Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

TVS Apache 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Progressive - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Inazuma
    Beyler ben lastik olarak ön IRC arka Pirelli kullanıyorum. Ne yağmurda ne de kuru havada herhangi bir sıkıntı yaşamadım. 6000 km dir kullanıyorum.

Ben aldığımda ön lastik için alternatif yoktu. Fakat bir sıkıntı da yaşamadım.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    sllnbs.okn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xmax 2014
    Alıntı EneS_Turker adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İzMirde dolaşıyorum 2 gündür baya apache Var ha ..

Okan boş ver rodaJı yardır :D
    valla gözüm gibi yapıoyorum rodajı moruk :D

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:14 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:10 ----------

Alıntı Tsubasa adlı üyeden alıntı Mesajı göster

ben cekilen o fiyatın bile cok oldugunu düşünüyorum
    herkes benim gibi düşünüyordur,
    tvs nin ybr ve cbf e göre en büyük ekstrası fiyatının düşük olmasıydı
    bu özelliğini de yitirdi diyebilirim.
    ben almayı düşünüyorum fakat 5 bin lira olarak kafamdaki pskolojik rakamı geçtiği anda (plaka +ruhsat dahil) ben de başka motor aramaya başlarım.
    fiyat fazla kaçmış. motora lafım yok.
    cbf 150 için biz laf söylerken tvs aynısını yapıyor
    tvs 5 bin lirayı aşarsa kim alır diye bir soruyorum kendime
    başlangıc motoru olmaz, zevk motoru olur. o da 1000 kişiyi geçmez
    tvs için fiyatı 4500 civarında tutarlarsa o zaman 10 bin satar.
    herkes için bir kafada oluşan bir rakam var psikolojik fiyat deniyor buna.
    ikinci eldeki piyasayı düşünerek alıyor, yarın sıkılırsam istediğim paraya satabilirmiyim diye düşünüyor
    sıfır alınırken bu psikolojik rakam cok önemli
    cbf 150 bunu aştı. tvs şuan bence bu konuda sınırda.. bu rakamın üzerine 50 lira zam yaparsa
    bu motorlarda beklenen satışı gerçekleştiremez diyorum..
    olabildiğince mantıklı ve objektif bakmaya calıştım, yanlış anlaşılmasın
    moruk fiyat olarak çok mantıklı konusuyosun.fakat şuda bir gerçek bizde zaten kullanıcıyız.kuryeye vurmicaz motoru ve motoru gerçekten beğendiysen 50 tl göze gelmez he artmasa iyi tabiki fakat elimizden ne gelir?
    başka motor bakmak tek seçenek o da bu motorun hastasının tercihi olmaz
    you can go fast but ı can go anywhere.(onroad-offroad-everywhere!)

Tsubasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Demir At

ben bunu ne zamandır takip ediyorum. burada isotlar cakallık yaptı ve ben bu fiyatı fuarda da aynı şekilde duydum
    bana verilen fiyatta buydu
    sonra aradıgımda bana fiyat veren insanı ben öyle birşey demedim yanlış anlamışsına getirdi.
    bana bunu biri acıklayabilir mi?

emrb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XJ6

ben cekilen o fiyatın bile cok oldugunu düşünüyorum
    herkes benim gibi düşünüyordur,
    tvs nin ybr ve cbf e göre en büyük ekstrası fiyatının düşük olmasıydı
    bu özelliğini de yitirdi diyebilirim.
    ben almayı düşünüyorum fakat 5 bin lira olarak kafamdaki pskolojik rakamı geçtiği anda (plaka +ruhsat dahil) ben de başka motor aramaya başlarım.
    fiyat fazla kaçmış. motora lafım yok.
    cbf 150 için biz laf söylerken tvs aynısını yapıyor
    tvs 5 bin lirayı aşarsa kim alır diye bir soruyorum kendime
    başlangıc motoru olmaz, zevk motoru olur. o da 1000 kişiyi geçmez
    tvs için fiyatı 4500 civarında tutarlarsa o zaman 10 bin satar.
    herkes için bir kafada oluşan bir rakam var psikolojik fiyat deniyor buna.
    ikinci eldeki piyasayı düşünerek alıyor, yarın sıkılırsam istediğim paraya satabilirmiyim diye düşünüyor
    sıfır alınırken bu psikolojik rakam cok önemli
    cbf 150 bunu aştı. tvs şuan bence bu konuda sınırda.. bu rakamın üzerine 50 lira zam yaparsa
    bu motorlarda beklenen satışı gerçekleştiremez diyorum..
    olabildiğince mantıklı ve objektif bakmaya calıştım, yanlış anlaşılmasın
    Bende bu motorun şekline şemaline kafayı taktım sıkıntı olmazsa 2013 çıkışlısını almayıda kafaya taktım.başlangıç motoru olarak alacağım için en fazla 1 buçuk sene binerim,buraya kadar güzel gelelim asıl meseleye.2013 çıkışlıların fiyatlarıda şişirebiliriz diyorlar.Ybr veya cbf gibi 2. el piyasası yok ve Ankara'da bayisi,servisi olmadığı halde alacağım bunların hepsi bir eksi ama ben bütün eksileri göz ardı ediyorum bu motor için ama bu adamlar hondadan yamahadan biraz daha ucuza satıp markayı tanıtmak yerine fiyatı şişirip müşterileri hondaya yamahaya yöneltiyorlar.Zaten bizim milletimiz koyun gibi ''honda kalitesi yav adamlar motor yapıyor bunlar(tvs) ne idüğü belirsiz kıpraşıyomuş zaten motor bide fiyata bak'' lafını duyunca tvsyi direk elerler.

Cbf 150:4.890 düz 4800 diyelim şimdiki(2012) apaçiyle aynı fiyat
    Ybr 4.350

2012 eski kasasına 4200 diyorlar,2012 yeni kasaya 4800 diyorlar,2013 5.100 falan olur galiba.eğer 4800 ü 1 kuruş geçerse bağrıma taş basar başka motorlara yönelirim :/

Motosikleti
    Demir At
    Alıntı emrb adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende bu motorun şekline şemaline kafayı taktım sıkıntı olmazsa 2013 çıkışlısını almayıda kafaya taktım.başlangıç motoru olarak alacağım için en fazla 1 buçuk sene binerim,buraya kadar güzel gelelim asıl meseleye.2013 çıkışlıların fiyatlarıda şişirebiliriz diyorlar.Ybr veya cbf gibi 2. el piyasası yok ve Ankara'da bayisi olmadığı halde alacağım bunların hepsi bir eksi ama ben bütün eksileri göz ardı ediyorum bu motor için ama bu adamlar hondadan yamahadan biraz daha ucuza satıp markayı tanıtmak yerine fiyatı şişirip müşterileri hondaya yamahaya yöneltiyorlar.Zaten bizim milletimiz koyun gibi ''honda kalitesi yav adamlar motor yapıyor bunlar(tvs) ne idüğü belirsiz kıpraşıyomuş zaten motor bide fiyata bak'' lafını duyunca tvsyi direk elerler.

Cbf 150:4.890 düz 4800 diyelim şimdiki(2012) apaçiyle aynı fiyat
    Ybr 4.350

2012 eski kasasına 4200 diyorlar,2012 yeni kasaya 4800 diyorlar,2013 5.100 falan olur galiba.eğer 4900 ü 1 kuruş geçerse bağrıma taş basar başka motorlara yönelirim :/
    kardeşim benim 4. motorum olacak ve kesinlikle bu motora bu kadar para verip başlangıc motoru yapmazdım yazık olur.
    ikincisi honda cbf 150 de istanbulda peşin para 4.500 4.400 tl ye veren bayiler var. arayın fiyat alın.
    ybr içinde aynı şekilde peşin alımlarda indirim yapıyorlar. bunu tam bilmiyorum.
    gelelim tvsye
    tvs nin bayi sıkıntısı var. servis sıkınıtısı var anadoluda!
    servis ücretleri pahalı diyen arkadaşlar var bu forumda önceki iletileri okuyun
    150 lira servis 4bin bakımı için verenler var
    üçüncüsü 4890 lira plaka vergiler dahil deyip. sonra 12 ay taksitli 4890 döndü olay..
    sonra forumda ben de dahil almaya niyetlenince bazı arkadaşlarımıza peşin alımlarda farklı farklı fiyat cektiler.
    son olarak şunu söyleyeyim. motorun eksisi de var fazlası da var emsallerine göre
    bu fiyat bile fazla mantıklı düşünürsek. ikinci elde sıkıntı olan bir motosiklet.
    sahibinden.com da 3.500 - 3.800 lira civarında o kadar güzel 12 modeller var ki. satılmıyor malesef. bu forumda da var satan arkadaşlarımız.
    bir de bu tarafını düşününce motorun fiyatı fazla iken bir de zam yaparlarsa ben ve benim gibi alacak olanlar karar değiştirip ybr cbf yada ikinci el tvs lere yönelir diye düşünüyorum..
    # motosikletle.blogspot

emrb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XJ6
    kardeşim benim 4. motorum olacak ve kesinlikle bu motora bu kadar para verip başlangıc motoru yapmazdım yazık olur.
    ikincisi honda cbf 150 de istanbulda peşin para 4.500 4.400 tl ye veren bayiler var. arayın fiyat alın.
    ybr içinde aynı şekilde peşin alımlarda indirim yapıyorlar. bunu tam bilmiyorum.
    gelelim tvsye
    üçüncüsü 4890 lira plaka vergiler dahil deyip. sonra 12 ay taksitli 4890 döndü olay..
    sonra forumda ben de dahil almaya niyetlenince bazı arkadaşlarımıza peşin alımlarda farklı farklı fiyat cektiler.
    son olarak şunu söyleyeyim. motorun eksisi de var fazlası da var emsallerine göre
    bu fiyat bile fazla mantıklı düşünürsek. ikinci elde sıkıntı olan bir motosiklet.
    sahibinden.com da 3.500 - 3.800 lira civarında o kadar güzel 12 modeller var ki. satılmıyor malesef. bu forumda da var satan arkadaşlarımız.
    bir de bu tarafını düşününce motorun fiyatı fazla iken bir de zam yaparlarsa ben ve benim gibi alacak olanlar karar değiştirip ybr cbf yada ikinci el tvs lere yönelir diye düşünüyorum..
    nakit param olsa herşey bambaşka olurdu ama karttan çekcem.2. ellere baktım dediğiniz fiyata dolu var temiz ama bankadan kredi çekip faiziyle beraber bana 4000 e patlıyor.öyle alacağıma sıfıra 4200 veririm diyorum bu seferde yeni kasa kanıma giriyor ne yapacağımı bilemedim...

sllnbs.okn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xmax 2014
    gelelim tvsye
    haklısınız kardeşim makina kendi sınıfında yakıt performans olarak taş.
    fiyat dediğin gibi olmuş yeni kasa biraz fazla ama eski kasa alabilirsiniz onda da aynı motor var!
    yanlış anlamayın ben verdim benimde allah canımı alsın ki yalanım varsa 4. motorum
    sabri bilir.banada çok geldi ama kafama koymuştum bi kere
    sbr bunu beğendi.
    you can go fast but ı can go anywhere.(onroad-offroad-everywhere!)

Motosikleti
    Demir At
    Alıntı emrb adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    nakit param olsa herşey bambaşka olurdu ama karttan çekcem.2. ellere baktım dediğiniz fiyata dolu var temiz ama bankadan kredi çekip faiziyle beraber bana 4000 e patlıyor.öyle alacağıma sıfıra 4200 veririm diyorum bu seferde yeni kasa kanıma giriyor ne yapacağımı bilemedim...
    13 model gelsin fiyatı görelim aynı fiyatta devam ederlerse,
    ben bu arada peşin para da indirim yapan bayiden alıcam. herkes değişik şeyler diyor peşin fiyatta. 13 model için 4800 lira peşin para da vermem o bile fazla
    arkadaşlarda yazmışlar 4600 4700 civarında veren bayiler varmış bende görüşmüştüm 12 model için
    13 model de aynı fiyat indirimleri olursa peşin alabilirim
    ama isotlar fiyata 10 lira zam yapsın, gider başka motor alırım.
    yarın bunu satmak var arkadaşlar, 5 bin buna verip alırız 1 ay sonra 4 e satamayız, tvs ye güven tam olarak oluşmadı piyasada. bir honda kadar servisi yok.
    bir yamaha kadar saglam değil.
    avantajı hızı fiyatı görünüşü idi. şuan fiyat avantajı gitti. hızı ve görünüşü var sadece.
    geri kalan herşey aynı.
    Alıntı sllnbs.okn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    haklısınız kardeşim makina kendi sınıfında yakıt performans olarak taş.
    fiyat dediğin gibi olmuş yeni kasa biraz fazla ama eski kasa alabilirsiniz onda da aynı motor var!
    yanlış anlamayın ben verdim benimde allah canımı alsın ki yalanım varsa 4. motorum
    sabri bilir.banada çok geldi ama kafama koymuştum bi kere
    güle güle kullan sabri abiyle konuştuk biz senin motoru da.
    ama sen sevdalanarak almışsın. ben mantık olarak alıcıyım. mantıgıma yatmıyor şuan için söylenenlere göre.
    bekleyip görecegiz =)
    umarım bunları birileri okuyordur. serkanapache haricinde =)
    sbr ve sllnbs.okn bunu beğendiler.
    # motosikletle.blogspot

M.balibey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    gelelim tvsye
    2012 yaz aylarında ben satmak istedim 2011 model kazasız çizik dahi yoktu servis bakımlıydı 3 bine kadar düştüm alacak motor bulduğum için birkaç tane dalga geçen dışında mesaj atan bile olmadı
    Tsubasa bunu beğendi.

rev'it - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache RTR 2012,,/ 125 UAG
    arkadaslar bugun motorumun 9000 bakimini yaptirdim. yag filtresi, hava filtresi, buji ve motor yagi degisti. supap ayari yapildi. icinden cikan motor yagini olctuk 1200 km once degismisti. 1 litre cikti. motorumda sorun yok masallah . 1200 kmdir kullandigim castrol 10w-40 motor yagini hic begenmedim. vitesler sert ve sesliydi. ama bugun daha oncede kullandigim ipone 10w-50 full power katana yagini koyduktan sonra vitesler gercekten yumusadi pamuk gibi oldu. ozellikle 1 den 2ye gecerken sert ve sesli oluyordu ama simdi hic ses seda yok. hatta ipone disinda yag kullaninca istanbul trafiginde bazen vites atarken ayagim agriyordu diyebilirim. bu yaga verilen para sonuna kadar karsiligini veriyor. kesinlikle ipone 10w-50 full power katana oneririm. motorunuza ve kendinize buyuk bir iyilik yapmisolacaksiniz. castrol, repsol yag degil bunun yaninda

Motosikleti
    Demir At
    Alıntı M.balibey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2012 yaz aylarında ben satmak istedim 2011 model kazasız çizik dahi yoktu servis bakımlıydı 3 bine kadar düştüm alacak motor bulduğum için birkaç tane dalga geçen dışında mesaj atan bile olmadı
    ben bunu zaten fazlasıyla biliyorum.. herkesde biliyor o yüzden ısrar ediyorum söylediğim şeyde.
    şunu da gayri resmi kendi araştırmam olarak buldum.
    hintistan para birimine göre 70,250, yani tüm vergiler ve plaka dahil 2750 lira mal oluyormuş.
    tabi bu oranın para birimine ve vergilendirmesine göre.
    az bucuk motorun maliyeti içinde 1000 - 1500 lira gibi bir tutardır hindistan parasına göre tekrar yazayım bunu da yanlış anlaşılmasın.
    hondaya laf söylüyorduk 627 dolara nijeryada motosiklet satıp aynı motoru türkiyeye getirip 4 bin liraya satıyor diye
    sanırım isotlar honda kadar olmasa da aynı şeyi yapıyorlar =)
    yukarıda verdiğim fiyatlar tam netdeğil sadece, hindistan tvs nin satıldıgı sıfır satış fiyatı.
    google translate den anladıgım kadarıyla vergiler ve plaka dahil fiyattır.
    M.balibey bunu beğendi.
    # motosikletle.blogspot

ben bunu zaten fazlasıyla biliyorum.. herkesde biliyor o yüzden ısrar ediyorum söylediğim şeyde.
    hintistan para birimine göre 70,250, yani tüm vergiler ve plaka dahil 2750 lira mal oluyormuş.
    az bucuk motorun maliyeti içinde 1000 - 1500 lira gibi bir tutardır hindistan parasına göre tekrar yazayım bunu da yanlış anlaşılmasın.
    hondaya laf söylüyorduk 627 dolara nijeryada motosiklet satıp aynı motoru türkiyeye getirip 4 bin liraya satıyor diye
    yukarıda verdiğim fiyatlar tam netdeğil sadece, hindistan tvs nin satıldıgı sıfır satış fiyatı.
    pedere hep dedim şu işlere girelim diye dinlemedi beni bizim ülkede her satıcının kapısından müşteri girince çadır kuruluyor malesef

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    Alıntı azizsele adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ramço hayırdır Apache partisi kurup siyasete mi atılacaksın benim mi dikkatimi çekti yoksa sen her apache sahibini soruyor musun ? bence doğrudan motosikler sahibini yakala sor motosiklet.net üyesi misin diye...motosiklet.net in sticker vb. ürünleri var mı bun arada?

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:01 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:59 ----------

zaten ıslak zeminde motordan inip yürüsem daha iyi o derece temkinliyim...ama bu yatma işleri biraz ilerletmem lazım 1-2 kere düştüm sonra hep tedirginim dönüşlerde...bir ara boş bir alana gidip ölümüne dönüş antrenmanları yapsam iyi bugün 1 kere dönüşte tehlike atlattım sırf bu tedirginlik yüzünden akşam üstü de bir daha düştüm ama azimliyim ölmeden vazgeçmiycem galiba

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:08 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:01 ----------

çok özür dilerim, affınıza sığınarak yazıyorum ama "benim de kızım satılık" biraz absürt olmamış mı... meramınızı anlıyorum ama yine de bırrrr...

motosikletin sahibini göremedim.. görsem zaten yapışcam yakasına... siyaset değilde arabayı oraya park ediyorum da o yüzden panpa...

---------- Mesajlar birleştirildi - 07:54 ---------- bir önceki mesaj zamanı 07:44 ----------

bu arada bu apache arabada benim yoldA görürseniz en azından yazılardan tanırsınız...
    sllnbs.okn bunu beğendi.

SerkanApache - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache RTR150

13 model gelsin fiyatı görelim aynı fiyatta devam ederlerse,
    ben bu arada peşin para da indirim yapan bayiden alıcam. herkes değişik şeyler diyor peşin fiyatta. 13 model için 4800 lira peşin para da vermem o bile fazla
    arkadaşlarda yazmışlar 4600 4700 civarında veren bayiler varmış bende görüşmüştüm 12 model için
    13 model de aynı fiyat indirimleri olursa peşin alabilirim
    ama isotlar fiyata 10 lira zam yapsın, gider başka motor alırım.
    yarın bunu satmak var arkadaşlar, 5 bin buna verip alırız 1 ay sonra 4 e satamayız, tvs ye güven tam olarak oluşmadı piyasada. bir honda kadar servisi yok.
    bir yamaha kadar saglam değil.
    avantajı hızı fiyatı görünüşü idi. şuan fiyat avantajı gitti. hızı ve görünüşü var sadece.
    geri kalan herşey aynı.

güle güle kullan sabri abiyle konuştuk biz senin motoru da.
    ama sen sevdalanarak almışsın. ben mantık olarak alıcıyım. mantıgıma yatmıyor şuan için söylenenlere göre.
    bekleyip görecegiz =)
    umarım bunları birileri okuyordur. serkanapache haricinde =)
    Arkadaşlar,

Herkes dilediğini yazmakta, dilediği düşünceyi paylaşmakta özgürdür. Yeter ki; olaylar hakaret boyutuna varmadan ve aslı olan konularda yazalım. Bilmeden, bilgimiz olmadan, emin olmadan ve kulaktan dolma bilgiler ile yazarsak, bu hep yeni kullanıcıları etkiler, hem de TVS markasına zarar verir.

Dediğim gibi. Bilelim, öğrenelim öyle yazalım. Sorununuz varsa yardımcı olalım elimizden geldiği kadar.

Saygılarımla,

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:20 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:11 ----------

TC Maliye bakanlığının gümrük ve vergi oranlarını inceleyin. Sadece internet üzerinden alınan bilgilerle olmuyor bu işler...

bilginiz olmadığını gördüğümden açıklayayım..

-- Türkiye'de üretilmeyen her motor için 250$ vergi alınır. (Kur oranlarını biliyorsanız çarpar toplarsınız http://www.doviz.com/ )
    -- Araçların nakliyesinde ücretinin %40 oranına kadar bir nakliye ödeniyor.
    -- Navlun ücreti ödeniyor
    -- Araçların nakliye sigortası ödeniyor
    -- Gümrük çekim vergileri ödeniyor.
    -- Araçların gümrük ve ambar arası nakliye ücretleri ödeniyor
    -- Depolama ücretleri ödeniyor
    -- %18 KDV ödeniyor
    -- %8 ÖTV ödeniyor
    -- EKP (Eğitime katkı payı ödeniyor)

Muhtemelen atladığım bir kaç kalem daha vardır. En az ilkokul mezunu iseniz, toplamayı, çarpmayı, bölmeyi, kısacası dört işlemi biliyorsanız hesaplayabilirsiniz.

Daha fazla detay almak isterseniz; http://www.ekonomi.gov.tr adresine de bakabilirsiniz. Hee buda yetmedi derseniz beni arayın.

Saygılar

selo9115 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    apache--- İNAZUMA ---cbf 150 şimdide yeşil apache
    serkan bey bu tavrınızı hiç beğenmedim bilginiz olsun

En az ilkokul mezunu iseniz, toplamayı, çarpmayı, bölmeyi, kısacası dört işlemi biliyorsanız hesaplayabilirsiniz.
    Twin, M.balibey ve sbr bunu beğendiler.

Motosikleti
    Demir At
    Alıntı SerkanApache adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar,

Herkes dilediğini yazmakta, dilediği düşünceyi paylaşmakta özgürdür. Yeter ki; olaylar hakaret boyutuna varmadan ve aslı olan konularda yazalım. Bilmeden, bilgimiz olmadan, emin olmadan ve kulaktan dolma bilgiler ile yazarsak, bu hep yeni kullanıcıları etkiler, hem de TVS markasına zarar verir.

Dediğim gibi. Bilelim, öğrenelim öyle yazalım. Sorununuz varsa yardımcı olalım elimizden geldiği kadar.

Saygılarımla,

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:20 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:11 ----------

benim motora lafım yok @serkanapache
    bu işin maddiyat kısmından bahsediyorum
    -bu motorun eksikleri var dogrumudur?
    -dogru her motor gibi bununda eksikleri var
    fazlasını konuştuk herkes biliyor.
    fakat yeni kasada siz bunu zamlarsanız benim gibi bu forumu takip eden insanlar bu motoru alacak insanlar vazgeçip rakiplerine yönelecekler
    bu konuda hem fikir miyiz?
    siz bu motorla piyasa yokladınız test ettirdiniz,
    fiyatın fazla kaçtıgını herkes söylüyıor mu?
    evet söyluyor.
    bunun fiyatını düşerseniz bu motosiklet peynir ekmek gibi satar bu da ayrı bir konu
    daha önceki senelerde ucuz, iyi gidiyor, yakışıklı motosiklet diye sattınız.
    alan adam titremesine servis sıkıntısına bakmadı bile. şimdi eline geçirdiği fiyat avantajını yitirdi.
    bu motosikleti alıcak olan insan ömürlük almıyor. geçiş motosikleti olarak alıyor satıyor
    sahibinden.com veriyorsun ilanı bekliyorsun ikinci el piyasası yavaş
    cogu ilde servisini geçtim satan yer bile yok.
    ben anadolu da cogu yeri gezdim fakat cok nadir gördüm tvs motosikletleri.
    ankarada servisiniz bile yok yazmış yukarıdaki yazıda arkadaşımız.
    serkan bey size boş geliyor olabilir bunlar.
    ama bunlar marka imajını kötülemek değil, bunlar dogru olanlar. siz motosiklet satıyorsunuz ..
    alacak olan insanlar o parayı boşa vermemek için ince eleyip sık dokuyor.
    sizin bilmediğiniz detayları biliyor ve takip ediyoruz..
    sizin mesela a servisi fiyatları yüksek tutarken bundan haberiniz olmuyor. yada bir sorun oldugunda sizi ulaşamıyor.
    ama bunu netten kullanıcıdan ögrenebiliyoruz,
    siz şuan elinizdeki yeni kasa 12 modellerle nabız yokladınız..
    gelecek olan yeni kasa 13 model için fiyat konusunda etüd ediyorsunuz
    ama fiyat alan insan bile fazla diyor okuyorsanız forumu.
    bana kalırsa büyük bir hata olur fiyatı bu şekilde tutup yada zam yaparsanız..

birde yukarıda atlamışsınız bunu biri acıklasın. buda bir strateji hatasıdır.
    fuarda da aynı şekilde fiyat verildi. oradaki arkadaşdan kartviziti aldım aradım. yanlış anlamışsına getirdiler.
    tavrınızı geçtim, memnuniyeti de geçtim.
    bir dediğiniz bir dediğinizi tutmuyor sanki..
    M.balibey bunu beğendi.
    # motosikletle.blogspot

Twin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ninja 300 / MT-07-09 / 600RR
    Alıntı selo9115 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    serkan bey bu tavrınızı hiç beğenmedim bilginiz olsun

En az ilkokul mezunu iseniz, toplamayı, çarpmayı, bölmeyi, kısacası dört işlemi biliyorsanız hesaplayabilirsiniz.
    Selami abi sana aynen katılıyorum. Bir satıcı olarak hiç beğenmedim Serkan Bey'in tavır ve yazdığı yazıları. En azından bilinmesi gereken bir kural vardır esnaflıkta, "Müşteri her zaman haklıdır" diye. Hakaret edercesine sözler söylemişsiniz "yok işte ilk okul mezunu bilmem ne" böyle yaparak sadece müşteri kaybedersiniz. Aaaaaa pardon zaten sizde müşteri sürüsüne bereket dimi? Fiyatlar gittikçe yukarı, kalite ve müşteri anlayışı gittikçe aşağı gidiyor. Normaldir piyasaya tutundum diyen herkes sizin gibi bir anda 360 derece dönerek ilk zamanlarda canım cicim ağızlarıyla tatlı kibar bil dille müşteri kazanmaya çalışır, müşteriyi kazandığı zamanda kaba bir ağızla, yukarıda olduğu gibi müşteriyi def eder. Sonra bizim işlerimiz iyi değil. Ben olsam şu saatten sonra özellikle hakaret içeren sözlerden sonra bedava verseniz gelipte sizden apache almam. "Tsubasa" hakaretlerinize karşılık bile vermemiş anlayın işte.

Bana kalsa "Apache almayı düşünüyordum ybr'mi satıp sitede bunu Selami abi, Sabri abi olsun çoğu kişiyle konuşuyordum" şu saatten sonra apache bitmiştir benim için. Ben karşımda muhattab ararım, bana hakaret edicek, küçük düşürücü sözler söylicek birisi değil!
    Koydunmu bir kere seleye TOTOYU, asla bırakamazsın MOTO'YU!!!

Motosikleti
    Demir At
    Alıntı Twin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben olsam şu saatten sonra özellikle hakaret içeren sözlerden sonra bedava verseniz gelipte sizden apache almam. "Tsubasa" hakaretlerinize karşılık bile vermemiş anlayın işte.

Bana kalsa "Apache almayı düşünüyordum ybr'mi satıp sitede bunu Selami abi, Sabri abi olsun çoğu kişiyle konuşuyordum" şu saatten sonra apache bitmiştir benim için. Ben karşımda muhattab ararım, bana hakaret edicek, küçük düşürücü sözler söylicek birisi değil!
    ben egitim durumumu söylesem serkan beye, serkan bey cahil kalır
    onun gibi gaza gelip yalan söyluyorsunuz kulaktan dolma şeyleri söyluyorsunuz demiyorum
    gaza gelmiyorum, ben yalan söyluyoruma geliyor olay. ben söylediğimin arkasındayım. bir kelimesine yanlış diyemez kimse.
    aklın yolu birdir yukarıdaki yazdıgımı bir alıcı olarak 4. motosikletim olacak bu tvsyi alınca 1milyon gözlemden sonra bunu diyebiliyorum.
    adam akıllı alacak olan bir insan yada satıcı yazdığımı okuduğu anda anlar.
    ortalık süt liman iken sallayıp sıkıyorlar, iş satışa yada servis olayına geldiğinde kendi kendilerini yalanlıyorlar.
    ben bu işe aklım sırrım ermedi.
    yukarıdaki resim olayında da belirtilmiş kim yazdıysa yazdı veya bunu söyleyen arkadaşı da aradım ben 3 kez fuardan sonra.
    isim vermeyeyim, forumu takip ediyor o fiyatı ceken insan 4890 plaka ruhsat dahil dediler fuarda. ve aynı şekildeydi nisan ayına 22sine kadar.
    sonra ne olduysa bi döndü herkes..
    sorsan şimdi bunlara peynir ekmek gibi sattı,
    siz zam yapın tvs olarak.. görelim şu memnuniyeti,
    daha dün alan ilanlar sahibinden.coma düşmeye başladı ışık hızıyla.
    Twin ve M.balibey bunu beğendiler.
    # motosikletle.blogspot

koreay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache RTR 150 KIRMIZI
    an 125 hk ile takas etsem hata edermiyim 1000 lira üst alacağım http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-suzuki-mavisimi-satiyorum-123746889/detay fikirlerinizi paylaşabilir misiniz arkadaşlar.(yaklaşık 3 aydır günde sadece 4KM yapıyorum motorla hafta sonlarıda hanımla çocukla vakit geçiriyorum artık bu yüzden daha küçük bir motor almak istiyorum)
    35 ZUS 73

Alıntı Twin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selami abi sana aynen katılıyorum. Bir satıcı olarak hiç beğenmedim Serkan Bey'in tavır ve yazdığı yazıları. En azından bilinmesi gereken bir kural vardır esnaflıkta, "Müşteri her zaman haklıdır" diye. Hakaret edercesine sözler söylemişsiniz "yok işte ilk okul mezunu bilmem ne" böyle yaparak sadece müşteri kaybedersiniz. Aaaaaa pardon zaten sizde müşteri sürüsüne bereket dimi? Fiyatlar gittikçe yukarı, kalite ve müşteri anlayışı gittikçe aşağı gidiyor. Normaldir piyasaya tutundum diyen herkes sizin gibi bir anda 360 derece dönerek ilk zamanlarda canım cicim ağızlarıyla tatlı kibar bil dille müşteri kazanmaya çalışır, müşteriyi kazandığı zamanda kaba bir ağızla, yukarıda olduğu gibi müşteriyi def eder. Sonra bizim işlerimiz iyi değil. Ben olsam şu saatten sonra özellikle hakaret içeren sözlerden sonra bedava verseniz gelipte sizden apache almam. "Tsubasa" hakaretlerinize karşılık bile vermemiş anlayın işte.

aynı olayı ben 2011 de yaşadım alana kadar çok iyidiler lastik sormaya gittim vay sen bizim malımızı mı kötülüyorsun diye 5 kişi üzerime yürüdüler ben bu servis olayında en iyi sürat motorda ilgi alaka gördüm

Alıntı koreay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    an 125 hk ile takas etsem hata edermiyim 1000 lira üst alacağım http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...23746889/detay fikirlerinizi paylaşabilir misiniz arkadaşlar.(yaklaşık 3 aydır günde sadece 4KM yapıyorum motorla hafta sonlarıda hanımla çocukla vakit geçiriyorum artık bu yüzden daha küçük bir motor almak istiyorum)
    abi senin motor kaç model kaç kmde bunlarıda düşünmek lazım suzuki eminim bizimkilerden kalitelidir onun dışında mantıklı olabilir
    sbr bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 6 kullanıcı var. (0 üye ve 6 misafir)

Bu Konudaki Etiketler