Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

TVS Apache 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    mtgemlik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj pulsar-Rks 150s- Tvs apache rtr 200
    [QUOTE=EneS_Turker;3499920]En son sitesinde mevcut satışı devam ediyordu.. www.tvsturkiye.com bakabilirsin.
    Edit: Baktım ama göremedim durmuş sanırım satışı.. ama hala elinde olan bayiiler vardır elbet bi soruşturmak lazım

Bende sahibindene baktım ama ilan tarihleri eski olduğu için bir sorayım dedim size. Dediğin gibi arayıp bilgi almak lazım

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Seninkide sağa veya sola yatıyor mu ? Ellerimi bırakıyorum hafif sola eğiyorum hatta ama düzelip sağa yatıyor :D

EneS_Turker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Dominar D400
    Alıntı Moostapha adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Seninkide sağa veya sola yatıyor mu ? Ellerimi bırakıyorum hafif sola eğiyorum hatta ama düzelip sağa yatıyor :D
    yok sağa sola çekme yok ama gidonda yalpa var.. titriyor .. havaları sürekli kontrol edıyorum balans attırdım ön takımda en ufak sorun yok ama titreme bitmiyor.. arka çanta ve demiri etkiler illaki dedi servis bana normal gelmiyor bi türlü.. uğraşıyorum çözersem haber vrırım..
    ama çekme varsa sende ona bı balans attır.. lastıkler tam oturmamış anladığım kadarıyla..
    TVS Apache 150 9Bin Km ..- Gilera Runner 200 33Bin Km ... - Honda Cbr 125r 36Bin Km ... TVS Apache 150 33Bin Km... Pulsar 200NS.. Dominar D400
    Motor surerken O AN ORADA olun..Ne o anin onunde, ne ardinda..!

Apices - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sym Wolf 250/Tvs Apache
    Alıntı EneS_Turker adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yok sağa sola çekme yok ama gidonda yalpa var.. titriyor .. havaları sürekli kontrol edıyorum balans attırdım ön takımda en ufak sorun yok ama titreme bitmiyor.. arka çanta ve demiri etkiler illaki dedi servis bana normal gelmiyor bi türlü.. uğraşıyorum çözersem haber vrırım..
    ama çekme varsa sende ona bı balans attır.. lastıkler tam oturmamış anladığım kadarıyla..
    Arabada balans olayını biliyorum da, motorda nasıl oluyor merak ediyorum doğrusu.Benim lastiklerde yeni sayılır.Şimdilik şikayetim yok ama belki balans benim lastiklere de gerekebilir.
    Başınızı dik tutmak, okumak için eğmenize bağlıdır...

Motosikleti
    Bajaj Dominar D400
    Alıntı Apices adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arabada balans olayını biliyorum da, motorda nasıl oluyor merak ediyorum doğrusu.Benim lastiklerde yeni sayılır.Şimdilik şikayetim yok ama belki balans benim lastiklere de gerekebilir.
    Yeni takılan her lastık motorda balans ıster.. Cant sökülür ve makinaya sokulur.. ona göre canta kurşun sabitlerler.. her lastikçi yapamaz.. özel motorsiklet lastikçisi bulmanız lazım..
    Apices bunu beğendi.
    TVS Apache 150 9Bin Km ..- Gilera Runner 200 33Bin Km ... - Honda Cbr 125r 36Bin Km ... TVS Apache 150 33Bin Km... Pulsar 200NS.. Dominar D400

Motosikleti
    apachi rtr 150
    Link deki yağ kullanilirmi rtr150 de. www.hepsiburada.com/liste/gulf-pride-4t-15w-50-1-lt-4-zamanli-motosiklet-yagi/productDetails.aspx?productId=otdlt50&categoryId=2 6005

---------- Mesajlar birleştirildi - 03:11 ---------- bir önceki mesaj zamanı 02:50 ----------

www.hepsiburada.com/liste/productDetails.aspx?productId=otm652040&categoryId =26005#Gorseller

Apices - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sym Wolf 250/Tvs Apache
    Yeni takılan her lastık motorda balans ıster.. Cant sökülür ve makinaya sokulur.. ona göre canta kurşun sabitlerler.. her lastikçi yapamaz.. özel motorsiklet lastikçisi bulmanız lazım..
    Bilgi için teşekkür ederim.Dediğiniz gibi motosiklete her lastikçi balans ayarı yapamaz bence de.
    Başınızı dik tutmak, okumak için eğmenize bağlıdır...

Bune - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fazer 8
    Alıntı kazım kazım adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar bazen tvs yi satıp büyüteyim diyorum ama kıyamıyorum insanı kendine aşık ediyor bu apacheler sanırım şu tvs nin 250 cc olan draken gelse güzel olur 38'5 hp gücünde bilgisi olan var mı aceba

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:54 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:42 ----------

ben yanlış anlamışım sanırım kardeş inşallah değerinde satarsın merak ettim satarsan ne almayı düşünüyorsun ?
    Draken henüz prototip aslında daha kesinleşmiş değil çıakrsa da yüzde yüz bu tiple çıkmaz bayaa değiştirirler. Ben apache' yi satıp çift silindir 250cc bi ss motora geçmeyi düşünüyorum. Hesaplı olursa yamaha r25 canavarı gönlümde aslında ama bajaj pulsar 400ss 250cc fiyatına yakın ucuz gelirse direk ona zıplarım

omerfari - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache RTR 150
    motor gaz yememeye başladı boşta tam gaz 6bin devir yapıyor bazen 10bine fakan çıkıyor karbüratör de mi sıkıntı acaba?

Motosikleti
    apachi rtr 150
    Bendede ayni sıkıntı var bende, Cozemedim.

Motosikleti
    Bajaj Dominar D400
    Alıntı 53atmaca adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bendede ayni sıkıntı var bende, Cozemedim.
    Soğukta yapıyosa normal.. ısındıktan sonra yapıyorsa hava ayarı yaptırın..

omerfari - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache RTR 150
    sürekli değil ki 2 gündür böyleydi sonradan gaz yiyordu sabah iyice bıraktı kendini hiç gaz yemiyor dönüşte yolda birakmaz inşallah

M.balibey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bursada bizim motorlara balans yapabile lastikçiler ok adamların alet hep 250likten başlamış benimikelerde balans yapılmadı ama hiç sorun yaşmadım sağa sola çekme ya lastiğiniz yamul takılmıştır yada siz bir tarfa fazla ağırlık veriyorsunuzdur yoksa balanssız lastik çekme yapmaz yüksek hızda titreme yapar çekme yapan rot ayarıdır arabada yani lastiğin takıldığı yerin açısı bu arada öne 100 takılınca normalden biraz daha zor dönmesi normal 130luk arka lastiğiden tam oturmamaış olma ihitimali var

Motosikleti
    Bajaj Dominar D400
    Alıntı omerfari adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sürekli değil ki 2 gündür böyleydi sonradan gaz yiyordu sabah iyice bıraktı kendini hiç gaz yemiyor dönüşte yolda birakmaz inşallah
    servıse bı gotur baktır.. subap ayarı olabılr karburator olabılır fıltre olabılır bujı olabılır.. o kdar cok olasılık varkı hangı bırı oldugunu gormeden bılemıyosun..
    ben sabah eldıven kask takana kadar max 45 sn fln rolantıde calıstırıp gaazlıyorum.. 200mt sonra en ufak sorun kalmıyor..

arizona - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200NS
    s.a arkadaslar karburatoru dün taktım motora Allah'a şükür bi sorunum kalmadı çalışması bıle degıstı ısınınca rolantıde eskısı gıbı dalgalanmalar olmuyor gıdiıınde bı sıkıntı kalmadı bugun sabah -3 derecede tek marsla (JIKLEYI KULLANMADAN) çaıştı.hava ayarına elletmeyın arkadaslar çok tamırcı gezdım kendım ugrastım karburatorun basını yedım en son.

Alıntı arizona adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    s.a arkadaslar karburatoru dün taktım motora Allah'a şükür bi sorunum kalmadı çalışması bıle degıstı ısınınca rolantıde eskısı gıbı dalgalanmalar olmuyor gıdiıınde bı sıkıntı kalmadı bugun sabah -3 derecede tek marsla (JIKLEYI KULLANMADAN) çaıştı.hava ayarına elletmeyın arkadaslar çok tamırcı gezdım kendım ugrastım karburatorun basını yedım en son.
    nasıl ama motorun karakteri değişti dimi bizim 2011 karbüratörler resmen çöpmüş ben aldığımda eğer servi parmklamamışsa motor 3 bin devirde zarzor çalışıyordu bunu taktım resmen enjeksiyonu gibi oldu k benim aküde bitik ayakmarşıyla basıyorum cdi daha iyi ateşler

Motosikleti
    Bajaj Dominar D400
    Eveet sipariş ettiğim kör nokta aynalarım , ipone zincir spreyim ve kurye elciklerim gelmiş :D bi ara gerekeni yapıyım motoru otoparktan çıkarıp

AydınOğlu09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motoran, Tvs Apache, Mondial MCX 150 Road Racer
    Arkadaşlar Motosikletin motor ömrü ne kadar acaba ?

Eveet sipariş ettiğim kör nokta aynalarım , ipone zincir spreyim ve kurye elciklerim gelmiş :D bi ara gerekeni yapıyım motoru otoparktan çıkarıp
    kurye tipi elciklerin faydası çok büyük be 3 yıldır kullanıyorum ellerim üşümüyor

Motosikleti
    Bajaj Dominar D400
    Alıntı M.balibey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kurye tipi elciklerin faydası çok büyük be 3 yıldır kullanıyorum ellerim üşümüyor
    Bakıyım takınca anlıcaz hacı.. aslında eldıvenlerım çok iyi ama kız arkaşımla bınince onun eldiven kötüydü.. sırf o yüzden takcam.. bnm eldivenleri ona vercem.. Bide neopran yelek ile motorsiklet pantolonu aldım ekipman tamamlandı çok şükür.. artık kar kış kıyamet umrmda olmaz..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)

Bu Konudaki Etiketler