Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

TVS Apache 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    selo9115 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    apache--- İNAZUMA ---cbf 150 şimdide yeşil apache
    Alıntı "Bozkurt" adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Emeği geçen herkes sağolsun özellikle selami kardeşime çok emeği var semaver mangal çiğ köfte eline sağlık Allah cc razı olsun son anda karar verdim hastaydım iyi gelmemişim biraz geç katıldım foruma hastalık hat safaya ulaştı yeni yeni kendime geldim nice başka gezilere yav fotolara ne oldu can hayırlı olsun ehliyetin ne çektin bu ehliyetsizlikden ıslatalım pazar günü gibi olmasında

afiyet olsun ne demek dostum herzaman başın gözüm üstüne keyif aldıysanız eğlendiyseniz ne mutlu bana

ızgara mangal formalite önemli olan dostluklar ki,sizin gibi arkadaşlar la tanışmak nasip oldu

serkan resimleri ayarlamaktayım bugün koyacam inşallah ordanda faceye atarım

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Twin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ninja 300 / MT-07-09 / 600RR
    Alıntı "Bozkurt" adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Emeği geçen herkes sağolsun özellikle selami kardeşime çok emeği var semaver mangal çiğ köfte eline sağlık Allah cc razı olsun son anda karar verdim hastaydım iyi gelmemişim biraz geç katıldım foruma hastalık hat safaya ulaştı yeni yeni kendime geldim nice başka gezilere yav fotolara ne oldu can hayırlı olsun ehliyetin ne çektin bu ehliyetsizlikden ıslatalım pazar günü gibi olmasında
    Abi hele bir alıyım şu ehliyeti de isterseniz yıkarım hepinizi ıslatmak ne kelime

Evet Arkadaşlarım, abilerim saygı değer forum sakinleri. Öhö öhö İnşallah bu h.sonu yeni bir buluşma-etkinlik daha doğuyor. Serhat'ın önerisi üzerine ve Selami abi'nin de okey'i vermesiyle Rumeli Fenerinde yine güzel bir gün geçirmek için toplanalım diyoruz. Ben bu sefer mangal vs değil de, poğaça,börek,tatlı,çay,meyve suları,kola,fanta vb. şekilde içeceklerle bir aktivite düşünüyorum. Mangal işi hem biraz uğraştırıcı oluyor.

Benim düşüncem mesela 12 kişiyiz diyelim. 3 kişiyi görevlendirelim kişi başı 3 poğaçadan 12 kişi 36 poğaça eder. Geriye kalan 9 kişiden 3'ü aynı şekilde kürt böreği, yine geri kalan 6 kişiden 3'ü kuru pasta, tatlı vb en son 3 kişi de çerez, çekirden içecek vs şekilde bölelim dedim.

Selami abi öyle karışıklık olur herkes kafasına göre kendine yeticek kadar poğaça börek neyse getirir artık dedi. Ama biz hepimiz abi kardeş olduğumuz için kimse kendini düşünmez geçen sefer ki gibi bol bol alır ziyanlık olur diye düşünüyorum. 3'lü gruplar halinde kararlaştırıp bir şeyler yaparsak yiyecekler de ziyan olmaz.

Bu konuda sizlerin fikirleri nelerdir? Gelicek olanlar isimlerini eklesin diyelim;
    1.Can
    2.Selami abi
    3.Sabri abi
    4.??
    sertacr8888 bunu beğendi.
    Koydunmu bir kere seleye TOTOYU, asla bırakamazsın MOTO'YU!!!

Motosikleti

hani diyolarya facede bu resim sizce 100 bin beğeni alırmı ne alakaysa bakalım benim resinler 15 bin beğeni alıcakmı
    Twin, sertacr8888, Progressive ve 5 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    Alıntı Twin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi hele bir alıyım şu ehliyeti de isterseniz yıkarım hepinizi ıslatmak ne kelime

Evet Arkadaşlarım, abilerim saygı değer forum sakinleri. Öhö öhö İnşallah bu h.sonu yeni bir buluşma-etkinlik daha doğuyor. Serhat'ın önerisi üzerine ve Selami abi'nin de okey'i vermesiyle Rumeli Fenerinde yine güzel bir gün geçirmek için toplanalım diyoruz. Ben bu sefer mangal vs değil de, poğaça,börek,tatlı,çay,meyve suları,kola,fanta vb. şekilde içeceklerle bir aktivite düşünüyorum. Mangal işi hem biraz uğraştırıcı oluyor.

Benim düşüncem mesela 12 kişiyiz diyelim. 3 kişiyi görevlendirelim kişi başı 3 poğaçadan 12 kişi 36 poğaça eder. Geriye kalan 9 kişiden 3'ü aynı şekilde kürt böreği, yine geri kalan 6 kişiden 3'ü kuru pasta, tatlı vb en son 3 kişi de çerez, çekirden içecek vs şekilde bölelim dedim.

Selami abi öyle karışıklık olur herkes kafasına göre kendine yeticek kadar poğaça börek neyse getirir artık dedi. Ama biz hepimiz abi kardeş olduğumuz için kimse kendini düşünmez geçen sefer ki gibi bol bol alır ziyanlık olur diye düşünüyorum. 3'lü gruplar halinde kararlaştırıp bir şeyler yaparsak yiyecekler de ziyan olmaz.

Bu konuda sizlerin fikirleri nelerdir? Gelicek olanlar isimlerini eklesin diyelim;
    1.Can
    2.Selami abi
    3.Sabri abi
    4.??
    Aslında Selami abi'mle konuştukta buluşmalar çok yakın oldu bir biriine. Selami abim söyledi de belki kurban bakmaya giden, bayram için memleketine giden olabilir dedi. Eğer böyle bir durum varsa erteleye biliriz. Karar yine sizlerin.

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:24 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:55 ----------

Az önce Serhat'la telefonda konuştukta kendisi Rumeli Feneri'nde öyle kahvaltı vs yemek yenilebilicek bir yer olmadığını oturmak için kumsal ve kayalar olduğunu söyledi. Onun üzerine bende Kahvaltı veya da öğle yemeği saate göre değişicek Emirgan Parkında yeme içme işini halledip oradan sahilden Rumeli Fener'ine geçip çerez, çay türü yiyecek içecekleri de sohbet eşliğinde orada yapalım dedik.

1.Can
    2.Selami abi
    3.Sabri abi
    4.??
    Gezinin ayrıntılarında değişiklikler oldu tekrar bir okuyun.

Dediğimiz gibi bayram alışverişi, bayram tatilini memlekette geçiricek olanlar varsa çoğunluğun durumuna göre geziyi erteleyebiliriz.

designserhat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XJ6 N
    Aslında Selami abi'mle konuştukta buluşmalar çok yakın oldu bir biriine. Selami abim söyledi de belki kurban bakmaya giden, bayram için memleketine giden olabilir dedi. Eğer böyle bir durum varsa erteleye biliriz. Karar yine sizlerin.

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:24 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:55 ----------

Gezinin ayrıntılarında değişiklikler oldu tekrar bir okuyun.

Dediğimiz gibi bayram alışverişi, bayram tatilini memlekette geçiricek olanlar varsa çoğunluğun durumuna göre geziyi erteleyebiliriz.
    Arkadaşlar Can bahsetmiş bende konuya açıklık getireyim.Rumeli Feneri bir karadeniz köyü ve köyün 1 kaç km ilerisinde bir koy var ve2 tarafı orman ortası deniz.Şile deki gibi oturacak yer wc çeşme vs gibi şeyle yok tamamen doğal bir yer bu sebeple temel ihtiyaçlarınızı karşılamayabilirsiniz ama orman bol ve müsait istediğiniz yere de yapabilirsiniz. Benim için sorun olmaz derseniz gidebiliriz.Yemeğimizi kumda, kaya da yada orman da yiyebiliriz.Yada Can 'ın dediği gibi Emirgan parkında buluşup orada birşeyler yiyip sahilden Rumeli Fenerine ulaşabiliriz.

Kaangngr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CharlesFenOB
    Yaz benide listeye

"Bozkurt" - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 150
    Selami kardeşim keyfimiz herşey çok güzel geçti sağolasın can bayramda memlekete gidiyorum hayırlısıyla başka gezilere inşallah fotolarda çok güzel olmuş elinize sağlık

Motosikleti
    Abilerim, Arkadaşlarım gezi işini ben başlattım ama bir bakıma pişman oldum gibi bir durum ortaya çıktı. Sonuçta bayram geliyor herkes alışverişe gidicek, belki de bayram için tatile gidicek. Öyle olduktan sonra hep bir arada olamadıktan sonra keyifli olmaz diye düşünüyorum. Bayramdan sonraya erteleyelim mi buluşmayı???

çelikatlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ooooooo adamlar gezmiş yahu. bravo valla satış olmamış. güzel gezmişiniz.

sertacr8888 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tracer900
    Alıntı selo9115 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://imageshack.us/a/img11/1323/25052013294.jpg

hani diyolarya facede bu resim sizce 100 bin beğeni alırmı ne alakaysa bakalım benim resinler 15 bin beğeni alıcakmı

Selami abicim ellerine kolalrına sağlık süper fotograflar.

1.Can
    2.Selami abi
    3.Sabri abi
    4.Sertaç
    5. ?

Listeye beni yazmadığın büyük ayıp
    En başa bide kendini yazmış

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:29 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:06 ----------

Abilerim, Arkadaşlarım gezi işini ben başlattım ama bir bakıma pişman oldum gibi bir durum ortaya çıktı. Sonuçta bayram geliyor herkes alışverişe gidicek, belki de bayram için tatile gidicek. Öyle olduktan sonra hep bir arada olamadıktan sonra keyifli olmaz diye düşünüyorum. Bayramdan sonraya erteleyelim mi buluşmayı???
    Birkac gun gecsin bakalim kimler geliyor. Gelen sayisina gore baska bir plan yapariz. Ama illaki yapariz. Bayramin 3 . 4. Gunude olabilir hic fark yapmaz bana ben cadirlarla kampa gidelim isteyen biriyim )

Motosikleti
    Vayy bizim tayfaya bak ist park basıyor adamlar
    http://www.youtube.com/watch?feature...&v=y_LIPCnFuBY

Vayy bizim tayfaya bak ist park basıyor adamlar 4. dakika da bizimkiler giriyor.

canca54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Apache RTR150 (2013)
    motorum 580 km ye geldi. bugün ilk defa son gaz vurdum. gidiş yolunda yatmama rağmen 112 yi geçmedi dönüşte 116. motor daha 580 km de. bu hız normalmi. daha hızlanır diye düşünüyorum ama. aramızda tecrübeliler cevap veirse sevinirim

sertacr8888 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tracer900
    Alıntı canca54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motorum 580 km ye geldi. bugün ilk defa son gaz vurdum. gidiş yolunda yatmama rağmen 112 yi geçmedi dönüşte 116. motor daha 580 km de. bu hız normalmi. daha hızlanır diye düşünüyorum ama. aramızda tecrübeliler cevap veirse sevinirim
    Kasma motoru daha o kmlerde. 5 bin olsun km onda sonea bas.
    canca54 bunu beğendi.

canca54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Apache RTR150 (2013)
    bu km ye kadar ortalama 60 km civarı devamlı vites değiştirerek gittim. 500 ü geçtikten sonra deneme amaçlı bastım zaten. bu arada 99 kiloyum :D

sbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki v-strom DL650 XT
    Vayy bizim tayfaya bak ist park basıyor adamlar
    eneeee biziz la harbi nerden dikkat ettin yau.. yoksa videonun en başından beri bizimi arıyordun
    banada 19 yada 20 ekim daha uygundur gibi geldi ama herkes uygun olduğu tarihi yazarsa daha sağlıklı kararlaştırırız. rumeli feneri de nefis bi yerdir. bu seferde avrupalıların dediği olsun
    TRANSALP XL700

Engin1987 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PULSAR
    Benide ekleyin çok büyük bir aksilik olmazsa ordayım

Motosikleti
    Alıntı sbr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    eneeee biziz la harbi nerden dikkat ettin yau.. yoksa videonun en başından beri bizimi arıyordun
    banada 19 yada 20 ekim daha uygundur gibi geldi ama herkes uygun olduğu tarihi yazarsa daha sağlıklı kararlaştırırız. rumeli feneri de nefis bi yerdir. bu seferde avrupalıların dediği olsun

Evet aynen bayram sonu daha musait olur
    Rumeli fenerine gidelim sabrinin dedigi gibi avrupalilarin dedigi olsun nede olsa avrupa gormus insanlar abi
    sbr bunu beğendi.

ERROR88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750S
    Bayram sonu iyidir bende yokum cunku
    www.erkakurye.com

Motosikleti
    Arkadaşlar buluşma bayram sonrasına ertelenmiştir. Tarih tekrar bayram sonrası herkes ile beraber kararlaştırılır.
    ercan41 bunu beğendi.

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    bayramda bende otobüste olacağım... motorcu görünce arkasından sıkıştırıp havalı kornaya basayım.. görün gününüzü...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler