Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 23456 ... SonuncuSonuncu

Aprilia - Pegaso 650 Trail - Enduro

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Şu anda yokkk :((
    Alıntı logaritma adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    pegaso olması şartmı endurocular var :D kader arkadaşların
    Tabiki pegaso olması lazım değil ama olursa da fena olmaz biraz parça sıkıntısı çekiyorum ondan sordum pegaso kullananlar bu sorunları nasıl aşıyolar motordan memnunlar mı gidişat nasıl bunları sormak isterdim ama sanırım kimse yok olsa zaten yazarlardı diye düşünüyorummmm ... ... ... ...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    flying hellfish - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway SL 150 / Aprilla Pegaso 650
    Pegaso kullanicilari genellikle parca sorunlarini ebay den hallediyorlar

Bir kac kisiye sordum onlarda e bay dedi ama ne kadar guvenilir tam bilmiyorum genelde parclar ingiltere italya usa ve almanyadan odeme nasil oluyor arastirmam lazim biraz inceledim siteyi parcalar gercekten makul fiyatlarda e bay dan alisveris yapan varsa acaba isleyis hakkinda banada bilgi veriese sevinirim

Motosikleti
    Motor parca satimlarinin nerede ise tumu zaten kisiler tarafindan degil, magazalar tarafinda yapiliyor. Zaten bu saticilarin da ratingleri var. Eger bu magazalardan alisveris yapip, problem yasayan kisiler var ise, ratingden bunu anlayabilirsin.

Problem genellikle kisiler tarafindan, acik arttirma ile yapilan satislarda cikiyor, ama sonucta bunun da ebay guvencesi var..

Motosikleti
    Merhaba tekrardan paylaşım için teşekkürler e bay dan alışveriş yaparsak urunler bi aksilik çıkmadan türkiyeye ne kadar sürede teslim ediliyor acaba bide ödeme kredi kartı ile mi yapılıyor yardımcı olursanız sevinirim çok teşekkürler........

Motosikleti
    Artık Yok...
    ürününe göre değişir karşı tarafın yollama süresine parçanın boyuta göre değişir çok büyük bir şeyse gümrüğe takılabilir ufak bir şeyse normal posta yoluyla elinize geçer benim en erken alış erişim 4 günde geldi en geç 15 günde..

alışveriş paybal hesabı açıcaksınız alışverişinizi paybal vasıtasıyla yapıcaksınız

Motosikleti
    ewet çok buyuk ürünler sanırım kargo da takılır gümrükte ewet bencede en iyisi üye olayım pay pal dan sonrada e baydan işimi hallederim gerçi bizim ustaların yapamayacağı yok valla bir kere daha şahit oldum manet kırıktı ortdan aaa bi baktım şak kaynak yaptılar anlayamassın argon kaynağı süper oldu yawww ...

Motosikleti
    mototrumu bakımdan aldım sinyal işini baska bir marka bulup taktım fena değil oldu gibi kırık olan sol maneti argon kaynağı yapıp ekledik belli bile değil gözünü seveyim bizim tamircilrin başka türlü bu distirübütörler yer bizi yer valla sol manet ne kadar dedim 83 euro dediler ben 25 ytl ye kaynak yaptırdım süper oldu ....

Motosikleti
    Merhaba arkadaşlar pegaso trail için motor koruma demiri bakıyorum bilen varsa hangi marka uyuyor bana kappa,givi,hepo backer yardımcı olursanız sevinirim googleden baktım bulamadım yavv ?????

Motosikleti
    Kimseler yok mu yaw ben yazıp kendim okuyorum aprilia kulanan ala ala ????? Birazcık paylaşımcı olsak nasıl olur iyi olur bence pegaso trail kullanan tek benim galiba yehuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

Motosikleti
    Merhaba arkadasşlar nasılsınız iyimisiniz havalarda güzel kimsecikler yok pek forumda galiba aman herkesler dikattli olsun trafikte bu arada reflektörlü yelek kullanmak çok faydalı oluyo gece veya gündüz eğer bide kaskınız beyaz ise deymeyin keyfinize şaka bi yana bence giymek lazım her koşulda farkedilmek anlamında faydalı tavsiye ederim herkese

Motosikleti

Baska Pegaso Trail kullanan yoktur forumda buyuk ihtimal ki zaten ulke genelinde pek Pegaso kullanan yok

scuderia06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tenere 700 ,Yamaha Wr250 R 2013
    lıste satıs fıtaı 13.600 tl bu fıyattan sonra kullanan sayısı artar herhalde ıkıncı el fıyatına sıfır moto süper bence
    Instagram: gezgin_endurocu
    https://www.facebook.com/gezginendurocu?pnref=story
    https://www.youtube.com/c/GezginEndurocu52?gvnc=1

Motosikleti
    Aprilla Pegaso,Hyosung 250comet(satılık)
    Alıntı baracuda2 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kimseler yok mu yaw ben yazıp kendim okuyorum aprilia kulanan ala ala ????? Birazcık paylaşımcı olsak nasıl olur iyi olur bence pegaso trail kullanan tek benim galiba yehuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
    Var var ama az sayıda,pegaso trail ile ben de katıldım aranıza,
    beraber çırpınırız artık,koruma demiriydi,çantaydı,elcik korumaydı...
    AKLIN MOTORUNUN ÖNÜNDE GİTSİN

killing_machine - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Yzf R1 05
    Bende pegaso cuyum hemde aprilia sından
    MoToCroSS RuLeZZ

mczaga - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    henüz yok.
    bu motoru Xt660 dan ne gibi farklar ile ayırabiliriz Yedek parça sorunu diyorsunuz başka ne sorunu vardır?
    3.18 tl olan benzinin 2 tl'si vergi

slamdunk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial X-Treme Supermoto 250
    Şu pegasoyu oldum olalı beğenmişimdir. Özelikle de Trail versiyonunu.. Acaba benim motorla bir Trail'i takas yapsam mı diye düşünmeye başladım şimdi..

Motosikleti
    Merhaba ben trail kullanıcısıyım şimdilik bi sorun yok 2nci el aldım bir iki kez yalova -çınarcık ve en son geçem hafta çanakkale şehitlikler gezisi yaptım bir arkadaşımla yolda bir sorunla karşılaşmadım performansı süper fakat 660 cc motor enjeksyonlu olmasına rağmen çok yaktı bana göre istanbuldan dolu depo çekmeköyden malkarayı geçtikten sonra lambam yandı 225 km falan olmuştu bana çok yakıyır gibi geldi 100 km de yaklaşık 5.5-6 litre gibi yaktı .. bana göre inanlımaz fazla ama 120-130 km sürat tek kişi bagaj yok yan çantalar haricinde durum böle bi ara servise gidip sormam lazım ????

slamdunk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial X-Treme Supermoto 250
    5 vitesli 660 cc tek silindirli bir motosiklet için normal sayılabilecek bir değer bence. Eğer az yakmasını istiyorsan 90-100 km gibi hızlarda kullan. Eğer 6 vitesli bir motosiklet olsaydı 120-130 km hızlarda daha az yakardı.
    Eski motosiklerim 2007 model Transalp 120 km/saat ile 6-6.5 litre harcarken şu an kullandığım Hyosung GT 650 4.5-5 litre harcıyor. Hatta gt650 79 beygir Transalp 52 beygir olmasına rağmen.

Motosikleti
    Kullanim ile cok alakali. Pegaso'larda 120 km'nin uzerine cikarsan cok benzin yemeye basliyor. En ekonomik kullanimi arkadasin da dedigi gibi 100 km/s civarinda kullanmak.

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 23456 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler