Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kawasaki Ninja 250R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

ben bu arada gaz kolundan gelen sesi cozdum sanirim, hani bir ara sorun vardi ya cit cit ses geliyor diye kolu oynatinca, ve cozumu de ona cozum aramazken bulduguma inaniyorum, on fren manetini degistirdim kendim, degistirirken biseyleri kurcaladim yanlislikla herhalde, su an ses gelmiyor ama giderken uzun sure kullansam bile, duzeldi sanki, nazar degmesin de =)

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Arkadaşlar kısmet olursa ilandaki motoru yarın almayı planlıyorum. Motoru tanıyan varmı varmı forumda.
    Fiat olarak 9,500 TL'ye anlaştık nasıldır?
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...0166809/detay/

forza46 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    beyaz bi de çook güzel ya Allah herkese nasip etsin ama bana biraz 9 buçuk çok geldi . önümüzdeki yaz bende almak istiyorum ama 8000 e bulamaz mıyım uygun bi ninja .

overcloud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XL650V Transalp
    Alıntı Karayan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben bu arada gaz kolundan gelen sesi cozdum sanirim, hani bir ara sorun vardi ya cit cit ses geliyor diye kolu oynatinca, ve cozumu de ona cozum aramazken bulduguma inaniyorum, on fren manetini degistirdim kendim, degistirirken biseyleri kurcaladim yanlislikla herhalde, su an ses gelmiyor ama giderken uzun sure kullansam bile, duzeldi sanki, nazar degmesin de =)
    bende bu sesi düşünüyordum geçenlerde. bendekide kendiliğinden geçti.. 1 aydır tık yok.
    the evil that men do - cbr 125r 7500km - ninja 250r (tabiki yeşil) 25000km - transalp ile yollarda

tutku1982 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ZXR 250 ninja
    selam dostlar bizle hafta sonu gezmeye tozmaya gelen varmı???

---------- Post added at 22:25 ---------- Previous post was at 21:37 ----------

http://www.motosiklet.net/forum/son-...rdag%92da.html[COLOR="Silver"]
    MZ-251 MZ-301 YBR-125 DYLAN150 RS151 NİNJA250...

9500 normal ninja icin, 8000 e anca 20k km uzeri 2008 bulursun belki o da. ben sahsen benimki 2010 model de olsa 10bin den asa vermem hayatta, o kadar modifiye ettim sagini solunu =)

Alıntı Karayan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    9500 normal ninja icin, 8000 e anca 20k km uzeri 2008 bulursun belki o da. ben sahsen benimki 2010 model de olsa 10bin den asa vermem hayatta, o kadar modifiye ettim sagini solunu =)
    kardeşim biraz abartmışsın ya tamam herkese motoru değerli gelir ama öylesine bi araştırdığında bile 10k den aşağısını 8500 e bulunur rahat örnek ;

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...436505/detay/?

Herkese hayırlı cumalar bu arada .

__sArSıLmAz__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 650F
    Alıntı fthcnr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar selam,

Motorun aynası kırıldı. Ama dış kaplamasında bir şey yok sadece içinde ki ayna çatladı. Camcıda filan sırf iç aynayı değiştirebilir miyim? Bu konuyla ilgili tecrübesi olan var mıdır?
    iç aynayı değiştirirsin normal ayna takarsın ama güzel olmuyo net göstermiyor ve yakından gösteriyor,sana tavsiyem ucuz çin malı motor aynalarından al ve ninjanın aynaya göre kestir öyle taktdır,orjinal aynaya okadar 100 küsür lira verene kadar 30 a 40 a yaptırırsın
    Her asker yeşil bereli olamaz

Alıntı forza46 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kardeşim biraz abartmışsın ya tamam herkese motoru değerli gelir ama öylesine bi araştırdığında bile 10k den aşağısını 8500 e bulunur rahat örnek ;

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...436505/detay/?

Herkese hayırlı cumalar bu arada .
    bulur zaten 8500 e bulamaz demedim, ama bos motor bunlar fabrikadan ciktigi sekliyle, benimki gibisini 8500 e zor bulur, nerdeyse disindaki herseyi degistirdim ben.

anlıyorum kardeşim bu yaptığınız eklemeler sadece görüntü mü yoksa performansı da etkileyen şeyler yapılıyor mu ? ninja ya ufak tefek modifiyelerde güzel yakışıyo bakalım seneye alabilirsem inşallah bende ilgilenirim ama 125 lik motora ekleme yapmak pek aklıma yatmıyo şu an .

tomass - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha SR500, Vespa Sprint 150S
    Tamam euro artmış olabilir ama ninja da altın değil arkadaşlar ne bu ya.
    Millet aldığından fazlasına satma peşinde.
    Yaz ortasında 9000TL ye 2011 model 2. eller satıldı ( Beyaz renk dahil ), şimdi 8500e 2008 alınır diyorsunuz.
    Tamam mal benim istediğime satabilirim diyebilirsiniz ama bu kadar da olmaz ki.
    Sahibindendeki satılık ninjaları takip ediyorum. 2 ay önce 8700e satılık olan ninja el değiştirmiş km'si artmış şimdi 10500e satılık.
    Bizim milletimiz ucuz alıp pahalı satmaya çok meraklı.
    10 ay önce sıfır araba aldım 34500 e şimdi sıfır fiyatı 41.830 TL ben satarken 40 yazayım o zaman...
    YOK ÖYLE BİR ŞEY.
    Biraz elinizi vicdanınıza koyun beyler....

Motosikleti
    XL650V Transalp
    ben yukarda bahsi geçen ilandaki fiyatın normal olduğunu düşünüyorum. 8300km'deki motoru bayideki fiyatın %30 altına alıyorsun.

10500'luk fiyat çok abartı. zaten o ilana kimse itibar etmez.
    the evil that men do - cbr 125r 7500km - ninja 250r (tabiki yeşil) 25000km - transalp ile yollarda

benim ninjam baya degisti ben aldigimdan beri, ben 9800tl ye almistim, 10000 den bi tl asagiya da satmam. uzerine 3500tl parca icin, 2500tlye yakin da eskiyen parcalari degisim ve bakim icin harcama yaptim ben. motoru yaptirdigim yerdeki adamlar bile yeter artik baska bisey takma motora dediler oyle biraktim, son bi koso gosterge kalmisti zaten onu alamadim amerikadan param bitti =) zaten seneye eylulde satip 600cc ye gececegim icin daha da bisey yapmam bu motora.

UNdocab - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT650, RT125
    Alıntı tomass adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tamam euro artmış olabilir ama ninja da altın değil arkadaşlar ne bu ya.
    Millet aldığından fazlasına satma peşinde.
    Yaz ortasında 9000TL ye 2011 model 2. eller satıldı ( Beyaz renk dahil ), şimdi 8500e 2008 alınır diyorsunuz.
    Tamam mal benim istediğime satabilirim diyebilirsiniz ama bu kadar da olmaz ki.
    Sahibindendeki satılık ninjaları takip ediyorum. 2 ay önce 8700e satılık olan ninja el değiştirmiş km'si artmış şimdi 10500e satılık.
    Bizim milletimiz ucuz alıp pahalı satmaya çok meraklı.
    10 ay önce sıfır araba aldım 34500 e şimdi sıfır fiyatı 41.830 TL ben satarken 40 yazayım o zaman...
    YOK ÖYLE BİR ŞEY.
    Biraz elinizi vicdanınıza koyun beyler....
    Sen ev aldın biryerden 100tl ye 3 yıl oturdun sonra birşekilde ev değer kazandı ve fiyatı 170tl ye çıktı.
    Satmak istediğinde
    -abi ben bunu 100tl ye almıştım 3 yılda oturdum eskittim 75tl ye satayım.Fiyatlar 170'e çıktı ama aldığım fiyatın üzerine satmak doğru değil

bu lafları mı söylüyorsun?

tomass - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha SR500, Vespa Sprint 150S
    Alıntı UNdocab adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sen ev aldın biryerden 100tl ye 3 yıl oturdun sonra birşekilde ev değer kazandı ve fiyatı 170tl ye çıktı.
    Satmak istediğinde
    -abi ben bunu 100tl ye almıştım 3 yılda oturdum eskittim 75tl ye satayım.Fiyatlar 170'e çıktı ama aldığım fiyatın üzerine satmak doğru değil

Problemde burada zaten motosikleti yatırım aracı olarak gören zihniyetlerde.
    Motosiklet ya da diğer motorlu taşıtlar yatırım aracı değil kardeşim, eskidenmiş o.
    Ha aksesuar takarsın modifiye edersin, emeğinin, harcamanın karşılığını fiyata yansıtırsın o başka.
    Sizin mantığınıza göre 2011 modelleri 9000e 2010 modelleri 8500e satanlar da akılsız o zaman.

Motosikleti
    XL650V Transalp
    Alıntı UNdocab adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Satmak istediğinde

gayrimenkul ile taşıt piyasasını kıyasladın ya helal valla

o zaman bu mantıkla etiler'deki yada bebek'teki bir ninja'nın kurtköy yada gebze'deki bir ninja'dan daha pahalıya satılması lazım

sahibinden 2009 model boğaz manzarası gören yalıda saklanmış 8500km'de ninja diye yazarız ilanları

Motosikleti
    YAMAHA XJ6N

__sArSıLmAz__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 650F
    istediği kadar 9000 tl yazsın arayıp pazarlığını yapıcaksın,işine geliyosa alıcan işine gelmiyosa almiycan bukadar basit. ben zamanında 4000 tl fiyat çekilen cbr 125 i 3250 tl ye aldım orana bak,yani adam 9000 tl yazıyo 8500 - 8250 pazarlıklı fiyatıdır diye düşünüyorum...
    Her asker yeşil bereli olamaz

UNdocab - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT650, RT125
    Alıntı tomass adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Problemde burada zaten motosikleti yatırım aracı olarak gören zihniyetlerde.
    Motosiklet ya da diğer motorlu taşıtlar yatırım aracı değil kardeşim, eskidenmiş o.
    Ha aksesuar takarsın modifiye edersin, emeğinin, harcamanın karşılığını fiyata yansıtırsın o başka.
    Sizin mantığınıza göre 2011 modelleri 9000e 2010 modelleri 8500e satanlar da akılsız o zaman.
    Araç eskiyen değer kaybeden bir metadır dolayısı ile yatırım aracı değildir doğru. Fakat değeri zamanında aldığınız fiyatla değil güncel sıfırının üzerinden yıpranma payı(bu kaza olur, yaşlanma vs olur) belirlenir.
    Bir malın 0 ının değeri arttıkca ikinci elinin de artar. Bu her zaman böyledir. Değer kaybı mantıklı ölçülerde olmalı yoksa kimse 0 almaz kimse 0 almazsa ikinci eli hiç bir zaman olmaz. 0 alanlar saf mı 3-4 ayda 3-4 milyar para kaytbetsin.

2011 bir ninjanın nesi eskimiş ve kötü size 0 daki kusursuzluktan kötü birşey hisettirebilir ki fiyatı %20-30 daha aşağı olmak zorunda olsun? Dul mu oldu artık ondan mı :D

Alıntı overcloud adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gayrimenkul ile taşıt piyasasını kıyasladın ya helal valla

o zaman bu mantıkla etiler'deki yada bebek'teki bir ninja'nın kurtköy yada gebze'deki bir ninja'dan daha pahalıya satılması lazım

sahibinden 2009 model boğaz manzarası gören yalıda saklanmış 8500km'de ninja diye yazarız ilanları
    Yalıyı da ninjayla beraber veriyorlarsa problem değil. Çünkü o yalıyı satın aldığında temellerinden söküp Bağcılara götürmüyorsun :D

Motosikleti
    XL650V Transalp
    Ya benim aslında demek istediğim 10 yıl önce aldığın bir evin değeri o semtin gelişmesiyle orantılı olarak artabilir, tabi bu planlanmayan bir şey. misal 10 yıl önce taşındığımız Acıbadem'deki dairemizin değeri 2 3 misli artmıştı natilius açıldıktan sonra. Hatta natilius'un açıldığı gün taşınıyorduk biz (bir sokak üstteki apartmandı köşkün ordaki) ben ağlayarak kolileri taşıyordum

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler