBULU İZLİYORUM ÇAMLICADAN

Motosikleti
    Alıntı yavrumalikem adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ya silindirin arkasındaki boşluk çok uyuzuma gidiyor cbfde daha az bu boşluk ama apache de fazla napsak ya
    karton sıkıştır boşluklara hacı

Motosikleti
    SUZUKİ GSF 600 S BANDİT
    apache arka lastik fren sistemi kampanadan disc'e çevrilir.Türkiye de birk ilk.adres arjantinli69. fiyat 190 TL.benim motorum da neden yok demeyin,üzülmeyin.köfteci motoruna devam.bu gün siftah yaptık.motor asfalta uzanmak istedi bıraktım uzansın diye allahtan bişey olmadı.
    Hızlı bir Rider olmak için hızlı bir motor yetmez! o hızı yapabilecek (g..) yürek te lazım.. GHOST RİDER

askon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pıoneer 200cc 2007
    Alıntı Arjantinli69 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    apache arka lastik fren sistemi kampanadan disc'e çevrilir.Türkiye de birk ilk.adres arjantinli69. fiyat 190 TL.benim motorum da neden yok demeyin,üzülmeyin.köfteci motoruna devam.bu gün siftah yaptık.motor asfalta uzanmak istedi bıraktım uzansın diye allahtan bişey olmadı.
    abs eds eft eym eld etm bu fren sıstemlerı bu fiata dahılmi abi

Motosikleti
    SUZUKİ GSF 600 S BANDİT
    abi aynen.apache ye nazar degdi.asfaltı öptük bu gün

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 33 kullanıcı var. (0 üye ve 33 misafir)

Bu Konudaki Etiketler