Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kawasaki Ninja 250R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Kawasaki Ninja 250r "Siyah"
    Alıntı Marv adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    croner,hayırlı olsun.senide kawacı yaptıksana şunu söyliyeyim motor hakkında hiç bir sıkıntın olmaz,seni üzmez.sorun çıkarsa bir tek z-moto dan çıkar.
    senin motorun kardesi sonuc olarak, seninkinin US adı Ninja650 benimki Ninja250 :D. SuperSportlar cok cekici gelmiyolar zaten bana ozellikleri olarak Sport yol makineleri daha hos sanki :D GSR600 vb. mesela. ama evet kawasakici olduk.

Z-Moto ile ilgili ne tur sıkıntılar cekerim onceden bikac fikrim olsun belirtirseniz :D
    [MT-BerkaY] - 2008 Ninja 250R - bikepics.com/members/croner_berkay

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Yamaha MT-09 TRACER
    hayırlı olsun croner, çok güzel gerçekten motosiklet,...
    bence yeşil almakla en güzelini yaptın, çünkü herkes siyah alıcak boşver yeşil bana göre çok daha güzel, güle güle bin arkadaşım...

hasanpinar0537 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    beni tekrar aradılar siyah bulma olasılığımız %90 dediler ne düşünürsünüz diye geçti artık dedim.Tek doğru lafları kaporanı cuma verecez dediler ve verdiler tek bu konuda z- motoyu takdir ediyorum büyük konuşmayayım ama bir daha oraya uğramam herhalde.
    HONDA;hayat onda...İ.V.İ.B.İ
    DRİFT RELİGİON

istburak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    kanka kısmet buymuş hakkında hayırlısı
    Drift Religion
    fatih şubesi

Motosikleti
    Alıntı hasanpinar0537 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    beni tekrar aradılar siyah bulma olasılığımız %90 dediler ne düşünürsünüz diye geçti artık dedim.Tek doğru lafları kaporanı cuma verecez dediler ve verdiler tek bu konuda z- motoyu takdir ediyorum büyük konuşmayayım ama bir daha oraya uğramam herhalde.
    benide tekrar aradılar hatta araba bazı tanıdıkları soktum vb. siyah ayarladım (%80). insallah siyah olucak ama yesilede razıyım hele bi gelsinde

Motosikleti
    06" Honda Cbr 125 R(Satıldı) / BekleniyoRR :)
    Z-Moto İşte Türkiyedeki Geçmişi Hiçte Parlak deil!
    [B]My life Starts after 12.500Rpm :bounce:[/B]

Apprentice - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı ER6iNbay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı olsun croner, çok güzel gerçekten motosiklet,...
    bence yeşil almakla en güzelini yaptın, çünkü herkes siyah alıcak boşver yeşil bana göre çok daha güzel, güle güle bin arkadaşım...
    SS Kawasakiye yeşil renk çok yakışıyor....
    "kick start my heart"

harunizm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki GSX 600F
    Selam ben yeni üyeyim. ilk mesajımı da hasta olduğum bu motor için yazmış olmak istedim. Şöyle ki; acaba biz kawasaki'nin satış kanalıyla irtibata geçsek. sanki yurtdışından mal alıyomuş gibi sipariş versek, getirseler v.s. gümrükte ne alırlar bilemiyorum ama böyle birşey mümkün mü? Acemiliğimin kusuruna bakmayın. Ama ben şahsen para biriktirip ya bundan almalıyım yada Hyosung GT 250 R almalıyım. Tutkumu bastırmam için bu şart.

mczaga - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    henüz yok.
    arkadaşlar bu zx250 r mı yoksa er6f mi desem ? biraz garip bişi oldu ama yinede sorayım.

hasan arkadaşım merhaba.ben manisadan bu motoru nette görünce izmir firmasından yarın için (28.06.08) talepte bulundum.Maalesef siyah Kasımda gelir dediler.

Senin ve diğer arkadaşımın yazdıklarını okuyunca siyahı İstanbul Z Motorun getirmesi olasılığı yükselmiş.

Şimdi sen bu motoru görmüşsün.Benim ilk kez motorum olacak ve önce ehliyet alacağım.Pekiştirinceye dek te bu motoru kullanamayacağım belki de ama olsun almaya değer görünüyor.

Sesi yarış motoru sesi gibi mi
    Kalıplı mı (boy 1.78 benim)
    Kullanımı rahatmı (hız yapamam çünkü)

bilgi verir misin arkadaşım

Öf öf tüm yazdıklarınızı okudumda çok çekmişsiniz valla maşallah flime dönmüş motor alma hikayesi..Hala bir gelişme yokmu ?

Ninja 250r teslim alan 1-2 kişi var hemde siyahından.. somut örnek isterseniz ;

http://motordelisi.com/ftopict-63576.html

http://motordelisi.com/ftopict-63610.html

Motosikleti
    Yamaha 09 YBR sonunda:)
    arkadaşlar ninja 250 de artcının durumu ne olur pek sağlıklı gelmedi ama uzun-kısa yolarda nasıl olur artcının durumu?
    [B]Benim İçin Hayat [COLOR="Red"] 1[/COLOR].Raundda Stili Tanınır [COLOR="Red"]2[/COLOR]. Raundda Rekabet Edilir [COLOR="Red"] 3[/COLOR]. Raundda Nakavt Edilir.. [/B] ::deliir::

Alıntı yaşar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cılız bi yapısı var nedendir anlayamıyorum bi türlü honda yamaha gibi markalar hyosung gibi kaslı bi 250 ss motor yapmıyorlar
    Honda yamaha Kawasaki gibi motosiklet üreticileri ciddi deneyimli firmalar öyle rastgele motor üretmiyorlar kardeşim yeni model geliştirdikleri zaman defalarca aylarca test ediyorlar motor gücüne göre kasa koyuyorlar mesela cbr 125 bisiklet gibi diyorlar motorun gücü 13.2 ps ama 150-160 yaptığını söylüyorlar sence bu motorun kasası 600lük bir motor gibi veya GT 250 gibi olsaydı lastikleride kalın olsaydı ne olurdu o zaman bu motor tahminimce 13.2 ps gücü ile zorundan 120 yapar motorun performansı hızlanma değerleri düşer zevk vermezdi yakıt sarfiyatı da 2.8lt/100km değil 4lt/100km olurdu yani kısaca özetlersek motora göre kasa

tavsiye ederim pisman olmasiniz ninjalar cok güclü ve cok hizli yaris motorlari..280 km ile esimle uctugumuzu bilirim ben..
    RÜZGARIN ÖNÜNDE YAPRAK GIBIYIM SAVRULDUKCA SAVRULUYORUM BIR TÜRK BAYRAGI GIBI DALGALANDIKCA GURUR DUYUYORUM KENDIMLE VE EKSOZ SESINE KURBAN OLDUGUM TENEKEMLE:mrgreen:

Alıntı yusufika adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    1 yada ıkı yıla beyler 250 cc 4 sılındır cıkar kesın bunu hondadan beklıyorum:D
    Zaten bahsettiğin 4 silindir var dostum cbr250rr 4 silindir ve atm 72 beygir ayrıca motor devri 21000d/d

Motosikleti
    Alıntı mehemt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Zaten bahsettiğin 4 silindir var dostum cbr250rr 4 silindir ve atm 72 beygir ayrıca motor devri 21000d/d
    Arkadaşlar topic ölü gibi maşşallah, ben bugun ninja250r ile 175km gördüm, soranlara duyurulur

L.SAHİN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Z 750
    Alıntı gülay70 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tavsiye ederim pisman olmasiniz ninjalar cok güclü ve cok hizli yaris motorlari..280 km ile esimle uctugumuzu bilirim ben..
    aferin size................

chopperrider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Goldwing GL1800...
    Alıntı croner adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar topic ölü gibi maşşallah, ben bugun ninja250r ile 175km gördüm, soranlara duyurulur
    valla ninja da olsa 250cc için çok iyi bi değer. ben 500cc 48 hp ile ancak aynı sürati gördüm bugüne kadar???
    .....ve sordu torununa yaşlı kızılderili büyücüsü : sen hiç orta sehpalı supersport gördün mü.....

PIERzig - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xj6
    Alıntı chopperrider adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    valla ninja da olsa 250cc için çok iyi bi değer. ben 500cc 48 hp ile ancak aynı sürati gördüm bugüne kadar???
    Dogrudur bi arkadaş zzr250 ile 180 yapıyorum diyordu

chopperrider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Goldwing GL1800...
    doğrudur tabi. hem hyosung gt250r ların da 170 civarı süratlere çıktıkları söyleniyo.
    demek ki 250 cc da olsa ssleni artık aerodinamik yapısı mı şanzıman oranları mı nedir etkiliyo son sürati ve akselerasyonu.
    ama merak ediyorum acaba ninja250 ya da hyo 250 bi gs500 ya da er5 kadar esnek olabilir mi diye ? kıyaslayan deneyen olmuş mudur acaba ?
    .....ve sordu torununa yaşlı kızılderili büyücüsü : sen hiç orta sehpalı supersport gördün mü.....

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler