Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

TVS Apache 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    selo9115 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    apache--- İNAZUMA ---cbf 150 şimdide yeşil apache
    ben 6000 bakimini yaptim bakim ihtiyacim yok ama yakiti nasil nerden ayar yaptisa bende gtaptirmak isterim
    sabride sikayetci oda 15 krs yakiyor demisti oda gelir belki

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    M.balibey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı BROICER adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    valla selami git yaptır 7500 bakımındayken çok yakıyor bu motor ilk aldığımda rodajda 470 km gitmişti şimdi 400 zor görüyor dedim adını hatırlayamadım şimdi sürat motorda ama genç bi çalışandı çok güzel ayarladı vallahi ben de çok şaşırdım bu değerleri yakaladığına motorun
    bende benimkini bizim komşuya ayarlattım bu havalarda bile jiklesiz çalışmıyor maksat soğutka gaz yememesini kesmektiişin ilgincı benim motorn karbüratörü daha önce sökülmüş diafram vidaların kafaları bozulmuştu aldığım yer acaba ikinci eli mi kakaladı diye düşünmeye başladım

BROICER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2012 rtr150- 2016 cb500f
    ben şuanda 11 krştan fazlasını görmedim henüz

Tsubasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Demir At
    Alıntı selo9115 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben 6000 bakimini yaptim bakim ihtiyacim yok ama yakiti nasil nerden ayar yaptisa bende gtaptirmak isterim
    sibob ayarı yaptrdınız mı
    # motosikletle.blogspot

selo9115 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    apache--- İNAZUMA ---cbf 150 şimdide yeşil apache
    yok pek tavsiye etmediler

Tsubasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Demir At
    yok pek tavsiye etmediler
    selami kardeş karbüratör hava ayarı lazım ona o zaman da sorun olursa
    sibob ayarı yapıcan =)
    # motosikletle.blogspot

Alıntı ysf_joseph adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Michelin Pilot Sporty 90 90 18 Arka

http://img534.imageshack.us/img534/153/1hqfsj.jpg

Ön lastik olarak aynı seriden 100-80-17 olarak var.
    Arka lastik fiyat: 100 120 arası
    Ön lastik fiyat: 200 220 arası
    teşekkür ederim kardeş ama ön lastik biraz tuzlu geldi :D. Michelin Pilot Sporty mi o arka lastik ? ve son soru olarak da arkaya 90-90-18 michelin öne 90-90-17 ırc taktırsam bi uyuşmazlık falan olur mu?

sbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki v-strom DL650 XT
    Alıntı BROICER adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    valla selami git yaptır 7500 bakımındayken çok yakıyor bu motor ilk aldığımda rodajda 470 km gitmişti şimdi 400 zor görüyor dedim adını hatırlayamadım şimdi sürat motorda ama genç bi çalışandı çok güzel ayarladı vallahi ben de çok şaşırdım bu değerleri yakaladığına motorun

ilyas ustadır o.. çok severim kendisini. çok iyi ustadır

---------- Mesajlar birleştirildi - 06:58 ---------- bir önceki mesaj zamanı 06:56 ----------

kanka benim motorda şu an çok az yakıyor. ama gel görki yürümüyor.. ilyas karburator ayarı yaptı.. az yakar dedi.. harbıden az yakıyor ama yürümüyor işte.. wolfu test etmeye gittiğimizde gördün işte yetişemedim sana.. ilk bakımda değiştircem ayarını varsın çok yaksın
    sllnbs.okn bunu beğendi.
    TRANSALP XL700

Motosikleti
    TVS APACHE RTR 150
    Alıntı tvsbozuyuk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    teşekkür ederim kardeş ama ön lastik biraz tuzlu geldi :D. Michelin Pilot Sporty mi o arka lastik ? ve son soru olarak da arkaya 90-90-18 michelin öne 90-90-17 ırc taktırsam bi uyuşmazlık falan olur mu?
    ön dişlin orjinalse 90 kalınlığındaki lastik iyi geliş yani çekiş ve hız tam dengeye gelir mesela ben 110-90-18 lastik taktırdım motor tam ayarına geldi eğer kalın lastik seviyorsa bendeki lastikten önerebilirim kenda(malezya malı) 110-90-18 resimlerde görebilirsin
    [/QUOTE][/QUOTE]

SerkanApache - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache RTR150
    Selçuk D......

sbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki v-strom DL650 XT
    @ BROICER
    470km çok az zaten.. ben canını alıyorum makınenın yine 550kmden önce ışık yanmıyor. hatta şimdiki ayardan sonra 600den fazla yapacağına inanıyorum..
    BROICER bunu beğendi.
    TRANSALP XL700

Progressive - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Inazuma
    Bu aralar ben de servise gideceğim sürat motora. İsterseniz bir gün ayarlayıp beraber gidelim beyler?

a.payza - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache RTR 150 (yeni kasa) Yeşil Renk
    Arkadaşlar, şu yeni kasa lastikleri ile ilgili net bir ölçü yazar mısınız
    geçmiş sayfalarda "yeni kasalarda lastik 110 80 17 oldu" yazılmış ama o ölçülerde michelin plot sporty olarak arattığımda arka lastik değil de ön lastik olarak çıkıyor?
    Aslında biz ön lastik diye satılanı alıp arka lastik diye mi kullanacağız yani (Malum ön lastiklerin daha pahalı olduğunuda unutmamak lazım)
    ne saçma iş bu

Örn: http://www.motosikletaksesuarlari.co...3#.UZ8YjIdM-So

mehmet_gemli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apach - SYM Wolf - Bajaj Dominar 400 (2023)
    Alıntı sbr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    @ BROICER
    470km çok az zaten.. ben canını alıyorum makınenın yine 550kmden önce ışık yanmıyor. hatta şimdiki ayardan sonra 600den fazla yapacağına inanıyorum..
    bende uzun zamandır ölçmüyorum ama en son geçen sene fulledim depoyu bursa gemlik'ten izmire kadar kıyı kıyı gittim 1 depoyla 630 km gittim dahada gideri vardı yani 650 falan görür uzun yolda süper zorlamayınca kokluyo mübarek
    EminBey bunu beğendi.

a.payza - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache RTR 150 (yeni kasa) Yeşil Renk
    Şimdi baktımda eski kasa lastikleri "Ön lastik ölçüleri: 90/90-17 Arka lastik ölçüleri: 100/80-18" olarak geçiyor
    Bu durumda başka motorlar için ön lastik diye satılanı arkaya, arka lastik diye satılanı da öne takmış oluyoruz doğru mu?
    Bu işte bir terslik var

EminBey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache 2013
    Alıntı mehmet_gemli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende uzun zamandır ölçmüyorum ama en son geçen sene fulledim depoyu bursa gemlik'ten izmire kadar kıyı kıyı gittim 1 depoyla 630 km gittim dahada gideri vardı yani 650 falan görür uzun yolda süper zorlamayınca kokluyo mübarek
    Kaç liraya fulleniyor?

dolphin_star - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cg 125 kırmızı
    selamun aleyküm arkadaşlar herkeze hayırlı cumalar...
    bende bildiğiniz üzere kırmızı apache vardı, artık yok kırmızıyı sattım sarı bitane apache aldım değişiklik olsun diye. yalnız bu motorda ön dişli keçesinden yağ kaçırma sorunu var. servisinde orjinal keçeyi bulamadım. başka bi keçeciye gönderdiler aldım aynı sorun yine devam etti. süratmotorlu araçlardan sipariş ettim orjinal diye gönderdiler bitane. onu taktırdım daha fazla kaçırmaya başladı. sizden ricam arkadaşlar servise filan yakın zamanda gidecek olan varsa 2012 model tvs apache nin ön dişli keçesi varmı bi sorarsanız çok memnun olurum. karşı ödemeli alırım ben neyse parası. servisten istedim tamam dediler bir haftadır tık ses çıkmıyor sordum ne oldu keçe daha gelmedimi dedim. bana verdiği cevap şu; başka siparişlerin gelmesini bekliyoruz sadece keçe için sipariş verilmez daha sipariş vermedik diyor. bu nasıl bi saçmalık bu nasılbi servis anlayışı. mübarek seçerekmi koyuyorlar bu adamları servislere anlamıyorum ya. isotlara şikayet ettim ama bişey çıkacağını sanmıyorum. aradı biz onların kulağını çektik dercesine bişey söyledi ama pek tatmin olmadım açıkcası
    sbr bunu beğendi.

J3ASKAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PULSAR TWO HUNDRED NS
    Merhaba arkadaşlar foruma ve motor aşkına yeni yeni tutulanlardanım yaş 28 belki biraz geç kalmış olabilirim ya neyse ,İstanbul şişli maslak avrupa yakasında yakın olan bir kursa B sınıfı ehliyetten A2 ehliyet almak sonrasında honda sürüş eğitimi alıp apache 2013 motor alıcam sırasıyla niyetim bu yani ,Araştırıyorum kursların çoğu yok efendim hiç bilmeyene motor dersi vermiyoruzdan tutunda verenlerde çok veriyor fiyatı 850 lira sadece kurs masraflarda 350 lira vs tutuyormuş neyse bu yakınlarda bildiğiniz ve tanıdığınız kurs varmı A2 ehliyeti almak için eğitim veren ve çok tuzlu olmayan teşekkürler.

galiba lastik konusunda kararımı verdim arkadaşlar
    ön için 90-90-17 IRC
    arka için de 100-90-18 IRC lastik alıcam.
    ebatlar uygun heralde fiyatları da uygun geldi bana. Irc da orjinal lastiklere göre her türlü iyidir dimi :D İlgilenen herkese teşekkürler.

sailor33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 800 (INTERCEPTOR)
    Alıntı tvsbozuyuk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    galiba lastik konusunda kararımı verdim arkadaşlar
    ön için 90-90-17 IRC
    arka için de 100-90-18 IRC lastik alıcam.
    ebatlar uygun heralde fiyatları da uygun geldi bana. Irc da orjinal lastiklere göre her türlü iyidir dimi :D İlgilenen herkese teşekkürler.
    İyidir kardeşim kafan rahat olsun. Ama genede ıslak zeminde dikkatli ol isterse metzeller olsun dikkat sadece
    Önemli olan nereye gittiğin değil, seni bekleyenlere sağ sağlim dönmektir.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 15 kullanıcı var. (0 üye ve 15 misafir)

Bu Konudaki Etiketler