Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kawasaki Ninja 250R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    __sArSıLmAz__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 650F
    dün bir video izlemişim harika birşeydi yaaaa Altın elbiseli adam gsx r tarifi gülmekten öldüm yaaaaa

http://www.youtube.com/watch?v=QWi0ZTJI35o
    Her asker yeşil bereli olamaz

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ejlover - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2012 Yamaha R1
    Alıntı dreamkiller adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    insallah bu yaz ninjacı olarak aranızda olmak isteirm. ikinci fotoda iki tane ninja goruyorum gerci.. su güzelim motorun tek eksigi cılız arka lastikler.. 140 60 17 daha tatlı durur gibime geliyor ama neyse.. 250 cc kardeşliği
    Kesinlikle Ben mesela 150'lik Pirelli RossoII taktım acaip memnunum ;)

Felon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kuyruk kamerasından tank slapper

Bu videodaki elemanda benden bende bi ferrari görünce gaza gelmiştim böyle ama 250likle olmuyor arkadaş, gsxr lazım
    https://www.youtube.com/alifeyizoglu

__sArSıLmAz__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 650F
    tanksleeper yapan arkadaş onu nası becermiş yaaa düz yolda dümdüz giderken,vitesmi düşürdü naaptı
    Her asker yeşil bereli olamaz

Felon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı __sArSıLmAz__ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tanksleeper yapan arkadaş onu nası becermiş yaaa düz yolda dümdüz giderken,vitesmi düşürdü naaptı
    bozuk asfalt yüksek sürat ikileminden oluşan bi tank slapper, aksine sürücü soğukkanlılığını korumuş düşmeden atlatmış
    https://www.youtube.com/alifeyizoglu

mevlutgs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xmax250abs Er6f650ABS ninja250R Cbr125R Today50
    Arkadaşlar egzantrik zincirimden ses geliyor şıkır şıkır diye nasıl halledebilirimnasıl sıkarım yada böyle giderse sorun yaratırmı ilerde bana?

forewer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ZZ-R1200
    Kaç km de motosikletin merak ettim, sıkma falan yok değiştirilmesi gerekiyor. Değiştirmezsen bi zincirin koparsa söylemiyim neler olacağını. Tabi sesin ordan geldiğinden emin misin? Normalde ömrü kullanıma bağlı olarak değişir ortalama 35-40.000km civarındadır. Motoru yüksek devirde sık kompresyona bırak gibi nedenlerden dolayı ömrü azalabiliyor.
    '92 ZZ-R250, '06 ZZ-R600, '05 ZZ-R1200

Motosikleti
    15000 km deses oradan geliyor sevis dedi htta garantili garantiye girermi?

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:58 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:25 ----------

servis dedi hiç sorun değil dedi ara sıra gelir dedi takma dedi ama 3 aydır sürekli geliyor çıt çıt çıt diye hiç kesmiyor garantiye girer değilmi

Motosikleti
    Ninja 250R
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...8968414/detay/

motor benim arkadaslar ninja almayı dusunen varsa bilginiz olsun .
    [B][I][COLOR="DarkGreen"]Benim için kör, ölmeden de badem gözlüdür eğer gerçekten sevdiğim biriyse ...[/COLOR][/I][/B]::music2::::music2::

forewer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ZZ-R1200
    Alıntı mevlutgs adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    15000 km deses oradan geliyor sevis dedi htta garantili garantiye girermi?

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:58 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:25 ----------

servis dedi hiç sorun değil dedi ara sıra gelir dedi takma dedi ama 3 aydır sürekli geliyor çıt çıt çıt diye hiç kesmiyor garantiye girer değilmi
    Bak o çıtçıt sesten bu forumda çok bahseden oldu, geçmiş sayfaları bir araştır ve ayrıca tekarar tekrar söylüyorum senin gittiğin servis oradan ses geliyor demiş olsa da oradan gelmeyebilir adam gibi usta az dostum. Başka birşeyin sesi olmasın da.
    '92 ZZ-R250, '06 ZZ-R600, '05 ZZ-R1200

Motosikleti
    valla yani yetkili servis diyor bunları yanii arada kalmışım:(

overcloud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XL650V Transalp
    radyatörün ordan bi zırıltı sesi gelir bozuk yollarda. ben nereden geldiğini bulamadım eğer bahsettiğin ses bu ise, o ses egzantrik sesi değil.

bide yazın sıcaktan mıdır neden çözemedim, gaz kolunu milimetrik oynattığında bile çıt-çıt ses geliyordu. bu benim dışında bir kaç arkadaşın daha yaşadığı bi sorundu. kışın havalar soğuyunca kendiliğinden geçti...

eğer egzantrik sesiyse rolantide de çınlama yapar. rolantide çınlama yada şırıltı sesi geliyor mu?

40 - 45bin'e kadar egzantrik ses yapmaya başlamaması lazım...
    the evil that men do - cbr 125r 7500km - ninja 250r (tabiki yeşil) 25000km - transalp ile yollarda

Motosikleti
    ninja 250
    herkese merhaba,biraz saçma olucak ama ninjaya sis farı takan varmı diye sorucaktım.Yoldayken bi burgman 650 görmüştüm yanlış hatırlamaıyorsam tam ön amortisörlerin ortasında yada ucnda sis farına benzeyen 2 tane ışık vardı çok güzel gösteriyor motoru,acaba bu motora yapılabilirmi ?,bahsettiğim o yuvarlak sis farlarından değil ince diklemesine sis farımsı şeler var ,mesela bu linkte adam scootera takmış,bunun gibi yapan eden bilen varmı ?
    http://www.motosiklet.net/forum/moto...ri-taktik.html

Motosikleti
    ninja 250
    güncel. 10 karakter

Motosikleti
    rölantide geliyor ışıklarda durduğum zaman resmen duyuyorum o gaz kolundaki ses gelmişti bendede öyle ses değil hani böyle soğuk olur üşürsünüz çeneniz titrer dişleriniz birbirine vurur ya aynı o misal aynı ole ses geliyor dişlerinizi vurun birbirine aynı ole ses geçliyor arada kalmışım

Motosikleti
    bizim motorların egzantrik zinciri otomatik gergilimi yoksa normal mi bilgisi olan varmı

Motosikleti
    Ninja 250R-2010
    izmirden merhaba arkadaşlar.. geçen hafta itibariyle bende aranıza katıldım.hiç vitesli motor tecrübem yok motoru aldım ama soguktan kullanmak nasip olmadı. yamahanın egitimine yazıldım başlamasını bekliyorum

Motosikleti
    yardım eden yokmudur bana:(

Motosikleti
    ninja ER
    şu an nedesem boş. motoru görmeden yakından dinlemeden nerden geliyor hangi aralıklarda geliyor bilmek zor açıkcası.. zmotoya tekrar göster istersen çünkü o sese devamlı kafayı takarsan herzaman o sesi duyarsın.. eğer ordaki servis çözüm bulamazsa karşıya geçip beşyoldaki beşir ustaya göstermeni tavsiye ediyorum o kesin sorunu yada cevabı vericektir sana arıza felanda varsa rahatça çözücektir. eğer sanada uygun olursa ustanın telini özelden atarım.
    ..uçuyoruzz DEDE

Motosikleti
    ninja 250
    iyi akşammlar.Bende sonunda 2011 beyaz ninja aldım.Fakat viteslerle ilgili sıkıntım var ve kullanıcı kitapcığım da yok.hangi vitesde kaç devir çevirmem gerektiğini bilmiyorum,3.vitesde 4-5 bin devir gördüm makina bozulucak zannettim hele 6 bine geldiğinde piston fırlıyıcak zannettim bunun böyle bağırması normalmi? birde şu aynalarla pek rahat edemedim motora alışmadığımdan dolayımı yoksa genel birşeymi ? aynalar sadece kollarımı gösteriyor.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler