Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kawasaki Ninja 250R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    HONDA CbR125R BlueBird
    Makina gerçekten 10 numara, (malzeme ve işçilik süper)

fakat 5.500 Euro bu motosiklete verilirmi ayrı mesele

Bi foto da benden olsun bakalım;

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mhyen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Cidden çok güzel makine.Alana hayırlı olsun güle güle kullansın.Eğerki fiyatları biraz daha inerse 1-1,5 sene sonra belki ikinci elini alabilirim
    Hadi hayırlısı

Motosikleti
    2006 cbr 1000rr kırmızı siyah
    gercekten gusel makına yapmıs adamlar ama onde tek dısk fren bana az geldı...sınıfında rakıbı hyosung bıle daha gucsuz bı motora 320 mm cıft dısk fren takıor ama neden kawa bunu bole yapmamıs anlayamadım...motorda durabılmek hayat kurtarır...motor tam race deıl anladıgım kadarıyla oturus pozısyonu olarak ama sık bı motor....gercı bıraz pahalı ama

hasanpinar0537 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı cbr125faik adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gercekten gusel makına yapmıs adamlar ama onde tek dısk fren bana az geldı...sınıfında rakıbı hyosung bıle daha gucsuz bı motora 320 mm cıft dısk fren takıor ama neden kawa bunu bole yapmamıs anlayamadım...motorda durabılmek hayat kurtarır...motor tam race deıl anladıgım kadarıyla oturus pozısyonu olarak ama sık bı motor....gercı bıraz pahalı ama

ben sana derim ki 2teker dergisinin bu ayki sayısını bir oku. ön frenin ne kadar iyi olduğunu yazmışlar bu demek oluyor ki çift diske gerek yokmuş ondan koymamışlar.
    HONDA;hayat onda...İ.V.İ.B.İ
    DRİFT RELİGİON

erdo2002 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 150 kirmizu :) Şuanda motorsuz.
    Alıntı hasanpinar0537 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben sana derim ki 2teker dergisinin bu ayki sayısını bir oku. ön frenin ne kadar iyi olduğunu yazmışlar bu demek oluyor ki çift diske gerek yokmuş ondan koymamışlar.
    Arkadaşım sanırım bu motoru aldın.Kullanıyorsan fikirlerini yazarmısın hem bizede yol gösterici olursun Nasıl memnunmusun?Max sürat nedir mesela
    lezzet gider,mesuliyet kalır...

bugün yarın inşallah üstündeyim haber bekliyorum maximum hız 180 km/h
    2teker dergisinde öyle yazıyor ben onun yalancısıyım
    DRİFT RELİGİON

Motosikleti
    :)
    FAvori makinalarımdan biri fuarda gözüm kaldı onu aldysan bi nazarlık tak ehu ehu

Forumdan Uzaklaştırıldı yaşar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 250
    cılız bi yapısı var nedendir anlayamıyorum bi türlü honda yamaha gibi markalar hyosung gibi kaslı bi 250 ss motor yapmıyorlar

sen motoru bir yakından gör istersen derim ben.
    DRİFT RELİGİON

Motosikleti
    2006 cbr 1000rr kırmızı siyah
    motorun kalınlıgı gt250r ıle bence kıyaslanamaz...ayrıca cıft dısk frene gerek yokmus ne demek nasıl bı acıklama kullanmadan bunu solemek ne kadar dooru...motoru kotulemeye calısmıyorum benı yanlıs anlama bence cok hos bı motr ama su bı gercekkı 4 buyuk japon bu klasmana cok onem vermıyorlar...

D C R - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '13 Kawasaki Versys 650
    Hayırlı olsun hasan abi çok güzel makine, fuarda hasta olmuştum buna
    Kazasız belasız günlere inşallah...
    DoCqueR | D C R | H4LuK... - "Motosiklet Gibisin, Binmek İstiyorum" Drift Religion

Motosikleti
    GSXR1000RR1
    Alıntı hasanpinar0537 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sen motoru bir yakından gör istersen derim ben.
    hasancım aldınmı ninjayı yoksam? aldıysan hayırlı uğurlu olsun güle güle kullan Allah kaza bela göstermesin, bi ara gelde görelim bi ıslatalım

ketchup - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ER6 N, Derbi GPR125 Nude
    Alıntı cbr125faik adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motorun kalınlıgı gt250r ıle bence kıyaslanamaz...ayrıca cıft dısk frene gerek yokmus ne demek nasıl bı acıklama kullanmadan bunu solemek ne kadar dooru...
    kıyaslanamaz derken? ninja250, gt250R'ın yarısı kalınlığında bir makineymiş gibi konuşmayalım. GT250R ile çok az farkları var. kaldı ki GTR kalın olduysa ne oluyor yani? trafikte ekstra zorluk dışında ne avantajını gördünüz? Ninja 250 canavar gibi bir makine işte. Hyo da şahane bir makineydi ama Kawasaki bu klasmana el atınca Hyo'yu ikinci plana attı işte.. Artık Hyosung (st&kanuni) GT250R sadece fiyatı için tercih edilebilir.

Ayrıca adamlar denemiş de yazmış tek disk fren yeterli diye. Mıh gibi yola çakıyormuş makineyi.. siz de kullanmadan veryansın etmişsiniz makineye.
    HasanPinar, eğer makine eline geçtiyse hayırlı olsun. Kazasız belasız kullanman dileğiyle.. Muhteşem bir makine! bana da herkes "buna bu kadar para vereceğine ninja250 alsana" demişti ama grenaj sevmiyorum ne yapayım. Eminim bu makine ortalığı sallayacak. Bir nazar boncuğu şiddetle tavsiyemdir =)

phar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Versys 650
    Yaz sonuna yaklaşalım cıbırı satıp bende alcam bunlardan o zaman kadar bi eksigi bi falsosu varsa cıkartın ortaya olmaz mı
    4 tekerleğin konforu, 2 tekerleğin tadı...

gugukk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 Beyaz Gt250r - Fiat 500L Living
    çok güzel motormuş ama okadar para verilirmi o ayrı konu
    2011 Hyosung GT250R EFI Beyaz

Alıntı D C R adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun hasan abi çok güzel makine, fuarda hasta olmuştum buna
    Kazasız belasız günlere inşallah...
    eyvallah canım sağol.

Alıntı emin_arikoglu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hasancım aldınmı ninjayı yoksam? aldıysan hayırlı uğurlu olsun güle güle kullan Allah kaza bela göstermesin, bi ara gelde görelim bi ıslatalım
    bir binelimde bakalım yazacaz bilgileri bu hafta geliyor bakalım.

Alıntı ketchup adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kıyaslanamaz derken? ninja250, gt250R'ın yarısı kalınlığında bir makineymiş gibi konuşmayalım. GT250R ile çok az farkları var. kaldı ki GTR kalın olduysa ne oluyor yani? trafikte ekstra zorluk dışında ne avantajını gördünüz? Ninja 250 canavar gibi bir makine işte. Hyo da şahane bir makineydi ama Kawasaki bu klasmana el atınca Hyo'yu ikinci plana attı işte.. Artık Hyosung (st&kanuni) GT250R sadece fiyatı için tercih edilebilir.

Ayrıca adamlar denemiş de yazmış tek disk fren yeterli diye. Mıh gibi yola çakıyormuş makineyi.. siz de kullanmadan veryansın etmişsiniz makineye.
    HasanPinar, eğer makine eline geçtiyse hayırlı olsun. Kazasız belasız kullanman dileğiyle.. Muhteşem bir makine! bana da herkes "buna bu kadar para vereceğine ninja250 alsana" demişti ama grenaj sevmiyorum ne yapayım. Eminim bu makine ortalığı sallayacak. Bir nazar boncuğu şiddetle tavsiyemdir =)
    ALLAH senden razı olsun arkadaşım benim söyleyeceklerimi dile getirmişsin sağol o arkadaş hayal dünyasında yaşamaya devam etsin yolda bizim makinalar hyosunları tokatlamaya başlayınca görecem ben onları hiç birşeyi olmasa bu yazı yetiyor yalansa yalan desinler ''KAWASAKİ''
    DRİFT RELİGİON

jackaan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    caponord etv1000-simson schwalbe-yamaha wr125r
    hasanım noldu hala haber yok noldu geldımı makına
    bır kursun kaleme benzer hayat tek eksıgı sılgıdır

DeNNiS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 600 F \ Peugeot 207
    dün caddebostan sahilde motoru yeni alan bir arkadaşta gördüm, bir post yukarıdaki yazımı bu yeni postla birazda editliycem =), hyosung gt250r kullanan biri olarak objektif yorumumu yapıyorum, 130 lastiği duyunca ve fotoları görünce kanuni racer'ın orjinali diye düşünmüştüm, yani bir racing için ince cılız kalitesi üdşük vs. ama gördüm ki hiç ince cılız değil, ilk görüdğümde zx6r sandım, gayet güzel ve kaslı, hyo'ların depodan dolayı birazcık daha kaslı bi görüntüsü var ama buda gayet kaslı, kuyruk kısmı vs. harika, önüne dieğr tarflarına grenaja ztn hiç girmiyorum süper, hyo'ların kuyruk kısmı biraz daha 90 sonları tiplerde kalıyor maalsef ama yakışıyor oda tabii, kawa 250'nin eksileri lastiği ince kalıyor bayagı, arkadan gördüğümde ztn 250 lik oldugunu anladım ve yanına gittim, orjinal egzosunun seside kötü racingle alakası yok ama dğeiştirildiğinde 4 silindirliler kadar olmasada çok güçlü güzle bi ses elde ediliceğine eminim, bizim hyolar gibi, onun dışında direksiyon sport touring, yani yeni başlayanların canını sıkmıycagı daha manevralı ve yüksek rahat, kimileri için dezavantaj veya istemedikelri birşey oalbilir, genel oalrak motor çok güzel bekeldiğimden büyük ve kaslı çıktı, motor siyah renkteydi yeşilinide uzaktan gördüm ve siytahını tavsiye ediyorum kesinlikle, egzos'unu dğeiştirin derim, lastiğide oalilbiyosa en azından 150 taktırın derim.

ayriyetten fiyatı satıcılar açısından tam bir FIRSATÇI fiyatı, büyük cc racinglerin ikinci eline bile en az 12-14.000 veremeyen ama racing sahibi olmak isteyen ve yeni başlamak isteyenlerin tek seçeneği gibi görünen bu motor için fiyat çok çok yüksek, sırf bu yüzden biraz daha kaslı olan hyosung'u tercih ederim.
    [SIZE="4"]die young and make a beautiful corpse[/SIZE]

Alıntı jackaan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hasanım noldu hala haber yok noldu geldımı makına
    cuma arayacam bakalım ne oldu bir arkadaş teslim almış hayırlısıyla bizde teslim alsak.
    DRİFT RELİGİON

mt de başka teslim alan oldumu acaba.
    DRİFT RELİGİON

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler