Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kawasaki Ninja 250R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    ccman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı parkboy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Köprüden öpücükle mi geçecem

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:19 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:16 ----------

abi bir an o fotodaki arkadaşı sen sandım ama boydan kurtarmıyordu
    1-sirkeci-harem feribot
    2-hem bakü de hem ist.da olmanın formülünü biliyorsan söyle

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    NINJA 250R
    Alıntı ccman adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    1-sirkeci-harem feribot
    2-hem bakü de hem ist.da olmanın formülünü biliyorsan söyle
    1- Abi biliyorsun ben acemiyim, suya falan düşerim

2- Abi ne bilim firma jetini tahsis etmiştir, gidip geliyorsundur.

ya sana dediklerime dikkat et gerisini Allah a bırak.ama öncesinde kendine güvenin tam olmalı,gerisi zaman içinde gelişir .
    azeri der ki ;narahat olma gardasım.Allah kömekçin (yardımcın) olsun.;)

bu arada motor ne alemde,alıştınızmı birbirinize ?ruhsatı cıkardınmı ? bir iki resmini arada koy da eski günleri analım.plakalık aşağı dönmüş onu elle yukarı kaldır.resimden belli,bu arada benim plaka salı cıktı bana kısmet olmadı takmak.bu motorunda plakası JA .gecen daytonada 10bin bakıma gelen plakası 8887 vb gibi yeşil ninja vardı.bir de 2bin kmde arkadan vuruk yeşil ninja;bu arkadaşlar buraya takılıyormu ?

Trafik işiklarında dikkat edin arkadaşlar,ışık sarıdan kırmızıya dönerken şeridin ortasında durmayın mümkünse şerit çizgileri ve ya en sol-sag da durun.arkadan gelen kamiller sarıyı görünce gaza basıyor siz frene basarsanız arkadan tıklarlar.gecen bana vuracaktı bi salak son anda gazı açıp sağa yanaştım durdum adam kırmızıda bastı geçti.ama yer maslak eds olan bir trafik ışık noktasıydı,adresine kesin ceza gidecektir.

sağlam ve sağlıcakla kalın...

Motosikleti
    NINJA 250R
    ya sana dediklerime dikkat et gerisini Allah a bırak.ama öncesinde kendine güvenin tam olmalı,gerisi zaman içinde gelişir .
    azeri der ki ;narahat olma gardasım.Allah kömekçin (yardımcın) olsun.;)

bu arada motor ne alemde,alıştınızmı birbirinize ?ruhsatı cıkardınmı ? bir iki resmini arada koy da eski günleri analım.plakalık aşağı dönmüş onu elle yukarı kaldır.resimden belli,bu arada benim plaka salı cıktı bana kısmet olmadı takmak.bu motorunda plakası JA .gecen daytonada 10bin bakıma gelen plakası 8887 vb gibi yeşil ninja vardı.bir de 2bin kmde arkadan vuruk yeşil ninja;bu arkadaşlar buraya takılıyormu ?

Trafik işiklarında dikkat edin arkadaşlar,ışık sarıdan kırmızıya dönerken şeridin ortasında durmayın mümkünse şerit çizgileri ve ya en sol-sag da durun.arkadan gelen kamiller sarıyı görünce gaza basıyor siz frene basarsanız arkadan tıklarlar.gecen bana vuracaktı bi salak son anda gazı açıp sağa yanaştım durdum adam kırmızıda bastı geçti.ama yer maslak eds olan bir trafik ışık noktasıydı,adresine kesin ceza gidecektir.

sağlam ve sağlıcakla kalın...
    Allah razı olsun.

Plakayı bende farkettim abi; yiğen evden çıkarken arkadan itiyordu(plakaya yükleniyormuş) şimdi eve girişi ayarladım, kendim rahat girip çıkıyorum, stop da gevşedi o aşağı kaymadan dolayı biraz gurcaladım plakayıda yukarı büktüm düzeldi.

o pakalık gerekirse alta katlanıyor o yüzden onu bulmuş takmıştım ve montajı 4 saat sürmüştü.stop lambası oradan zırt pırt çıkıyordu zaten,kasma.o kuyruğu da düzeltmek istiyordum ama bana değil sana kısmetmiş.bi ara plaka kitleri var onlardan alırsın takarsın.

ben girişi cıkışa bir şey yapamadım evin içine koydum cıktım.ninja ile girip cıkmak pek dert değil ama bu motorla zor.alet düşük devir istemiyor.evin önüne cıkarırken bazen stop ettiriyorum.benimde sağlam bir çözüm üretmem lazım gelince.daha da dönüş tarihi belli değil 1350 km de alet evde ben burda .offf ulaa offfff.

Motosikleti
    NINJA 250R
    @ccman
    İstediğin foto olsun abi ne demek.

atilla_hakan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2009 honda cbr 600rr limidet edition
    merakla beklediğim zaten onlar.

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:26 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:45 ----------

bir önceki sayfa da 11. ve 12.resimdeki kişiler burada ise ellerini sallasınlar ...
    12 nci resimde kürşat abiyle ben varım. Resime göre Soldaki kürşat abi (dreamkiller) sağdaki benim
    ccman bunu beğendi.
    Hondaaaaaaaa

Motosikleti
    NINJA 250R
    o pakalık gerekirse alta katlanıyor o yüzden onu bulmuş takmıştım ve montajı 4 saat sürmüştü.stop lambası oradan zırt pırt çıkıyordu zaten,kasma.o kuyruğu da düzeltmek istiyordum ama bana değil sana kısmetmiş.bi ara plaka kitleri var onlardan alırsın takarsın.

ben girişi cıkışa bir şey yapamadım evin içine koydum cıktım.ninja ile girip cıkmak pek dert değil ama bu motorla zor.alet düşük devir istemiyor.evin önüne cıkarırken bazen stop ettiriyorum.benimde sağlam bir çözüm üretmem lazım gelince.daha da dönüş tarihi belli değil 1350 km de alet evde ben burda .offf ulaa offfff.
    Abi benim eski dükkandan kalma demir profilden rampam vardı, aklıma geldi onu kullanarak çözdüm giriş çıkış olayını, sende onlardan 2 tane sabit bir seyyar yaptırırsın çözersin ama senin evin girişinde fazla basamak vardı heralde onları azaltıp ya da sadece ortadan giden bir rampa bir düzlük gibi birşeyler yapman lazım maksimum 3 rampada çıkacak arada da 2 düzlük gibi birşeyler yapabilirsin diye düşünüyorum, nacizane. Senin daha iyisini düşüneceğini tahmin ediyorum sadece biraz işçilik lazım.
    ccman bunu beğendi.

onu tahmin ettim... zaten dreamkiller resimlerde bunların hepsi benim der gibi çökmüş motorlara
    senide tanıdığıma memnun oldum ;)
    dreamkiller bunu beğendi.

dreamkiller - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Silverwing 600
    Köprüden öpücükle mi geçecem
    Sana tavsiyem kopruden neyle gecersen gec ama buyuklerine verdigin cevaplarda uslubunu duzelt.. Sirkeci harem feribotla gecersin geri donuste zaten karta ihtiyacin olmaz...

ccman buyrun benim o fotodaki :-) atillayla motorlarin arasinda foto cekiniyoruz o esnada mert haci abisini ariyor yariscilarin arasinda bizim rio da manita kovaliyor hehe
    If you don't Ride, You don't know...

Kawasaki Ninja 250 R - Kymco Xciting 250 I - Hyosung GT650 Naked - Honda FJS600 Silverwing

Abi benim eski dükkandan kalma demir profilden rampam vardı, aklıma geldi onu kullanarak çözdüm giriş çıkış olayını, sende onlardan 2 tane sabit bir seyyar yaptırırsın çözersin ama senin evin girişinde fazla basamak vardı heralde onları azaltıp ya da sadece ortadan giden bir rampa bir düzlük gibi birşeyler yapman lazım maksimum 3 rampada çıkacak arada da 2 düzlük gibi birşeyler yapabilirsin diye düşünüyorum, nacizane. Sen benden de iyisini düşüneceğini tahmin ediyorum sadece biraz işçilik lazım.
    resimler gözükmüyor mu yoksa benim dandik 3g den bendemi çıkmadı ?

rampa için zaman lazım.2 rampa gerek bana. tabi benimde dönmem.dönünce yapacağım bir karışıklık ;)

Motosikleti
    Honda Silverwing 600
    onu tahmin ettim... zaten dreamkiller resimlerde bunların hepsi benim der gibi çökmüş motorlara
    senide tanıdığıma memnun oldum ;)
    Aga napim be ya cok guzeller.. Bir ara kedi ciger hesabi aprilla rsv4 e bok atarken buldum kendimi sonra kendimden utandim

Kawasaki Ninja 250 R - Kymco Xciting 250 I - Hyosung GT650 Naked - Honda FJS600 Silverwing

Motosikleti
    NINJA 250R
    @ccman
    İstediğin foto olsun abi ne demek.

deminki açılmayan resimleri sağ tıklayıp yeni sekmede aç yapmadan göremiyoruz malesef, skydrive'den aktarınca bu kadar oluyormuş

ooooo paşam gelmiş .dreamkiller

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:42 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:39 ----------

Alıntı dreamkiller adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aga napim be ya cok guzeller.. Bir ara kedi ciger hesabi aprilla rsv4 e bok atarken buldum kendimi sonra kendimden utandim
    ya Aprilla zaten dandiktir .en iyi makine sana ait olan ve seni taşıyandır.diğerlerinin vur gerisine rahvan gitsin

Motosikleti
    Honda Silverwing 600
    valla sacma sapan gunler geciriyorum aga.. Bu ne sicakti yahu anlamadim gitti.. Bakude keyfin niceldir haci agbey???

atilla_hakan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2009 honda cbr 600rr limidet edition
    Arkadaşlar Buda toplu halde çekindiğimiz bir resim. Sol dan başlayarak Murat abi (rio) Kürşat abi (direamkiller) ben (atilla_hakan) ve son olarak mert arkadaşımız.

dreamkiller, ccman, ibopaşa ve 2 diğerleri bunu beğendiler..
    Hondaaaaaaaa

arkadaşlar bu gece az kalsın yere yapışıyordum motorla. yaşadığım şehirde asfalt yok denecek kadar az, yollar birbirine yapboz parçası gibi geçen parkelerle kaplı. asfalta göre yol tutuşu daha az. ama tahminimden çok daha azmış. yumuşak bir şekilde yavaşlamak için ön frene dokunduğumda önteker kilitlendi, zor zaptettim motoru. hemde teker yağ gibi kaydı, sürtünme sesi bile çıkarmadı.. ninja'nın stok lastiğinin performansı parkede sıfır denecek kadar azmış.. kaliteli bir lastik almak gerek artık..

Alıntı dreamkiller adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    valla sacma sapan gunler geciriyorum aga.. Bu ne sicakti yahu anlamadim gitti.. Bakude keyfin niceldir haci agbey???
    keyf edirem arak vururam.bura da çoh istli.başa düştüü
    şükür herşey kaidesinde.sen birde burda gör sıcağı,nem i.türkmenistanın 54 derece sıcağı bundan iyiydi
    benim durumum "evlenip askere gitmek"gibi bir şey.motoru aldık iş çıktı paket olduk buraya
    dönünce görüşürüz inşallah

Motosikleti
    Honda Silverwing 600
    Ulan o degilde 1000rr S1000rr i nasil tokatladi hala anlayamadim..

Bugun igdir dan bir cesur yurek benim makinayi cok begenmis aradi.. Dedi "agbey senin motor cok guzel cok hosuma gitti almak istiyorum.. Olur dedim kac paran var.. Dedi 7300 e alirim.. Bak manyaga bak dedim baska? Arabayida verimmi yaninda :-) yok dedi ben motoru istiyorum sadece ulan hakkaten millette deli cesareti var.. Hasta oldum ozguvene
    ccman ve parkboy bunu beğendiler.

Motosikleti
    NINJA 250R
    @ccman

Buda olmazsa ben anlamıyom bu kodlardan demektir, link veriyim bari bu sefer.

https://skydrive.live.com/redir?resi...3C7F7E4E3!2801
    atilla_hakan ve ccman bunu beğendiler.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler