Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

TVS Apache 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    M.balibey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Süvarİ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    nee apache ön siperlik camı 20 tl mi ben mecbur kalıp 60 tl vermiştim yuh diyorum.
    Get aciyorlar m ki stok yapmak lazm ucuz buldukca

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    NoVaRiX - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı jackonbir adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben motoru alana kadar bu forumda herkes mutluydu
    gülücükler saçılıyordu
    cbf le ybr eyle dalga geçiliyordu.... şimdi herkes dert yanıyor anlamadım
    Kim dert yanıyormuş kardeşim? Ben gayet memnunum çok şükür! Allah nazarlardan saklasın, hergün biraz daha beğeniyorum makineyi!
    ~ Bütün mesele yolda olmak... ~

Alıntı NoVaRiX adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kim dert yanıyormuş kardeşim? Ben gayet memnunum çok şükür! Allah nazarlardan saklasın, hergün biraz daha beğeniyorum makineyi!
    Aynen memnunuz motorlarimizdan valla

Süvarİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TvS_ApAChE
    Alıntı M.balibey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Get aciyorlar m ki stok yapmak lazm ucuz buldukca

aynen öyle yapasım var

tigrina kardeş hep sen yapıyon bunu bize önceden hiç sorun yoktu şaka bi yana artık sorunların düzelsinde sendende olumlu yazılar okuyalım. kendi motorum düzelmiş gibi sevineceğim heralde
    bende hiç dert yanmıyorum motorum gayer güzel sorunsuz taş gibi.
    ..::Gülmek bir mükafattır, ağlayan gözlerin gördüğü::..

..::Mağlubiyet; kimine göre galibiyetden bir adım öte::..

EneS_Turker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Dominar D400
    Bende Memnunum Canavarımdan 120 Km oLdu bugün daha (: okul - iş - yurt ücgeninde fazla kullanamıyorum ki .. hem okuyup hem çalışmak zor aga :D
    TVS Apache 150 9Bin Km ..- Gilera Runner 200 33Bin Km ... - Honda Cbr 125r 36Bin Km ... TVS Apache 150 33Bin Km... Pulsar 200NS.. Dominar D400
    Motor surerken O AN ORADA olun..Ne o anin onunde, ne ardinda..!

ZATEN 2 YADA 3 KİŞİ VAR BU MOTORU BEGENMEYEN ONLARDA SERVİS YÜZÜNDEN SANSLARINA ARTIK HER NEYSE BNDE MEMNUNUM MOTORUMDAN AYRICADA YAKISIKLI MAKİNE BU FİYATA DAHA İYİSİ VARDIDIA BİZMİ ALMADIK HERNEYSE 8900 KM OLDU TIK YOK SÜKÜR BİRZDA KULLANIM ETKİLİYOR TABİKİDE BİŞİ DAHA SERVİS KİTAPCIGINDA BİZİM MAKİNELERDEN BAHSETİYOR MOTOR HACMİ 147 DİYOR MAX GÜÇ 8500 DVR=15,2 YAZIO BN 13,5 DİYE BİYORDUM ARKADSLAR..

Motosikleti
    Tvs apache 2011 kırmızı
    Alıntı Süvarİ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aynen öyle yapasım var

tigrina kardeş hep sen yapıyon bunu bize önceden hiç sorun yoktu şaka bi yana artık sorunların düzelsinde sendende olumlu yazılar okuyalım. kendi motorum düzelmiş gibi sevineceğim heralde
    bende hiç dert yanmıyorum motorum gayer güzel sorunsuz taş gibi.
    sorunlar düzelse motoruma binsem bi yazcam bir şeyler de sanki hiç motor almadım gibi hissetmeye başladım ya

EneS_Turker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Dominar D400
    Tikanın önünde yatarken bi kaç resim .. Bu aralar olumsuzluklar oluyor biraz şenlensin hem ortalık .. kötü söylemeyin arkadaşlar , Bu motor güzel güzel ..

TVS Apache 150 9Bin Km ..- Gilera Runner 200 33Bin Km ... - Honda Cbr 125r 36Bin Km ... TVS Apache 150 33Bin Km... Pulsar 200NS.. Dominar D400
    Motor surerken O AN ORADA olun..Ne o anin onunde, ne ardinda..!

Xianxin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM RC250(2016)
    Bu ne haribiden bende korktum daha 70 km de motorum bende alana kadar herkes memnundu şimdi şikayetler başlamış ama ben baya memnunum lastikler hariç tabi 70 km yaptım 3 günlük motor 3 günde 4-5 kere kıç atmıştır makine yavaş fazla zorlamama rağmen gazı biraz versem yan yatacam orası ayrı hatta lastikler çamur oldu geçenlerde diki çıkıyorum öyle bir güzel kayıyor ki baş kısmı sağa arka kısmı sola baya eğlenceliydi ama korkutucu bir o kadarda ev iş arası kullanıyorum otoban sürekli geçen belediye otobüsü geçti beni sinir oldum bende bastım dayanamadım 105 yaptım geçtim onu hemen sağa çektim yavaşladım.Kitapçıkta 50km hızla gidin diyor ben o hızla gitsem otobanda bisiklet muamelesi görürüm 70 in altına düştüğüm anda o muameleyi görüyorum zaten sağ şeritten bile gidemiyosun doğru dürüst belediye otobüsü hemen geçiyo bende hızımı 70-80 arası olarak belirledim.Rodaj bitene kadar böyle gidecem yapacak bişey yok gidemem ben 50 km hızla mahalle arası bile 40 la giderken otobanda 50 ile gidince harbiden çekilmez oluyor çok sıkıştırıyorlar.
    EneS_Turker bunu beğendi.

Adana İl Temsilcisi adanalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XJ6 DİVERSİON F, YAMAHA BW'S 100
    bende motorumdan çooook memnunum,7550 km. oldu,aslanlar gibi maşallah.iyiki de APACHE'yi tercih etmişim.
    arkadaşlar hepimizin motoru için
    DÜNYADA ÖLÜMDEN BAŞKASI YALAN. BORA KARAKAŞ (BEN)
    KİMSEYE KİN DUYMAM,DÜŞMANIM KİNDİR BENİM.....YUNUS EMRE

Motosikleti
    Asya As 200 GY-TAY
    Selamlar beyler bende de 2007 apache vardı, hala da var, pazartesi veya salie yeni kasa elimde olacak inşallah, öncelikleşunu söylemek istiyorum, bazı servislerin işini iyi yapmaması bu motorun iyi bir motor olduğu gerçeğini değiştirmez, ben bu motoru ezberledim, şirket motorum cbf 150, her gün 200 km yol yapıyorum, ybryi de çok iyi biliyorum, ama ben tercihimi tvsden yana kullandım, bu sınıfta bundan iyisi yok, parça sorunu yaşayanlar istanbuldan sürat motoru arasinlar, adamlarda her daim parça var, isteyen googledan yazsın bulsun, üşenen varsa ben de numarasını yazarım burada, bu arada metzeler me22 lastikleri de bulmak üzereyim, bulduğum an ilk burada yazacağım, herkese kazasız belasız günler dilerim...

yasinim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Daelim Roadwin 250r
    bende çok memnunum iyikide almışım dediğim ilk şey bu sene değilde gelecek seneye kawasaki düşünüyorum er6f.
    Bende hakkın kaldıysa sevildiğin yıllara say...

jackonbir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hondabeat > cbf150 > twsapache > cbf150 > NC700 >
    bu işe motorla gelme gafletinde bulundum iliklerime kadar dondum
    inş.iş çıkışı deri mont almak için hudson deriye gideceğim.
    umarım beğendiğim montu uygun fiyata bulurum ....
    harley is making love with davidson

Cazador45 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA Spacy Alfa
    Ben motorumdan memnunum sadece parça konusunda sıkıntı yaşadım oda benim şansıma olsagerek 8250 km oldu canavar gibi makina sadece basit bir parçayı kavga dövüş 3 ayda getirdiler sırf parça sorunundan şikayetciyim arkadaşım geçen hafta cbf 150 aldı bozdağa geziye gittik dönüşünde hemen satılığa çıkardı motoru motoru 2010 model 10 bin km motor rampalarda grang kolundan acayip sesler çıkardı sanki çerde bişeyler biyerle vuruyordu aynı gün soğudu motordan 2750 tl ye verdik dün şimdi oda apache arıyor bakalım nasip sıfır almayı düşünüyor cbf rampalarda yanıma yaklaşamadı her viraj her rampa sonunda epey fark yedi bundan önceki motorum cbf 150 onunlada bozdağa bir çok kez gitmiştim ama apache rampalarda çok daha zevkli ve güçlü parça sıkıntısından dolayı satmayı düşünüyordum ama vazgeçtim gittiği yerekadar binicem allah kazadan beladan korusun servislerin eline düşürmesin

Motosikleti
    tvs apache
    arkadasım bende manısada bulunmaktayım tvs kullanıcısıyım 2009 dan berı manisada tvs cılerın toplandıgı bı yer varmı acaba?

Motosikleti
    HONDA Spacy Alfa
    Alıntı ONURTVS adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadasım bende manısada bulunmaktayım tvs kullanıcısıyım 2009 dan berı manisada tvs cılerın toplandıgı bı yer varmı acaba?
    Selam arkadaşım ben saruhanlıdan hasan şuan saruhanlıda 7 kişiyiz hepimizde aynı ay içerisinde aldık 2011 kasa hepsi bazen hafta sonları çıkıp turluyoruz önümüzdeki hafta sonu mart 18 balıkesir susurluğa gidecez motocross yarışlarına imkanın varsa buyur gel sende geçen hafta sonu bozdağ gezisi yaptık havalar müsahit olduğu müddetce her hafta sonu gezi yapıyoruz senide aramızda görmek isteriz
    ONURTVS bunu beğendi.

Motosikleti
    tvs apache
    cok sagol arkadasım haberlesirsek gelmeye calısıcam malum calısıoruz burdanda bırkac arkadas toplayıp kalabalık bı grup kuralım

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    tvs apache rtr150 gri (2011)
    aranızda en seri ben gidiyorum herhalde.haziran 2011 trafiğe çıkış 13bin km oldu. biraz önce yine servisten geliyorum, yarın bodruma kaçacağım bakımını biraz erkene aldım ne olur ne olmaz diye.o ringli olan zincirleri değiştirdim normal zincirlerle böylece gaz kestiğimde gelen o kütürdeme sesleri kesildi. yağıda castrol power 1 10-50 racingle değiştirdim bakalım bi deneyeceğim repsolle aralarında ne fark var. sağlamlık konusunda ybr 10 üzeri 10 ise bu 10 üzeri 8 alır. konforda cbf 10 üzeri 10 ise sürücü konforunda 10 üzeri 8 alr tvs. ama güç tork denge konularındada tvs 10 üzeri 10 ise diğerleri 10 üzeri 7-8 alır. yani motor fiyatını hak ediyor. lakin benim gibi uzun yollara çok çıkıyorsanız 150 cc genel anlamda biraz yetersiz kalıyor. benimde motoru değiştirmek istememdeki tek sebep bu. hayırlısı bakalım kazasız belasız sürüşler hepinmize.

Alıntı Cazador45 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selam arkadaşım ben saruhanlıdan hasan şuan saruhanlıda 7 kişiyiz hepimizde aynı ay içerisinde aldık 2011 kasa hepsi bazen hafta sonları çıkıp turluyoruz önümüzdeki hafta sonu mart 18 balıkesir susurluğa gidecez motocross yarışlarına imkanın varsa buyur gel sende geçen hafta sonu bozdağ gezisi yaptık havalar müsahit olduğu müddetce her hafta sonu gezi yapıyoruz senide aramızda görmek isteriz
    Balikesirliyiz balikesirden haberimiz yok nerede yapilacakmis motocroslar bende geleyim hem tanismis oluruz arkadasimada haber vereyim oda bursadakini kacirmis uzulup duruyordu

Motosikleti
    HONDA Spacy Alfa
    Balıkesir susurluk motocross parkurunda olacağız nasipse 18 mart pazar günü

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler