Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kawasaki Ninja 250R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    ejlover - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2012 Yamaha R1
    Alıntı tomass adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Uğur hocam ilki safir mi?
    Evet ta kendisi
    tomass bunu beğendi.
    2016 BMW S1000RR
    2012 Yamaha R1
    2011 Kawasaki Ninja 250R

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    tomass - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha SR500, Vespa Sprint 150S
    Alıntı ejlover adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet ta kendisi
    Benim de ilgimi çeken bir tüfek
    ejlover bunu beğendi.

ccman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bizde replika yok aga) ruhsata gerek yok

tutturamazsan çöldeki bedeviyi kurtarmış olursun,
    ejlover, rio_mavi, schmarık ve 2 diğerleri bunu beğendiler..
    ....;"ÖLÜM" Gaz ı basan El de,"HAYAT" Gidonu Tutan KoLLardadır. Bunun EgLencesi ise; ÖLümüne Basıp Hayata TuTunMaktır..

rio_mavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ninja 250r
    en güzeli sapan. Alacan taşı yerden ayının alnının çatısına indirecen. Seriye aldınmı dakikada atış hızı yol=hız/zaman formülüne göre bilek hareketi ve yerden taşı alma hızınla doğru orantılı... )
    schmarık, dreamkiller, ejlover ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    Yamaha
    Alıntı rio_mavi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    en güzeli sapan. Alacan taşı yerden ayının alnının çatısına indirecen. Seriye aldınmı dakikada atış hızı yol=hız/zaman formülüne göre bilek hareketi ve yerden taşı alma hızınla doğru orantılı... )
    Sonra birde bir bakmışız ayı Murat abiyi almış götürüyor
    dreamkiller ve ejlover bunu beğendiler.

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    ejlover bunu beğendi.
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

dreamkiller - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Silverwing 600
    Oktay baba "bizde replika yok derken" bana mı gideriniz olm Bana getirtmeyin 44 lüğü memleketten dağılın uleennnn

Uğur şimdiye kadar avına gidip vurduğum en büyük şey domuz oldu.. Gene vurmazdım igne hayvanı ama en sevdiğim köpeğimi talan etti sakat bıraktı :(

Murat eline de çalı çırpı al ordan karga kovamalaya gidersin Bu ne la böyle forumda kan gövdeyi götürmüş
    schmarık, ejlover ve ccman bunu beğendiler.
    If you don't Ride, You don't know...

Kawasaki Ninja 250 R - Kymco Xciting 250 I - Hyosung GT650 Naked - Honda FJS600 Silverwing

Motosikleti
    Yamaha
    Alıntı dreamkiller adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Oktay baba "bizde replika yok derken" bana mı gideriniz olm Bana getirtmeyin 44 lüğü memleketten dağılın uleennnn

Uğur şimdiye kadar avına gidip vurduğum en büyük şey domuz oldu.. Gene vurmazdım igne hayvanı ama en sevdiğim köpeğimi talan etti sakat bıraktı :(

Murat eline de çalı çırpı al ordan karga kovamalaya gidersin Bu ne la böyle forumda kan gövdeyi götürmüş
    Abi çok film izliyoruz Hep şiddet hep şiddet Amerikanın oyunları bunlar Bizi kötü yola sürüklüyor
    Murat abi taş sapan almış, sen desen tam tehlike, Uğur abi pusuda Ben desen anca sinek öldürürüm Gece delirtiyorlar adamı dersin ki benim oda F1 pisti. Bir geçiyorlar kulağımın yanından vıızzzzzzzzzzzzzzz diye uzayıp gidiyolar Akrep takılı olsa gerek
    dreamkiller ve rio_mavi bunu beğendiler.

Motosikleti
    Honda Silverwing 600
    Alıntı Byvukuat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar bende nınja 250r yada 300r almayı planlıyorum yakıtı nedır sıkıntıları nedır artıları nelerdır yazarmısınız kawa hakkında hıc bı bılgım yok da ??
    Kardeş izim kızanlar tüfeğe tabancaya vermişler kendilerini arada senin soru kaynamış

Ben cevaplıyorum şimdi sorunu.. Sıkıntı yok.. Alacaksın, rodajını düzgün yapacaksın, Uzun seneler binersin diye düşünüyorum.. Tek dezavantajın artçıyla bineceksen artçın için sıkıntı olabilir, birde lastikleri değiştirirsen iyi olur o kadar.. Sorunsuz makinadır 250R.. 300R için sana şimdiden kimse birşey diyemez ama kawanın kötü makina yapacağını sanmam...

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:26 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:20 ----------

Alıntı schmarık adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi çok film izliyoruz Hep şiddet hep şiddet Amerikanın oyunları bunlar Bizi kötü yola sürüklüyor
    Murat abi taş sapan almış, sen desen tam tehlike, Uğur abi pusuda Ben desen anca sinek öldürürüm Gece delirtiyorlar adamı dersin ki benim oda F1 pisti. Bir geçiyorlar kulağımın yanından vıızzzzzzzzzzzzzzz diye uzayıp gidiyolar Akrep takılı olsa gerek
    vay cibiliyetsizler.. Kardeş alacaksın bir sniper geçenleri teker teker indirip motorları garaja atacan masrafsız misss gibi sniper ı nerden bulacağım dersen onuda sen bilecen herşeyi bilememki
    ejlover, Twin ve ccman bunu beğendiler.

Kawasaki Ninja 250 R - Kymco Xciting 250 I - Hyosung GT650 Naked - Honda FJS600 Silverwing

ejlover - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2012 Yamaha R1
    Alıntı dreamkiller adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kardeş izim kızanlar tüfeğe tabancaya vermişler kendilerini arada senin soru kaynamış

Ben cevaplıyorum şimdi sorunu.. Sıkıntı yok.. Alacaksın, rodajını düzgün yapacaksın, Uzun seneler binersin diye düşünüyorum.. Tek dezavantajın artçıyla bineceksen artçın için sıkıntı olabilir, birde lastikleri değiştirirsen iyi olur o kadar.. Sorunsuz makinadır 250R.. 300R için sana şimdiden kimse birşey diyemez ama kawanın kötü makina yapacağını sanmam...

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:26 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:20 ----------

vay cibiliyetsizler.. Kardeş alacaksın bir sniper geçenleri teker teker indirip motorları garaja atacan masrafsız misss gibi sniper ı nerden bulacağım dersen onuda sen bilecen herşeyi bilememki
    Eeee At, Avrat, Silah kanımızda var Kimse artık motor olayını takmıyor silaha geçtik biz de
    ccman bunu beğendi.
    2016 BMW S1000RR
    2012 Yamaha R1
    2011 Kawasaki Ninja 250R

enginar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ninja 250
    Avcılar lokaline döndü burası
    Twin ve ccman bunu beğendiler.

dix1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ninja 300 için başka bir başlık var mı ben aradım fakat bulamadım ?

Yok hocam, aldıysanız siz açın .

Tech_N9ne - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 848 Evo SE Ninja 300 SE
    uğur abi At değilde R1 Avrat silah olsa )

dix1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı seigen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yok hocam, aldıysanız siz açın .
    manyak gibi o parayı verip almayı düşünüyorum fakat kış gelmesi kafamı karıştırıyor alırsam açarım

enginar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ninja 250
    Alıntı dix1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    manyak gibi o parayı verip almayı düşünüyorum fakat kış gelmesi kafamı karıştırıyor alırsam açarım
    Fiyatı biraz tuzlu ama zevk senin. Artılarını eksilerini düşün ona göre kararını ver bence.
    ccman bunu beğendi.

rio_mavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ninja 250r
    bende silah olaydı hadi ava gidelim diye etkinlik yaratırdım ama yaratmıyorum. birincisi silahım yok , ikincisi kürşatın diline düşüyorum sonra etkinlik böceği diye. Kürşat bey saolsun sanki elinde örgü şiş ewde nakış yapıyor ewde durduğu yok ben gezelim diyince adımız çıkıyor )
    ccman, Twin ve dreamkiller bunu beğendiler.

Twin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ninja 300 / MT-07-09 / 600RR
    bende silah olaydı hadi ava gidelim diye etkinlik yaratırdım ama yaratmıyorum. birincisi silahım yok , ikincisi kürşatın diline düşüyorum sonra etkinlik böceği diye. Kürşat bey saolsun sanki elinde örgü şiş ewde nakış yapıyor ewde durduğu yok ben gezelim diyince adımız çıkıyor )
    Kürşat abi dokumacılardanmış

Cümleten günaydın abilerim
    Koydunmu bir kere seleye TOTOYU, asla bırakamazsın MOTO'YU!!!

Motosikleti
    Honda Silverwing 600
    olm haksızmıyım len benim normalde haftasonu yaptıgım kilometre en fazla 50 seni bir arıyorum izmittesin bir arıyorum bursa yolundasın otur iki dakka oturduğun yerde..

Can dokumacı falan değilde ona daha çok giydirmeci diyelim biz
    Twin bunu beğendi.

mersinLee33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BENELLI TNT25 // SUZUKİ GSX650F
    ninja 300 ikinci ele düşmüş bile
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...01803240/detay
    no pain, no gain ...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler