Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

TVS Apache 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    M.balibey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı SerkanApache adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ))) Hangi konuda
    180likler konusunda bari sadece motorları getirin biz kendi motorlarımıza montajlayalım

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    BROICER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2012 rtr150- 2016 cb500f
    iyi akşamlar canlar nasılsınız ? gene bi atraksiyona giriliyor zannedersem gezi mezi hee

arakadaşlar anlayan varsa tavsiye istiyorum bir arkadaş havalı silah alacak max 200 tl bütçe varmış havalı silahlar konusunda bilgim yok fakat eskiden hatsanın iyi olduğunu duymuştum mod 80 i sordu bana ne dersiniz

http://www.hilalav.com.tr/default.asp?git=9&urun=1114#.

sbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki v-strom DL650 XT
    ))) Hangi konuda
    rekabeti arttıracak modelleri getirmek konusunda
    sertacr8888 bunu beğendi.
    TRANSALP XL700

sertacr8888 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tracer900
    ARkadaşlar malum soğuklar geldi. ve ben yağmur kar demeden hergün binmek zorudnayım. tipi yağana kadar fakat şu varki ilk çalıştırdıgımda gaz yememe gibi bir sorun oluyor bende. bujidenmidir yoksa benzin kalitesindenmidir ? yoksa soğuklardan normalmidir ?

selo9115 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    apache--- İNAZUMA ---cbf 150 şimdide yeşil apache
    Alıntı sertacr8888 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ARkadaşlar malum soğuklar geldi. ve ben yağmur kar demeden hergün binmek zorudnayım. tipi yağana kadar fakat şu varki ilk çalıştırdıgımda gaz yememe gibi bir sorun oluyor bende. bujidenmidir yoksa benzin kalitesindenmidir ? yoksa soğuklardan normalmidir ?

tamamen soğuklardan işte apache nin tek pis huyu kışı soğuyu sevmemesi
    o yüzden sabahları 2 dak.jikle ile çalıştırmanız sonrasında motor yürümeye başladığı anda ısınır ısındıkça sorun ortadan kalkar.
    sertacr8888 bunu beğendi.

abi karbüratörü söküp üstteki turkaaz kapağı açıyorun karşına diafram gelecek içine baktığında iki tane küçük vida görürsün onları da aç yanlız altında yay var fırlamasın sonra iğne serbest kalıyor üzerinde segman göreceksin ortada duruyor onu en aşağıdaki çentiğe monte etmen gerek sonra aynı şekilde toplayın sıkıntısız binersiniz fakat benim gibi karbüratör kirlenmiştir şunu temizleyeyim bari demeyin ben hala ayar tuturamadım

Motosikleti
    Tracer900
    Alıntı M.balibey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi karbüratörü söküp üstteki turkaaz kapağı açıyorun karşına diafram gelecek içine baktığında iki tane küçük vida görürsün onları da aç yanlız altında yay var fırlamasın sonra iğne serbest kalıyor üzerinde segman göreceksin ortada duruyor onu en aşağıdaki çentiğe monte etmen gerek sonra aynı şekilde toplayın sıkıntısız binersiniz fakat benim gibi karbüratör kirlenmiştir şunu temizleyeyim bari demeyin ben hala ayar tuturamadım
    kısaca karbüratörü sök tekrar tak mı ? ben o işleme asla girmem ya zaten vaktim de yok hafta içi o kadar. haftasonunuda motorun başka bir tarafı ile ilgilencem :D birde zaten mahalledekiler ne zaman görse motorun başında elimde tornavida ingiliz anahtarıyla görüyor artık gülüp geçiyorlar alıştılar. birde karbüratörü almım başa bela

Alıntı selo9115 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tamamen soğuklardan işte apache nin tek pis huyu kışı soğuyu sevmemesi
    o yüzden sabahları 2 dak.jikle ile çalıştırmanız sonrasında motor yürümeye başladığı anda ısınır ısındıkça sorun ortadan kalkar.
    bende yeni yeni 2 gündür farketmeye başladım. egzoz gazı verdigin zaman patlata patlata gidiyorum. birde gaz kesince egzodan daha farklı patlamalar geliyo. bir yandan hoşuma gidiyorda motorun ruhu değişince garip oluyor insan acaba sorunmu var diyorum zaten elektrik sistemim sorundan öte de neyse cumartesi inşallah demekden başka çare yok

zerzura - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha FZ6N
    arakadaşlar anlayan varsa tavsiye istiyorum bir arkadaş havalı silah alacak max 200 tl bütçe varmış havalı silahlar konusunda bilgim yok fakat eskiden hatsanın iyi olduğunu duymuştum mod 80 i sordu bana ne dersiniz

İşin eksperi değilim ama güzel fiyatına göre güzel silahtır hele ki dürbünlü olduğu düşünülürse.
    Avdan ve silahtan anlamam ama bir av malzemeleri dükkanına web sitesi yapmıştım. O sıra bütün silahları, mühimmatını falan ezberledim

kısaca karbüratörü sök tekrar tak mı ? ben o işleme asla girmem ya zaten vaktim de yok hafta içi o kadar. haftasonunuda motorun başka bir tarafı ile ilgilencem :D birde zaten mahalledekiler ne zaman görse motorun başında elimde tornavida ingiliz anahtarıyla görüyor artık gülüp geçiyorlar alıştılar. birde karbüratörü almım başa bela
    abi iş çok basit sökme takma dahil 20 dkyı geçmiyor

Alıntı zerzura adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İşin eksperi değilim ama güzel fiyatına göre güzel silahtır hele ki dürbünlü olduğu düşünülürse.
    Avdan ve silahtan anlamam ama bir av malzemeleri dükkanına web sitesi yapmıştım. O sıra bütün silahları, mühimmatını falan ezberledim
    bunun dürbünü yok ama takılabiliyor yazana göre bende ateşli silahlardan anlarım ama bunları pek bilmiyorum tavsiyeni söylerim

sbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki v-strom DL650 XT
    çağatay bende ne zamandır şuna hastayım. biraz durumları düzelteyim alacam bi tane

http://www.hilalav.com.tr/default.asp?git=9&urun=4769

Twin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ninja 300 / MT-07-09 / 600RR
    Alıntı sbr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çağatay bende ne zamandır şuna hastayım. biraz durumları düzelteyim alacam bi tane

http://www.hilalav.com.tr/default.asp?git=9&urun=4769
    Oooo sabri abi tam tehlike
    Koydunmu bir kere seleye TOTOYU, asla bırakamazsın MOTO'YU!!!

SerkanApache - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache RTR150
    Serkan pazar gunu ne yogunlugu yeme bizi gel iste eglenceli olacak
    motor yok ki ))))

---------- Mesajlar birleştirildi - 08:57 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:54 ----------

180likler konusunda bari sadece motorları getirin biz kendi motorlarımıza montajlayalım
    Euro 2 onlar. Euro 3'e çevirmek için çalışmalar başladı. Ancak o zaman getirebiliriz.

ercan41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X9 500&Sym Wolf 250
    Ercan41 sendr geliyordun dimi yanlis hatirlamiyorsam
    yok selami abi ya gelemicem ama ayarlaya bilirsem cumartesinden haber veririm
    Bir yere gitmek için arabaya binilir,Motora binmek için her yere gidilir

Motosikleti
    [QUOTE=SerkanApache;3172564]motor yok ki ))))[COLOR="Silver"]

Aksama kadar kac tane motor satiyorsun binmeye motor yok diyon
    Test motorlardan birini al
    Hem test etmis olursun

Motosikleti
    [QUOTE=selo9115;3172626]
    motor yok ki ))))[COLOR="Silver"]

Aksama kadar kac tane motor satiyorsun binmeye motor yok diyon
    Test motorlardan birini al
    Hem test etmis olursun

Hava çok soğuk arkadaş ya. Evin içinde montla oturuyorum. İnşallah H.sonu böyle olmaz

Motosikleti
    Tracer900
    [QUOTE=Twin;3172760]

Hava çok soğuk arkadaş ya. Evin içinde montla oturuyorum. İnşallah H.sonu böyle olmaz
    çok farkı olmayacak sadece yağmur yağmıcak sanırım çift kat giyindimmi bide bot giydimmi birşey olmuyo. benim tek sorunum uzun parmaklı eldivenimi bulamıyorum.

Motosikleti
    [QUOTE=sertacr8888;3172771]
    Alıntı Twin adlı üyeden alıntı Mesajı göster

çok farkı olmayacak sadece yağmur yağmıcak sanırım çift kat giyindimmi bide bot giydimmi birşey olmuyo. benim tek sorunum uzun parmaklı eldivenimi bulamıyorum.

İçlik giyicem ben zaten gelirken, birde bot o kesin. 3-4 saat yol gidicem totomuz donmasın yolda. Sağlam gidip yamuk dönmeyelim sonra

Motosikleti
    Evet saglam giyinelim arkadaslar iclik don pijama felan
    Pazar gunu hava acicak diyorlar ama pazar sabahimi yoksa aksam mi acicak o bilinmez
    fatih çelikk bunu beğendi.

mesmeyut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 150

Kısa süre önce hatsan mod 125 tüfeğimi sattım. Çok demesek de hatsan hoşuma gitti. Güçlü bir havalı tüfekti.
    Sıkıntı çektiğim yönleri;
    -Çok ağır (4250gr. Askerliğini yapanlar bilir. G3 ile aynı ağırlığa sahip. Havalı tüfek için dezavantaj. İnsanın taşıyası gelmiyor.)
    -Kurma işlemi çok zor (Kaslı bir yapınız yoksa çok zorlanıyorsunuz kurarken. Hele bayanlar hiç kuramıyor. Ayrıca aşırı derecede yorucu bir işlem. O kadar yoruyor ki 3-4 atıştan sonra isabet oranınız hem ağırlıktan hemde kurmadan dolayı düşüyor.)
    -Tepmesi var (Diğer markalara göre aşırı tepiyor. Omuzunuza iyi oturtmazsanız kaynak noktasınız elmacık kemiğine yada dürbünü alnınıza çarptırıp morartabilecek kapasitede.)

Artıları;
    +Çok güçlü (4adet suntayı delip geçebiliyor.)
    +Görünüşü mükemmel (Anlamayanlar gerçek keskin nişancı tüfeği zannediyorlardı.)
    +Kaliteli parçalar (Elinize aldığınız gibi anlıyorsunuz zaten.)
    +Servis (Hiç servise ihtiyacım olmadı fakat servis hizmeti iyimiş. Bozulan parçayı değiştiriyorlarmış. 5-6 kişiye rastladım nette. Hepsi böyle yazmış)

Sonuç olarak ben kendi tüfeğimden bahsettim. Ama bildiğim kadarıyla Mod 80, o fiyatlardaki tüfekler arasında fiyat/performans ürünü denilebilir. Başlangıç olarak tavsiye ederim.

Sattığım tüfekten kareler ^^

M.balibey bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)

Bu Konudaki Etiketler