Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kawasaki Ninja 250R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Maşallah. Abi ben yeşil ninja severim ama siyah da güzel. Siyahın sağ grenajina büyük bir Monster çıkartması çok güzel gider bence. Sence nasıl olur ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Karalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2teker
    Alıntı mogan35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Maşallah. Abi ben yeşil ninja severim ama siyah da güzel. Siyahın sağ grenajina büyük bir Monster çıkartması çok güzel gider bence. Sence nasıl olur ?
    Güzel olur ama ben sticker sevmiyorum alpinestars pantolon almıştım bir tek o sticker var

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:20 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:07 ----------

bu arada motorum satılık aceleniz yoksa bir kaç ay sonra fiyat düşer
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...2463977/detay/

Hayırlı satışlar abi. Yalnız alpinestars sticker çok güzel gitmiş on çamurluğa 😉

dovahhkin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xmax 250 ABS
    Alpinestars bahane ay yıldız şahane olmuş hocam
    Karalı bunu beğendi.

Sokollu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    haklısın sokollu abi biraz geç kaldım. ama bu başlığı yeni buldum ve ninja aşkı daha yeni filizlendi içimde bu arada sabah kaltım ve forumu açtığımda cevap attığınızı görünce çok mutlu oldum ama alıntı yapma olayını tam beceremedim affola :(
    Alıntı yapmak istediğin mesajın sağ alt köşesindeki alıntı butonuna tıklayabilirsin. Umarım bir an önce hayallerine kavuşursun

Alıntı Karalı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Güzel olur ama ben sticker sevmiyorum alpinestars pantolon almıştım bir tek o sticker var

bu arada motorum satılık aceleniz yoksa bir kaç ay sonra fiyat düşer
    Serdal ağabeeeyyy, gördün iki ninjacı foruma girmiş hemen fotolar fotolar Hayırlı satışlar alıcı çıkar inşallah

Beyler bana kalırsa Kawasaki yeşil olur Yine herkesin kararı kendine tabi

Alıntı Alper Karademir adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Alpinestars bahane ay yıldız şahane olmuş hocam
    Motorunuz hayırlı olsun güle güle kullanın
    Karalı bunu beğendi.
    --------------------------------------

Bende sığar iki cihân ben bu cihâna sığmazam.

Motosikleti
    2teker
    ferhat kawa tamam yeşil olurda abi ninja250r yeşili bana kurbağa gibi geliyo
    bazı modellerin yeşili daha güzel

Motosikleti
    Xmax 250 ABS
    Herkezin zevki başka tabi
    Arkadaşlar motul 5100 düşünüyorum yağ için sizin önerdiğiniz başka birşey varmı
    Yağ filitresi her yağ değişiminde değişmeli mi
    3000 binde bir değiştirmeyi düşünüyorum yağı
    Suzuki AN125 47000Km,Sym Gts 250ievo 4000km,CBR 125 6500Km, ,Kawasaki Ninja 250R 14000km
    Yamaha Xmax250 ABS 7000km, KTM Duke 200 ABS 3100km Yamaha Xmax250 8000km, Xj6n 18000km Xmax 250 Yollarda..

Motosikleti
    2teker
    Herkezin zevki başka tabi
    Arkadaşlar motul 5100 düşünüyorum yağ için sizin önerdiğiniz başka birşey varmı
    Yağ filitresi her yağ değişiminde değişmeli mi
    3000 binde bir değiştirmeyi düşünüyorum yağı
    Ben 5bin km'de ikisini birden değişiyorum motül benim motora yaramıyor iphone daha iyi geliyor
    dovahhkin bunu beğendi.

Motosikleti
    Xmax 250 ABS
    Ben 5bin km'de ikisini birden değişiyorum motül benim motora yaramıyor iphone daha iyi geliyor
    sağolun hocam,
    peki castrol hakkında ne düşünüyorsunuz
    Suzuki AN125 47000Km,Sym Gts 250ievo 4000km,CBR 125 6500Km, ,Kawasaki Ninja 250R 14000km
    Yamaha Xmax250 ABS 7000km, KTM Duke 200 ABS 3100km Yamaha Xmax250 8000km, Xj6n 18000km Xmax 250 Yollarda..

chet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Ninja 250R 2013
    Merhaba arkadaşlar.Foruma bu başlık sayesınde az önce kayıt oldum.Bu başlık o kadar güzel muhabbetlere kapılar açmış çok güzel bir başlık olmuş.17 yaşındayım öğrenciyim ve ninja sevdalısıyım Allah naip ederse seneye ehliyeti alıp yeşil ninjayla aranıza katılıcam. Normalde çok kitap okumam fakat bu başlığın 449 sayfasının hepsini üşenmeden okudum sizlerde okuyun kafanızdaki bütün soruların cevabı sayfaların içinde Ve kendilerini hiç görmeyip tanımamama rağmen ccman ejlpver overcloud dreamkiller... bir sürü abiyi çok sevdim.Bu motora her şeyi yapan deniyen bigili abiler ve herkese yardımcı olmaya calışmışlar.Ama son sayfalara gelince kendilerinin eskisi kadar mesaj atmadığını farkettim.Abiler eski ninjalar nerdesiniz? ccman abi r6 ile nasıl gidiyor? ninjaya yaptığın bütün modifiyeler aklımda hepsi hayallerimde olan şeylerdi ama sen gerçeğe çevirmişsin yine kötü bir kaza yasamamışsındır umarım. ejlover (uğur abi) r1 ile kaç bin km devirdin nerelerdesin abi? overcloud abi transalp ile nereleri gezdin? inşallah mesajımı görürsünüz sizlerle konuşmak benim için çok büyük bir şey olucak Herkese iyi geceler sağlıcakla kalın
    Bi sevda ile o haltı bende yendim..O kadar sayfa mesajı tek tek okudum .. Sonrasında farketttimki bu adamlar yanıbaşımdaymışş ccman dediğin oktay abi emekliye ayrıldı motora binmiyo şuan için.. hemen hemen her akşam takılıoruz uğur'u bende tanımıyorum ama geçen gün sayfamda 2011 beyaz ninjasını paylaştım felaket bişiiimişş mesela.. isteyenler you tube'a 06 UB 455 CORLU yazıp ninja reklamı nasıl olur görebilir

Motosikleti
    2teker
    sağolun hocam,
    peki castrol hakkında ne düşünüyorsunuz
    castrol kullanmadım hiç bilmiyorum garanti için ilk800 bakımında yamalube koymuşlardı güvenmediğim için gidip ustamda iphone koydurmuştum

Almayı düşünen arkadaşlar için ;

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...5409799/detay/

Yeni takılan lastikleri ve temizliğini gözönünde bulundurunca fiyatı iyi.

Ulan yok ki cebimizde paramız bir de ninja tadına bakalım.

Serdal abi Erman xj6'ya geçiyor r25'i sattı, ben de cc küçülteceğim herhalde ybr vs
    Karalı bunu beğendi.

Motosikleti
    2teker
    Alıntı Sokollu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Almayı düşünen arkadaşlar için ;

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...5409799/detay/

Yeni takılan lastikleri ve temizliğini gözönünde bulundurunca fiyatı iyi.

Ulan yok ki cebimizde paramız bir de ninja tadına bakalım.

Serdal abi Erman xj6'ya geçiyor r25'i sattı, ben de cc küçülteceğim herhalde ybr vs
    O MOTORUN BAKIM ZAMANI GELMİŞ FERHAT 20BİN BAKIMI NEKADAR TUTUYOR HABERİN VARMI
    ZİNCİR DİŞLİ 700TL
    HAVA FİLTRESİ 35TL
    YAG FİLTRESİ 35TL
    BUJİLER 50TL
    BENZİN POMPASI FİLTRE TEMİZLİĞİ VEYA DEĞİŞİMİ 50TL
    MOTOR YAĞI 2LT 50TL
    ÖN ARKA BALATA 100TL
    İŞCİLİK VS
    Sokollu bunu beğendi.

ccman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Slm@ arkadaşlar nabüsünüz bea
    Nincaaaacılar. Kendinize iyi bakin tekeriniz düz bassın ;)
    chet ve Karalı bunu beğendiler.

chet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Ninja 250R 2013
    Alıntı ccman adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Slm@ arkadaşlar nabüsünüz bea
    Nincaaaacılar. Kendinize iyi bakin tekeriniz düz bassın ;)
    breee :D kimleri görüyoruz..

ccman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

foruma biraz zehir atayım

breee yok ayır bea

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:46 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:40 ----------

Alıntı chet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    breee :D kimleri görüyoruz..
    sanki dün akşam görüşmedik a de bea

biraz daha zehir

yardımcı olabileceğim bir şey varsa ben buradayim
    chet ve braveguy bunu beğendiler.

O MOTORUN BAKIM ZAMANI GELMİŞ FERHAT 20BİN BAKIMI NEKADAR TUTUYOR HABERİN VARMI
    ZİNCİR DİŞLİ 700TL
    HAVA FİLTRESİ 35TL
    YAG FİLTRESİ 35TL
    BUJİLER 50TL
    BENZİN POMPASI FİLTRE TEMİZLİĞİ VEYA DEĞİŞİMİ 50TL
    MOTOR YAĞI 2LT 50TL
    ÖN ARKA BALATA 100TL
    İŞCİLİK VS
    Yihuuuuu ne yaptın be abi Ducati mi bu 1000 TL tutsun bakımı

Şahsen ben milletin ucuz diye övdüğü Honda servisine bile gitmediğim için bu rakamlar beni bağlamıyor. Giderim ne ihtiyacı varsa en iyisinden alıp taktırırım. Her bakımda hava filtresi, yağ filtresi, buji, ön arka balata değiştiren servis elemanlarına inat, ilk arka balatamı 21.binde değiştim, hava filtresi ise 11bin km. oldu, kitapçık 15bin götürür diyor. EBC denemek için ön balata çok iyi durumda olduğu halde değiştim sırf farkını göreyim diye.

Zincir dişli masraf ama 250r kaç baklalı hangi zinciri kullanıyor ki ? Çok özel bir şey almadıysan Did zincir ve dişlilerin 400 TL'yi geçmemesi lazım.

Ben yetkili servislerle yollarımı ayırdığım için bu fiyatlar beni bağlamıyor

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:07 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:04 ----------

Yanlış anlama abi malını kötülemek veya seni kazıklamışlar demeye getirmiyorum ama ben herhangi bir motosikletin periyodik bakımına (kaldı ki 250cc) bu kadar para verirsem ne anlamı kaldı küçük cc kullanmamın ? Zincir dişli büyük masraf genelde alıcılar hiç hesaplamaz ama ilandaki motor çok temiz ve zincir dişli seti bir kez değişmiş
    Karalı bunu beğendi.

Motosikleti
    2teker
    Yanlış anlayacak bişe yok benim motoru satmak için acelem yok zamanı gelince 10bine bile veririm hiç önemli değil yeni sezonu bekliyorum r6yada binrr inşallah
    dişli zincir fiyatını yanlış yazmıştım iş işten geçti duzeltemedim nasıl olsa duzeltecek vatandaş çok forumda
    Tanımadığın adamın motoruna kefil olma ben kendi motoruma yarın problem çıkarmaz diyemiyorum
    Sokollu bunu beğendi.

Yanlış anlayacak bişe yok benim motoru satmak için acelem yok zamanı gelince 10bine bile veririm hiç önemli değil yeni sezonu bekliyorum r6yada binrr inşallah
    dişli zincir fiyatını yanlış yazmıştım iş işten geçti duzeltemedim nasıl olsa duzeltecek vatandaş çok forumda
    Tanımadığın adamın motoruna kefil olma ben kendi motoruma yarın problem çıkarmaz diyemiyorum
    Vallahi Serdal abi piyasa durgun, bakımını geçen hafta yaptırdım zincir dişli hava filtresi balata değiştirmeden 10bin km. sürülür masrafı yok, ama alıcı yok, zararına da satmak istemiyorum elden çıkarılacak makine değil.

Yeni sezonda r6 veya 1000rr mı Biraz hızlı gitmiyor muyuz

Diğer ilanlara nispeten motor temiz kullanıldığından ve açıklamaları düzgün ve tutarlı olduğundan foruma yazdım,alıcı olan bir kaç arkadaş vardı temiz arayan, yoksa bir kefillik yok

Not : Bu hafta da yalan ettin bizi Inazuma test ettirecektim sana.
    --------------------------------------

Bende sığar iki cihân ben bu cihâna sığmazam.

As abi hoşgeldin nerlerdesin abi valla özledim senin mesajları r6 yakıyor 😱😍😍

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler