Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

TVS Apache 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    sbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki v-strom DL650 XT
    Alıntı SerkanApache adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sabah sabah beni güldürdün ya Allah da seni güldürsün. Başka ne diyormuşum?

bu tsubasa ile serkanapache arasındaki muhabbetten ben iyice sıkıldım..ne zaman foruma girsem bir tartışma bir gerginlik. hiç tadı tuzu kalmadı artık bu forumun yaa.. nerde o eski makara yaptığımız günleer..
    M.balibey bunu beğendi.
    TRANSALP XL700

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    BROICER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2012 rtr150- 2016 cb500f
    Alıntı selo9115 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    senin yanlisin vsr veya yanlis hesap yapiyosun
    hem 7000-devir asagi inmiyorum diyosun hemde 10 krs tan az yakiyor diyosun oyle ku,anmaya o yakit imkansiz

enes bu arada kafama bi tas geldi hatta kayami deseydim ulen sym wolf ku,andim cok hosuma gitti dedim bana cephe aldiniz
    sevdiginizden mi anlamadim
    almiyorum ulen wolf ninja alacam ulen kimseyide bindimicem
    imkansız değil selami ama 10 krş altına bu trafikte inemedim henüz fakat didim veya kırklareli'nde otursaydım kesinlikle çok çok rahat inerdim tabi 70-85 arası seyir etseydim ancak e5 trafiğini bilirsin yeri geliyor yükleniyosun yeri geliyor 30-40 gidiyosun ben hergün esenyurt-mecidiyeköy gidip geliyorum yakıt (100km/ 2.04-2.14-2.36lt )arası gidip geliyorum ama 3. viteslerde devir 5-7000 de sürekli mesela yavaş giderken yol açıkken zaten vuruyorum kırbacı mecburen

şu yuvacık gezisine gittik geldik mesela hızımız vs. belliydi ve sonuçta şu oldu
    Alınan benzin: 50,00
    Alınan Litre: 10,96 litre

1km'de tüketim: 0,100
    100km'de tüketim: 10,00

1 litre benzin ile 45,60 km
    100km'de 2,19 litre sarfiyat bu daha düşük olabilirdi belki fakat dönüşte daha hızlı geldik
    ne imzası beaaa

SerkanApache - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache RTR150
    Alıntı sbr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu tsubasa ile serkanapache arasındaki muhabbetten ben iyice sıkıldım..ne zaman foruma girsem bir tartışma bir gerginlik. hiç tadı tuzu kalmadı artık bu forumun yaa.. nerde o eski makara yaptığımız günleer..
    Bu saatten sonra tartışma olsa dahi cevap verilmeyecektir. Serzenişinizde son derece haklısınız. Sadece yardım ve şikayet konuları ile sizlerle olacağız.

Saygılarımla,
    merze08, EneS_Turker ve M.balibey bunu beğendiler.

selo9115 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    apache--- İNAZUMA ---cbf 150 şimdide yeşil apache
    arkadaşlar 2 gün için fiyatı çok düşürdüm ihtiyacı olana gitsin yazık olmasın

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-tvs-2-gunlugune-son-3600-tl-2-gun-sonra-tekrar-4000-tl-125696803/detay/

arkadaşlar ben yine lastik için geldim. Artık sövseniz yeri kaçıncıya lastik soruluyo biliyorum ama mazur görün :D Ben michelin pilot sporty lerine baktım 18 inç lastik yok. IRC a baktım arka lastik 100-80-18 olması gerekirken IRCda 100-90-18 var. IRC nasıl bir lastiktir? Viraja girerken güvenle yatabilir miyim ve de lastik yüksekliğinin 80 yerine 90 olması ne gibi avantaj dezavantaj sağlar?

Tsubasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Demir At
    Alıntı SerkanApache adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sabah sabah beni güldürdün ya Allah da seni güldürsün. Başka ne diyormuşum?
    sen değil misin bayiden kovulup, merkeze işe giren
    bana yazdıgın özel mesajları atayım istiyorsan ss alıp buraya :
    ne dediğini daha net görürsün
    # motosikletle.blogspot

Tsubasa kardeş.o son yazdığın iki göndöreyi hiç beğenmedim.inan o yazdıklarını okurken ben utandım.kardeş isotlarda fiyatı yüksek diyip duruyorsun.baba o zaman bekle 13 modeli git ucuz yerden al.kimsenin kimseyi kötülemeye,çamur atmaya hakkı yok.erkek adamsın kardeş yakışmıyor sana.insanlarin kusurlarıyla uğraşmak,söz söylemek ayıptır hatta günahtır.bize yakışan kusur örtmektir.kardeş belki dersin buna ne oluyor diye: söylim sana vallahi bu forumun uyesı olarak rahatsız oluyorum.yoksa serkan beyi tanımam. Boşver kardeş artık bu iğnelemeye bi son ver kardeşim.ALLAH a emanet ol.beni yanlış anlama
    merze08 ve EneS_Turker bunu beğendiler.

raceremree - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS APACHE
    Arkadaşlar öncelikle herkeze merhaba motorumla ilgili bir şey sormak istiyorum sol arka amortisörden tıslama gibi ses geliyor bu sabah işe gelirken de baktığımda ordan birşeyler damladığını gördüm suya benziyor ben yinede yola çıktım ama onun ne olduğunu anlayamadım fikri olan var mı? seleyi kaldırıp baktım orada su gelicek bir yer de yok ama bir yerden yere damlalar düşüyor?

Motosikleti
    evet arkadaşlar bu nereye kadar sürecek bu konu kapatın artık herkes bundan rahatsız....

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:59 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:56 ----------

Alıntı raceremree adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar öncelikle herkeze merhaba motorumla ilgili bir şey sormak istiyorum sol arka amortisörden tıslama gibi ses geliyor bu sabah işe gelirken de baktığımda ordan birşeyler damladığını gördüm suya benziyor ben yinede yola çıktım ama onun ne olduğunu anlayamadım fikri olan var mı? seleyi kaldırıp baktım orada su gelicek bir yer de yok ama bir yerden yere damlalar düşüyor?
    emre korkma kardeş bu amortisörler gazlı amortisör olduğu için normal o sesi duyman sorun yok aynen devam...
    alacakaptan bunu beğendi.

raceremree - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS APACHE
    [/COLOR]

emre korkma kardeş bu amortisörler gazlı amortisör olduğu için normal o sesi duyman sorun yok aynen devam...[/QUOTE]

Cevap yazdığın için saol bir ara servise gösteririm olmazsa

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:05 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:03 ----------

evet arkadaşlar bu nereye kadar sürecek bu konu kapatın artık herkes bundan rahatsız....

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:59 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:56 ----------

emre korkma kardeş bu amortisörler gazlı amortisör olduğu için normal o sesi duyman sorun yok aynen devam...
    Cevap yazdığın için saol bir ara servise gitmeye niyetim var o zaman gösteririm.

Motosikleti
    Demir At
    Alıntı alacakaptan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tsubasa kardeş.o son yazdığın iki göndöreyi hiç beğenmedim.inan o yazdıklarını okurken ben utandım.kardeş isotlarda fiyatı yüksek diyip duruyorsun.baba o zaman bekle 13 modeli git ucuz yerden al.kimsenin kimseyi kötülemeye,çamur atmaya hakkı yok.erkek adamsın kardeş yakışmıyor sana.insanlarin kusurlarıyla uğraşmak,söz söylemek ayıptır hatta günahtır.bize yakışan kusur örtmektir.kardeş belki dersin buna ne oluyor diye: söylim sana vallahi bu forumun uyesı olarak rahatsız oluyorum.yoksa serkan beyi tanımam. Boşver kardeş artık bu iğnelemeye bi son ver kardeşim.ALLAH a emanet ol.beni yanlış anlama
    olayı en başından beri soguk kanlı olarak cevap vermedim
    önceki postlara bakarsan 10 15 sayfa öncesine kadar
    benim senin imaların hoşuma gitmedi
    bugune kadar motor hakkında tek bir laf etmedim.
    motor cok güzel eksikleri olsa dahi. satanlarda iş yok dedim.
    adam bana özelden küfür etmiş, abuk şeyler yazmış. susmuşum 2 kelime cevap verince mi kötü oldum anlamadım bu durumu.
    uzatan ben değilim, önceki postları okursan iğnelemeye calışan oydu
    şimdi de cevap vermicem bilmem ne abuk subuk şeyler yazmış .
    kimin ne oldugunu herkes biliyorda farklı yansıyor olay ben ona kafam bozuluyor..
    bu arada utanılıcak bişi varsa utanan cok utandı boş ver sen utanma alacakaptan kardeş
    # motosikletle.blogspot

dostlar bir kaç gündür motosikletimin çalışmasında sıkıntı vardı. bazen tek marşta çalışmıyordu birde çekişte bir düşüş var gibiydi. ilk başta, bir hafta önce 20-40 olan yağı 15-50 ile değiştirmiştim ondan olabileceğini düşündüm. fakat motor ısındığında bile aynı sıkıntıyı yapıyordu, sorunu başka yerlerde aramaya başladım hava filtresine baktım tertemizdi, benzin filtresine baktım, hatırı sayılacak miktarda pislik birikmiş temizleyip tekrar denedim değişen bir şey olmadı. yağ filtresinden de şüphelendim ama sökmeye üşendim. son olarak bujiyi kontrol etmek istedim ama sökerken dikatsizliğim yüzünden bujinin porselen kısmını tam metalle birleştiği yerden kırdım.kırılan buji bosch marka çift tırnaklı orjinal bujiydi kurum falanda yapmamıştı. her ne kadar japon yapıştırıcısıyla yapıştırmaya çalışsam da bir türlü beceremedim neyse sadede geleyim ngk marka yeni bir buji alarak motora taktım. sonuç olarak eski buji iyi ki sökerken kırılmış motor eski haline döndü birden kendine geldi artık tek marşta çalışıyo gazı da hiç yemem demiyor. benim gibi acemi olan ve bu tür sıkıntı yaşayan arkadaşlara tavsiyemdir önce bujiyi yokalyın

Alıntı Tsubasa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    olayı en başından beri soguk kanlı olarak cevap vermedim
    önceki postlara bakarsan 10 15 sayfa öncesine kadar
    benim senin imaların hoşuma gitmedi
    bugune kadar motor hakkında tek bir laf etmedim.
    motor cok güzel eksikleri olsa dahi. satanlarda iş yok dedim.
    adam bana özelden küfür etmiş, abuk şeyler yazmış. susmuşum 2 kelime cevap verince mi kötü oldum anlamadım bu durumu.
    uzatan ben değilim, önceki postları okursan iğnelemeye calışan oydu
    şimdi de cevap vermicem bilmem ne abuk subuk şeyler yazmış .
    kimin ne oldugunu herkes biliyorda farklı yansıyor olay ben ona kafam bozuluyor..
    bu arada utanılıcak bişi varsa utanan cok utandı boş ver sen utanma alacakaptan kardeş
    kardeş boşver özelde olan özelde kalsın. Hem 10-15 sayfa benim imalarım neydiki kardeş?

Motosikleti
    Alıntı pandominyum adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dostlar bir kaç gündür motosikletimin çalışmasında sıkıntı vardı. bazen tek marşta çalışmıyordu birde çekişte bir düşüş var gibiydi. ilk başta, bir hafta önce 20-40 olan yağı 15-50 ile değiştirmiştim ondan olabileceğini düşündüm. fakat motor ısındığında bile aynı sıkıntıyı yapıyordu, sorunu başka yerlerde aramaya başladım hava filtresine baktım tertemizdi, benzin filtresine baktım, hatırı sayılacak miktarda pislik birikmiş temizleyip tekrar denedim değişen bir şey olmadı. yağ filtresinden de şüphelendim ama sökmeye üşendim. son olarak bujiyi kontrol etmek istedim ama sökerken dikatsizliğim yüzünden bujinin porselen kısmını tam metalle birleştiği yerden kırdım.kırılan buji bosch marka çift tırnaklı orjinal bujiydi kurum falanda yapmamıştı. her ne kadar japon yapıştırıcısıyla yapıştırmaya çalışsam da bir türlü beceremedim neyse sadede geleyim ngk marka yeni bir buji alarak motora taktım. sonuç olarak eski buji iyi ki sökerken kırılmış motor eski haline döndü birden kendine geldi artık tek marşta çalışıyo gazı da hiç yemem demiyor. benim gibi acemi olan ve bu tür sıkıntı yaşayan arkadaşlara tavsiyemdir önce bujiyi yokalyın
    yaw arkadaş bu ngk bujiyi apache kabul etmiyor seçici motor kullanmayın diyolar

kimide ben taktım sorunlarım kalktı diyor anlamadım ki şans eserimi denk geliyor

Motosikleti
    Demir At
    kardeş boşver özelde olan özelde kalsın. Hem 10-15 sayfa benim imalarım neydiki kardeş?
    senin yukarıda yaptıgın söz hoşuma gitmedi dedim
    10 15 sayfa öncesinde yazılanları okumamışsn demek istedim.
    bak sayfa burada istiyorsan bak bugune kadar
    ne demeye calıştıgımızı anlarsın
    http://www.motosiklet.net/forum/moto...ligi-1007.html
    # motosikletle.blogspot

Tamam kardeş şimdi anladım seni. Ama beni yanlış anlama. Kapat gitsin tartışmayı.Hayırlısıyla güzel bi 13 model alırsın inş. kardeş

Motosikleti
    Demir At
    Tamam kardeş şimdi anladım seni. Ama beni yanlış anlama. Kapat gitsin tartışmayı.Hayırlısıyla güzel bi 13 model alırsın inş. kardeş
    bak o sayfadan bu sayfaya kadar okudugun zaman anlaşılıyor olay ne oldugu anladın ?
    gelsin bakalım şu 13 ler fiyata bakıcaz uygun gelirse alıcam.
    motora lafım yok. 10 numara motor. ama honda getirse bu motoru yüzbinlerce satardı emin olun..
    servisleri distribtürü beş para etmez göründüğü gibi
    # motosikletle.blogspot

yaw arkadaş bu ngk bujiyi apache kabul etmiyor seçici motor kullanmayın diyolar

kimide ben taktım sorunlarım kalktı diyor anlamadım ki şans eserimi denk geliyor

tek tırnaklı takınca sorun yaratabilir ama çift tırnaklı olunca marka seçeceğini sanmıyorum

Kardeş hemen hemen yeniler. Umarım düzeltirler. Yani yamah ve hondanın geçmişi var türkiyede. inşallah tvs de yaygınlaşır. Çünkü şahane bi motor

EmrE_09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Dominar 400
    sağdaki benzin ışığı yanmaya başladı. daha kaç km gider o şekilde ?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler