Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kawasaki Ninja 250R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Yamaha MT-09 TRACER
    Alıntı croner adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar topic ölü gibi maşşallah, ben bugun ninja250r ile 175km gördüm, soranlara duyurulur
    yaw topik ölü diyon ama daha bi foto göremedik senden
    kameram hazrı diyodun vidyo çekecem diyodun hepsi eskide kaldı..
    inemiyosun tepesinden demi motorun

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ShowDown - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yok
    bunun fiyatı düşmez mi ya
    facebook.com/kaskafa

Motosikleti
    CBR 125
    Alıntı yiit10 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar ninja 250 de artcının durumu ne olur pek sağlıklı gelmedi ama uzun-kısa yolarda nasıl olur artcının durumu?
    Artçıya göre motor alsaydık....

İkinci ele çabuk düşmüş, yaz sonuna kadar beklemiyordum. Sahibinden.com da şimdiden 2 ilan var...

Motosikleti
    Kawasaki Ninja 250 R
    Ben de hyosung GT250 alacakken fuarda gordum ve gordugum anda aşık oldum Ama fuarda onların verdigi yanlıs bilgiler yuzunden alamadım.Fuardan cok kısa bir süre sonra z-motoyla anlaştım ,yaptıkları hatayı telafi ettiler ben sonrasında bi sorun yaşamadım ,ödemeyi yaptım .Mayıs sonunda motorumu alabilecegimi soylediler.Ama mayıs ortası motorumun geldigini haber verdiler ve sorunsuz bir şekilde soylenenden erken teslim aldım.Çeşitli aksaklıklardan uzun süre kullanamadıgım icin henuz rodajı yeni bitirebildim.
    İlk motorum CBR 125 idi,tam benim istedigim hacim ve sele yuksekliginde oldu motorum.Ben çok memnunum iki şikayetim oldu sadece biri motor gunes altındayken deposundan hava kacırıyo ve ıslık benzeri gereksiz bir ses cıkartıyor.İkincisi de depo kısmında montumun degdigi yerde renk soldu.Ki ben nasıl yıkayacagımı sordugumda kawasakinin özellikle boya konusunda garantili oldugunu soylemişlerdi.Bakalım 1000 bakımında bu sorunları nasıl cozecekler?
    Diğer kullanıcılardan bu tip sorun yaşayan var mı ?

mhrrmkpnr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı ece_naz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben de hyosung GT250 alacakken fuarda gordum ve gordugum anda aşık oldum Ama fuarda onların verdigi yanlıs bilgiler yuzunden alamadım.Fuardan cok kısa bir süre sonra z-motoyla anlaştım ,yaptıkları hatayı telafi ettiler ben sonrasında bi sorun yaşamadım ,ödemeyi yaptım .Mayıs sonunda motorumu alabilecegimi soylediler.Ama mayıs ortası motorumun geldigini haber verdiler ve sorunsuz bir şekilde soylenenden erken teslim aldım.Çeşitli aksaklıklardan uzun süre kullanamadıgım icin henuz rodajı yeni bitirebildim.
    İlk motorum CBR 125 idi,tam benim istedigim hacim ve sele yuksekliginde oldu motorum.Ben çok memnunum iki şikayetim oldu sadece biri motor gunes altındayken deposundan hava kacırıyo ve ıslık benzeri gereksiz bir ses cıkartıyor.İkincisi de depo kısmında montumun degdigi yerde renk soldu.Ki ben nasıl yıkayacagımı sordugumda kawasakinin özellikle boya konusunda garantili oldugunu soylemişlerdi.Bakalım 1000 bakımında bu sorunları nasıl cozecekler?
    o ıslık sesi normaldir cogu motorda olur o 2gun once er-6da otuyodu cırcır bocegi gibi ama boya konusu garip geldi bi tankpad al yapıstır derim bian once
    true love..

Drift Religion

chopperrider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Goldwing GL1800...
    Alıntı ece_naz adlı üyeden alıntı Mesajı göster

öncelikle hayırlı olsun. depodaki boya sıkıntısı ilgimi çekti. bakımda yapılacak teşhisi ve çözümü paylaşırsanız sevinirim. bi arkadaşım için düşündüğümüz ve takip ettiğimiz bi mhotosiklet çünkü. kazasız günlerde...
    .....ve sordu torununa yaşlı kızılderili büyücüsü : sen hiç orta sehpalı supersport gördün mü.....

pulvo47 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung 250R Speedgear
    Youtube de izledim gt250R ile karşılaştırmali video da virajlarda güven vermediği söyleniyordu. Hyo daha avantajlıymış.Ayrıca ön frende çift diskle karşılaştırıldığında öyle abartıldığı kadar güven vermediğinide söylediler. Test eden şahıs işçiliğinin Hyodan daha iyi olduğunu ve karar aşamasında Kawa yı önerebileceğini söylüyordu. Karşılığınıda fazlasıyla alıyorlar zaten.
    Hıza gelince ben gt250R da 184 gördüm(redlinede),Ninja 200 ü kırmalıydı bence..

Motosikleti
    Honda CBR1100xx - Kymco Agility 125
    Alıntı hasanpinar0537 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2008 Kawasaki Ninja 250r Kullanıcıları Buraya
    2009 ve üstü modeller gelmesinmi yani.
    [COLOR="Red"][B]Şeytan[/B][/COLOR]cım, [B]Motosiklet[/B]'i icat ettiğin için sana minnettarım... :P

cancancan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Ybr 125
    bu motor benim aklımı çeliyor çok güzel harika bir şsey bu aşık oldum resmen en kısa zamanda siyah olanından almam gerekiyor
    Life's Too Short , To Ride With Ugly Women

Çoook büyük ihtimal Ekim gibi alacağım bundan. Sezon sonu indirimi misali uygun fiyata buluruz inşallah.

jackaan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    caponord etv1000-simson schwalbe-yamaha wr125r
    gecen ısıklarda karsılastım nınja 250r kullanıcısı bır arkadasımla dosthane bır sekılde benı gaza getırmeden kalkmayı teklıf ettı arkadas yenı aldım hyoya karsı ne yaptıgını merak edıyorum dedı ok kalkalım dedım bır sure kafa kafaya gıttık ama vırajda arkadas baya yavasladı ben bıraz actıktan sonra ılerıde durduk vırajda ıyı yatamadını soledı arkadas ama duz yoldada asırı bır fark acacagını sanmıyorum
    bır kursun kaleme benzer hayat tek eksıgı sılgıdır

Motosikleti
    Yok
    Alıntı pulvo47 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Youtube de izledim gt250R ile karşılaştırmali video da virajlarda güven vermediği söyleniyordu. Hyo daha avantajlıymış.Ayrıca ön frende çift diskle karşılaştırıldığında öyle abartıldığı kadar güven vermediğinide söylediler. Test eden şahıs işçiliğinin Hyodan daha iyi olduğunu ve karar aşamasında Kawa yı önerebileceğini söylüyordu. Karşılığınıda fazlasıyla alıyorlar zaten.
    Hıza gelince ben gt250R da 184 gördüm(redlinede),Ninja 200 ü kırmalıydı bence..
    evet mcn motonun ama yurtdışında kawasaki hyosungdan 200$ ucuz burda 2 milyar dan fazla pahalı.Ucuz satmaları gerek o fiyata hyo dururken...
    facebook.com/kaskafa

Motor ne kadar iyi olursa olsun üzerinde Kanuni yazan bir motorla Kawasaki'nin yakın/aynı fiyatta olması mümkün değil.

Kendi adıma konuşayım üzerinde Kanuni yazan bir motora (motorun özelliklerini çok beğenmem, motorum gerçekten iyi bir motor olması hiç önemli değil) yaklaşık 9.000 YTL vereceğime üzerine 2.000 daha koyarım Kawasaki'ye binerim.

Motosikleti
    Yok
    dibak bu alacağın motorla bi çarp bi tane daha kanuni alacak kadar para harcarsın
    kanuninin servis rezaletini kawasaki de kazık yedek parça fiyatıyla eşitliyor sağolsun...
    facebook.com/kaskafa

Allah korusun yahu niye çarpacakmışım

4 teker eşeklerin masrafına alışığım motorun daha fazlasını çıkartacağını pek sanmam

Erfer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250R
    yesılıne hastayım......
    MT ANTALYA

Motosikleti
    :)
    Tüm konuyu okudum:
    1) Alması paraylada zor
    2) Alınca bu başlıkda Hyo 250 r 'cilerle tartışıyorsun
    3) Z-Moto, motoru almakdan vazgeçince parayı, aksatmadan hemen veriyor.
    4) İyi ki bu yıl sipariş verememişim :D
    :rendeer: [COLOR="Red"][B]Herkes insanlığı değiştirmeyi hayal eder; ama kimse kendini değiştirmeyi düşünmez.[/B][/COLOR] :rendeer:

Tmrkn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Derbi GPR 125 R (2006)
    Ninja kullanıcıları sorularımı cevaplamayacak mısınız?
    OXYGEN

Merhaba Arkadaşlar. Bende Ninja 250 R almayı düşünüyorum yeni bir motor kullanıcısı olarak. Fakat aklımda bir de YZF R125 var Görünüş itibariyle Yamaha daha klas ama motoru, beygiri falan Kawasaki'nin yarısı kadar.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler