Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kawasaki Ninja 250R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    2017 Suzuki V-Strom DL 650
    Arkadaşlar ilginiz için teşekkür ederim.
    Motor için 10500 TL ye anlaştık ayrıca taksit imkanım da var.
    Grenajda sağ sinyal altında bir çatlak oluşmuş düştüğünde, öncesinde ve boyandıktan sonraki resimlerini attı. Gayet temiz görünüyor. Lokal boya olduğunu söyledi.
    Adanadan Samsuna tekrar motosikletle döneceğim yol problem değil daha 15 gün önce 4000 km civarı bir turdan döndüm.
    300 TL verilerek zincir alınmış. Bakımları tam. Sahibi bu sezon herhangi bir masraf yapmadan binebilirsin diyor.

Birde Adanada nerede gösterebilirim motosikleti bilen biri varsa yardımcı olabilir mi?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Karalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2teker
    dıd zincir bile 200tl hangi marka almış yaw.hayırlı olsun kazasız belasız inş
    anotherbrick bunu beğendi.

Sokollu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kardeş hayırlı olsun, güle güle kullan.

Zincir seti fiyatıdır, eder o kadar normal.

Motosikleti
    Motoru ilk sahibinden 2 ay önce almış ve 2 bin kullandıktan sonra satıyor, nedeni honda 600 rr almış.
    Tecrübesi 2000 km olan biri neden 600 lük alır anlam veremedim. Kişi polis al sat işi yapıyor sanırım. Açıkçası bu durum beni biraz tereddütte bırakıyor. Şaşe sorgulama temiz

Motosikleti
    2teker
    daha geçen aldık set 400tl

Hocam kendi kendine evham yapma motor temizse dediğin gibi adam isterse kaçakçı olsun

Bi al gel de forumda bi aktif kişi daha olur belki

Motosikleti
    2teker
    hacı bana bakma buraya yazan çizen yok müşteri çekiyorumkafan karışmasın
    ferhat benim videoya baktınmı trafikte ducati diavel nası yanlıyor

Motosikleti
    Alıntı Sokollu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam kendi kendine evham yapma motor temizse dediğin gibi adam isterse kaçakçı olsun

Bi al gel de forumda bi aktif kişi daha olur belki
    Hocam inşallah..
    Şu an profilimde görünen motorun herhangi bir grubu veya sayfası yoktu. Facebookta grup açtım baya katılım ve paylaşım oldu.
    Burada da aizin tecrübelerinizden faydalanmak isterim.

Alıntı Karalı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hacı bana bakma buraya yazan çizen yok müşteri çekiyorumkafan karışmasın
    ferhat benim videoya baktınmı trafikte ducati diavel nası yanlıyor
    Gördüm Serdal abi, adam o kadar sıkışık trafikte bile deniyor Kaldırıma çıkamadı o ayrı mesele ama
    --------------------------------------

Bende sığar iki cihân ben bu cihâna sığmazam.

Motosikleti
    Arkadaşlar motorun üretimden kalkmış olması sebebiyle almaktan vazgeçtim. Chevrolet Cruze aracımda bu durumu yaşadım. Zararına sattım. Burada forumda aktif olan iki kişininde motorunu satılığa çıkarmış. Bu konuda bilgilendirdiğiniz için teşekkür ederim.

Motosikleti
    2teker
    Alıntı anotherbrick adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar motorun üretimden kalkmış olması sebebiyle almaktan vazgeçtim. Chevrolet Cruze aracıbıktım durumu yaşadım. Zararına sattım. Burada forumda aktif olan iki kişininde motorunu satılığa çıkarmış. Bu konuda bilgilendirdiğiniz için teşekkür ederim.
    Motoru satılığa çıkarmamın nedeni üretimi bittiği için değil öyle saçma bir sebebimiz yok bu motor benim ilk motorum değil biktim artık 250cc motor kullanmaktan gerçi yeni çıkan makineleride görüyorum ya neyse(anadan doğma özürlüler) hayırlısı

Merhaba arkadaşlar.Foruma bu başlık sayesınde az önce kayıt oldum.Bu başlık o kadar güzel muhabbetlere kapılar açmış çok güzel bir başlık olmuş.17 yaşındayım öğrenciyim ve ninja sevdalısıyım Allah naip ederse seneye ehliyeti alıp yeşil ninjayla aranıza katılıcam. Normalde çok kitap okumam fakat bu başlığın 449 sayfasının hepsini üşenmeden okudum sizlerde okuyun kafanızdaki bütün soruların cevabı sayfaların içinde Ve kendilerini hiç görmeyip tanımamama rağmen ccman ejlpver overcloud dreamkiller... bir sürü abiyi çok sevdim.Bu motora her şeyi yapan deniyen bigili abiler ve herkese yardımcı olmaya calışmışlar.Ama son sayfalara gelince kendilerinin eskisi kadar mesaj atmadığını farkettim.Abiler eski ninjalar nerdesiniz? ccman abi r6 ile nasıl gidiyor? ninjaya yaptığın bütün modifiyeler aklımda hepsi hayallerimde olan şeylerdi ama sen gerçeğe çevirmişsin yine kötü bir kaza yasamamışsındır umarım. ejlover (uğur abi) r1 ile kaç bin km devirdin nerelerdesin abi? overcloud abi transalp ile nereleri gezdin? inşallah mesajımı görürsünüz sizlerle konuşmak benim için çok büyük bir şey olucak Herkese iyi geceler sağlıcakla kalın

Hocam biraz geç kalmışsın 2-3 sene, 150 sayfa kadar filan

Saydığın isimlerden benim bildiğim Overcloud şu an Transalp (veya başka bir touring makine ile) motosiklet kullanmaya devam ediyor. Otomobile geçmediyse eğer.

Benden sana tavsiye hoşlandığın bir kız varsa açılmak için bu kadar erteleme

rebelrider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasaki ninja 300
    Alıntı mogan35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar.Foruma bu başlık sayesınde az önce kayıt oldum.Bu başlık o kadar güzel muhabbetlere kapılar açmış çok güzel bir başlık olmuş.17 yaşındayım öğrenciyim ve ninja sevdalısıyım Allah naip ederse seneye ehliyeti alıp yeşil ninjayla aranıza katılıcam. Normalde çok kitap okumam fakat bu başlığın 449 sayfasının hepsini üşenmeden okudum sizlerde okuyun kafanızdaki bütün soruların cevabı sayfaların içinde Ve kendilerini hiç görmeyip tanımamama rağmen ccman ejlpver overcloud dreamkiller... bir sürü abiyi çok sevdim.Bu motora her şeyi yapan deniyen bigili abiler ve herkese yardımcı olmaya calışmışlar.Ama son sayfalara gelince kendilerinin eskisi kadar mesaj atmadığını farkettim.Abiler eski ninjalar nerdesiniz? ccman abi r6 ile nasıl gidiyor? ninjaya yaptığın bütün modifiyeler aklımda hepsi hayallerimde olan şeylerdi ama sen gerçeğe çevirmişsin yine kötü bir kaza yasamamışsındır umarım. ejlover (uğur abi) r1 ile kaç bin km devirdin nerelerdesin abi? overcloud abi transalp ile nereleri gezdin? inşallah mesajımı görürsünüz sizlerle konuşmak benim için çok büyük bir şey olucak Herkese iyi geceler sağlıcakla kalın
    Slm genç kardeşim adını saydıgın forum üyelerinin bilgi paylaşımı için gösterdikleri çaba ve yorumlar üslupları beni de bir ninja tutkunu yaptı hala da öyle geçen zaman zarfın da 2010 model 250 r ile 11000 km 2012 model 250 r ile 13000 km ve şubat ayın da aldıgım 2015 model 300 ile de 4000 km yaptım bakalım kısmet bundan sonra neye sende gönlündekine kovuşursun inşallah

dovahhkin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xmax 250 ABS
    Merhabalar arkadaşlar bence ninja 250r ile aranıza katıldım

Alıntı rebelrider adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Slm genç kardeşim adını saydıgın forum üyelerinin bilgi paylaşımı için gösterdikleri çaba ve yorumlar üslupları beni de bir ninja tutkunu yaptı hala da öyle geçen zaman zarfın da 2010 model 250 r ile 11000 km 2012 model 250 r ile 13000 km ve şubat ayın da aldıgım 2015 model 300 ile de 4000 km yaptım bakalım kısmet bundan sonra neye sende gönlündekine kovuşursun inşallah
    İnşallah abi. Seneye inşallah ehliyeti aldıktan sonra yeşil 2012 veya 2013 ninja düşünüyorum bakalım hakkımızda hayırlısı

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:24 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:20 ----------

haklısın sokollu abi biraz geç kaldım. ama bu başlığı yeni buldum ve ninja aşkı daha yeni filizlendi içimde bu arada sabah kaltım ve forumu açtığımda cevap attığınızı görünce çok mutlu oldum ama alıntı yapma olayını tam beceremedim affola :(
    Sokollu bunu beğendi.

Motosikleti
    2teker
    Alıntı Alper Karademir adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhabalar arkadaşlar bence ninja 250r ile aranıza katıldım
    Hoşgeldin hayırlı olsun
    dovahhkin bunu beğendi.

dovahhkin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xmax 250 ABS
    Alıntı Karalı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hoşgeldin hayırlı olsun
    eyvallah sağolasın hocam

buyrun resimleri

Karalı ve Sokollu bunu beğendiler.
    Suzuki AN125 47000Km,Sym Gts 250ievo 4000km,CBR 125 6500Km, ,Kawasaki Ninja 250R 14000km
    Yamaha Xmax250 ABS 7000km, KTM Duke 200 ABS 3100km Yamaha Xmax250 8000km, Xj6n 18000km Xmax 250 Yollarda..

Tekerin düz bassin abi çok güzel bir ninja

Motosikleti
    2teker
    BUNLARDA BENDEN GELSİN.GERÇEK NİNJALAR SİYAH GİYER

dovahhkin bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler