Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kawasaki Ninja 250R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Twin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ninja 300 / MT-07-09 / 600RR
    Alıntı dreamkiller adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Can,

Motor satılır alınır problem etme kardeşim.. İnsallah daha iyilerine binersin.. Ama önce sağlık, sonra okul unutma

Bende de bir Z750R veya Z800 merakı başladı sorma gitsin

Doğru diyorsun abi. Önce sağlık. Motosikleti kafama takmıyorum ama alan kişi çok iyi biriymiş babamın dediğine göre babam biraz pimpiriklidir kolay kolay ısınmaz öyle kimseye. Hayrını görsün, Allah kaza bela göstermesin, nazara gelmesin

Abi sende bir dur yaa Daha yeni aldın tokuru Bu işin sonu yok abi tokur sana bakar, boşver aldatma sen tokur'u
    dreamkiller bunu beğendi.
    Koydunmu bir kere seleye TOTOYU, asla bırakamazsın MOTO'YU!!!

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    enginar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ninja 250
    Can,

Motor satılır alınır problem etme kardeşim.. İnsallah daha iyilerine binersin.. Ama önce sağlık, sonra okul unutma

Bende de bir Z750R veya Z800 merakı başladı sorma gitsin
    Z800 çok şahane görünüyor gerçekten

rio_mavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ninja 250r
    z 750 iyidir kürşat. Bende kovalıyorum. denk getirirsem affetmiycem alcam bitane. ama kafama yatan 2.el bulamadım.

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:56 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:28 ----------

http://www.sahibinden.com/104208251

Halil Zeber - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2012 Kawasaki Ninja 250R
    Arkadaşlar arka plakalık iptali yapmak istiyorum bunu nasıl yapabilirim kendimiz çıkartabilir miyiz ? Plakayı nereye koysam iyi olur ? Birde kendi egzozunu modifiye yapıyorlarmış bilginiz var mı acaba bunun maliyeti ne olur yada kendimizde yapabilir miyiz ? Alttaki videoda nasıl modifiye yapılacağını resimlerle göstermiş siz ne diyorsunuz ?

Motosikleti
    Ninja 250
    Plakalık iptalini yapan arkadaşlar vardı önceki sayfalarda ama çamurluğu iptal edersen çamur fırlatıyor, zincir korumalı çamurluk da yaptırırsan güzel olur.

engin_deniz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    street triple rs
    s.a arkadaşlar..müsadenizle artık bende aranıza katılmak isterim.... malum er 6 forumu baya durgun 1 ay önce yazdığım mesaja yeni cewap gelmiş.... sizlerin tecrübelerinden faydalanmak isterim. sezonu açar açmaz birlikte yol yapmak dileğiyle..

SAYGILAR....
    atilla_hakan bunu beğendi.
    elit motogaraj

Motosikleti
    ninja 250r
    Hoşgeldin Engin. Bizim sayfa candır...
    engin_deniz bunu beğendi.

Motosikleti
    @dreamkiller

Abi bildiğin üzere benim ybr'yi satmıştım. Babamla Cbf150 bakınıyorduk ama pek içimize sinmedi. Bizde bildiğimiz yoldan şaşmadık 2012 güzel bir tane mavi kuş yakaladık yine nasip kısmet anlaştık kaporayı bıraktık P.tesi noter satışını halledicez inşallah.

engin_deniz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    street triple rs
    Alıntı rio_mavi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hoşgeldin Engin. Bizim sayfa candır...
    hoşbulduk hocam.. saygılar..
    Twin bunu beğendi.
    elit motogaraj

Motosikleti
    Alıntı engin_deniz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hoşbulduk hocam.. saygılar..
    Engin abi hoş geldin abi. Ben seni tanımıyorum sende beni tanımıyorsundur ama benim adım Can. Murat abi'ninde dediği gibi bizim sayfa candır abi

Motosikleti
    ninja 250r
    Yaff motosikletsiz geçen günlerimi yaşanmamış sayıyorum, tekeri döndürmedim mi hüsran içinde oluyorum. Bağzen yağmurlu havada sadece çalıştırıp hayal kurup kontağı kapatıyorum. Sıkıldığımda Şileye gazladığım günleri hayal edip yeni sezonun hayaliyle derin bir iç çekiyorum. Bağzen rüyalarımda makinanın üstünde gazladığımı görüyorum. Bir tek ben mi böyle hissediyorum sizler de aynımısınız dostlar ???
    <3 K <3 A <3 W <3 A <3 S <3 A <3 K <3 İ <3 N <3 İ <3 N <3 J <3 A <3

Twin, ibopaşa ve semihss bunu beğendiler.

ibopaşa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2012 kawasaki 250r(pert)
    ARKADAŞLAR LASTİKLERLE, KORUMA TAKOZLARI SATILMIŞTIR..
    İLGİLENENLERE TEŞEKKÜR EDERİM..

Alper Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600 FA (2011) Honda CBR 500R (2014)
    Alıntı rio_mavi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yaff motosikletsiz geçen günlerimi yaşanmamış sayıyorum, tekeri döndürmedim mi hüsran içinde oluyorum. Bağzen yağmurlu havada sadece çalıştırıp hayal kurup kontağı kapatıyorum. Sıkıldığımda Şileye gazladığım günleri hayal edip yeni sezonun hayaliyle derin bir iç çekiyorum. Bağzen rüyalarımda makinanın üstünde gazladığımı görüyorum. Bir tek ben mi böyle hissediyorum sizler de aynımısınız dostlar ???
    <3 K <3 A <3 W <3 A <3 S <3 A <3 K <3 İ <3 N <3 İ <3 N <3 J <3 A <3

aynen öleyim yalnız değilsin
    Twin bunu beğendi.
    bir yere gitmek için arabaya binilir motora binmek için her yere gidilir Önemli Olan Varmak Değil Yolda Olmaktır...

Motosikleti
    Kawasaki Ninja 250R 2012
    Arkadaşlar merhaba bende aranıza yeni katıldım. Siyah bir 2012 aldım. Lastik konusunda size soracaklarım var.
    Forumda daha önceden okudugum kadarıyla michelin ve arakaya 140'lık oneriyorsunuz. michelin markanın hangi serisi tercih edilmeli ve 150 lik deneyen varmı acaba?
    Bu arada şimdiy kadar yazdıklarınız için artık burda olan olmayan hepinize tesekkurler bildiginiz kitap gibi okuyorum 3 aydır ve ninja almaya karar verdim seçeneklerim arasından.
    Bulusma gunleri olur ise gorusmek uzere. Ben yagıslı havalar dısında kısın da motora biniyorum. Bulusan arkadaşlar varsa haber verirlerse sevinirim.
    Rumelihisarında oturuyorum.

dreamkiller - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Silverwing 600
    Dostum hosgeldin.. Öncelikle tekerin düz bassın allah kaza bela vermesin.. Bulusma günlerine pek sadık bir ekip değiliz, genelde Rio murat la bulusup gazlarız ama şöyle güzel bir organizasyon olursa da hayır demeyiz..

Can, o kadar söylendin motorum satıldı diye bak gene aldın ben dememişmiydim kardeşim motor gider motor gelir, sonra öyle bir an gelirki hiç gitmeyecek motor gelir

Murat, sana sün rüyanı yasattım olm

İbo lastik takoz derken elinde motora dair hiçbirşey kalmadı.. Ne zaman yeni bebek?
    ibopaşa ve rio_mavi bunu beğendiler.
    If you don't Ride, You don't know...

Kawasaki Ninja 250 R - Kymco Xciting 250 I - Hyosung GT650 Naked - Honda FJS600 Silverwing

Motosikleti
    Dostum hosgeldin.. Öncelikle tekerin düz bassın allah kaza bela vermesin.. Bulusma günlerine pek sadık bir ekip değiliz, genelde Rio murat la bulusup gazlarız ama şöyle güzel bir organizasyon olursa da hayır demeyiz..

Can, o kadar söylendin motorum satıldı diye bak gene aldın ben dememişmiydim kardeşim motor gider motor gelir, sonra öyle bir an gelirki hiç gitmeyecek motor gelir

Murat, sana sün rüyanı yasattım olm

İbo lastik takoz derken elinde motora dair hiçbirşey kalmadı.. Ne zaman yeni bebek?
    Sağol abi, kavuştuk yine

ibopaşa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2012 kawasaki 250r(pert)
    Kürşat biladerim iyisindir umarım bi manetlerim kaldı onlarıda verirsem bişey kalmayacak ninjaya dair.. yeni bebek konusunda da tırsıyorum ne yalan söylim. kazadan sonra iki diz kapağım da kemik ödemi, belimde, omzumda, iki dirseğimde kalıcı dövmelerim oldu tamam çok şükür sapasağlamım yürüyebiliyorum ama biraz daha toparlanmam lazım psikolojik olarak. beklemedeyim :(

Halil Zeber - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2012 Kawasaki Ninja 250R
    Alıntı enginar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Plakalık iptalini yapan arkadaşlar vardı önceki sayfalarda ama çamurluğu iptal edersen çamur fırlatıyor, zincir korumalı çamurluk da yaptırırsan güzel olur.
    Zincir korumalı çamurluk nasıl oluyor acaba sizde öyle mi yaptırdınız ? Şu egzoz açtırma konusuna ne diyorsunuz

Motosikleti
    Ninja 250
    Alıntı Halil Zeber adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Zincir korumalı çamurluk nasıl oluyor acaba sizde öyle mi yaptırdınız ? Şu egzoz açtırma konusuna ne diyorsunuz
    Eski sayfalarda vardı, kimin yaptırdığını hatırlamıyorum. Ben orjinal haliyle kullanıyorum henüz modifiye işine geçemedim Egzozdan yüksek devirlerde gayet güzel ses çıkıyor bu haliyle bırak derim ben. http://www.motosiklet.net/forum/moto...ml#post2703551 Linke tıklayarak bakabilirsin.

ccman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    selam ibopasa
    takozlardan kurtardigim gibi seni manetlerden de bir kac gune kurtaracagim. ayni kisi onlari da alacak ;). selamlar

[SIZE=1]---------- Mesajlar birleştirildi - 03:16 ---------- bir önceki mesaj zamanı 03:03 ----------[/SIZE

http://img145.imageshack.us/img145/3...1171808071.jpg

full Akrapovic, bu da renk olsun...
    ibopaşa bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler