Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

TVS Apache 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    enis89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    .................
    erol88 motordan memnunmusun son hiz 16 litre depo ile kaç km yapıyor bu firma tr ye yeni gelen bir firma parça sıkıntısı yaşanabilir

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    erdo2002 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 150 kirmizu :) Şuanda motorsuz.
    Alıntı enis89 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    erol88 motordan memnunmusun son hiz 16 litre depo ile kaç km yapıyor bu firma tr ye yeni gelen bir firma parça sıkıntısı yaşanabilir
    erol88 motorla geziyor sanırım bizim soruları yanıtlicak vakti yok
    lezzet gider,mesuliyet kalır...

Forumdan Uzaklaştırıldı EROLL88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    yok abai buralardayım motor manyak ama daha ne kadar yaktıgını anlayamadım bana kalırsa 80 bını gececek gıbı degıl cunku ıbre hemen oynamadı yerınden daha olcemedım ama yakında kesın verılerı verıcem sıtede yedek parca konusunda debrıaj sordum bugun emınonune gıttım 20 ytl miş bana ucuz geldı hemde orjınal daha bı sorun yok yolda kurye gordum benzınlıkte onun demesıyle 70 80 yakıyomus 3000 km olmasına ragmen sadece gostergedekı lambaları yakmıs onu degıstırmıiş birde yağ baska bişi yok +arkaya topcase takmakk ıcın demır yaptırmış gordum cokta ıyı olmuş sadece tavsıye edıyorum bu motoru sakın baska bı motorla kıyaslamayın super bi motor valla kımsenın basını yakmak ıstemem hondada olsa cınlıye para yok benden

eroldayı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yoktur
    yetlkili servis + yedekparça +garanti vs bunlarla ilgili bilgisi olan arkadaşlar varise bu topic te paylaşırlarsa daha iyi olur enazından bilgi sahibi oluruz
    SADAKAT NEDİR BİLMEM KİMSENİN GÖLGESİNDEN GEÇİNMEM HİÇ KİMSEYEDE EYVALLAHIM YOKTUR BU CANI ALLAH VERDİ ANCAK ALLAH ALIR EMİR OLUNDUĞUNDA VAKTİ GELDİĞİNDE KOŞA KOŞA GİTMEK NASİP OLUR İNŞAALLAH

superzzt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BWS 135 + GT650 Comet
    ikinci el satan varsa istanbuldan ilgilenirim

ikinci el istanbuldan sata varsa temiz ve kilometresi çok olmayan izzetabatlevi@gmail.com mail atsın

Motosikleti
    Alıntı superzzt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ikinci el satan varsa istanbuldan ilgilenirim

ikinci el istanbuldan sata varsa temiz ve kilometresi çok olmayan izzetabatlevi@gmail.com mail atsın
    Daha sıfırını bile ortalıkda görmediğimiz bir motorun ikincieli nasıl olacak sıfırı 4 milyar herşey dahil ilgilenirseniz.

enis89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    .................
    Alıntı erdo2002 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Daha sıfırını bile ortalıkda görmediğimiz bir motorun ikincieli nasıl olacak sıfırı 4 milyar herşey dahil ilgilenirseniz.
    hakkaten erdo dogru söylüyorsun sifiri meçhul demiyimde daha çook yeni 2.eli 6-12 ay sonra olur bu arada erdo sende durum nedir almadinmi daha 2 teker ybr125 ve tvs de iyi ama fiyat pahalı olunca misal ybr alinca geri kalan parani kappa çanta kask dizlik vs alabilecen

Motosikleti
    BWS 135 + GT650 Comet
    cbf 150 de çıkalı çok olmadı ama bol bol ikinci el buluyorsunuz ama tvs Türkiye'de çok tanınmadığı için pazarıda çok yok.Sıfırına 4000 Ytl çok para motoru yakından gördüm gayet ufak kaldı bana ama hoşumada gitti.Kısacası beğendim.Bu arada bu motora tasarım ödülü verenler heralde daha önceden 2004 model ybrlere bakmamışlar,tvs tasarımcıları baya bir esinlenmiş 2004 ybr den ama olsun yinede ybrden daha hoş durduğu bir kesin.

valla bence ybr ıle arasında bı kamyon fark var ybr ne alaka tvs ne alaka

Motosikleti
    BWS 135 + GT650 Comet
    Erol88 kardeşim git 2004 model ybr e bak önden birde tvs e bak bakalım kamyon nerede motorlar arasında ki farkta mı?Alakayıda zanediyorum ikisinide incelediğinde anlarsın?Anlıyamıyorsanda burda resmlerle anlatırım.Saygılar.

hovardamotorcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hangisini sayim..???
    eroll88 hayırlı olsun bende tuzladayım motoru nerde görebilrim ayrıca tanışmışta oluruz motoruda yakından inceleme fırsatım olurr.motor gerçekten dizayn ve teknoloji ödülünü hak etmiş ayrıca far olarakta halogen far kullanılmış,çift şase ,performans egzozu ,16 lit devasa bir deposu (anladı sen onu)...!!!T.T.tvs

superzzt ismini begenmedim sana cevap yazmayacağım hovardamotorcu pm den konusuruz

hayati - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    roadracer
    Arkadaşlar bu motordan alan, kullanan yokmu hala.Deneyimlerini bekliyoruz.Son sürat nedir,ne kadar yakar,vb,??? hadi bi el atın şu topiğe..

mesela tvstürkiye sitesinde fiyat 3.349 ytl olarak görülüyor...Bundan haberi olan varmı?

Motosikleti
    Alıntı hayati adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar bu motordan alan, kullanan yokmu hala.Deneyimlerini bekliyoruz.Son sürat nedir,ne kadar yakar,vb,??? hadi bi el atın şu topiğe..

mesela tvstürkiye sitesinde fiyat 3.349 ytl olarak görülüyor...Bundan haberi olan varmı?
    TVS apache 4 milyardan 3.5milyara düşürmüşler haberiniz olsun almayı düşünen arkadaşlar varsa düşünsünler

Diyarbakırlıyım ama şimdi İzmirde okuyorum
    Motosikleti
    TVS Apache
    abi nooolur yaa yok mu kullanan yok mu satın alan bi bilgi paylaşsın yaa..Bir yada 2 kullanıcı yetmez ki ama:(:(:(
    [B]O[/B]LMAZSA [B]O[/B]LMAZIN [B]O[/B]LMASIN:wiinkk:

hayati - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    roadracer
    Bu topic yine derinlere gömülecek anlaşılan...

Motosikleti
    mondial 151 rs
    ben açıkcası bayıldım bu motoro interntten bayada bi araştırdım bozulursa gel kafama çarp diyen bile var gerçekten sorunsuz ve tasarım harikası bi motor bence yani yeni olduğu için biras şüpeli bakılıyor ama ben almayı düşünüyorum uyani param olsa bir dakika durmam

son surat 130 deniliyor ben bi çocukla konuştum o öle dedi her yolda iki kişi 120 yaparım diyor ve çok sağlammış
    [B][I]MONDİAL FOREVER[/I][/B]:queen:

Diyarbakırlıyım ama şimdi İzmirde okuyorum
    Motosikleti
    TVS Apache
    ABİ VALLA AYIPTIR YAAW..bEN ÇÖMEZİM BİRAZ YOKSA Bİ DAKKA BOŞ DURMAZDIM..BU KADR ÖVGÜ ALAN Bİ MODEL NİYE BU KADAR İHMAL EDİLİYOR..yANİ ZORLA YABANCI SİTELERDEN TERCÜME ETTİRECEKSİNİZ HAA..tECRÜBELİ BİLGİLİ ARKADAŞLARI TOPİĞE DAVET EDİYORUM
    [B]O[/B]LMAZSA [B]O[/B]LMAZIN [B]O[/B]LMASIN:wiinkk:

fakir ama gururlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Siyah YBR 125 '06
    TVS Apache Yakıt Tüketimi Testleri:

1. max 55 km/s, 28 defa vites değişimi (3. vitese kadar), 2 kere trafik ışıklarında tam durma (kontağı kapatarak), ilk ve ikinci viteslerde daha fazla frenleme ve ağır sürüş.
    katedilen yol: 4,3 km
    tüketilen yakıt: 0,09 litre
    tüketim: 47,7 km/litre (2,09 litre/100km)

2. 5. viteste sabit 40-45 km/s, frenleme yapmadan,1 defa 4. vitese düşürme, 1 defa araç sollamak amacıyla 50 km/s'a çıkış.
    katedilen yol: 2,6 km
    tüketilen yakıt: 0,028 litre
    tüketim: 92,8 km/litre (1,07 litre/100km)

3. max 60 km/s, 4 defa vites değişimi (4.vitese kadar), 1 kez yavaşlama ve tekrar 60 km/s hızlanma.
    katedilen yol: 3,8 km
    tüketilen yakıt: 0,065 litre
    tüketim: 58,5 km/litre (1,7 litre/100km)

4. max 55 km/s, 2 defa frenleme ve 3 defa vites değişimi (1 kere 2'ye, 2 kere 3'e)
    katedilen yol: 1,7 km
    tüketilen yakıt: 0,032 litre
    tüketim: 53,1 km/litre (1,88 litre/100km)

5. Aşağıya eğimli ve düz yol karışık, 8 vites değişimi, 10 saniyelik bir duruş (motor çalışırken), max 60 km/s.
    katedilen yol: 7,2 km
    tüketilen yakıt: 0,105 litre
    tüketim: 68,6 km/litre (1,45 litre/100km)

Genel tüketim:
    toplam katedilen yol: 19,6 km
    toplam tüketilen yakıt: 0,32 litre
    tüketim: 61,30 km/litre (1,63 litre/100km)
    In the sun and in the rain, it's quite the same.
    It's never gonna change, I'll be looking for Jane.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 6 kullanıcı var. (0 üye ve 6 misafir)

Bu Konudaki Etiketler