Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
5. sayfa BirinciBirinci ... 34567 ... SonuncuSonuncu

Aprilia - Pegaso 650 Trail - Enduro

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Monero 250 cmx a Hedef Custom Chopper !
    Adamlar fıyat olarak ezıor Resmen!

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    akinosan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda xl650 Transalp
    13.600'e alınacak motor bence. uzun zamandır dl650, transalp vb bakıp duruyorum, bunu nasıl gözden kaçırmışım anlayamıyorum. eğer söylendiği gibi 50 bin kilometreyi sorunsuz çıkarabilecekse neden olmasın? kullanan arkadaşlar memnunlar mı acaba?

http://www.sahibinden.com/okm_motors...XQQdisplayitem

Motosikleti
    Aprilla Pegaso,Hyosung 250comet(satılık)
    Yaklaşık 2 aydır kullandığım ve henüz 1500 km yol yaptığım motorumdan çoook memnunum.Henüz rodajda sakin kullanımda bile inanılmaz keyifli,dengeli bi motor.
    Düşünenler için eski fiyattan bulabilirseniz kaçırılmıcak fırsat bence.
    Ayrıca normal sarf malzemeleri dışında her markada parça için beklemen gerekiyor zaten.
    Kullananın az olması nedeniyle kim stoğunda tutarki az giden zaten yedek parçaları.
    AKLIN MOTORUNUN ÖNÜNDE GİTSİN

Motosikleti
    tvs ( apache )
    hayırlı olsun
    ::sefereee

flying hellfish - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway SL 150 / Aprilla Pegaso 650
    Hayırlı olsun, ancak bir Aprilia kullanıcısı olarak pek Apriliaları övemeyeceğim malasef.

gezgin_33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF-150
    Turkiye sartlarında alınbilecek en ekonomik motor 28 beygire kadar olan 250cc motorlar...Pegoso ile ne alakası var demeyin... Uygun fiyatına ragmen parca sıkıntısı var... Yakın fazla. vs,vs.vs
    Dostu-Düşmanı ayırdettik ve bıraktık bir ovaya. Dedik ki, gerçekten bilmiş miyiz.
    baktık ki, kime ne etiket yapıştırmışsak doğru çıkmış..

Motosikleti
    Alıntı flying hellfish adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun, ancak bir Aprilia kullanıcısı olarak pek Apriliaları övemeyeceğim malasef.
    Pegasso Trail kullanma şansınız olursa,fikrinizin değişeceğini tahmin ediyorum.
    Eski rotax motordan farklı bambaşka titreşimsiz ve seri bir motor (yamaha xt 660 ile aynı)konmuş ve bambaşka bir motosiklet yaratılmış bence.

valla arkadaşlar yeni pegaso 650 aldım gözümü korkutmayın. bi çılgınlık yapıym dedim

Motosikleti
    Alıntı EREN DORA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    valla arkadaşlar yeni pegaso 650 aldım gözümü korkutmayın. bi çılgınlık yapıym dedim
    Güle güle kullanın hayırlı olsun.
    Bence korkacak bişey yok keyfini çıkarın.
    Herkesin gittiği yoldan farklı yoldan gitmek gibisi yoktur,bence pişman olmayacağız.F 650 de kullandım ama bu çok daha keyifli geldi.
    Adeta çakı gibi motor,korkmayın açın gazınızı,kazasız keyifli sürüşler dilerim.

barok34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco xciting 250 i
    hayırlı olsun ben de bu aralar 2000 modeline kafayı takmış bulunuyorum yorumlarınız bekliyorum
    Biz hepimiz, Gök ananın içinde dönen tek bir çocuğuz.

eMRe-81 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    rx3i Evo , R 1150 Gs
    ah bi denk getirsem alıcam bi tanede maddi imkansızlıklar işte ...
    4 Teker Bedeni 2 Teker Ruhu Taşır ..

flying hellfish - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway SL 150 / Aprilla Pegaso 650
    Alıntı barok34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı olsun ben de bu aralar 2000 modeline kafayı takmış bulunuyorum yorumlarınız bekliyorum
    Benim fikrim belli. Yeni model Pegasolar icin birsey diyemeyecegim ama 2005 ve oncesi modellere hic bulasmayin derim.

Zira bende kendi 2003 modelimi satacagim, ancak alacak kisininde simdiye kadar bana cikardigi problemleri bilerek almasini isterim.

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Ben geçen hafta 2008 modeline sadece oturdum, sürmedim ve nedense bana çok rahatsız geldi. Kendimi üzerinde emanet gibi hissetim.

Motosikleti
    VFR 800 F
    arkadaslar 2002-2003 modellerinden oncelerinin karburatorlu oldugunu yazmısınız yakıt tüketimi gerçekten 8 litrenın ustune cıkıyor mu?

pilotlike - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DL 650
    Alıntı CBF150 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motoru f650 ye benzetmişler.Ayrıca TA ile kıyas edilecek bir motor değil 1 tane daha silindir taktırsın öyle gelsin. TA 'dan 23 cm. daha kısa.Hem o ne öyle eksoz boruları bağırsakları dışına çıkmış herhangi bir yaratık gibi görünüyor.Yan çantalarda hiç yakışmamış fil kulağı gibi olmuş.Şaka bir taraf şekil olarak güzel ama.parça parça parça.Dayım motosiklet tamircisi geçen dükkanına gittim bir tane Aprilla racing var.Çok güzel çok süper avrupa da çok yaygın bir motor ama gel gelelim türkiye de beş para etmiyor dedi.Servis ve yedek parça yaygın olmadığı için arıza yapan veya yedek parça için gidenler bekliyor.hemde ne bekleme parça gelmediğinden gurbetçilerden yardım istiyorlarmış.Sonuç olarak şekil şemal önemli olsada daha önemli olan sürekliliğin sağlanmasıdır.Oda servisle ve yedek parçanın zamanında gelmesi ile oluyor.
    Gezinirken gözüme ilişti yazılanlara 2003 Pegaso kullanıcısı olarak cevap verme gereği hissettim. Üç yıldır kullanıyorum ve ilk motorum görüntü olarak yakışıklı bir motor ,yolda sizi yormuyor ve zevkle kilometreler katedebiliyorsunuz, vibrasyon olmaması size ayrıca güven veriyor. Hep parça sorunundan bahsedilmiş ebay ve paypal a üye olup araştırırsanız pırasa gibi parça bolluğu olduğunu görüceksiniz daha geçen hafta marş motoru aldım komple gövde mıknatısı bozulmuştu kargo dahil 220 tl yaklaşık 10 günde elime ulaştı kendim taktım yerine tıkır tıkır istanbul hasanpaşa da iki ustası var bu motorların rsv motor Menderes usta ve Melih usta.. İkiside işinin ehli ustalar. Bu motorların rutin iki hastalığını keşfettim biri kontak parça 40 tl diğeride marş motoru 220 tl yedi yaşındaki bu motorun bu arızaları vermesi çokta abes kaçmasa gerek Allah kimseye kaza bela vermesin, sorularınız olursa yardımcı olmaya çalışırım selamlar saygılar herkeze.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 03:03 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 02:48 ----------

APRİLİA PEGASO İÇİN NE NERDEN BULUNUR

Buyrun Kanuni tiger konjektörü Her türlü iklim şartında 20.000 km dir kullanıyorum. 80 lira...

Hatta 2 aydır çeşitli sebeplerle motorumun üzerine bile oturmadım ambiane tabiri ile "şak" diye alıyor marşıi Akü zayıflamış mı diye kornaya basıyorum garaj inliyor. Zaten ölçümlerde de aküyü olması gereken kadar besliyor bu konjektörle.
    Seyhan 250 cc konjektörü=pegaso konjektrü 30 lira...

Reno clio Ateşleme bobini.45-55 TL ARASI

Sıfırdan Sübap yaptırmak isteyenler.
    Açık Adres: Topkapı Ticaret Merkezi 1.Kısım A Block No:583-584 Cevizlibağ Topkapı.
    Tel No: 0212 482 06 03
    Nuri Cömert
    clapclapclapclapclapclapclapclapclap

Debriyaj Teli: Honda Titan
    Kilometre Teli:Keeway Supershadow

Silindir kapak contası: Oto sanayilerinde conta yapan yerlere 15-20 ytl'ye yaptırılabilir (örnek ile gidilmeli).Aynı zamanda f-650'nin contası ile aynı.

Su pompası keçeleri: 2 adet var.Rulman keçe satan yerlerde aynısı 3 ytl.

Arka fren diski: Anadol diski takılabiliyor.Yine söküp oto sanayilerinde parçacılara sormak lazım.
    Ben arka için Reno-5'in ön diskinin uyduğunu duymuştum.

Rüzgarlik, Windshield, kirilmis stop, plexi den yapilmasi gereken, tamir bekleyen her sey icin:
    STOP TAMIRI
    Altan Usta
    Tel: 0216 5751921
    Bostanci sanayesinde
    konjektör..sanel elektirik.lombardini konjektörü.SRR 685 REGÜLATÖR.FİYETI 35 ytl
    i.e ler icin benzin pompasi:
    fiat Paelo ila es deyerde. Benimki ondan

Marşa basıldığında kilitlenip motor çalışınca salan, bilye gibi ama bilyeleri dönmeyen bir rulman var. Marş rulmanı da diyorlar. Aynı model f650 ninkilerle aynı, borusandan temin edebilirsiniz. Genelde bu rulmanın geçtiği
    parça da bozuluyor. Bu parça da borusan da var ama siz bunu komik fiyata
    tornacıda üzerine parça geçirip, çektirebilirsiniz.

Ön amortisor keçelerinin gerçek ölçüsü 40.2 Ankarada 44.4 moto Bora abide 1 adet orjinal var, ben 40.0 bir keçe taktım problem yok çifti 25 dolardı.

Fan müsürü Mercedes arabalarınkiyle aynı.Benim motorda ondan var şu anda.
    üst modellerden birininmiş.Müşürü alıp bir Mercedes parçacısına gittiğinde kolaylıkla bulabilirmişsin.Zaten parça da italyanmış
    Arkadaşlar Pegaso nun kontağı mz kontağı ile aynı marka ... Aprilla kontağı 200 lira imiş. mz kontağı derseniz 80 liraya aynı kontağı alıyorsunuz bugün Ankara YIBA çarşısından aldım aklınızda bulunsun.. (Zadi Marka Aynı marka )
    arkadaşlar kontak sorunuyla bende karşılaşmıştım ybr 125 de oluyorbilginiz olsun 40 ytl kadar

BENZİN SENSÖRÜ ŞAMANDIRA
    sensör bulundu yerine takıldı.. şimdilik çalışıyor..
    hyundai accent ile aynı..(1995_2000 model) yanlız şamandırası ile birlikte satılıyor.. montajı için birazda işçilik gerekiyor... toplam maaliyet malzeme 40 ytl.. işçilik 20 ytl.. abi 95-2000 arası olması lazım kutuda öle yazıyodu
    Hangi marka akü kullanmalıyım? Kuru mu? Sulu mu? Amperi kaç olmalı?
    yuasa alcaksın jel aküler var en iyiysi onlar -modeli yb12al-a kapasite 12v-12ah
    Arkadaşlar bugün Ayvalıkda ki Albatros motor servisinin sahibi ile sohbet sırasında Pegasonun 1000 £ olan beyninin Fiat Uno beyniyle aynı işi gördüğünü, kendisinin bir pegaso müşterisine taktığını ve hala keyfle bindiğini herhangi bir sorunla karılaşmadığını söyledi. Sanırım 100 küsür liraya bu beyin alınıyormuş...
    Eğer beyin arızası olan arkadaşım varsa;
    Hasan Serdar ÜYKE 0542 735 37 08 DEN Serdarla görüşebilir...
    ayaklı ayna bulabilirsin.Fiyatıda 30-40 tl arası.. Ayna F650 ile aynı piyasada bulunması daha kolay olabilir. Yada benim gibi yaparsın iki tane orjinal Honda titan aynası alırısın yuvaları aynı direk takar kullanırsın. Titan aynasının orjinal olmasına dikkat et, diğerleri çok titretiyor..

apriliabikers.net sitesinden alıntıdır.

Motosikleti
    Artık Yok...
    artık ebay ı var osu var busu var yaz ebaya en vare çeşit çininden avrupasından amerikasına japonuna kadar her tür parçayı sıfır çıkma ikinci el bulmak mümkün..

muratcan7 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KMT Duke 250
    Gerçekten 2. el fiyatları çok iyi . Bmw düşünenlerin birde pegasoyu gözden geçirmesi lazım diye düşünüyorum. Şahsen ben öyle yapıyorum

Yeni modellerinde göstergeler falan şahane olmuş yaw.

En temizi 13bin tl civarlarına bulunabiliyorken bu makinayı görmezden gelmek olmaz.

Piaggio satılsında tekrar italyan alalım
    Cygnus Rs | CBF150 | RRaptor | CBF150 | GT250 |...

Motosikleti
    Artık Yok...
    2010 ları zaten çıkdı yamahanın xt motorunu kullanıyormuş galiba öyle okumuşdum bir yerde zaten ön tasarımıda birebir 2010 xt ..

Motosikleti
    gsx1300r hayabusa 2010
    arkadaşıma kuşadasında bayiden pegaso trail aldık 2ay önce,şuan 3,500kmde. kırmızı renkli. yan çantalar , 55lt arka çanta , uzun kısa xenon takarak süper hale geldi. yeni kasayı harika yapmış adamlar. altı diğer endurolardan yüksek seleside alçak. kullanılan motor xt660 ve yeni tenerede aynı, selesi diğerlerine göre çok rahat.yakıtı kullanıma göre 4-5 ltre arası değişiyor.

Motosikleti
    CBF150 2009, F650 2003
    Selamlar Arkadaslar,
    Africa Twin ariyordum ama fiyatlari yuksekti, Pegasso`ya bir goz atayim param olana kadar beni idare eder dedim, alttaki ilani gordum, 1998 model Pegasso Cube, fiyat bedavadan biraz fazla (4000 TL.) alinir mi bu motor?

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...650-cube/detay
    [B]:pale: Part time motorcu :pale:[/B]

REKLAM ALANI
5. sayfa BirinciBirinci ... 34567 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler