Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

DADYW DD250E-9 Regal Raptor Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Cruisermania - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Regal-Raptor 250
    Selam arkadaşlar.
    Hepinizin geçmiş bayramını kutlarım. Umarım herkez iyi bir bayram geçirmiştir.
    Ben hem internetten hem de motorumdan ayrı geçirdim bayramı.Eş, dost, akraba ziyaretiyle geçti ekseriyetle.Olması gerektiği gibi. Güzeldi.

Malumunuz kış geldi ve korumalı kıyafetler şart oldu. Bu yüzden ben içi miflonlu yağmur ve rüzgar geçirmez bi çeşit tulum arıyorum.motorcuları dolaştım bulamadım. sizin bildiğiniz bir adres ve model varmı sormak istedim.Bu arada hesaplı olması tercih sebebimdir.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    okan0055 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    APRİLİA CAPONORD ETV1000-APRİLİA PEGASO 650 İE
    [QUOTE=Cruisermania;475400]Selam arkadaşlar.
    Hepinizin geçmiş bayramını kutlarım. Umarım herkez iyi bir bayram geçirmiştir.
    Ben hem internetten hem de motorumdan ayrı geçirdim bayramı.Eş, dost, akraba ziyaretiyle geçti ekseriyetle.Olması gerektiği gibi. Güzeldi.

Malumunuz kış geldi ve korumalı kıyafetler şart oldu. Bu yüzden ben içi miflonlu yağmur ve rüzgar geçirmez bi çeşit tulum arıyorum.motorcuları dolaştım bulamadım. sizin bildiğiniz bir adres ve model varmı sormak istedim.Bu arada hesaplı olması tercih sebebimdir.[/QUO

tulum kullanışlı diil dostum bence ayrı ayrı almalısın istanbul sirkecide var ben aldım black marka çok da ii çıktı valla bayağı yağmura yakalandığım oldu hiç su geçirmiyor... genç moto 0212 5127498 ararsan yardımcı olurlar

Siyahİnci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Regal Raptor DD 250 E-9
    Arkadaşlar hepinizin geçmiş bayramı kutlu olsun.Benim sormak istediğim iki konu var;birincisi Müslüm Baba ön farın içini değiştiğini yazmıştı ama o mesajını bulamıyorum kaça ve nerden almıştı ,ikincisi 60-70 YTL civarı ön cam bulabilir miyiz(keeway'inkine alternatif olarak)?
    [COLOR="Blue"]ALLAH (C.C) VE ASKERLER ZOR ANLARDA HATIRLANIR.ZOR ANLAR GEÇTİĞİNDE;ALLAH (C.C) UNUTULUR;ASKERLER İSE KÜÇÜMSENİR![/COLOR](Ertuğrul ÖZ! Seni Asla Unutmayacağız!!!)

nurettin_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hyusong gv 650

kış bakımı

Arkadaşlar selam. forumu okurken bu güne kadar hiç aklıma gelmeyen akü suyu hakkında yazılanlarla karşılaştım. hakikatan sağ olun yarın ilk işim akü suyuna bakmak olacaktır.
    Ayrıca malum kış kapıda . Bizim radyatörlerde antifriz var mıdır ? koyacaksak nasıl ve ne tür olmalı. bilgi veren varsa memnun olurum.
    Bir ara lastiklere takmıştım fakat sonradan değiştirmekten vaz geçtim. bu lastiklerle kışla baş edebilir miyiz ? bilen varsa beri gele. lütfen.

[QUOTE=aidikurt;471377]peki bısey sorucam cook buyukmu boyuu ne kadar motorun ustunde resmını cekıp sıteye koyablırmısın nasıl durmus merak etttım

Arkadaşım yarın ilk işlerimden biri senin için kornanın resmini çekmek olacak.ancak resmi akşam geçerim her halde. hoşçakal.
    Sende antifriz hakkında bilgi verirsen sevinirim.

bozkurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ VZ 800 MARADUER
    Nurettin_ merhaba evet kış geldi,akü suyunu kontrol etmekte büyük fayda var.Radyatörde antifiriz var ama sen yinede kontrol et.Normal araçlarda kullanılan antifirizden kullanabilirsin.İlkönce ölçtür sonra takviye yap.Akünün kapağının altında takviye ve tahliye kabı var .Oradan koyabilirsin.Eğer radyatör soğuksa kapaktanda koyabilirsin.Tabiiki koyacağın miktar kadar boşaltman lazım.Orjinal lastikler ıslak yolda biraz sorun çıkarabilir,özellikle düz ve pürüzsüz satıhlarda virajlara girerken ve frenleme yaparken.Ben geçen kış kullandım inşallah bu kışta kullanacağım.Yararlı olabildiysem ne mutlu bana.Kazasız sürüşler.
    Sağlıcakla kal.
    BOZKURT
    KUBA 150-25

Motosikleti
    hyusong gv 650
    Alıntı bozkurt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Nurettin_ merhaba evet kış geldi,akü suyunu kontrol etmekte büyük fayda var.Radyatörde antifiriz var ama sen yinede kontrol et.Normal araçlarda kullanılan antifirizden kullanabilirsin.İlkönce ölçtür sonra takviye yap.Akünün kapağının altında takviye ve tahliye kabı var .Oradan koyabilirsin.Eğer radyatör soğuksa kapaktanda koyabilirsin.Tabiiki koyacağın miktar kadar boşaltman lazım.Orjinal lastikler ıslak yolda biraz sorun çıkarabilir,özellikle düz ve pürüzsüz satıhlarda virajlara girerken ve frenleme yaparken.Ben geçen kış kullandım inşallah bu kışta kullanacağım.Yararlı olabildiysem ne mutlu bana.Kazasız sürüşler.
    Sağlıcakla kal.
    Bozkurtcuğum iyi sabahlar. ilgin için teşekkür ediyorum. yardımcı olduysam ne demek . harika bilgiler vermişsin. Sağ ol. kazasız sürüşler.

Alıntı carvalho adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben de cam taktırmayı düşünüyordum, özellikle bu pazar Adapazarı-İstanbul otobanında yediğim rüzgardan sonra...

Cam olayına ben katılırım. Montaj dahil 120 YTL değil mi...
    arkadaşım geç kaldım mı bilmiyorum ancak hem ön cam hemde sisler için varım. fakat sormak istediğim acaba klass model içinde aynı cam mı kullanılıyor ve nasıl temin edeceğiz. Ben beylik düzündeyim. adrese gönderirler mi?
    kazasız sürüşler.

Alıntı aidikurt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaslar buyuk olasılık pesın fıyatına anlasıcaz daha sıkı pazalık edebılırız kart falan gırınce ısın ıcıne problem gırıyor genede herkes nasıl odemek ıstıyorsa soylesın ona gore fıyatlar alırız herkes nasıl uygun gelıyorsa ona oyle odeme yapar
    unutmayın on cam sart cunku cok ruzgar alıyoruz ve motor yolda gezıyor ve pıyasanın altını ustune geıtrdım bu kalıtede bu guzellıkte baska cam yok
    arkadaşım selam eğer teklifinize geç kalmadımsa acaba bu camlar klas modelde nasıl durur ve klas için ayrı bir model var mı ?
    Ben hem cam ve hem sisler için varın ancak kartla ödeyeceğim,havale de olabilir fakat beylikdüzünde oturduğum için montaj hariç bir fiyat olur mu ve kargoyla gönderilebilir mi?

aidikurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki intruder C800
    Alıntı nurettin_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bozkurtcuğum iyi sabahlar. ilgin için teşekkür ediyorum. yardımcı olduysam ne demek . harika bilgiler vermişsin. Sağ ol. kazasız sürüşler.

arkadaşım geç kaldım mı bilmiyorum ancak hem ön cam hemde sisler için varım. fakat sormak istediğim acaba klass model içinde aynı cam mı kullanılıyor ve nasıl temin edeceğiz. Ben beylik düzündeyim. adrese gönderirler mi?
    kazasız sürüşler.

arkadaşım selam eğer teklifinize geç kalmadımsa acaba bu camlar klas modelde nasıl durur ve klas için ayrı bir model var mı ?
    Ben hem cam ve hem sisler için varın ancak kartla ödeyeceğim,havale de olabilir fakat beylikdüzünde oturduğum için montaj hariç bir fiyat olur mu ve kargoyla gönderilebilir mi?
    baba bız yarın carvolha arkadasla bırlıkte onada cam taktırıcaz ıstersen sende gel cep ve sabıt telını ozelımden yollada aryım bulsalım senlede

watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    Bence hoş olmuş. Boyutları gayet iyi duruyor. Resimler için sağol aidi.
    May the Force be with McLaren Mercedes

Motosikleti
    Suzuki intruder C800
    Alıntı watercolours adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkesin ramazan bayramı mübarek olsun.
    @aidi, hala uzaktan resim bekliyoruz .
    babo en sonunda uzaktan resımlerinide cektım Hepsi yukarda valla sırf sen ıstıyon dıye cektım kıymetını bıl

watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    Teşekkür ettim bile (yukarı bak)
    May the Force be with McLaren Mercedes

turlabo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha fz6 fazer
    İzmirli r&r ciler pazar günü kahvaltı ve manisa drag yarışlarına gezi var katılmak isteyen arkadaşları bekleriz.
    http://www.motosiklet.net/forum/show...t=23596&page=1
    [url]http://www.motosiklet.net/forum/showthread.php?t=24135&highlight=salih[/url]

Motosikleti
    hyusong gv 650

İŞTE KORNANIN RESİMLERİ.
    bEN MAİLİNİ BU AKŞAM ALDIM NE YAZIK Kİ ZATEN GELMEM DE MÜMKÜN DEĞİLDİ.

[QUOTE=aidikurt;471377]peki bısey sorucam cook buyukmu boyuu ne kadar motorun ustunde resmını cekıp sıteye koyablırmısın nasıl durmus merak etttım

Merhaba . Nihayet uzun uğraşlardan sonra resimleri geçebildim.
    Camı taktırmak için yaptığın davete teşekkürler. Ben mailini bu akşam 1-2 saat önce aldım fakat daha öncede alsaydım yine gelemezdim. ben en iyisi tel ve adres alayım.

[/URL]

Motosikleti
    Suzuki intruder C800
    [QUOTE=nurettin_;477396]
    İŞTE KORNANIN RESİMLERİ.
    bEN MAİLİNİ BU AKŞAM ALDIM NE YAZIK Kİ ZATEN GELMEM DE MÜMKÜN DEĞİLDİ.

Merhaba . Nihayet uzun uğraşlardan sonra resimleri geçebildim.
    Camı taktırmak için yaptığın davete teşekkürler. Ben mailini bu akşam 1-2 saat önce aldım fakat daha öncede alsaydım yine gelemezdim. ben en iyisi tel ve adres alayım.

eyvallah kardes resımler ıcın saol cam olayını ozelden bana cebını falan at konusuruz senle

ya arkaslar muslum babadan haberı olan varmı yav

Cruisermania - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Regal-Raptor 250
    teşekkürler 0055.
    dediğin doğru tulumdan vazgeçtim.
    sağlam bi pantalon alayım. saol...

Motosikleti
    RR 250E-9
    Sabahlara kadar internet sörfünden sonra bugün görmek için gitmişken galiba ben de bir rr dd250 e-9 sahibi oldum. Gelecek hafta sonuna elime geçireceğim. Bu yazı kaçırdık ama gelecek yaz Ankaralılar organize olalım.

Motosikleti
    Suzuki intruder C800
    evet bugun carvolha arkadasımızda camını ve sıs farlarını full takım yaptırdı kendısı sıteye koyucak class serısınde nasıl durucagını merak edenlere duyurulur

MaRaNtZz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600F
    Abi bu motora bayılıyorum inş. en kısa zamanda bende sizler gibi bir DD250E-9 veya DD250E-9B serisi bir motora sahip olurum.Bu topiği hep takip ediyorum çok hoşbir motor yawwww...
    Saygılarımla...

Motosikleti
    Suzuki intruder C800
    Alıntı MaRaNtZz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi bu motora bayılıyorum inş. en kısa zamanda bende sizler gibi bir DD250E-9 veya DD250E-9B serisi bir motora sahip olurum.Bu topiği hep takip ediyorum çok hoşbir motor yawwww...
    en kısa zamanda senıde aramıza beklıyoruz kardesım

Alıntı dogma adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    On gün önce benim aküye de aynı şey olur gibi hissettim. Neyse motoru çalıştırdım, doğru "Bauhaus"a gazladım. Amacım kışa hazırlık bir akü şarj aleti almaktı. Ancak burada bulduğum birkaç model oldukça profesyonel ve pahalı cihazlar. 65 - 300 YTL arasında. Daha önceki topiklerde 25-35 YTL cihazlardan konuşuluyordu. Bulan ve alan arkadaşların önerilerini bekliyoruz..Herneyse,bir saatlik gezi sonrası akü kendini toparladı. Şimdilik problem azalmış durumda.
    Bu arada RR aküleri sulu akü değil seviye tamamlayamayız diye biliyorum.
    http://www.feyizoglu.com/alisveris/p....php?pID=44074

bu adrese gır sıparıs verebılırısn fıyatıda uygun

okan0055 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    APRİLİA CAPONORD ETV1000-APRİLİA PEGASO 650 İE
    vallaha çatlıyacam aidi .. hallet şu işimi kardeşş garip kaldık buralarda ,en sonunda işi gücü bırakacam istanbula gelecem valla aksesuar için...

RPT 57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RAPTOR DADYW DD250EB
    Alıntı lunatic adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sabahlara kadar internet sörfünden sonra bugün görmek için gitmişken galiba ben de bir rr dd250 e-9 sahibi oldum. Gelecek hafta sonuna elime geçireceğim. Bu yazı kaçırdık ama gelecek yaz Ankaralılar organize olalım.
    Lunatıc hayırlı olsun sanırım sen raptorcu olurken bende ordaydım.Ankaralılar hadı liste yapalım.Yaza hazırlık olur.
    1.RPT 57
    2.Lunatic
    3.
    4.
    5.
    Eeee hadi ama

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler