Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

DADYW DD250E-9 Regal Raptor Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    aidikurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki intruder C800
    Arkadaşlar cam ve sis olayını sonunda halletik baska istiyenlerde varsa bana özelden mesaj atsın cep telini bıraksın ben yeri tarif ederim.
    İddaaa ediyorumki bu motora bundan daha fazla yakısıcak bı kombinasyon yok
    Yolda denemeside yapıldı 80-90 dan sonra baya bi rüzgar alıyorduk hele havada rüzgarlıysa mahvoluyorduk bırak ruzgarı aynı zamanda motorun yol tutusuda azalıyor yolda gezmeye baslıyordu denemelerden cok memnun kaldım artık motor sankı yola daha saglam oturuyor ve rüzgarı olduğu gibi önlüyor.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    Alıntı Cruisermania adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    araştırdım ve ayrıca bişey daha öğrendim.plaka masrafları diye 150 ytl olıyor bayi . ama takip burosuna evrakları sen verirsen ve trafikte imzayı sen atarsan 120 ytl ye işi bitiriyorsun. sadece bi imzayı kendin atıp atmaman 30 ytl ye maloluyor.
    Uzun araştırmaya gerek yoktu, sitede defalarca yazıldı bu söylediklerin . Ama çok oldu, muhtemelen görememişsindir.
    Aidikurt, bir de uzaktan foto çek de genel olarak nasıl duruyor, onu görelim. Aparatı biliyoruz zaten. Sürüşü nasıl etkiliyor bir de?
    May the Force be with McLaren Mercedes

DOKAR (RR) - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RR modelleri
    Arkadaşlar,ben Regal Raptor bayisiyim. Bu motoru kullanıyorum hemde çok güvenerek satışını yapıyorum. bu kadar RR kullanıcısını bir arada görmek beni çok heycanlandırdı bilgilerinizi paylaşıp sohpetlerinize katılmak için buradayım,hepinizin kadir gecesini tebrik ediyorum.

Motosikleti
    speederbike
    Aidi, daha uzak, daha uzak. Yandan, çaprazdan, arkadan, vs vs.

faygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DADYW D250 E +FORD FIESTA TDCI ASM
    Herkesin Kadir gecesi mübarek olsun.
    [SIZE="2"][SIZE="2"][SIZE="2"][FONT="Comic Sans MS"][SIZE="2"][COLOR="Navy"]Fatih Aygün [/COLOR]
    [COLOR="Red"][FONT="Comic Sans MS"][EMAIL="fayguna@yahoo.com"]fayguna@yahoo.com[/EMAIL][/FONT][/COLOR][/SIZE][/FONT][/SIZE][/SIZE][/SIZE]

Motosikleti
    Suzuki intruder C800
    Alıntı watercolours adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aidi, daha uzak, daha uzak. Yandan, çaprazdan, arkadan, vs vs.
    tamam babo eyvallah yarın çeker koyarım sabır lütfen
    Yada canlı gormek ıstersen gosterırım bı bulusmada
    buyuk olasılık bu cumartesı yada pazar bı arkadası daha goturucem oda aynısından yaptıracak sende katılırsın bıze baskalarıda varsa katılabılır???

Bunlar sadece baslangıc ıstedıgın dızaynıda yaptırabılırsın cam ıcın ıstersen daha buyuk yada sıslerı farklı yere aldırabılırsın bugun baya oturduk muhabbet ettık baya bıswey yapmayı dusunuyoruz bunu yaptırdıgım yer moto dızaynınyla ılgılenıyor baya aklı verdıler aklıma gelmıcek yenılıklerden bahsettıler
    Benden ayrılmayın baska yenılıklerlede karsınıza gelıcem

Son soylemek ıstedıgım sıslere ayrıyeten elektrık tesısatı takılıyor role yardımıyla vede sısler ayrı bı sıgortaya baglanıyor boylece sorun olmaz motorun elektrık tesısatını yakmanız gıb bı sorun kalmıyor

okan0055 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    APRİLİA CAPONORD ETV1000-APRİLİA PEGASO 650 İE
    aidikurt dostum bu ön cam işinde bana yardımcı olursan çok sevinirim zira samsunda bu tür aksesuarlar bulamıyorum
    ön cam işine gelince bende jınlung un ön camı var ama kış gelince bi işe yaramadığını hissettim ayrıca sislerde cuk oturmuş
    sis farlarım olmasına rağmen onuda beraber düşünebilirim msn me ekledim bi ara görüşelim yaaf
    yardımcı olacağını umuyorum ...
    bütün motor dostlarının kadir gecesini kutluyorum saygılarımla ...

Motosikleti
    speederbike
    Genel olarak aksesuarın tasarımı güzel, ona birşey demiyorum .
    Merak ettim uzaktan da böyle güzel duruyor mu diye?

Siyahİnci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Regal Raptor DD 250 E-9
    Kardeş güle güle kullan da içerden görünümünü ben pek beğenmedim.Bir sürü somun/vida görünüyor.
    [COLOR="Blue"]ALLAH (C.C) VE ASKERLER ZOR ANLARDA HATIRLANIR.ZOR ANLAR GEÇTİĞİNDE;ALLAH (C.C) UNUTULUR;ASKERLER İSE KÜÇÜMSENİR![/COLOR](Ertuğrul ÖZ! Seni Asla Unutmayacağız!!!)

Motosikleti
    speederbike
    Bütün camlarda var o somun ve vidalar.

Motosikleti
    regal raptor 250
    herkesin kandili mübarek olsun, biraz geç oldu ama temiz olsun
    Benim merak ettiğim cam varken rüzgarı arka çarprazdan alma durumunda direksiyonun ağırlaşıp ağırlaşmayacağı özellikle köprüden viyadüklerden geçerken.
    Ayrıca koruma demirlerinede cam veya başka bişey yaptırıp, rüzgarın bacaklara gelmesini engellemekte iyi olur diye düşünüyorum.

Motosikleti
    Suzuki intruder C800
    Alıntı Siyahİnci adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kardeş güle güle kullan da içerden görünümünü ben pek beğenmedim.Bir sürü somun/vida görünüyor.
    kardes somon vida falan olmasa o cam orda nasıl durucak 404 lemı yapıstıralım

Alıntı serdumeny adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    herkesin kandili mübarek olsun, biraz geç oldu ama temiz olsun
    Benim merak ettiğim cam varken rüzgarı arka çarprazdan alma durumunda direksiyonun ağırlaşıp ağırlaşmayacağı özellikle köprüden viyadüklerden geçerken.
    Ayrıca koruma demirlerinede cam veya başka bişey yaptırıp, rüzgarın bacaklara gelmesini engellemekte iyi olur diye düşünüyorum.
    O mevzuyuda konustuk bacaklarada bı koruma yapıcaz ayrıyaten bıldıgınız kadarıyla hafıf yaagmurlu havada yerler yasken on tekerlegın arkasından sırf hem ustumuze hemde motora su ve camur fırlatıyor ve hem motor hemde ustumuz basımız rezıl oluyor onada bı care ayarlıcaz on tamponun zaten en arkasıda ıkı delık var orayada soyle guzel bı korumalık yapıp takıtırıcam

Alıntı okan0055 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aidikurt dostum bu ön cam işinde bana yardımcı olursan çok sevinirim zira samsunda bu tür aksesuarlar bulamıyorum
    ön cam işine gelince bende jınlung un ön camı var ama kış gelince bi işe yaramadığını hissettim ayrıca sislerde cuk oturmuş
    sis farlarım olmasına rağmen onuda beraber düşünebilirim msn me ekledim bi ara görüşelim yaaf
    yardımcı olacağını umuyorum ...
    bütün motor dostlarının kadir gecesini kutluyorum saygılarımla ...
    özelden cep telini bana atarsan konusuruz yardımcı olmaya calısırım

Motosikleti
    DADYW DD250 E-9 CLASS

tüm raptorlara hayırlı bayramlar

arkadaşlar herkese hayırlı bayramlar şimdiden.benim nacizhane 1-2 sorum vardı
    1.regalimi 2000 km bakımına götürdüm.servisteki arkadaş bana motor yağı+hava filitresi+2buji değişimi dedi.tamam dedim.bir de zincir değişimi önerdi ki bu bana oldukça garip geldi.bu zincir kaç km de bir değişmelidir? çükü fiyatı 119 ytl imiş.(laf aramızda biraz uyuz oldum)

2.benim regal 95 oktan benzin 3,08 ytl iken yaklaşık 13 kuruş yakarken km de benzinin fiyatı şu anda 2.7 ytl civarındayken yaklaşık 15 kuruş yakmaya başladı
    acep nedendir.şu anki benzin fiyatı ile 30 ytl ile ancak 195 km yol yapabiliyorum.ne yapabilirim? sizinkiler ne kadar yakıyor?

3.bir de bu çok önemli...motor çalışırken direksiyondan motora inen bir kablo var (üzeri tel sarılı olan).işte o kablo aşırı ısınıyor.öyle ki paralelinde inen diğer kablonun kaplamasını eritmiş.bunun sebebi nedir?

4.motorum sanki çekişi düştü...fikri olan varsa insaniyet namına bir cevap yazsın

şimdiden çok teşekkürler...herkese kazasız belasız sürüşler ve hayırlı bayramlar....

Motosikleti
    Suzuki intruder C800
    STEBEL NAUTİLUS MOTORSİKLET İÇİN DAR TİP KORNA 311120

http://www.hepsiburada.com/productde...ctid=otm311120

ya bu kornayı alıp bızım motora monte eden varmı?

bozkurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ VZ 800 MARADUER
    Alıntı GÖZTEPELİ RAPTOR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar herkese hayırlı bayramlar şimdiden.benim nacizhane 1-2 sorum vardı
    1.regalimi 2000 km bakımına götürdüm.servisteki arkadaş bana motor yağı+hava filitresi+2buji değişimi dedi.tamam dedim.bir de zincir değişimi önerdi ki bu bana oldukça garip geldi.bu zincir kaç km de bir değişmelidir? çükü fiyatı 119 ytl imiş.(laf aramızda biraz uyuz oldum)

2.benim regal 95 oktan benzin 3,08 ytl iken yaklaşık 13 kuruş yakarken km de benzinin fiyatı şu anda 2.7 ytl civarındayken yaklaşık 15 kuruş yakmaya başladı
    acep nedendir.şu anki benzin fiyatı ile 30 ytl ile ancak 195 km yol yapabiliyorum.ne yapabilirim? sizinkiler ne kadar yakıyor?

3.bir de bu çok önemli...motor çalışırken direksiyondan motora inen bir kablo var (üzeri tel sarılı olan).işte o kablo aşırı ısınıyor.öyle ki paralelinde inen diğer kablonun kaplamasını eritmiş.bunun sebebi nedir?

4.motorum sanki çekişi düştü...fikri olan varsa insaniyet namına bir cevap yazsın

şimdiden çok teşekkürler...herkese kazasız belasız sürüşler ve hayırlı bayramlar....
    Göztepeli sağol sanada hayırlı bayramlar.
    Elimden geldiği kadar sana cevap yazacağım.
    1.Zincir değişimi gerektirmez ama deforme olmadıysa.Fiatı normal.Acaba 'o ring 'zincirmi önerdiler.Bildiğim kadarıyla daha kaliteli ve pahalı.
    2.Ben 30 ytl.lik benzinle şehir içi 285-290 km,şehir dışı 325 km.yapıyorum.Senin yakışın aşırı fazla bana göre.Hava filtresini,bujileri ve kullanış şeklini gözden geçir lütfen.
    3.Tahminen kablolarda kısa devre olabilir.Aman dikkat et.Kontrol etmende veya ettirmende fayda var.Isınması aşırı akım çekimi var demektir.
    4.Çekişin düşmesi bujilerden birinin kirlenmesi ve silindirlerden birinin çalışmaması olabilir.
    Benim şahsi düşüncelerim bu.Geçenlerde bizim forumda okumuştum.Arkadaşlarımızdan birisi Urla daki bir motor ustasından bahsetmişlerdi.Lütfen bi araştır.Tahmin ediyorum sana cevap olabilir.Kendini fazla üzme.Bir tek ölüme çare yok genç arkadaşım
    Kazasız sürüşler.
    Sağlıcakla kal.
    BOZKURT
    KUBA 150-25

nurettin_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hyusong gv 650
    Alıntı aidikurt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    STEBEL NAUTİLUS MOTORSİKLET İÇİN DAR TİP KORNA 311120

http://www.hepsiburada.com/productde...ctid=otm311120

ya bu kornayı alıp bızım motora monte eden varmı?
    merhaba arkadaşım.
    Ben bu kornayı internetten alıp monte ettirdim. ancak fazla akım çekmemesi için ambalajından bir adaptör çıkıyor mutlaka elekterikçiye taktırmalısın.
    Benimki nikelaj olanındandır. İnan bana o kadar harika sesi varki çaldığında önündeki aynadan bir kamyon aradıktan sonra hemen yol veriyor. Bu havalı korna gerçekten de çok havalı.

clint - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Merhabalar Regalci arkadaşlar uzun zamandır topiğe girmiyordum, bir regal alamadım ama başlangıç için iyi bir tercih olacağını düşündüğüm ve maddi olarak da imkanlarımın el verdiği bir motor aldım.(Honda CBF150)Sizlerle paylaşmak istedim zira regal almak için daha çok bekleyecektim ve ehliyet kursu esnasında da acemiliğimi daha da anladığım için cruiser sevdamı tecrübe edindikten sonraya erteledim.
    Ancak buradan sizinle asıl paylaşmak istediğim şu: Motosiklet sevdamı alevlendiren şeylerden biri de sitenin bu başlığıydı. Regal topiği sayesinde pek çok motosiklet bilgisi edindim, GWS, Kaldera, Mess, Mühendis1959, Demonicdreams, erdemgündüz, Bozkurt gibi Regalci arkadaşlar başta olmak üzere sizler sayesinde hem bir çok bilgi edindim hem de motosiklete olan hevesim daha da arttı. Bu topic'deki paylaşım ortamını uzun süre ben de takip ettim son zamanlarda takip edemesem de (Kusuruma bakmayın ne olur) umarım önümüzdeki yaz gezilerinde sizlerle yüzyüze de tanışırız. Hepinize selam ve sevgilerimi yolluyorum. Sağlıklı sürüşler, kazasız belasız günler diliyorum.
    "Bir adamın makosenleriyle bir kilometre yürümeden onun hakkında karar verme." (Kızılderili Atasözü) - (Clint is Cloud)

cexenes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Merhaba arkadaşlar 14 ünde ehliyet motor sınavına girdim sabırsızlık yapıp regelimi şimdi almak istemiyorum ve ikinci el temiz bi regal almayı düşünüyorum nisan ayında bu arada cry ve marantzz dostlarım ben kocaelinde belsadayım cafem var özelden msj atarsanız tanışırız.Herkese sevgi ve saygılar.

Cry - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT 07
    Alıntı cexenes adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar 14 ünde ehliyet motor sınavına girdim sabırsızlık yapıp regelimi şimdi almak istemiyorum ve ikinci el temiz bi regal almayı düşünüyorum nisan ayında bu arada cry ve marantzz dostlarım ben kocaelinde belsadayım cafem var özelden msj atarsanız tanışırız.Herkese sevgi ve saygılar.
    Selam Cexenes ben gebzedenim adım murat ben marantzz arkadaşa yazdım ama ondan bi cvp gelmedi,izmitten katılan arkadaşlar varsa illaki tanışabiliriz.Hatta yolum düşerse belsaya gelirim.Malum biraz havalar soğuk ama izmite yolum düşerse uğrarım adresini tam olarak yazarsın görüşürüz detaylı konuşuruz.
    MeDeNiYeT DediĞiN TeK DiŞi KaLMıŞ CaNaVaR

RPT 57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RAPTOR DADYW DD250EB
    Selam dostlar,
    Ankarada foruma katılan kımse yok mu?Ankara Regalcıleri için bir liste yapsak nasıl olur?Yaşayabileceğimiz sorunları cözme aşamasında yardımcı olabilir.Liste için mail adresim selcukaytan@hotmail.com Madeni yağ sektorunden gelen birisiyim.Konu hakkında aydınlatıcı cözümler verebilirim.
    Müslüm abi özledik seni neredesin?
    Bayramınız mübarek olsun dostlar

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler