Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

TVS Apache 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    koetsuji - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache RTR 150 (2011)
    Arkadaşlar selamlar, arka frene bastığımda ses geliyor sürekli. Balataları da değiştim ama hala geliyor, sizce nasıl düzelir bu?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    karadenizz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RTR 150-14'-Ninja 300
    Alıntı eren3736 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar bu başlık baya durgun kalmış

Size bir sorum olacak 2013 model yeşil bir apache alıyorum 5.000 km de sizce fiyat olarak ne kadar eder . gayet temiz durumda az kullanılmış 2015 de bayiden sıfır alınmış

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:06 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:25 ----------

Nereye kayboldu bu millet nerdesiniz
    Buralardayız dostum,soru bir kaç defa daha soruldu da,piyasaya göre fiyat belirleniyor işte.2013 sıfır 4900 dolaylarındaydı.Malum sitede aramayı daraltarak ortalama bir fiyat çıkabilir.Aksesuar varsa %50 yazılır vs. detaylı konular var.Hayırlı olsun aldın zaten

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:04 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:00 ----------

Alıntı koetsuji adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar selamlar, arka frene bastığımda ses geliyor sürekli. Balataları da değiştim ama hala geliyor, sizce nasıl düzelir bu?
    Dostum al orta sehpaya,birde yavaş yavaş gaz ver,fren yaptığında ses nereden geliyor belirlemeye çalış,belki parça,pislik vardır,yeni takılan balatalarda az ses yapabilir.Olmadı söküp temizlerdim geçmezse servise

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    BAJAJ PULSAR 200 NS
    Motorun 0-100 hızlanmasını test eden oldu mu?
    Youtube baktım 16 sn bu değer hantal değil mi?

Bu arada tvs apache kullanıcıları ya çok memnunlar yada kullanıcıları azaldı

Bu forum uyuyor
    Nerde millet?

eren3736 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial Drift - TVS APACHE 150(çalındı) - Cbr 125
    Alıntı karadenizz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Buralardayız dostum,soru bir kaç defa daha soruldu da,piyasaya göre fiyat belirleniyor işte.2013 sıfır 4900 dolaylarındaydı.Malum sitede aramayı daraltarak ortalama bir fiyat çıkabilir.Aksesuar varsa %50 yazılır vs. detaylı konular var.Hayırlı olsun aldın zaten

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:04 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:00 ----------

Dostum al orta sehpaya,birde yavaş yavaş gaz ver,fren yaptığında ses nereden geliyor belirlemeye çalış,belki parça,pislik vardır,yeni takılan balatalarda az ses yapabilir.Olmadı söküp temizlerdim geçmezse servise
    Buralardasınızda hani bir haftadır yorum atan yok konu 1600 sayfa yazılmış ben gelince yok oldunuz :D

Dün yarım saat denediğim kadarıyla motor iyi hızlanıyor ama boş dışındaki vitesleri göstermiyor o canımı sıktı bütün apachelerde böylemi

osmanico - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache RTR 150
    Motorda vites göstergesi yok hocam. Hayırlı olsun bu arada. Sadece boş vitesi gösteriyor
    eren3736 bunu beğendi.

Motosikleti
    Neden öyle bi saçmalık yapmışlar ayak frenide ufacık bazı küçük ayrıntılar hoşuma gitmedi ama genel olarak motor on numara

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    BAJAJ PULSAR 200 NS
    Peşin fiyata indirim yapıyorlar mı?
    Eğer yapıyorsalar ne kadar?

Motosikleti
    RTR 150-14'-Ninja 300
    Neden öyle bi saçmalık yapmışlar ayak frenide ufacık bazı küçük ayrıntılar hoşuma gitmedi ama genel olarak motor on numara
    Küçük cc çoğu motorda vites göstergesi yoktur.Japonlar dahil dostum.Bize has bir şey değil yani.Gerekte yok zaten

Sohbette konu açtın,sorun çok geneldi, cevabı olan, onun için pek bir şey yazılmadı.

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:34 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:32 ----------

Alıntı matrix506xx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Peşin fiyata indirim yapıyorlar mı?
    Eğer yapıyorsalar ne kadar?
    2013 sıfırları bitirmişler sanırım hocam.10. ayda vardı.
    2013 4900
    2014 5400
    2015 5880 fiyatlar böyleydi
    Peşin 14 modeli 5300 e bırakan bir mağaza var,ilanlarda.Taksitle alabiliryorsunuz 9 ay vade farksız

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    BAJAJ PULSAR 200 NS
    Küçük cc çoğu motorda vites göstergesi yoktur.Japonlar dahil dostum.Bize has bir şey değil yani.Gerekte yok zaten

Sohbette konu açtın,sorun çok geneldi, cevabı olan, onun için pek bir şey yazılmadı.

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:34 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:32 ----------

2013 4900
    2014 5400
    Peşin 14 modeli 5300 e bırakan bir mağaza var,ilanlarda.Taksitle alabiliryorsunuz 9 ay vade farksız

2014 model bayide nasıl kalabiliyor pek satmıyor mu bu motor?

2016 model peşin ne kadara yapıyorlar?

Motosikleti

2013 4900
    2014 5400
    Önemli olan bana cevap yazılması değildi konuya günlerce bişey yazan olmadı tartışılacak bütün konuları konuşup bitirdiniz galiba

karşıyaka57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha yzf r25
    Z one s te vites göstergesi mevcut
    eren3736 bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı karşıyaka57 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Motosikleti
    Bajaj dominar
    Tvs 300 çıkıyor mu

Motosikleti
    RTR 150-14'-Ninja 300
    Alıntı matrix506xx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2014 model bayide nasıl kalabiliyor pek satmıyor mu bu motor?

2016 model peşin ne kadara yapıyorlar?
    2016 model bilmiyorum dostum.Tvs Türkiye sayfasından bakabilir,sorabilirsin.
    Benim aldığım yer,toplu çekmiş motorları,bir yığın motor vardı,13 14 15 model kasa farkı yok,motor farkını bilmiyorum oda aynı sanırım,o sebepten insanlar bi alt model alabiliyor ;)

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:24 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:20 ----------

Önemli olan bana cevap yazılması değildi konuya günlerce bişey yazan olmadı tartışılacak bütün konuları konuşup bitirdiniz galiba
    Her zaman yazılacak diye bir kaide yok dostum.Kendin söyledin binlerce sayfa yazılmış diye..

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:28 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:24 ----------

Aaa gerçekten z one da varmış.cbr 125,250 yok,yzf de yok.Z one da var.Onu alın bencede.

Az kaldı usta, z one inceledim yakından,az daha böyle yaparsan yazacağım,dandik plastiklerinizi o olacak.

Tamam motorumuza laf söyletmiyoruz,seviyoruz,insanlar alsın markalaşalım istiyoruz ama yeter yani,her 'neyle başlasam' başlığının altındasın.

Buralara da geliyorsun,yeter yani usta gına geldi.Allah daha iyilerini nasip etsin de sınırları bilmek lazım.Reklamcıyım diyorsan ha o başka.
    Apices bunu beğendi.

karşıyaka57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha yzf r25
    @Karadeniz
    Forum babanızın sanırım?

Küçük cc lerde yok diye sallamışsınız bende olan modeli yazdım ne oldu zorunuza mı gitti?

Alıntı seyyah27 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tvs 300 çıkıyor mu
    4 gün sonra fuar da var, çıkıyor.

Motosikleti
    RTR 150-14'-Ninja 300
    @Karadeniz
    Forum babanızın sanırım?

Küçük cc lerde yok diye sallamışsınız bende olan modeli yazdım ne oldu zorunuza mı gitti?
    Yok babamın değilde.Burası Tvs kullanıcılarının başlığı.Zaten yeterince boş insan çoğaldı,başını çekiyorsun.Üsluptan belli durum.Bak yeni konu açılmış,gir altına motorunu öv hadi.

Ha birde.Küçük cc çoğu motorda vites göstergesi yoktur.Japonlar dahil dostum.Bize has bir şey değil yani.Gerekte yok zaten demiştim.
    İyi geceler
    t.madde bunu beğendi.

osmanico - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache RTR 150
    Kardeş motoru alırken üstüne binmedin mi hiç görmedin mi? Ayrıntıları boşver geneline bakmak lazım o Zaman.

Arkadaşın biri z one falan demiş. Doğru söylüyor vites göstergesi var o motorda. Arkadaşımda var z one, motorum vites 2'de 85 görüyor diyordu. Yanyana gittik ben 60'l- giderken adamın göstergesi 84. Hele o tasarım ve sağlamlık harikası plastik parçaları yok mu??? Aman Allah'ım inanılır gibi değildi. Tamam sen düşük cc bi motorsun ama ultra düşük olman lazım ki o plastikleri kullan. Bi far grenajı var Güneşte eriyecek gibi.

Arkadaşım km göstergesinin bu denli yanlış olduğunu gördükten sonra ağzını bıçak açmadı. Artık motosiklet dışında başka konular konuşuyor.
    Apices ve karadenizz bunu beğendiler.

M.balibey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    vites göstergesi çok zor bir olay değil ki aliexpreste yada ebayde 5-10 dolara parçalar var göstergesini gidona montediyosun hangi vitestesin yazıyor

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:52 ---------- bir önceki mesaj zamanı 02:48 ----------

Alıntı osmanico adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşım km göstergesinin bu denli yanlış olduğunu gördükten sonra ağzını bıçak açmadı. Artık motosiklet dışında başka konular konuşuyor.
    bu çok iyiydi

NoVaRiX - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar selamlar.
    Bilmiyorum hiç farkeden oldu mu ama yeni kasalar için (2013 ve sonrası) 2 farklı modelde çanta demiri dolaşıyor piyasada. Bir model kuyruğun tam üstüne boşluk bırakmaksızın otururken, diğer modelde ise kuyruk ve çanta arasında yaklaşık 8cm'lik bir boşluk oluyor. Hangi bayii hangi modeli satıyor onu öğrenmek istiyorum. Boşluk kalmayan modelden arıyorum daha doğrusu..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)

Bu Konudaki Etiketler