Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kawasaki Ninja 250R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Yamaha
    Arkadaşlar Cagiva Mito 125'in 2011 modeli çıkmış bulunmakta. Görmeniz lazım içim eridi
    Yollarda felan denk gelirsiniz sakın artistlik yapıyım şunu geçiyim demeyin. 2 Zamanlı 34 Hp Exup'lu bir canavar, harcanırsınız valla

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Kawasakı Nınja 250R
    Alıntı Radlen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    1000 TL 6 x taksit Akrapovic carbon İstanbul Motor ( Mustafa bey) Çok ilgilendi sağolsun.....
    Bugün vekaletnameyi verdim pazartesi veya salı günü eve teslim yapılacak.resimlerini gelince çekip koyarım.
    Bu arada almanya moto24 den Osaka mont + Beyaz Kawasaki eldiven ve anahtarlık siparişi verdim.Z-moto da hala yok aksesuarlar.
    Birde plakalık için hangisi iyidir bir bakıp öneri verin arkadaşlar --------> http://shop.ebay.ca/i.html?_from=R40...All-Categories
    Abı bı arkadasla acılıp kapanan plakalık dusunuyoruz bende hayırlısısıysa 2hafta ıcınde alıcam yapcaz acıl degılse ısın bekle resım atarım beyenırsen yaparız sanada bı dugmeyle kapanıp acılan plakalık

tutku1982 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ZXR 250 ninja
    yayladan gectık biz güzel yerler ama eriklide konakladık
    MZ-251 MZ-301 YBR-125 DYLAN150 RS151 NİNJA250...

Motosikleti
    2011 Kawasakı Ninja 250R
    Alıntı noon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abı bı arkadasla acılıp kapanan plakalık dusunuyoruz bende hayırlısısıysa 2hafta ıcınde alıcam yapcaz acıl degılse ısın bekle resım atarım beyenırsen yaparız sanada bı dugmeyle kapanıp acılan plakalık
    Bir videoda görmüştüm onu ama cafcaflı bir iş, bir yapın bakalım nasıl olacak.

Alıntı gurcano adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Heyecanla izliyoruz. Gelenleri taktıktan sonra fotoları bekliyoruz.
    Koso benim de planlarımda var. Montajını kendiniz yaparsanız mutlaka adım adım not edin.

koyarim ama bu dediklerim anca amerikaya gidip geldikten sonra eylul sonu olur yani, daha var =)

Motosikleti
    ninja ER
    arkadaşlar linkteki kamerayı kullanan oldumu hiç? kaska bağlamayı düşünüyorum video çekimleri nasıl acaba? orta kalite bişey zaten.. en azından izlerken görüntü felan net olsun anlaşılsın yol gösterge..sizce nasıl?? http://www.sahibinden.com/ilan/alisv...word=mini%20dv
    ..uçuyoruzz DEDE

Motosikleti
    ZXR 250 ninja
    Alıntı ninja_omer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar linkteki kamerayı kullanan oldumu hiç? kaska bağlamayı düşünüyorum video çekimleri nasıl acaba? orta kalite bişey zaten.. en azından izlerken görüntü felan net olsun anlaşılsın yol gösterge..sizce nasıl?? http://www.sahibinden.com/ilan/alisv...word=mini%20dv
    ömer felon yer saat zaman ayarlayın 23-24 temmuzda bolu abant yolundada olur farketmez

---------- Post added at 22:34 ---------- Previous post was at 22:32 ----------

Alıntı forewer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Feloncum Erdem affetmez bak ona göre , yol boş oldu mu öper.
    ZZ-R600 olanlar buraya yazmasın artık

---------- Post added at 22:37 ---------- Previous post was at 22:34 ----------

Alıntı orcax adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ankaradaki arkadaslar nıye toplanmıyoruz yaw haftasonu tanısır laflarız ne varsa ıstanbuldakılerde var valla
    frover arkadaşımızla 23-24 temmuzda bolu abant gelirsen istanbuldaki bi kac ninjacı tanışma fırsatı yakalamış olursun

Motosikleti
    ninja ER
    felon kamera için aparat alcakmış onu bekliyoruz.. öyle video çekelim ama istersen videosuzda olur bi deneme yaparız ilk önce 23-24 tem. hazırım ben kısmetse marşa basar teker gider inşallah.. güzel gezi olacak içimde öyle bir his var
    ..uçuyoruzz DEDE

Motosikleti
    ZXR 250 ninja
    Alıntı ninja_omer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    felon kamera için aparat alcakmış onu bekliyoruz.. öyle video çekelim ama istersen videosuzda olur bi deneme yaparız ilk önce 23-24 tem. hazırım ben kısmetse marşa basar teker gider inşallah.. güzel gezi olacak içimde öyle bir his var
    aparatı bekliyelim benim kamera güzel gece cekimleri yapıyor 170km hızla önden giderken bizi çeker

Motosikleti
    2010 ninja 250r
    araya girip bişey sorucam =)
    benim ninjada 300 km de falan benzin ışığı yanıp sönemye başlıyor ,normalmidir.
    kullanıma göre değişir biliyorum. ama normal kullanım nedir devirleri vs. bilgi verirseniz.. ?

Motosikleti
    ZXR 250 ninja
    Alıntı kckr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yayla sahile gelirseniz haber verin bari ben yazliktayim beklerim her zaman erikliye gidenlerde ugrayabilir tabi ;) 11 km zaten arası elimizden geldiğince ağırlamaya çalışırız )) hatta uyku tulumu olanlara terasta mis gibi havada uyuma imkanımız bile mevcut Gelmek isteyen arayabilir 554 351 58 18 (Murat)
    dosttum daha önceden haberleşmiş olsaydık eriklide kamp yerine cadır kurmaya 35 tl bayılmış olmazdık bu hafta sonu yine ordayım bu sefer enez olacak sanırım

---------- Post added at 22:49 ---------- Previous post was at 22:46 ----------

Alıntı sigaraöldürr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kullanıma göre değişir biliyorum. ama normal kullanım nedir devirleri vs. bilgi verirseniz.. ?
    120km 160km hızlarda 315km de ısık yanmıştı 57 tl 315 km gidiyor

Motosikleti
    ninja ER
    tam 300km de mi yanıyor ışık? eğer öyleyse iyi sayılır benim 275 de yandı total de 376km gittim filtreye kadar çektim artık ayrıca depoda fenerle baktım nerede kalmış benzın diye taş çatlasa 10km daha gitcek vardı aslında.. hesap yaparsak benımkı 182 kuruş yakıyor
    ..uçuyoruzz DEDE

overcloud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XL650V Transalp
    normaldir. şehir içinde dur kalk yapiyorsan 280 ila 300km aralarında benzin lambası göz kırpmaya başlar. uzun yolda ise bu menzil kullanıma bağlı olarak 450km'yi bulabilir.

ben şehir içi sürüşte 7bin devir civarında kullanmaya özen gösteriyorum. bu devirde motor hem rahat yavaşlayabiliyor hemde gaz açtığında atik olabiliyor.

otobanlarda trafiğin durumuna göre 80 - 90km aralığında kullanıyorsam 6'ya pek atmıyorum 5'te motor daha rahat hızlanıyor ve sıkıştıran araçlardan daha rahat uzaklaşabiliyorum ama yol boşsa yada rahat bir sürüş yapabileceksem yerine göre 80km'de bile 6'ya atıyorum.

motorun rodaj dönemini tamamladımı bilmiyorum ama çok sıkıştığında gaz açıp devir arttırmaktan çekinme.
    the evil that men do - cbr 125r 7500km - ninja 250r (tabiki yeşil) 25000km - transalp ile yollarda

Motosikleti
    2010 ninja 250r
    fena değilmiş o zaman. ben benzin aldığımda genelde 56 liralık doluyor zaten. şu anda 319 km deyim, düz zeminde depoda hala yakıt gözüküyor..deviri çok yüksek tutmamaya çalışıyorum ama bazen insan dayanamıyor = d

__sArSıLmAz__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 650F
    yakılan benzin bendede üç aşşağı beş yukarı aynı ama altınızda böyle bir motor varsa basmadan olmuyo,ukalalık olmasın ama objektif olmak lazım : benim gibi iradeli hız yapmam diyen bir adam bile yolu boş görünce basıyosa bu tamamen ninjanın suçudur biraz klişe olcak ama motor beni kullanıyo en azından bu aralar...
    Her asker yeşil bereli olamaz

Felon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı tutku1982 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aparatı bekliyelim benim kamera güzel gece cekimleri yapıyor 170km hızla önden giderken bizi çeker
    ya ben zaten onun için alacaktım kamera aparatını, sizi çekicem yani.
    ama aparatı kuyruğa monte edicem
    https://www.youtube.com/alifeyizoglu

overcloud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XL650V Transalp
    az önce z-motor'dan ön ve arka fren balatası için fiyat aldım. tanesi 130TL'den toplam 260tl. bende daha önce 10bin km'dir bitmeyen goldfren marka balatalara 120tl verdim diye üzülüyodum
    the evil that men do - cbr 125r 7500km - ninja 250r (tabiki yeşil) 25000km - transalp ile yollarda

Motosikleti
    Honda Cbr 650F
    z-moto dan nefret ediyorum...

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:52 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:51 ----------

daha dün motoru yıkamıştım,bugün işyerinde çimleri biçen eleman motorun yanındaki çimleride biçmiş motorun hertarafı çim olmuş motora çimler yapışmış,adamı bu ikinci uyarışım

ejlover - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2012 Yamaha R1
    Selam Arkadaşlar,

Yıllardır hayalim olan motor işine Ninja ile sonunda girmiş bulunmaktayım Bu hafta 2011 model inci beyazı 250R'ın siparişini vermiştim. Motor bugün geldi. Ruhsat plaka işleri yapılmakta :D Hayırlısı ile h.sonu motoruma kavuşmayı planlıyorum :D

Rodaj biran önce bitse de keyfini sürsem

Motosikleti
    Honda Cbr 650F
    Hayırlı olsun dostum,aramıza hoşgeldin...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler