Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kawasaki Ninja 250R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    HaYaBuSa_35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 125
    Cbr 250r görüyorum genelde nedense kawasaki göremiyorum :(

Bişe sorcam izmir bayisiyle görüştüm 2012 modelde sadce beyaz ve siyah olduğunu soyledı yeşil renk gelmıcekmıs bılgısı olan varmı (TEŞEKKÜRLER)???

İmza yok barnak olmamı ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    CankutKaba - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200NS
    Evet bende çok sık CBR 125-250 görüyorum. Tek tük Ninja 250R gördüğümde oldu ama. Motoru aldığımda Ninja'larla gezmeyi çok istiyorum. Motoru alana kadar geçecek sürede umarım İzmirli Ninja'lar çoğalır

dreamkiller - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Silverwing 600

selam

selamlar beyler, yaklasık 6 aydır Kawasaki Ninja 250 R kullanıcısıyım. Ehliyetide aldık geriye gezmek kaldı.. Öncelikle herkese kazasız belasız sürüşler dilerim. forumu sıkı takip ediyorum ama şimdiye kadar pek birşey yazmak istemedim oyle damdan düşer gibi. En çok dikkatimi çeken konu baslıkları ise onu bunu yedi su sunu yedi gibi anlamsız atışmalar oldu takdir edersiniz ki herkesin motoru kendisine kraldır. Evet param yetmediği icin bir avrupalı yerine en kaliteli olduğunu düşündüğüm Kawasaki den yana kullandım tercihimi. Mutlaka herkesin kendi motorunu tercih ederken düşündüğü bir doğru vardır. Mesela keşke ben ybr ile sunu yaptım sen zpc ile sunu yapabilirsin yerine baba bu hafta sonu 250 cc kullanıcıları gelin ortak birşeyler yapalım gibi anlamlı organizasyonlar gercekleşse, motorun sadece bir hız aleti olmadıgını o zaman daha iyi anlamıs oluruz. ben motorumu cok gec edindim ama 4 yasında iken rahmetli dedemden bana kalan bir mirastı bu. 80 yılından 84 yılına kadar (kendisini o tarihte kaybettik) jawa sı ile sürekli gezerdik. Simdi beni yukardan gördüğünü ve tebessüm ettiğini düşünmek bile motoruma olan sevgimi daha bir arttırmakta.

Bahar ayında gercekleşecek olan 250 cc toplantılarında aranızda olmaktan gercekten mutluluk duyarım. Kendinize iyi bakın.

Not: motorumla ilgili gercekleştirmeyi planladıgım bir takım upgrade ler var bununla ilgili bana yardım etmek isteyecek, fikir alısverisinde bulunabileceğim arkadaslarla p.m. den konusmak isterim. iyi günler.

overcloud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XL650V Transalp
    Aramıza hoşgeldin
    the evil that men do - cbr 125r 7500km - ninja 250r (tabiki yeşil) 25000km - transalp ile yollarda

tutku1982 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ZXR 250 ninja
    Alıntı dreamkiller adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selamlar beyler, yaklasık 6 aydır Kawasaki Ninja 250 R kullanıcısıyım. Ehliyetide aldık geriye gezmek kaldı.. Öncelikle herkese kazasız belasız sürüşler dilerim. forumu sıkı takip ediyorum ama şimdiye kadar pek birşey yazmak istemedim oyle damdan düşer gibi. En çok dikkatimi çeken konu baslıkları ise onu bunu yedi su sunu yedi gibi anlamsız atışmalar oldu takdir edersiniz ki herkesin motoru kendisine kraldır. Evet param yetmediği icin bir avrupalı yerine en kaliteli olduğunu düşündüğüm Kawasaki den yana kullandım tercihimi. Mutlaka herkesin kendi motorunu tercih ederken düşündüğü bir doğru vardır. Mesela keşke ben ybr ile sunu yaptım sen zpc ile sunu yapabilirsin yerine baba bu hafta sonu 250 cc kullanıcıları gelin ortak birşeyler yapalım gibi anlamlı organizasyonlar gercekleşse, motorun sadece bir hız aleti olmadıgını o zaman daha iyi anlamıs oluruz. ben motorumu cok gec edindim ama 4 yasında iken rahmetli dedemden bana kalan bir mirastı bu. 80 yılından 84 yılına kadar (kendisini o tarihte kaybettik) jawa sı ile sürekli gezerdik. Simdi beni yukardan gördüğünü ve tebessüm ettiğini düşünmek bile motoruma olan sevgimi daha bir arttırmakta.

Bahar ayında gercekleşecek olan 250 cc toplantılarında aranızda olmaktan gercekten mutluluk duyarım. Kendinize iyi bakın.

Not: motorumla ilgili gercekleştirmeyi planladıgım bir takım upgrade ler var bununla ilgili bana yardım etmek isteyecek, fikir alısverisinde bulunabileceğim arkadaslarla p.m. den konusmak isterim. iyi günler.
    hoş geldin dogru secim kesinlikle
    MZ-251 MZ-301 YBR-125 DYLAN150 RS151 NİNJA250...

Motosikleti
    Honda Silverwing 600
    Hosbulduk arkadaslar.. Sormak istedigim sorular var. Motorunu upgrade eden kimse varmi acaba engine tunning olarak?

__sArSıLmAz__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 650F
    orjinallikten yanayımdır ama led stop,led sinyal,tank pad vs şeyler olabilir tabikide...
    Her asker yeşil bereli olamaz

Felon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Hayırlı olsun,arada tabi hız tartışmalarımız oluyo ama tatlı tartışmalar bunlar, renk katıyor
    geçen yaz çok güzel etkinliklerimiz oldu,etkinlik konusunda hyocular biraz daha katılımcı.
    Herzaman söylüyorum 250cc nin tek dostu yine 250cc dir
    şimdik bulabildiğim resimler bunlar yazın çıktığımız yolu kapatıcaz

https://www.youtube.com/alifeyizoglu

Motosikleti
    Honda Cbr 650F
    tabiki bu muhabbetler olmazsa gülmezsek eylenmezsek tartışmalar olmazsa olmaz yaaaa

sercan2667 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '''14 Crypton&''05 TDM 900''22 GSX-S 1000
    arkadaşlar merhaba.ninjanın sağ grenajının ne kadar olduğunu sorabilirmiyim ?
    2020 'Tracer 900 İcon Blue

Motosikleti
    Honda Cbr 650F
    geçen seneki fiyatı 600 tl idi,sağ yan grenajın

sercan2667 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '''14 Crypton&''05 TDM 900''22 GSX-S 1000
    Alıntı __sArSıLmAz__ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    geçen seneki fiyatı 600 tl idi,sağ yan grenajın
    teşekkürler.aklıma geldi birde ben bugün bir tane sürdüm arkadaşa almak için.sinyaller yanıp sönüyormu yoksa yanıp öle kalıyormu ?ve birde şuan fiyat listesinde Ninja 250 Special 5.100€ fark ne var acaba ?
    2020 'Tracer 900 İcon Blue

Motosikleti
    Pulsar 200NS
    Kullanan arkadaşlar. Artçı ile rahat sürüş oluyor mu ? Uzun yollarda rahat mısınız ?
    Motosiklet.net - Tutku YaraTTI..

overcloud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XL650V Transalp
    Tek kişi sürüş çok rahat. Hiçbir şekilde titreşim yok. Ön cam kısa kaldığı için rüzgar biraz rahatsız edebilir.

Artçı ile konfor beklemeyin, şehir içinde kısa mesafeler olabilir ama uzun yolda eziyetli olur.
    the evil that men do - cbr 125r 7500km - ninja 250r (tabiki yeşil) 25000km - transalp ile yollarda

Motosikleti
    Pulsar 200NS
    Anladım teşekkür ederim.
    Motosiklet.net - Tutku YaraTTI..

mevlutgs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xmax250abs Er6f650ABS ninja250R Cbr125R Today50
    15.000 km bakımına sokacağım ne kadar gider ne gibi işlemler yapılır değişen veya değişmeyen nelerdir?

Motosikleti
    Honda Silverwing 600
    Alıntı Felon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    etkinlik konusunda hyocular biraz daha katılımcı.
    Herzaman söylüyorum 250cc nin tek dostu yine 250cc dir
    insallah bu yaz ninjacı olarak aranızda olmak isteirm. ikinci fotoda iki tane ninja goruyorum gerci.. su güzelim motorun tek eksigi cılız arka lastikler.. 140 60 17 daha tatlı durur gibime geliyor ama neyse.. 250 cc kardeşliği

Motosikleti
    Honda Cbr 125r - 2011 HRC
    arkadaşlar bende 2011 cbr125imi sattım şimdi 5 6 gün içinde inşallah allah nasip ederse ikinci el ninja alacağım izmirden bi ninjacı daha çıktı

Motosikleti
    Honda Cbr 650F
    Alıntı sercan2667 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    teşekkürler.aklıma geldi birde ben bugün bir tane sürdüm arkadaşa almak için.sinyaller yanıp sönüyormu yoksa yanıp öle kalıyormu ?ve birde şuan fiyat listesinde Ninja 250 Special 5.100€ fark ne var acaba ?
    sinyaller yanıp sönüyor zaten normalide yanıp sönmesidir devamlı fasılalı şekilde,sinyaller yanıp öyle kalıyorsa onun elektriksel bir problemi vardır

Felon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    insallah bu yaz ninjacı olarak aranızda olmak isteirm. ikinci fotoda iki tane ninja goruyorum gerci.. su güzelim motorun tek eksigi cılız arka lastikler.. 140 60 17 daha tatlı durur gibime geliyor ama neyse.. 250 cc kardeşliği
    tabiki bekleriz
    aynen 140 iyi duruyor
    https://www.youtube.com/alifeyizoglu

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler