Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kawasaki Ninja 250R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    ibopaşa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2012 kawasaki 250r(pert)
    Pembe eşekk sahibi arkadaşım Allah ta seni güldürsün nasılsın, iyisindir umarım..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    wolrath - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pani / 3colore
    Alıntı dreamkiller adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ooo hocam aleni sataşma var!! satılmış bir iki tane.. Ön ödemesi falan alınmış.. Unutmayalım ki malesef ülkemizde her körün bir topal alıcısı vardır.. Hoş bu makina ne kör ne topal sadece biraz pahalı accık pahalı ama itiraf etmeliyiz ki makina en iyi ss hazırlık motoru olmaya aday motordur..
    kor mal demedım farkettıysen begendık elbette. karsılastırmasını ızledıgımde oyle oha denecek fark yok kadranlar harıc ama yıne de albenısı olan bı motor. ben de dogma buyume nınjacıyım ama bu ulkede realıst olmak gerekıyor maalesef bazı arkadaslar cok ıddıalı konusmustu onu hatırlatayım dedım. yoksa 7000 degıl honda gıbı 4000 euro olsa keske. yok satar ;) zaten pastada az bır payı alıyordu kawa, suandan ıtıbaren dıbe vurdu kanımca. yazık...
    dreamkiller bunu beğendi.

enginar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ninja 250
    ooo hocam aleni sataşma var!! satılmış bir iki tane.. Ön ödemesi falan alınmış.. Unutmayalım ki malesef ülkemizde her körün bir topal alıcısı vardır.. Hoş bu makina ne kör ne topal sadece biraz pahalı accık pahalı ama itiraf etmeliyiz ki makina en iyi ss hazırlık motoru olmaya aday motordur..

Uğur forum kilitlendi çünkü biz yokuz eskisi gibi.. Baksana yeni arkadaşlar motorun üzerinden inemiyorlar heralde yazmaya fırsatları olmuyor..

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:40 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:37 ----------

Bu arada benim beyaz eşşeği avatar a koydum yorumlarınızı bekliyorum

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:45 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:40 ----------

Daha önce yazdım mı hatırlamıyorum ama eski motorun aynaları, manetleri, barend leri elimde. isteyene alayını düsük fiyata veririm.. Aklımda herhangi bir fiyat yok.. arayın görüşelim
    Motordan inemiyorum, yalan yok
    Altınoluk'a gittim hafta sonu çektiğim fotoğrafları müsait olduğum zaman paylaşıcam burdan.
    dreamkiller ve ejlover bunu beğendiler.

rio_mavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ninja 250r
    Gecen gün kadikoyde er6f 2012 model birtane gördüm.makina bildiğin kız gibi. cayır cayır yakıyor. içim gitti. Kafamda 0 km yeşil --siyahlı abs li model bir er6f var.2013 modeller gelsede alsam birtane. 2013lerin sele vs. 2012den daha iyi. bu makinada ninjayla birlikte çizgilerinde ve panelinde değişime uğramış.Yeni stil çok çok güzel.
    enginar, dreamkiller ve ejlover bunu beğendiler.

dreamkiller - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Silverwing 600
    Şşştt olm alda binelim bakem kardeş şu makinayı al artık ben daha sabırsızlanıyorum

İbo iyidir biladerim sen nasılsın? İyi oldun mu?
    ejlover ve ibopaşa bunu beğendiler.
    If you don't Ride, You don't know...

Kawasaki Ninja 250 R - Kymco Xciting 250 I - Hyosung GT650 Naked - Honda FJS600 Silverwing

Motosikleti
    2012 kawasaki 250r(pert)
    Şşştt olm alda binelim bakem kardeş şu makinayı al artık ben daha sabırsızlanıyorum

İbo iyidir biladerim sen nasılsın? İyi oldun mu?
    Ayğğnı beyaaaa İyileştim Kürşat kardeşim sağolasın, motor bakıyorum yeşil ninja alıcam yada scoter alıcam kış geliyo karar veremedim bide şerefsiz sigorta(whitesigorta) hala paramı vermedi şimdilik haftaya gözüküyo ama benim motor sahibi olmam heralde bir 20 günü bulacak..
    enginar, dreamkiller, hayvan ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    Honda Silverwing 600
    Benim beyaz eşeği memnuniyet ile sana satarım kardeşim.. Büyük motor satım alım üstadlarının dediği gibi "DOSTA GİDER"
    ejlover ve ibopaşa bunu beğendiler.

Kawasaki Ninja 250 R - Kymco Xciting 250 I - Hyosung GT650 Naked - Honda FJS600 Silverwing

Motosikleti
    2012 kawasaki 250r(pert)
    Benim beyaz eşeği memnuniyet ile sana satarım kardeşim.. Büyük motor satım alım üstadlarının dediği gibi "DOSTA GİDER"
    Şu pembe eşeğe on lira vereyim kardeşimm ne zaman zaman avatarına baksam yüzümde salak bi ifadeyle gülüyorum yarılıyorum, ofistekilere de gösterdim özellikle kızlar hasta oldu;)
    Bunu alsam arkama binmeyecek kız yoktur heralde:D
    Şaka biryana haftaya paramı alim kısmetse tekrar ninja alıcam, tamam maksisukutur da mantıklı ama benim gönlüm ninjacı napimm
    Saygılar sevgiler..

Motosikleti
    Honda Silverwing 600
    O zaman ninca 300 alacan burda havanı atacan!!!

Kızlar derken? kardeş evlere servis atarım her türlü

enginar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ninja 250
    ibopaşa ninja 300 yakışır da 7000€ accık pahalı gibi sanki

atilla_hakan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2009 honda cbr 600rr limidet edition
    ibrahim ninja 300 al Bizde sayende test etmiş oluruz.
    Hondaaaaaaaa

sedat_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2000 ford
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...0919369/detay/
    Artık 250 cc bi motor istiyorum bu motor ninja 250 de olabilir..motorun km sinin yaşının önemi yoktur sorunsuz çalışsın km isterse 500 bn olsun...ciddi düşünen olursa para pul konuşuruz.. pm atabilir..
    https://www.youtube.com/watch?v=GGatfgQkPGY

selim995 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2005 Honda CBR 600RR
    Merhaba arkadaşlar ninja 250r motorum var.Power Commander mi yoksa Bazzaz mı taktırsam karar vermedim sizce hangisi daha iyi performans saglar ? Bilgisi olan özelden pm atabilirmi

Shrieker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bi şeyler
    Bazzaz'ın CBR 250 için ürettiği ünitenin çok iyi olduğunu okumuştum. Ninja'ya da aynısından takabiliyor olabilirler mi acaba ? Onu bir araştırın derim.
    "Geçmişini hatırlamayanlar onu tekrardan yaşamaya mahkumdurlar". -Santayana

selim995 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2005 Honda CBR 600RR
    Takılıyor ama hangisi daha iyi hiç görmedim kullanmadım bilgisi olan yokmu

rio_mavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ninja 250r
    SEDAT VE iBO benim ninjayı satıcam.er6f yeni seriyi bekliyorum gelmesini. Düşünürseniz aklınızda olsun.10500TL ye vericem. üstünde akrep ve pilot active 160lık var.
    atilla_hakan, ibopaşa, ejlover ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    2012 kawasaki 250r(pert)
    Teşekkür ederim Rio ama yeşil ve kmsi az düşünüyorum sahibinden bikaç kişiyle görüştüm kafama yatanlar var bakalım zaman neyi gösterecek. Ayriyetten forumdan ilk 300lük ninjayı alan arkadaşı tebrik edicem vay enayi o kadar para verilirmi die tabi oda bana - sanane len çükümün antifirizi param var veriyorum, yağı bol buldum sürüyorum maşrafataya diyecek e bende gariban olduğum için - tabi abi haklısın diyecem barışcaz öpüşcez felan

kısacası o motora yağ fazlalığın yoksa o kadar para verilmez saygılar sevgiler
    atilla_hakan ve enginar bunu beğendiler.

sedat_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2000 ford
    Alıntı rio_mavi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    SEDAT VE iBO benim ninjayı satıcam.er6f yeni seriyi bekliyorum gelmesini. Düşünürseniz aklınızda olsun.10500TL ye vericem. üstünde akrep ve pilot active 160lık var.
    Sağol rio ilgin için düşünmüyorum yanlıs anlaşılmasın yenisi 11500 değilmiydi
    https://www.youtube.com/watch?v=GGatfgQkPGY

ccman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    akrep in fiyatı 580 € şu an.lastiği bilmem ama fiyatın normal Murat.Abant gezisinde motorunu gördüm harbi mermi gibiydi,iki kişi ile görevini yaptı...bir söz var bizde "beğenmeyen almasın kızına".gidip yenisini alsın ;) dediğin rakkamdan aşağı verme .ben olsam 11.500 derdim ;)
    hayırlı satışlar

---------- Mesajlar birleştirildi - 03:26 ---------- bir önceki mesaj zamanı 03:08 ----------

R6 & Dogo

Uploaded with ImageShack.us
    rio_mavi, ibopaşa, yasinim ve 4 diğerleri bunu beğendiler..
    ....;"ÖLÜM" Gaz ı basan El de,"HAYAT" Gidonu Tutan KoLLardadır. Bunun EgLencesi ise; ÖLümüne Basıp Hayata TuTunMaktır..

Motosikleti
    Honda Silverwing 600
    Vayy yapmışsın şekilini hacı abi!! Dogom var salarım üstüne kaçarsan r6 yla kovalarım diyorsun ama unuttugun birşey var beyaz eşeğin çiftesi pek olur!!!

Rio olm demedim mi len ben sana 12.000 yaz diye bak insanlar rahatsız oldu piyasayı öldürüyorsun diye

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:24 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:21 ----------

Sedat, motor vergisi bku püsürü ile yaklaşık 13.000 liraya geliyor.. E 1000 lira egzoz takacaksın, IRC ler adam öldürür onları değiştireceksin minimum 600 TL ye geldi sana 14.000, 14.500 arası bir fiyata.. Aslında Murat ın fiyatı çok yüksek degil..

Ha sen düşünmezsin ayrı ama burda herkes kimin malını nasıl kullandıgını bilir en azından bizim cevre bilir, yani satıs rakamına yellemektense böyle seyleri pm le atmak daha doğru olacaktır.. saygılar..
    ccman, schmarık, ejlover ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler