Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

TVS Apache 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    EneS_Turker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Dominar D400
    Alıntı ixeywent adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    o lpg li apache daha önce verilmişti yakın zamanda tehlikeli ve saçma olmuş çünkü tvs zaten az yakıyorki harcadığı o parayı çıkartamaz yıllarca binse
    Evet paylaşmıştım görüp ilginç ama dediğin gibi gereksiz (: .. Aleyküm selam Bilalancer ..
    TVS Apache 150 9Bin Km ..- Gilera Runner 200 33Bin Km ... - Honda Cbr 125r 36Bin Km ... TVS Apache 150 33Bin Km... Pulsar 200NS.. Dominar D400
    Motor surerken O AN ORADA olun..Ne o anin onunde, ne ardinda..!

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    2008 TVS Apache
    Alıntı ERROR88 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu zamlardan sonra senın dedıgının tam tersı olabılır

telde olmaz pc den yapıcan
    Erol kardeşim öncelikle selam sana bir sorum olucak 2010 model 25000kmde bir motor buldum 1900tlye alıcam sence 25000km çokmu fazla ? motoru alırken nelere dikkat etmeliyim sen eski bir apache kullanıcısı olarak beni biraz aydınlatırsan sevinirim =)

ERROR88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750S
    Fiyat ile km dogru orantılı masaya dikkat et ellerini bırak düz gidiyormu motordan gelen ses varmı onun icin biraz kulağın olması lazim gözüne temiz geldiyse al gitsin fiyatı iyi sonuçta adam da iyi gezmiş normal km sayılır
    www.erkakurye.com

Motosikleti
    Tvs apache 2011 kırmızı
    servisi aradım bugün. usta istanbulu aramış ve aralarında şöyler konuşmuşlar;müşteri sorup duruyo parça nerde diye. 10 gün oldu ben faksı çekeli yollayın şu parçayı artık demiş usta.istanbuldaki paşa; faksı bulamıyorum yollarız ederiz falan diyomuş.usta biraz daha sıkıştırdım hatta tartıştım dedi pazartesi yollucaklar kesin dedi.sen yine beni ara hatırlat tekrar ararım ben p.tesi dedi.tekrar faks çekmiş falan...ben arıyım istanbulu dedim,gerek yok yollarlar artık p.tesi dedi.inş diyorum ama yollucaklarına da inanmıyorum.bu kadarını tahmin etmemiştim motoru almadan.

kartalizma07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı tigrina adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    servisi aradım bugün. usta istanbulu aramış ve aralarında şöyler konuşmuşlar;müşteri sorup duruyo parça nerde diye. 10 gün oldu ben faksı çekeli yollayın şu parçayı artık demiş usta.istanbuldaki paşa; faksı bulamıyorum yollarız ederiz falan diyomuş.usta biraz daha sıkıştırdım hatta tartıştım dedi pazartesi yollucaklar kesin dedi.sen yine beni ara hatırlat tekrar ararım ben p.tesi dedi.tekrar faks çekmiş falan...ben arıyım istanbulu dedim,gerek yok yollarlar artık p.tesi dedi.inş diyorum ama yollucaklarına da inanmıyorum.bu kadarını tahmin etmemiştim motoru almadan.
    bende parça bekledim birzamanlar, 2-3 hafta bekledim tam hatırlayamadım, servise sordum kaç kere gidip, aldığım bayideki yetkili sonra beni aradı, böyle durumda benimle irtibata geçin ben istanbulu aradım 2 güne geliyor parçanız dedi.
    yani bizim olayda servis pasifti yetkili satıcı rol oynadı
    sende direkt istanbulu ara ve sıkıştır

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:43 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:40 ----------

Alıntı Mavi_Anahtar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    780 km yaptıysan benzin 4,45 depo 16 lt

4,45*16 : 71,20 tl

71,20/780 : 0,091 kuruş/litre

Yani 9 kuruş kmde .

Ya benim motorda bir sorun var ya başka birşeyde
    Hakan bencede senin motorda sorun var
    benimkiside 10-11 krş arası değişir geçen hafta rekor kırdım 10tl benzinle 96km
    Apachenin gücü adına GÜÇ bizde artık

durmak yok ZAM a devam vergi manyağı olduk...

M.balibey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bu ne ya boyle bence istanbulu siz arayin konusun dalga gecer gibi daha hevsinizi alamadan motordan soguttular sizi maddi ve manevi tazminat davasi acsaniz yeridir

miginfly - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Vergisiz
    Kardeşim kartalizma07'nın dediği gibi istanbul ile sen irtibata geç. Benimde başıma geldi, servis biz talep gönderdik diyor. İstanbul elimize ulaşan bir talep yok diyor. İstanbul'dan satış sonrasından Selçuk bey ya da Bora abinin dediği Halil bey ile görüş. Servis talepte bulunmuş olsa bile sende durumu öğrenir teyit etmiş olursun.
    Tek derdi dünya olanın dünya kadar derdi olurmuş...Hz.Mevlana(r.a)

Motosikleti
    Tvs apache 2011 kırmızı
    aradım halil beyle görüştüm. durumu anlattım ve haklısınız dedi hemen ilgileniyorum dedi. sizinle tekrar irtibata geçeceğim dedi. en kısa sürede parça gelecek ve sorununuz halledilecek dedi. inş dedim.umarım faydası olur.

Cazador45 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA Spacy Alfa
    aradım halil beyle görüştüm. durumu anlattım ve haklısınız dedi hemen ilgileniyorum dedi. sizinle tekrar irtibata geçeceğim dedi. en kısa siürede parça gelecek ve sorununuz halledilecek dedi. inş dedim.umarım faydası olur.
    Selam arkadaşım benim motorun sadece sol sele altı rtr 150 yazan parçası 3.5 ayda geldi adamlar hiçbirşeyle ilgilenmiyorlar bende defalarca aradım görüştüm kaç kez tartıştık bugün yarın hep salladılar sürekli yalan söylüyorlar sonunda geçen hafta parça geldi ama gelen parçada rtr 160 yazıyor tekrar iade edip rtr 150 yazan parçadan isteyecektim ama onuda uzun bir süre bekleyeceğim için artık vazgeçtim bu motoru kullandığım müddetce parça ihtiyacım olmaz inşallah heleki motoru yatıracak bir parça ihtiyacımız olursa allah yardımcımız olsun

jackonbir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hondabeat > cbf150 > twsapache > cbf150 > NC700 >
    ben motoru alana kadar bu forumda herkes mutluydu
    gülücükler saçılıyordu
    cbf le ybr eyle dalga geçiliyordu.... şimdi herkes dert yanıyor anlamadım
    harley is making love with davidson

Motosikleti
    Honda Click 125i 2012

Motosikleti
    Tvs apache 2011 kırmızı
    Alıntı jackonbir adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gülücükler saçılıyordu
    Cazador45 amin kardeşim inş. ben de bu kadar beklemiyordum ama durum bu kardeş. ilk ve son tvs'm olacak.

ixeywent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache (Kırmızı.08) (SATTI)
    Alıntı jackonbir adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gülücükler saçılıyordu
    valla ben hala mutluyum bugün bi bindim canavar ya yıkadım bide. servise gitmiyorum ben hiç parça isteğim falan olmadı çünkü servisleri kötü olabilir ona bişi diyemem tabi.

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:40 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:34 ----------

Ver Red'i Ortalık İnlesin, Herkes Bu Sesi Dinlesin

Tigrina ins halleder halil bey isi isotlarn biraz asilmasi lazim bu ise

Motosikleti
    Tvs apache 2011 kırmızı
    Alıntı M.balibey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tigrina ins halleder halil bey isi isotlarn biraz asilmasi lazim bu ise
    inş kardeşim sözde tekrar döneceklerdi telefondan ama dönen eden de olmadı.Allah sonunu hayır etsin ne diyim artık.

inş kardeşim sözde tekrar döneceklerdi telefondan ama dönen eden de olmadı.Allah sonunu hayır etsin ne diyim artık.
    Keske parca gelmeden sokturmeseydiniz motoru

ERROR88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750S
    servıs konusunda cok zayıf genelde ınternette cogu parcayı bulabılıyorsunuz aramadan guzel dukkanında en az 30 tane sıfır motor olan tabı ful cınlı olmıcak bı servıs ıle calısıcaksın ben kanunı servısınde degısıyorum yagını fıltresını bakımını garantı ısı ayrı ama ben garantısı var dıye embesıllerın elıne teslım edemem motorumu cok ılgılenıyor adam sankı motoru ondan aldım yada motor almak ıstıyorum gıbı hııssedıyorum her gııttıgımde sıcak bı ortam herdaım klıma calısıyor shell yag yagfıltresı 25 tl kendım degıstırmeye erınıyorum valla
    bazı parcalar cok lazım olanların lınkını attım
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...76469517/detay
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...30441554/detay
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...mi-sifir/detay
    www.erkakurye.com

Motosikleti
    2008 TVS Apache
    Alıntı ERROR88 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Fiyat ile km dogru orantılı masaya dikkat et ellerini bırak düz gidiyormu motordan gelen ses varmı onun icin biraz kulağın olması lazim gözüne temiz geldiyse al gitsin fiyatı iyi sonuçta adam da iyi gezmiş normal km sayılır
    cevabın için çok teşekkürler salı günü gidiyorum bakmaya beğenirsem hemen alıcam =)

Süvarİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TvS_ApAChE
    nee apache ön siperlik camı 20 tl mi ben mecbur kalıp 60 tl vermiştim yuh diyorum.
    ..::Gülmek bir mükafattır, ağlayan gözlerin gördüğü::..

..::Mağlubiyet; kimine göre galibiyetden bir adım öte::..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler