Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

TVS Apache 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Bune - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fazer 8
    Alıntı kazım kazım adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ön 90-90 17 arka 100-80 18 dir

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:44 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:20 ----------

fiyatı iyi bence ama deponun boyalı olduğunu gören almak istemez ayrıca yağını çok uzun aralıklarla değiştirmişsin kardeş ben her 1000 km de kendim değiştiririm
    Deponun boyası koltuğun alt tarafında kalıyor zaten bir parmak uzunluğunda bi yer boyalı oda tam depo altı işte.

Bu arada motor 4000 km de yağ değiştirmedi şu an o civarda ve sürekli yağı castrol ile değişti dedim yoksa servis kendisi söylüyor şu km sonra gel diye

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    EneS_Turker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Dominar D400
    Alıntı Serkan S adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam o bakim gostergesini sondurmenun yontemini paylasirsan cok sevinirim
    Kontağı aç check ettikten sonra kapat hemen tekrar aç check ettikten sonra servis ışığı yanar yanmaz A ve B tuşlarına aynı anda basılı tut uzun süre.Kırmızı ışık 2 3 sn yanık kalır sonra kapanır. Daha sonra kontağı kapat 3-5 sn bekle kontağı tekrar aç sönmüş olur.
    M.balibey bunu beğendi.
    TVS Apache 150 9Bin Km ..- Gilera Runner 200 33Bin Km ... - Honda Cbr 125r 36Bin Km ... TVS Apache 150 33Bin Km... Pulsar 200NS.. Dominar D400
    Motor surerken O AN ORADA olun..Ne o anin onunde, ne ardinda..!

M.balibey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı EneS_Turker adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kontağı aç check ettikten sonra kapat hemen tekrar aç check ettikten sonra servis ışığı yanar yanmaz A ve B tuşlarına aynı anda basılı tut uzun süre.Kırmızı ışık 2 3 sn yanık kalır sonra kapanır. Daha sonra kontağı kapat 3-5 sn bekle kontağı tekrar aç sönmüş olur.
    kardeşim o tuşlar sende de hayvanı güç istiyor mu bir gün parmağımı kıracam

MeliksahMELO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2010 Hyosung GT250 Comet (Naked)
    Hahahaha, katılıyorum, hele elimde deri eldiven varken vücudumla yükleniyorum. :D

o tuşları yapan adam kim çok merak ediyorum herhalde dev falanmış bizim cüsselere göre güç çok fazla ben araba şanzımanı indirdim cıvatalarına neredeyse hiç güç uygulamadım acayip taktım o tuşlara 3 yıldır

Motosikleti
    Bajaj Dominar D400
    Alıntı M.balibey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kardeşim o tuşlar sende de hayvanı güç istiyor mu bir gün parmağımı kıracam
    Hindistanda 7 kişi fln biniyolar bizim motorlara birleşip basarlar hep beraber diye baya sert yapmışlar evet.. Tek adamın kolay kolay basacağı türden değil..
    kazım kazım bunu beğendi.
    TVS Apache 150 9Bin Km ..- Gilera Runner 200 33Bin Km ... - Honda Cbr 125r 36Bin Km ... TVS Apache 150 33Bin Km... Pulsar 200NS.. Dominar D400

Motosikleti
    HYOSUNG GT250 EFİ
    Hani ya bi kaç sayfadır fotoğraf atan yok

Capitao_3 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR 125(Sell)- RTR 150(Sell)- CBF 150- TNT 250
    arkadaşlar bu jikle kullanımı nasıl oluyor 2012 modellerde debriyaj olan tarafta jikle işareti var ordan mı açıyoruz jikleyi..

Hindistanda 7 kişi fln biniyolar bizim motorlara birleşip basarlar hep beraber diye baya sert yapmışlar evet.. Tek adamın kolay kolay basacağı türden değil..
    enes stoptan memnun musun ben hala vakit bulup takamadım

Alıntı burakofly adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar bu jikle kullanımı nasıl oluyor 2012 modellerde debriyaj olan tarafta jikle işareti var ordan mı açıyoruz jikleyi..
    kendine doğru çekiyorsun kardeşim bıraktın mı eski yerine geliyor

Bune - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fazer 8

kendine doğru çekiyorsun kardeşim bıraktın mı eski yerine geliyor
    İyice çekersen tık diye oturuyor elinle tutmak zorunda kalmıyorsun, bende önceden elimle tutuyordum işkence geliyordu artık jikleyi çekip ekipmanları giyiniyorum vakitten kazanıyorum

arizona - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200NS
    S.A BENIM YANI KARBURATOR DUN ELIME ULASTI 11/2013 ÜERTİMLİ YENI KASALAR İÇİN OLAN.PERSEMBE GUNU BENIM TATIL OZAMAN TAKARIM ARTIK BAKALIM NASIL OLACAK.JİKLE YENI TİP MEKANIZMASINI CIKARTIP MOTORUN KENDI MEKANIZMASI TAKILACAK BI SIKINTI OLMAZ UMARIM

Alıntı Bune adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İyice çekersen tık diye oturuyor elinle tutmak zorunda kalmıyorsun, bende önceden elimle tutuyordum işkence geliyordu artık jikleyi çekip ekipmanları giyiniyorum vakitten kazanıyorum
    bende o özellik yok elinle tutmadığın sürece geri gidiyor

Alıntı arizona adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    S.A BENIM YANI KARBURATOR DUN ELIME ULASTI 11/2013 ÜERTİMLİ YENI KASALAR İÇİN OLAN.PERSEMBE GUNU BENIM TATIL OZAMAN TAKARIM ARTIK BAKALIM NASIL OLACAK.JİKLE YENI TİP MEKANIZMASINI CIKARTIP MOTORUN KENDI MEKANIZMASI TAKILACAK BI SIKINTI OLMAZ UMARIM
    olmaz merak etme üzerindeki jikle 13 anahtarla eskisi 12 anahtarla açılıyordu bu arada neden he büyük harfle yazıyorsun

Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200NS
    bende o özellik yok elinle tutmadığın sürece geri gidiyor

olmaz merak etme üzerindeki jikle 13 anahtarla eskisi 12 anahtarla açılıyordu bu arada neden he büyük harfle yazıyorsun
    =)=)kardeş eczanede hep büyük harf kullanıyoruz elektronık recete acarken gerekıyor degıstırmıyorum bende alıskanlık oldu artık buyuk harf.bursaya her gelısımde senle görüşmek istiyorum ama unutuyorum 1 aydır falanda gelmıyorum zaten.senın facede yoktu sanırım

Motosikleti
    Bajaj Dominar D400
    enes stoptan memnun musun ben hala vakit bulup takamadım
    Bilmiyorum ki yanıyor kendi kendine arkada göremiyorum pek p gören iyi diyo ^^

Motosikleti
    tvs apache
    arkadaşlar bazen tvs yi satıp büyüteyim diyorum ama kıyamıyorum insanı kendine aşık ediyor bu apacheler sanırım şu tvs nin 250 cc olan draken gelse güzel olur 38'5 hp gücünde bilgisi olan var mı aceba

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:54 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:42 ----------

Alıntı Bune adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Deponun boyası koltuğun alt tarafında kalıyor zaten bir parmak uzunluğunda bi yer boyalı oda tam depo altı işte.

Bu arada motor 4000 km de yağ değiştirmedi şu an o civarda ve sürekli yağı castrol ile değişti dedim yoksa servis kendisi söylüyor şu km sonra gel diye
    ben yanlış anlamışım sanırım kardeş inşallah değerinde satarsın merak ettim satarsan ne almayı düşünüyorsun ?

Alıntı arizona adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    =)=)kardeş eczanede hep büyük harf kullanıyoruz elektronık recete acarken gerekıyor degıstırmıyorum bende alıskanlık oldu artık buyuk harf.bursaya her gelısımde senle görüşmek istiyorum ama unutuyorum 1 aydır falanda gelmıyorum zaten.senın facede yoktu sanırım
    face yok bende şu sıralar bende ananemle uğraşıyorum ameliyat oldu iki kere saçlarımı kestirecek zaman bulamadım işidçiler gibi olduk

Bilmiyorum ki yanıyor kendi kendine arkada göremiyorum pek p gören iyi diyo ^^
    ben daha takamadım bakalım ne zaman kısmet olacak

Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200NS
    [QUOTE=M.balibey;3499522]face yok bende şu sıralar bende ananemle uğraşıyorum ameliyat oldu iki kere saçlarımı kestirecek zaman bulamadım işidçiler gibi olduk:quee

geçmiş olsun kardesım

Merhaba arkadaşlar.

Orjinal lastiklerinde motor kafa sallıyordu. Direksiyonu bırakınca sağa sola yay gibi kafa sallıyordu.

Şimdi lastikleri değiştirdim. Öne 100/80 x 17 , arka 130/70 x 17 Sava MC32 taktım. Lastikler virajlarda çok çok iyi. Şimdiye kadar ıslak zeminde olsun kuru zeminde olsun virajlarda hiç banamısın demedi.

Ancak, bir sorunum var. Motorun direksiyonu biraz ağırlaştı. yavaş giderken yatmak biraz zorlaştı. Bundan yana sıkıntım yok. Benim sıkıntım 100 km gibi hızlarda otoban çizgileri veya küçük çukurlarda kafa yalpalama yapıyor ve ciddi bir şekilde tutmakta zorlandırıyor beni.

Ayrıca ellerimi bıraktığımda düz yolda kafa sallamıyor ama sağa yatıyor motor.

Arkamda topcase var. Belki fikir verirken bir faydası olur

mtgemlik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj pulsar-Rks 150s- Tvs apache rtr 200
    Arkadaşlar 2012 kasa apachelerin sıfırları mevcutmu?

Motosikleti
    Bajaj Dominar D400
    Alıntı mtgemlik adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar 2012 kasa apachelerin sıfırları mevcutmu?
    En son sitesinde mevcut satışı devam ediyordu.. www.tvsturkiye.com bakabilirsin.
    Edit: Baktım ama göremedim durmuş sanırım satışı.. ama hala elinde olan bayiiler vardır elbet bi soruşturmak lazım

Alıntı Moostapha adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar.

Orjinal lastiklerinde motor kafa sallıyordu. Direksiyonu bırakınca sağa sola yay gibi kafa sallıyordu.

Şimdi lastikleri değiştirdim. Öne 100/80 x 17 , arka 130/70 x 17 Sava MC32 taktım. Lastikler virajlarda çok çok iyi. Şimdiye kadar ıslak zeminde olsun kuru zeminde olsun virajlarda hiç banamısın demedi.

Ancak, bir sorunum var. Motorun direksiyonu biraz ağırlaştı. yavaş giderken yatmak biraz zorlaştı. Bundan yana sıkıntım yok. Benim sıkıntım 100 km gibi hızlarda otoban çizgileri veya küçük çukurlarda kafa yalpalama yapıyor ve ciddi bir şekilde tutmakta zorlandırıyor beni.

Ayrıca ellerimi bıraktığımda düz yolda kafa sallamıyor ama sağa yatıyor motor.

Arkamda topcase var. Belki fikir verirken bir faydası olur
    Topcase,Lastik balansı .. Ve sayamıyacağım bi ton olası sebep.. aynısı bendede var.. çözemedik..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 8 kullanıcı var. (0 üye ve 8 misafir)

Bu Konudaki Etiketler