Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

TVS Apache 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    ERROR88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750S
    ramazan alarm ve ısıtmalı elcıklerı alıp gelıcem yanına destur varmıdır yarım saatımızı alır
    www.erkakurye.com

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ixeywent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache (Kırmızı.08) (SATTI)
    Alıntı reis007 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aslında köpek gördüğünde yolda hiç durmayıp şu taktiği denemelisin : cüneyt arkının eski sinemalarında hani biri karşıdan ok atar , bizim kahraman kara murat da atıyla ok atan adamın karşısından geçer ve atın diğer yanınasaklanıp havada durur ve ölmez ya
    taktik bu
    itiraf ediyorum.kocaman bir "kangal"dan bu şekilde kurtuldum

evet kardeşim.motorlarımız hakettiği yerde değil malesef.millet tanımıyorda ondan...satayım bakalım hayırlısıyla sizlerinde öneri ve tavsiyesiyle 5-6bin liralık bi motor alacağım.
    valla kardeşim ben 6 bin bulsam gidip hyo 250 r alıcam
    Ver Red'i Ortalık İnlesin, Herkes Bu Sesi Dinlesin

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    Alıntı ERROR88 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ramazan alarm ve ısıtmalı elcıklerı alıp gelıcem yanına destur varmıdır yarım saatımızı alır
    müdür yeni gördüm ağa... geç kaldık yarin gündğüzz gel....
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

M.balibey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ısıtmalı elciği bende merak ediyorummotaj yaparken fotolarmısınız birde hangi marka aldınız orjinal elciğe uyumlu mu

aslında köpek gördüğünde yolda hiç durmayıp şu taktiği denemelisin : cüneyt arkının eski sinemalarında hani biri karşıdan ok atar , bizim kahraman kara murat da atıyla ok atan adamın karşısından geçer ve atın diğer yanınasaklanıp havada durur ve ölmez ya
    taktik bu
    itiraf ediyorum.kocaman bir "kangal"dan bu şekilde kurtuldum
    iyide o zaman hang off yapmış gibi olmuyor mu otoro tarafa doğru dönmeye başlamasın birde köpeklerin sorunu bizle değil ki iç güdüsel olarak av diye kovalıyor dikkat ederseniz kovalarken hep ön lastiğe giderler buda avlarını boyunlarından yakalamak istediklerindendir bbirde kaçan kovalanır misali kovalayanlar var benm köpeğimde yapıyor meela ama ısırmak için değil oyun zannediyor yanımdan koşmayı

Motosikleti
    HONDA NC 750S
    Zaten ertesi gün için yazmıştım sıkıntı yok valla çantaya attım akşama alarm da alıp geliyorum 4 gibi bayadır motora binmemisim zig zag yapa yapa geldim gebzeye karbon da fena oldu yahuu
    www.erkakurye.com

NoVaRiX - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaşlar bazılarınız bilir.bi kazadan dolayı çok sevdiğim motorumu yaptırıp satma kararı almıştım.dikkat ederseniz 20gündür en düşük fiyatlı ilan benimki trabzonda.3350 demiştim.diyarbakırdan aradı bi arkadaş.sıkı bi pazarlık yaptı benle. 3200e anlaştık.acaba diyorum ki çokmu düşüğe gitti.kaza yaptım ama sadece grenajlar kırılmıştı ve hepsi değişti zaten.mekaniğinde de problem yok.ama gel gör ki apachenin piyasa çok düşük.
    Neyse adam yarın yola çıkacak.
    Yorumlarınızı bekliyorum.(250lik comet düşünüyorum)
    Abi ne olursa olsun, sonuçta 'kazalı' motor oluyor artık o makine. Gayet tatminkar bir fiyat hem alıcı hemde satıcı için. Sıkma canını yani.
    Bu arada 250'lik comet benimde aklımda var ama çanta bağlama meselesi sıkıntı onda da. Benim için önemli, çünkü daha çok uzun yolda biniyorum motora.
    Sen ne diyorsun bu konuda? Hiç duydunmu çanta bağlama demiri meselesini?
    ~ Bütün mesele yolda olmak... ~

NACİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı gorkem0707 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu ülkede esnaf = adam yiyicidir.Sonra medya gider derki işler nasıl gidiyor beyfendi(esnaf) KAN AĞLIYORUZ günlerdir siftah yok size müstahak tabi bu kadar insanları kazıklarlar ise kimse gitmez tabi giden insanıda bir çırpıda kibarca soymaya çalışıyorlar o zaman bir daha daimi müşterisimi oluyor ? tabikide hayır .

Arkadşlar antalya'da ehliyete yazılıcam A2 için B var zaten . Fakat A2 ehliyet almadan önce Vitesli motor için eğitim veriyorlarmı onu öğrenmek istiyorum bilgisi olan var ise paylaşabilirmi . Antalya konyaaltındayım altınkum sürücü kursuna gideyim diyorum yakınımda hemen .
    bende senin ile aynı durumdaydım , sürücü kurslarının hiç birinde eğitim vermiyorlardı , hatta şaşıran ifade ile aa sürmeyi bilmiyormusunuz diyorlardı. Kendi kendime öğrendim , ama dikkatli ol

Motosikleti
    Zaten ertesi gün için yazmıştım sıkıntı yok valla çantaya attım akşama alarm da alıp geliyorum 4 gibi bayadır motora binmemisim zig zag yapa yapa geldim gebzeye karbon da fena oldu yahuu
    tamam bekliyorum 4 gibi.... ona göre gelirken kek al..kek senden çay ve sigara böreği benden.....
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

Cazador45 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA Spacy Alfa
    Benim motor 11 bin km deydi kırmızı 3500 e nete koymuştum 2 ay bekledi 3 kişi aradı gelen teklifler 3200 3000 son gelen teklif 2750 tl 2. elde çok zayıf gerçekten.Sonrasında biri çıktı geldi cbf ile takas yaptım 2011 model 15 bin km motoru 4000 bin tl ye nete koydum 1 haftada 10 kişi aradı 3750 tl gördü yani deyim yerindeyse HONDA YAMAHA olsun çamurdan olsun bizim milletimize

Motosikleti
    evet honda yamaha adına güvenip alan çok kişi var......

cekokk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha mt-09 / Yamaha Fazer 6
    tesellin için teşekkür ederim.
    Göstergende bendeki gibi saçmalama sorunu varsa ön lastiği sök.okuyucunun olduğu bölümü aç.oraya bolca wd40 sık.ben öyle yaptım.biraz kirlenmişti orası.neyse bi 80-100km sonra düzeldiğini göreceksin.bana bu taktiği yine forumdan arkadaş vermişti ;)
    Teşekkürler Deneyeceğim arkadaşım. Bundan Sonrada Lokma Takımımı alcam herşeyini kendim yapcam motorun yemişim garantisini

Motosikleti
    Alıntı cekokk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Teşekkürler Deneyeceğim arkadaşım. Bundan Sonrada Lokma Takımımı alcam herşeyini kendim yapcam motorun yemişim garantisini

rtr nin ön okuyucusu hep sıkıntı yaratıyor.......... wd 40 da çözüm ama su alamsını engellemek lazım....

engin_deniz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    street triple rs
    ARKADAŞLAR MOTORUMU SATMAYA KARAR WERDİM.. YBR 250 ALACAĞIM İÇİN

ACİL DEĞİLDİR SATILIRSA SATILIR. ÜZERİNDE OLABİLECEK HERŞEYİ WAR WE DAHA 2 AYLIK

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...6901244/detay/
    elit motogaraj

Alıntı TEKTEKER_RAMÇO adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    rtr nin ön okuyucusu hep sıkıntı yaratıyor.......... wd 40 da çözüm ama su alamsını engellemek lazım....
    alt redüktör sanırım dediğinz parça su girmesini nasıl engellicez abi

splex - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tvs apache
    herkese selamlar arkadaşlar bir sorunum bügün bir yere giderken benim hız göstergesi bir anda sıfır oldu ve dahada hiç yerinden kımıldamıyo bügünden beri onunla uğraşıyorum hala sıfır
    motor gidiyo o hala sıfır ne aşagı ne yukarı sizce sorunu nedir ben anlamadım gitti yaptığım km yi kaydedende hep aynı o da hiç değişmiyooo..

Motosikleti
    HONDA NC 750S
    ramazan tekrardan tesekkur ediyorum sana alarm on numara oldu resımlerı beklıyoruz
    www.erkakurye.com

japan_rules - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    25.000 km tecrübeden sonra birazda araba..
    merhaba arkadaşlar,

mat füme kullananlara bir sorum olacak.

depo üstündeki apache yazılarını sökmeyi düşünüyorum malum mat renklerde üstünde cila olmadığı için yapıştırma üstte kalmış.

birkaç tırnakla sökmeyi denedim ama çok sert sökülmüyor.

sıcak su falan denemeyi düşünüyorum da söken veya önerisi olan var mıdır?

Motosikleti
    ramazan tekrardan tesekkur ediyorum sana alarm on numara oldu resımlerı beklıyoruz
    adamım ne demek.... her zaman yardımcı olurum..... alarm güzel oldu ama resimler yarin... yarin güzelce atarız..

NoVaRiX - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beyler, zincir temizliğinde ne kullanıyorsunuz? İstanbul Avrupa Yakasında gazyağı temin edemiyorum bir türlü, varmıdır bilgisi olan?
    ~ Bütün mesele yolda olmak... ~

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler