Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kawasaki Ninja 250R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kawasaki topiği öksüz kaldı yahu. Aradaki 2000 liranın lafimi olur hem

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    overcloud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XL650V Transalp
    bu ninja şiko ya.....

yazık cbr'inda yanakları çökmüş
    the evil that men do - cbr 125r 7500km - ninja 250r (tabiki yeşil) 25000km - transalp ile yollarda

Motosikleti
    ninja 250
    kendimi buranın ökü olarak ilan edicem yakında

orcax - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ninja gitti - TDM900A - mt07 - crf250rally
    bakın bakalım guzel olmusmu

Zippo's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 600F ABS
    Hocam motor çok güzel gözüküyo gerçekten kazasız belasız sürüşler dilerim.

Leo vince egzost,puig ön cam,mono kapak müthiş.Bana göre tek eksik sinyaller.250 cc kategorisindeki ss motorların hiçbirinin sinyalini beğenmiyorum.Ninjayla hyo nun sinyalleri bi garip tombalak bişey.Daha sert görünüşlü bi sinyal takılabilir.Cbr 250 desen kafam kadar sinyaller Ben e-bayden 4 adet kargoyla beraber 22€ led sinyal aldım.Hem görünüş olarak çok güzel led olmasi filan.

Mesela ben şunları aldım.

http://www.ebay.co.uk/itm/12V-Motorc...item2c558dd22b

Motosikleti
    sinyalleride değistirdim ama 1 takım bulabildim onler eskisi kaldı bekliyorum 1 takım daha gelicek aslında, dogru soyluyorsun cızgileri bu kadar sert olan bir motora badem sinyaller komik oluyor bencede

Motosikleti
    2011 600F ABS
    Alıntı orcax adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sinyalleride değistirdim ama 1 takım bulabildim onler eskisi kaldı bekliyorum 1 takım daha gelicek aslında, dogru soyluyorsun cızgileri bu kadar sert olan bir motora badem sinyaller komik oluyor bencede
    http://d1202.hizliresim.com/u/9/2l1p0.jpg
    Birde lastikler 140 lık olsa tadından yenmez

Motosikleti
    arka 140 zaten, michelinin 140 ı biraz ince gibi anlamadım niyedir

Motosikleti
    2011 600F ABS
    arka 140 zaten
    Alla alla,cbr 250 gibi durmuyo.Orjinali 130 dimi ninjaların ?

Motosikleti
    ewet orjinali 130 du ben değiştirdim 140 taktırdım ama herhalde acıdan dolayı da ince duruyor tam arkadan bakınca guzel gozukuyor

Motosikleti
    2011 600F ABS
    ewet orjinali 130 du ben değiştirdim 140 taktırdım ama herhalde acıdan dolayı da ince duruyor tam arkadan bakınca guzel gozukuyor
    Jantla alakası olabilir.Çünkü lastik büyütürken jantıda büyütmek gerekiyomuş.

Motosikleti
    Dogru jant ufak olduğu için yanak bombe veriyor birazda sekme yapıyor.

Alper Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600 FA (2011) Honda CBR 500R (2014)
    Alıntı Zippo's adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Leo vince egzost,puig ön cam,mono kapak müthiş.Bana göre tek eksik sinyaller.250 cc kategorisindeki ss motorların hiçbirinin sinyalini beğenmiyorum.Ninjayla hyo nun sinyalleri bi garip tombalak bişey.Daha sert görünüşlü bi sinyal takılabilir.Cbr 250 desen kafam kadar sinyaller Ben e-bayden 4 adet kargoyla beraber 22€ led sinyal aldım.Hem görünüş olarak çok güzel led olmasi filan.

ekrem ön arka led olmuyor diye biliyorum ben en azından hyosungda amper sorunumu ne çıkıyormuş konuya tam hakim değilim ama
    bir yere gitmek için arabaya binilir motora binmek için her yere gidilir Önemli Olan Varmak Değil Yolda Olmaktır...

Motosikleti
    2011 600F ABS
    Alıntı alper150zc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ekrem ön arka led olmuyor diye biliyorum ben en azından hyosungda amper sorunumu ne çıkıyormuş konuya tam hakim değilim ama
    Deme bunu alper Bende aldım yeni geldi daha.Flaşör gerekiyomuş onu da aldım.Bakalım montaj kaldı geriye ama hiç anlamam bu işlerden.

Alper Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600 FA (2011) Honda CBR 500R (2014)
    Alıntı Zippo's adlı üyeden alıntı Mesajı göster

bir yere gitmek için arabaya binilir motora binmek için her yere gidilir Önemli Olan Varmak Değil Yolda Olmaktır...

Motosikleti
    2011 600F ABS
    Alıntı alper150zc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Deme bunu alper Bende aldım yeni geldi daha.Flaşör gerekiyomuş onu da aldım.Bakalım montaj kaldı geriye ama hiç anlamam bu işlerden

Mesajları 2şerli yolluyoruz

Motosikleti
    Ninja 250R-2010
    Özellikle cam çok güzel durmuş.egzozun sesini kaydedip youtube koyma şansın varmı ? youtube'deki videolara baktım pek tok ses çıkanı duymadım.malum iki silindir makina .

hakan 10 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha crypton honda cbr 250
    arkadaşlar az önce bişey öğrendim yanlış anlamayın kesinlikle bu motoru kötülemek için değil kawasaki ninja 250r almayı düşünüyorum hatta.paylaşmamın nedeni sizlerde böyle bi sıkıntı oluyomu yada oldumu onu merak ettim sorun şu ön ve arka amortisörlerde yağ kaçıyormuş videosunu da koyayım hatta.9.30sn de başlıyo http://www.youtube.com/watch?v=C3u0-...layer_embedded

iki tane ninjam oldu. 2 kişi toplamda 85+60=145 kg 750 km yaptım. 14 binde sattım. alan adamda dahi bir sorun yok.
    bu arada bu videodaki adam ın motoru bu km lerde olduğunu zandetmem. sfır almamış.205 sayfayı okuyan birisiyim. böyle bir durum yok.

overcloud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XL650V Transalp
    Alıntı hakan 10 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar az önce bişey öğrendim yanlış anlamayın kesinlikle bu motoru kötülemek için değil kawasaki ninja 250r almayı düşünüyorum hatta.paylaşmamın nedeni sizlerde böyle bi sıkıntı oluyomu yada oldumu onu merak ettim sorun şu ön ve arka amortisörlerde yağ kaçıyormuş videosunu da koyayım hatta.9.30sn de başlıyo http://www.youtube.com/watch?v=C3u0-...layer_embedded
    Ön amortisörden yağ kaçırabilir, her motorda olma ihtimali vardır. derin bir çukura girer çıkarsın keçeden ufak ufak sızdırmaya başlar. çözümü kolay. iki tane yeni keçe alıp ön amortisörlerin yağlarını ve keçelerini değiştirirsin.

arka amortisörün yağ kaçırması iyi değil çünkü komple yeni amortisör almak zorunda kalırsın. pre-load denilen ön yük ayarı arka amortisörde kullanıcılın kilosuna uygun ve artçı ile biniliyorsa yine uygun şekilde ayarlanmazsa böyle bir olasılık var ama kesin olur yada olmaz denilemez.

bende benim ninjaya 110kg (arkadaş) arkaya ben 75kg bindik sorun olmadı ama Altınelbiseli adamın programına çıkan bir ninja kullanıcısı bu sorunu yaşadığını ve e-bay'den ikinci el arka amortisör siparişi verdiğini söylemişti (sıfırı Türkiye'de 1500TL kadar yanlış hatırlamıyorsam).
    the evil that men do - cbr 125r 7500km - ninja 250r (tabiki yeşil) 25000km - transalp ile yollarda

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler