Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kawasaki Ninja 250R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

CBR250 konusundaki insanlara danışmıştım daha önce birde ninja kullanıcılarına danışıyım.Benim ilk vitesli motorum olucak a2 ehliyetim var ama daha önce hep scooter kullandım şimdi cbr250 yada ninja 250 almayı düşünüyorum.İzmirde oturuyorum.Honda servisinden memnun olanlar var kawa servisi nasıl parçaları pahalımı? cbr ın lastikleri kötü diyen alınca değiştirenler var.ninjada böyle sorunlar var mı? bugn kawa bayisini araradım yarın getiririz motoru isterseniz dediler honda bayisine ulaşamadım açmadılar telefonu.ninja ya 12.000 dediler cbr 9.250 sanırım internete yazan fiyat.Önerilerinizi ve düşüncelerinizi öğrenebillirmiyim teşekkürler

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    YAMAHA XJ6N
    honda cbr 250 al derim tek gecrim performans ve kalıte bir arada lastiklerde cbr ile aynı sadece arka ebat farkı var ;)

Felon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yazın daha öncedende gittiğimiz suadiye marmaris cafede artık motosiklet kullanıcılarına %10 indirim yapılmaktaymış.Bizde onların bizlere bu jestlerine karşılık bu pazar sabahı suadiye marmaris cafeye sabah kahvaltısına gidelim dedik.Ama bu sefer sadece cbr250r-ninja250r-gt250r kullanıcıları olarak yapalım ve bütün 250cc kullanıcılarıyla anılarımızı paylaşalım hoş bir pazar sabahı geçirelim.Herkes 250cc kullanıcısı arkadaşlarını davet edebilir.Buluşma noktası saatler cumartesi günü belirlenecektir.Kahvaltı sonrası ufak bi program yaza grup sürüşüyle bir iki tur olabilir

Etkinliği açtım bütün GT250R-CBR250R-Ninja250R kullanıcılarını bekleriz.Herkes 250cc kullanıcısı arkadaşlarını davet edebilir.
    http://www.facebook.com/event.php?eid=307976065896806
    https://www.youtube.com/alifeyizoglu

__sArSıLmAz__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 650F
    bu cbr 250 kullanan arkadaşların çoğuna ; cbr 250 ninjadan daha iyi,daha hızlı vs.. vs.. demezseniz onlarla anlaşamazsınız arkadaşlar ben bunu anladım haala bazı şeyleri iddia ediyorlar
    Her asker yeşil bereli olamaz

overcloud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XL650V Transalp
    Alıntı erdal3323 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ozamn denmıecek burda cbr250 yı ninja gecer o videoda gecmıs die yerden yere vurtdu arkadaslar motoru
    herşey kullanıcının beklentisiyle ilgili. kullandığın motor ile mutluysan gerisi boş

önceden de söyledim, şimdide söylüyorum cbr250 virajlarda daha başarılı ama düzde seri değil.

zaten çift silindirli motorlar ile kıyaslanması saçma.

2.0lt motorlu 4 silindirli bir otomobil ile yine 2.0lt 6 silindirli bir aracın son süratini kıyaslamak gibi bir şey bu...

Alıntı Felon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yazın daha öncedende gittiğimiz suadiye marmaris cafede artık motosiklet kullanıcılarına %10 indirim yapılmaktaymış.Bizde onların bizlere bu jestlerine karşılık bu pazar sabahı suadiye marmaris cafeye sabah kahvaltısına gidelim dedik.Ama bu sefer sadece cbr250r-ninja250r-gt250r kullanıcıları olarak yapalım ve bütün 250cc kullanıcılarıyla anılarımızı paylaşalım hoş bir pazar sabahı geçirelim.Herkes 250cc kullanıcısı arkadaşlarını davet edebilir.Buluşma noktası saatler cumartesi günü belirlenecektir.Kahvaltı sonrası ufak bi program yaza grup sürüşüyle bir iki tur olabilir

Etkinliği açtım bütün GT250R-CBR250R-Ninja250R kullanıcılarını bekleriz.Herkes 250cc kullanıcısı arkadaşlarını davet edebilir.
    http://www.facebook.com/event.php?eid=307976065896806
    Gelmeyi isterdim ama başka yere sözüm var
    the evil that men do - cbr 125r 7500km - ninja 250r (tabiki yeşil) 25000km - transalp ile yollarda

gelmeyen çok şey kaçırır sıcacık cafede mis gibi pazar kahvaltısı

osman_22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung Gt 250 R
    Ninja kullanıcıları, gelinde ortama yeşil yeşil renk katın yahu .

Typerkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı erdal3323 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ozamn denmıecek burda cbr250 yı ninja gecer o videoda gecmıs die yerden yere vurtdu arkadaslar motoru
    Bu polemiğe neden hep giriliyorki anlamıyorum amacı NE.? Kimin ne olduğunu herkez asvaltda görüyor zaten bence herkez kendinden pay biçmeli, honda önde ninja geride - ninja önde honda geride, yukuş olmasa honda alırdı rampa olmasa bilmem nekadar yapardım BIRAKIN USTA BU GEYİKLERİ öyle bi durumda yanyana geldiğinde bakarsın sorunun cevabına yaşayarak öğrenirsin ahmet ninjayı geçmiş ee sanane sendede var sende geç mehmet hondayı tokatlamış sanane aynısı sendede var sen yapabiliyormusun ona bak.Arkadaş istediklerine cevap alabiliyormusun, yaşa öyle bu soruna cevap al dikiz aynasına bakarak veya deponu tokatlayarak.Ben 1 senedir gazete okur gibi bu formu okuyorum bi hyodan hondadan duymadım "tokatı yemişse bile" ulan ne tokatladı beni diye veya tam tersi tarafsızım bu konuda.Bu işin %20 si az bir rakam değil bu o gidonu tutanda bitiyor, bunuda unutmayın testlerde 3 motoruda aynı adam kullanıyor belirli km yapa bildiği en iyi hızı ona bile inanmıyorsunuz ya zaten bi avcı bide motorcunun yalancısından korkucaksın arakdaş.

İyi forumlar...
    Hayalim Üç Kelime Oda Şöyle " Honda-CBR-600RR "

cbr 250 kullanıcılar frenler biraz zayıf kalıyor lastikleri güzel bir lastikle değiştirirsen bu sorun kalmaz diyorlar ninjada nasıl frenler lastikler?

forza46 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı dogancan_35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cbr 250 kullanıcılar frenler biraz zayıf kalıyor lastikleri güzel bir lastikle değiştirirsen bu sorun kalmaz diyorlar ninjada nasıl frenler lastikler?
    buna ek olarak bir de titreşim hissediliyor mu ? varsa hangi devirde ya da hızlarda rahatsız edici düzeye geliyor ?

Selamün aleyküm arkadaşlar.
    Aranıza yeni katıldım. Henüz motosiklet ve ehliyetim yok ama yakın bir zamanda olacak inşallah.

Başlangıç için aklımda Kawasaki 250R var. Çocukluğumdan beri Kawasaki'nin yeşilini severim. Teknik özelliklerini kıyasladığımda Türkiye'de alabileceğim en iyi 250cc'lik SS'in Ninja 250R olduğuna karar verdim ama durum her zaman kâğıt üzerindeki gibi olmuyor. Bana 250R'ın memnun kaldığınız ve kalmadığınız yönlerini, varsa bir de kronik sorunları yazarsanız sevinirim. Konu içinde arama yapabilirdim belki ama yüzlerce iletiye tek bakmam pek mümkün görünmüyor.

Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.

Geçen buluşmamızda hiç ninja göremedik bu buluşmadada kimsecikler gelmezse artık ninjacılar tırt demeye başlarım bak demedi demeyin
    Gezi hakkında;
    Ve tabiki her Felon buluşmasındaki gibi bol fotoğraflı bir gezi olacaktır.Lütfen dslr-slr fotoğraf makinesi olan herkes makinalarını tam sarş boş hafızalı olarak getirsin
    Buluşma Pazar Sabahı saat 10.30da bakırköy Galeria önünde olacaktır.Sahil yolundan ortaköye grup sürüşüyle gideceğiz.
    Kahvaltı tabağı 7lira +sınırsız çay.Doyma garantiside benden
    Vereceğimiz hesap üzerindende %10indirimimiz var kahvaltılar 6liraya gelecek
    Neyse Pazar sabahı Bakırköy Galeria önünde 10.30da teker döner.
    [COLOR="Silver"]

Buradan katılabilirsiniz ;
    http://www.facebook.com/event.php?ei...07976065896806

Teknika - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 Model Hyosung GV250 EFI Aquila Full Siyah
    Evet arkadaşlar. Bekliyoruz. Kimse gelmeye çekinmesin ve üşenmesin sakın! Hem çok zevkli, hem çok doyurucu bir kalvaltı olduğu gibi bol boğaz gezintili, manzaralı, bol sohbetli bir gezi oluyor. Bekliyoruz...
    *** 2013 Model Hyosung Gt250r EFI Full Kırmızı Racing ***

tutku1982 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ZXR 250 ninja
    fotoları gördüm aranızdayım bu hafta...
    MZ-251 MZ-301 YBR-125 DYLAN150 RS151 NİNJA250...

osman_22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung Gt 250 R
    Ara ara gelip konuyu taciz edip kacıyomuşuz gibi oluyo böyle ama kimse takıpta cevap vermiyo ..
    Bizim yakada oturanlar kacırmasın... Bi daha yaza kadar olmaz böyle bi organizasyon..

Alıntı A2+B adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selamün aleyküm arkadaşlar.
    Aranıza yeni katıldım. Henüz motosiklet ve ehliyetim yok ama yakın bir zamanda olacak inşallah.

Başlangıç için aklımda Kawasaki 250R var. Çocukluğumdan beri Kawasaki'nin yeşilini severim. Teknik özelliklerini kıyasladığımda Türkiye'de alabileceğim en iyi 250cc'lik SS'in Ninja 250R olduğuna karar verdim ama durum her zaman kâğıt üzerindeki gibi olmuyor. Bana 250R'ın memnun kaldığınız ve kalmadığınız yönlerini, varsa bir de kronik sorunları yazarsanız sevinirim. Konu içinde arama yapabilirdim belki ama yüzlerce iletiye tek bakmam pek mümkün görünmüyor.

Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.
    Rodaj sonrası devirli ve sakin kullanımdaki yakıt tüketimini de merak ettim. Bir yerde yaklaşık 5 litrelik bir tüketim gördüm ama o kişi sanıyorum yüksek devirde kullanıyor. Benim kullanacağım yerler düz, dik yokuş ve trafik yok.

İzmirde bulunan motorcular varsa kawasaki izmir servisi nasıl ? Bir memnuniyetsizliğiniz var mı?

Motosikleti
    Kara Şimşek..
    Arkadaşlar siz daha neyin tartışmasını yapıyorsunuz performans ve hız olarak ninja cbr ye fark atar yakıt konusunu karıştırmayon eyer racer tip bir motosiklet alıyorsan yakıtıda dert etmeyeceksin zaten litre de 4 km oynuyor cok da fazla bişey değil honda nın youtubedeki hangi videosunu izlerseniz izleyin max 170 diyor ama ninjaya bakın 190 ,192 yi gören bir sürü vedio var alın size örnek http://www.youtube.com/watch?v=5v65m...eature=related alın 1 tane daha http://www.youtube.com/watch?v=u-vQO2dVpJ0 daha paylaşımmi _??

yolcu rahatlığı nasıl motorda?

__sArSıLmAz__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 650F
    bujileri kaç binde bir değiştiriyosunuz arkadaşlar ?
    Her asker yeşil bereli olamaz

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler