Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

TVS Apache 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    selo9115 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    apache--- İNAZUMA ---cbf 150 şimdide yeşil apache
    Alıntı ERROR88 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu kadar kazadan korkmayın başınıza gelir ben giyerim tabi ekmek alırken bile dizlik takarim

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    koreay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache RTR 150 KIRMIZI
    Alıntı İ2MİRLİ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selam arkadaşlar benim pazar izninin içine ettiler yav :( iznimi yarına aldılar cuma izinliyim hafta sonu gezisi gene yalan oldu :(
    yeniden haftasonu planı yapcez gari yani neyse ilerleyen zamanlarda denk gelir bi haftasonu yine.
    35 ZUS 73

çelikatlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    pazar günü geziyoruz dimi apaçiler? yalan olmasın sonra!!
    istanbuuuull

Motosikleti
    Yamaha
    Abilerim aranızda H.i.D marka xenon alıpta kullanan varmı memnun mu? Aldıysanız kaç kelwin? Farların aydınlatması ne kadar fark etti? Ben 8.000K almayı düşünüyorum da sizlerinde bir fikrini almak istedim.

sen önce bi motoru al

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:34 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:29 ----------

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...6220802/detay/ bu tulumu aldım nasıl. ekmek almaya giderken giyicem arol usta

Motosikleti
    Alıntı çelikatlı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sen önce bi motoru al

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:34 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:29 ----------

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...6220802/detay/ bu tulumu aldım nasıl. ekmek almaya giderken giyicem arol usta
    kanka özeline bakarmısın

bakıyorum bişey yok.

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:08 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:58 ----------

tamam gördüm cevapladım ok

Motosikleti
    Yamaha
    sen önce bi motoru al

Motor için değil araba için düşünüyorum. Yüzüme vurmasaydınız iyi olurdu. Motor için kışı bekliyorum sıfır alma ihtimalim de olduğu için. Xenon'u o zamana kadar arabada kullanıp denicem. Kısmet olupta motoru aldığımızda arabadan motora transfer edicem O yüzden sorduydum

Motosikleti
    Alıntı schmarık adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motor için değil araba için düşünüyorum. Yüzüme vurmasaydınız iyi olurdu. Motor için kışı bekliyorum sıfır alma ihtimalim de olduğu için. Xenon'u o zamana kadar arabada kullanıp denicem. Kısmet olupta motoru aldığımızda arabadan motora transfer edicem O yüzden sorduydum
    kardeş araban için bakıyorsan markalı kaliteli bişey al sonra pişman olmazsın benim arabada SENTİNEL marka var gayette memnunum

valla ben aldım hıd xenon 45tl ye motor için ama takmadan selo arkadaşıma hediye ettim.öyle o araçtan bu araca taşınacak kalitede değil madein çin.. şimdi paraya kıydım mtec takıcam motoru satarsam söküp yeni aldığım motora takıcam.bikere iyi para vereceksin yıllarca sök ondan tak buna..
    selo9115 bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha
    Alıntı selo9115 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kardeş araban için bakıyorsan markalı kaliteli bişey al sonra pişman olmazsın benim arabada SENTİNEL marka var gayette memnunum
    Sizin aldığınız xenon'un fiyatı nedir? 2 markayı da bir araştırıyım bakalım. Aslında ben mercekli xenon düşünüyordum ama apache'de uraştırır o yüzden normal xenon düşünüyorum.

valla ben aldım hıd xenon 45tl ye motor için ama takmadan selo arkadaşıma hediye ettim.öyle o araçtan bu araca taşınacak kalitede değil madein çin.. şimdi paraya kıydım mtec takıcam motoru satarsam söküp yeni aldığım motora takıcam.bikere iyi para vereceksin yıllarca sök ondan tak buna..
    Doğru söylüyorsunuz ben bu açıdan düşünmemiştim. Hem selo9115 hemde çelikatlı'nın söylediğini markayı bir araştırıcam. F/b oranına göre hangisi uygun olursa onu alırım. Belkide yurt dışından getirtirim. Ülkemizin fiyatları belli. Burada farzedelim "ABC xenon'u 300 liraysa ordan 150'ye alır 50'de kargoya versen 200'e gelir. Daha uygun olur. "Duruma göre bakıcaz artık. Sizinde fikir, düşüncelerinize ve görüşlerinize her zaman açığım.

Bu arada selo9115 kullandığınız xenon kaç Kelwin?
    Çelikatlı sen xenon'u kaç kelwin almayı düşünüyorsun?

ERROR88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750S
    Tamam geliyorsunuz değilmi bekliyor olucam bak puskuveyt ısmarlarım size
    www.erkakurye.com

benim takacağım 8000k

Motosikleti
    Yamaha
    Alıntı ERROR88 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tamam geliyorsunuz değilmi bekliyor olucam bak puskuveyt ısmarlarım size
    Piskevit çikilata Hahahah akşam akşam iyi güldüm

---------- Post added at 22:42 ---------- Previous post was at 22:40 ----------

benim takacağım 8000k
    Bende 8.000K düşünüyorum

Motosikleti
    bendeki sentinel 8000 kelvin kristal mavi alıyorsanda 6000 ile 8000 kelvin al kelvin yükseldikçe renk koyulaşıyor ve görüş açısı düşüyor

valla gelenler söylesin bi gezelim kendimize gelelim ben geliyorum seloda geliyo başka varsa gelmek isteyen yazsın arkadaşlar gezicez istanbulda!!! kimse gelmezse seloyla ben gelirim daha çok peskevüt yerizhihihih

Motosikleti
    hacı ikimiz gidelim

Motosikleti
    Yamaha
    Alıntı selo9115 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bendeki sentinel 8000 kelvin kristal mavi alıyorsanda 6000 ile 8000 kelvin al kelvin yükseldikçe renk koyulaşıyor ve görüş açısı düşüyor
    Zaten 8K'dan yukarısını düşünmüyorum. Kendi görüşümü geçtim de karşıdan gelene acırım. Allah korusun yolda ben motor üzerinde 1 kişi olucam. Arabada bir aile olur ışık şöförün gözünü alır kaza felan yaparlar. Hiç birşey değil de vicdan azabından yaşayamaz insan. O yüzden Bi-xenon araştırıyorum.
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...56055845/detay
    Bana tek mercek lazım alsam bunu tek tek satıcaksa satan kişi 200'e verir herhalde. Ama gel gelelim hadi bunu aldık, nasıl montalicaz? Uygun olan yeri aydınlatmasını nasıl sağlicaz bilmiyorum.

biz bankoyuzda gelmek isteyen olursa gelsin yani iki piskevit eksik yersin noolmuş yani selo.

Motosikleti
    bence merceğe gerek xenonu taktırdıktan sonra götürüp far ayarını adam gibi yaptır on numara kimsenin gözünü falanda almıyor okadar para vermeye gerek yok bu arada araba ne marka

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 6 kullanıcı var. (0 üye ve 6 misafir)

Bu Konudaki Etiketler