Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

TVS Apache 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    SerkanApache - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache RTR150
    Ahmet Bey, Bizim www.tvsturkiye.com olan resmi web sitemizde hiçbir zaman böyle bir fiyat ve bilgi verilmedi...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

kardeşler bende yeniyim ilk önce herkese selam sonrasında A2 ehliyetim var bu motoru almayı planlıyorum 2012 modelini 3600 lira uygun mudur 2. eli için ve üzerime almam gereken evraklar nelerdir, hangi testleri yaptırmam gerekir pek teknik bilgim yok değiştirilmesi yenilenmesi gerekenler nelerdir, engelli indirimi uygulanan evraklar nelerdir yardımcı olun ilk moto alımım olmuş olacak yardımlarınıza ve tecrübelerinize ihtiyacım olduğunu düşünüyorum

SerkanApache - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache RTR150
    Sevgili TVS Apache kullanıcıları. forumları takip ettiğimizde gördüklerimiz gerçekten bizleri çok şaşırtıyor. Aslı olmayan yazışmaları da görüyoruz. Bunun yanında şikayetleriniz olduğunu ve çoğunda haklı olduğunu görmekteyiz.

Tekrar söylüyorum. Şikayeti olan, motorunda sıkıntı olan veya aklına bir şey takılan kullanıcılarımız biri arasın. Motor almak isteyen de buyursun gelsin, her ne kadar bazı arkadaşlar (kim olduklarının farkındayız) oradan alınmaz dese de, bir tek kişi bile memnuniyetsiz ayrılmamıştır.

Tekrar belirtiyorum. Problemlerinizi çözmek için elimizden geleni yaparız. Ulaşmak isteyenler için; serkandinc@isotlar.com.tr adresine bana mail atabilirler.

KAzasız sürüşler dilerim.
    Oğulcan35 bunu beğendi.

M.balibey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı cancin965 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selam TVS Apache severler ;) ikinci el 2012 Model Tvs Apache aldım , motor 11700 km de tüm aksamları çalışıyor bir sorun yok gibi ,
    gibinin sebebi motoru stop ederken bir ses geliyor , sanki marş rublesi veya marş dişlisi bir sonraki marş için yerleşiyor gibi bir ses ,
    arabalardan bildiğim kadarıyla marş motoru böyle bir hazırlık yapmamalı , marş motoru marşa bastıgında dışarı çıkıp çevirme yapar sonra geri çekilir,
    Stop ederken motordan gelen hafif ses normalmidir . Sizlerin motorunda da varmı, zaten bir apache bulursam test etcem rica edip )
    İzmir den yazıyorum.
    garç la çatt arası bir ses normal aldığım ilk dünden beri var bunda marş motoru dişlisi içeri çıkıp girmiyor ve söktüğümden dişli hem sağa hemde sola dönüyordu yani bendiks bilyasını göremedim sanırım o yüzden oluyor ustaya sorduğumdayda normal bilya yok demişti

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:12 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:02 ----------

Alıntı SerkanApache adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sevgili TVS Apache kullanıcıları. forumları takip ettiğimizde gördüklerimiz gerçekten bizleri çok şaşırtıyor. Aslı olmayan yazışmaları da görüyoruz. Bunun yanında şikayetleriniz olduğunu ve çoğunda haklı olduğunu görmekteyiz.

Tekrar söylüyorum. Şikayeti olan, motorunda sıkıntı olan veya aklına bir şey takılan kullanıcılarımız biri arasın. Motor almak isteyen de buyursun gelsin, her ne kadar bazı arkadaşlar (kim olduklarının farkındayız) oradan alınmaz dese de, bir tek kişi bile memnuniyetsiz ayrılmamıştır.

Tekrar belirtiyorum. Problemlerinizi çözmek için elimizden geleni yaparız. Ulaşmak isteyenler için; serkandinc@isotlar.com.tr adresine bana mail atabilirler.

Serkan Bey size bir özel mesaj attım

a.payza - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache RTR 150 (yeni kasa) Yeşil Renk
    Arkadaşlar bu zorunlu trafik sigortası için 2013 kasa 0 sıfır apache alanlar 34 (istanbul) plaka için ne fiyat aldılar
    Bana en düşük 300 TL masraf çıktı AXA sigorta'dan...

kardeşler bende yeniyim ilk önce herkese selam sonrasında A2 ehliyetim var bu motoru almayı planlıyorum 2012 modelini 3600 lira uygun mudur 2. eli için ve üzerime almam gereken evraklar nelerdir, hangi testleri yaptırmam gerekir pek teknik bilgim yok değiştirilmesi yenilenmesi gerekenler nelerdir, engelli indirimi uygulanan evraklar nelerdir yardımcı olun ilk moto alımım olmuş olacak yardımlarınıza ve tecrübelerinize ihtiyacım olduğunu düşünüyorum cevap verecek müslüman yok mu? ayrıca trafik sigortası adana için ne kadardır nereden öğreneceğim

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:31 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:57 ----------

2. el motor alanların resmi olarak yapması gereken işlemler nelerdir?

emrb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XJ6
    Serkan bey yeni kasanın 2013 trafik çıkışlısı ne zaman gelecek?

Djkarakurt karakurt kardeşim ben de senin gibi 2012 model almayı düşünüyorum.ben de henüz bilmıyorum yapılacak evrakları

Alıntı DjKarakurt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kardeşler bende yeniyim ilk önce herkese selam sonrasında A2 ehliyetim var bu motoru almayı planlıyorum 2012 modelini 3600 lira uygun mudur 2. eli için ve üzerime almam gereken evraklar nelerdir, hangi testleri yaptırmam gerekir pek teknik bilgim yok değiştirilmesi yenilenmesi gerekenler nelerdir, engelli indirimi uygulanan evraklar nelerdir yardımcı olun ilk moto alımım olmuş olacak yardımlarınıza ve tecrübelerinize ihtiyacım olduğunu düşünüyorum cevap verecek müslüman yok mu? ayrıca trafik sigortası adana için ne kadardır nereden öğreneceğim

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:31 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:57 ----------

2. el motor alanların resmi olarak yapması gereken işlemler nelerdir?
    arkadaşım bunun müslümanlıla ne ilgisi var piyasayı bilmiyorum fiyat konusunda bişey diyemem üzerine noterde satışı yaptırıp trafik tescilde ruhsatı üzerine geçireceksin önceden vergi borcu yada ceza varsa motorun eski sahibinin bunları ödemesi gerekir yoksa satış olmaz engelli indirimini bilmiyorum onu en iyi trafikten öğrenirsin ikinci el motorlardan en önemliside km düşük mü değil mi bunun için elciklere ve peglere(ayak basılan yer) aşınma var mı lastikler orjinalse onlar aşınmış mı zincir değişmemişse gerginliği nerede bakımları serviste yapılmış diyorsa kitapçığa işlenmiş mi orta sehpaya alıp direksiyonu düz yaptığınızda iki tekerlekte aynı hizzada mı marş motorundan marş sırasında çıyyv diye ses geliyor mu vites geçişleri normal mi hiç alakasız yerlerde boşa düşüyor mu vs. bunların hepsine bakmak şart fakat hiç anlamayan için zor olur işten anlayan biriyle bakın

selo9115 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    apache--- İNAZUMA ---cbf 150 şimdide yeşil apache
    Alıntı M.balibey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşım bunun müslümanlıla ne ilgisi var piyasayı bilmiyorum fiyat konusunda bişey diyemem üzerine noterde satışı yaptırıp trafik tescilde ruhsatı üzerine geçireceksin önceden vergi borcu yada ceza varsa motorun eski sahibinin bunları ödemesi gerekir yoksa satış olmaz engelli indirimini bilmiyorum onu en iyi trafikten öğrenirsin ikinci el motorlardan en önemliside km düşük mü değil mi bunun için elciklere ve peglere(ayak basılan yer) aşınma var mı lastikler orjinalse onlar aşınmış mı zincir değişmemişse gerginliği nerede bakımları serviste yapılmış diyorsa kitapçığa işlenmiş mi orta sehpaya alıp direksiyonu düz yaptığınızda iki tekerlekte aynı hizzada mı marş motorundan marş sırasında çıyyv diye ses geliyor mu vites geçişleri normal mi hiç alakasız yerlerde boşa düşüyor mu vs. bunların hepsine bakmak şart fakat hiç anlamayan için zor olur işten anlayan biriyle bakın

Çağatay fazlasıyla açıklama yapmış expertiz gibi adam valla ekleyecek bişey bulamıyorum.
    M.balibey bunu beğendi.

ercan41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X9 500&Sym Wolf 250
    2 gündür amcamı ikna etmekle ugraşıyorum.2012 Model 4400 km deki ybr sini 4 bin liraya sattık . Adama tvs al diyorum rahat edersin motorda estetik desen var güç desen var amcam ikna olmak bilmedi bugün Kocaelinde yeni açılan honda bayine gitti Cbf almaya sabahtan beri beni arıyo alsakmı bu cbf yi diye :D bende artık sinirlensin diye alda cbf yi ben tvs yi alınca el sallarım sana diyorum.Motoru yarın plakayı takıp getiricek diye biliyorum gelsinde resimlerini atarım .

selo9115 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    apache--- İNAZUMA ---cbf 150 şimdide yeşil apache
    alsin alsin hayirli olsun
    yaninda yag bidonunu bulundurmasinida soyle unutmasin malum benzin yerine yag yakiyor
    sbr ve ercan41 bunu beğendiler.

Alıntı selo9115 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çağatay fazlasıyla açıklama yapmış expertiz gibi adam valla ekleyecek bişey bulamıyorum.
    her daim öğrendiklerimi aktarmaya çalışıyorum

Alıntı ercan41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2 gündür amcamı ikna etmekle ugraşıyorum.2012 Model 4400 km deki ybr sini 4 bin liraya sattık . Adama tvs al diyorum rahat edersin motorda estetik desen var güç desen var amcam ikna olmak bilmedi bugün Kocaelinde yeni açılan honda bayine gitti Cbf almaya sabahtan beri beni arıyo alsakmı bu cbf yi diye :D bende artık sinirlensin diye alda cbf yi ben tvs yi alınca el sallarım sana diyorum.Motoru yarın plakayı takıp getiricek diye biliyorum gelsinde resimlerini atarım .
    ybrden sonra cbfde hızlı gelebilir zaten

Twin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ninja 300 / MT-07-09 / 600RR
    Alıntı M.balibey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    her daim öğrendiklerimi aktarmaya çalışıyorum

ybrden sonra cbfde hızlı gelebilir zaten

Yanlış anlaşılmasın ama şimdiye kadar ybr ile otobanda bir çok cbf'e denk geldim. Hiç biri yetişemedi bile. Belki basmak istememiştir diye düşünebilirsiniz ama yanıma gelip aragaz yapan, egzoz patlatan bir şahsiyet kendine nasıl hakim olabilir? Ybr'nin vites aralıkları cbf'e göre daha uzun. Cbf 4. vitese atarken ben 2. vitesi bitirmiş, 3'e atıyor oluyorum ve cbf'le yan yana gidiyor oluyoruz bu dediğim olay gerçekleşirken Bunu bir kereye mahsun değil çok kez denedim. Cbf'in karakteristiği hoşuma gitmiyor nedense. Ybr'yi satarsam 250cc'ye geçmeye çalışıcam nasip olmazsa apache ya da cbr125'le devam ederim diye düşünüyorum.
    Koydunmu bir kere seleye TOTOYU, asla bırakamazsın MOTO'YU!!!

coskun913 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pulsar 200 ns (siyah)
    tvs apache almayı düşünen 2012 model kırmızı 1400 kmde tek çiziği yok sıfırdan farksızdır yurtdışına çıkıcağım için acil satmam lazım düşünürseniz 3.750 gsm 0545 476 17 15 antalya

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    akatlar tarafında gri apaçhe gördüm.. klimacının yanında caminin yakınında çekiliydi.. forumdan mı acaba

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:13 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:34 ----------

Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

sllnbs.okn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xmax 2014
    bugün 700 km oldu.motor.
    ilk 500 devirmeden evvel kimseyi almadım arkama çok yalnız kaldım ama değdi yau :D
    ama rodaj yalnızlıkmış bunu anladım :D

Alıntı Twin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yanlış anlaşılmasın ama şimdiye kadar ybr ile otobanda bir çok cbf'e denk geldim. Hiç biri yetişemedi bile. Belki basmak istememiştir diye düşünebilirsiniz ama yanıma gelip aragaz yapan, egzoz patlatan bir şahsiyet kendine nasıl hakim olabilir? Ybr'nin vites aralıkları cbf'e göre daha uzun. Cbf 4. vitese atarken ben 2. vitesi bitirmiş, 3'e atıyor oluyorum ve cbf'le yan yana gidiyor oluyoruz bu dediğim olay gerçekleşirken Bunu bir kereye mahsun değil çok kez denedim. Cbf'in karakteristiği hoşuma gitmiyor nedense. Ybr'yi satarsam 250cc'ye geçmeye çalışıcam nasip olmazsa apache ya da cbr125'le devam ederim diye düşünüyorum.
    doğrudur bişey diyemicem çünkü kullanmadım ben sadece kağıt üzerindeki verilere göre yazdım o yorumu 125 cc. 150cc hesabı

azizsele - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200NS
    1300 km dir kullanıyorum motorumu, tecrübeli arkadaşlara bir soru sorayım orijinal lastiklerin performansı nasıl... ben virajlarda çekiniyorum yol tutuşuna güvenmiyorum...performans bakımından farkı fark edilecek lastik tavsiyesi olan var mı?

Tsubasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Demir At
    Alıntı SerkanApache adlı üyeden alıntı Mesajı göster

yeni kasa ''13 model'' ne zaman geliyor ?
    # motosikletle.blogspot

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler