Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kawasaki Ninja 250R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    ninja 250 siyah-2011
    Alıntı red thunder adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Senin ancak bir pilotla evlenmen gerekiyor zaten, beraber tura çıkmanız lazım, o zaman sorun olmaz Gerçi sinirli bir arkadaşsa hızlı yol alırsınız, laf atanları takip etmekten Geçmiş olsun bu arada arkadaşına, 1 sn'lik ihmal bile bize çok pahalıya patlayabiliyor. Güzel yol yapmışsınız, tebrikler Resimleri bekleriz
    Cidden çok güzel yol yaptık bide tatlı virajlar vardıki hiç sormayın Tek sorun benim dışımdaki bütün motorların 1000 cc olmasıydı, sırayla bana arkadaşlık etmek zorunda kaldılar Çok fazla foto yok çünkü yağmurdan dolayı telefonlar ıslandı ve çalışmıyodu, neyseki kuruyunca çalıştılar.. Ama başka bi arkadaş bikaç kare çekmeyi düşünmüş onlarıda müsait bi ara yüklerim

Bu arada evleneceğim insanla ilgili yorumunuza çok güldüm, laf atanları takip edicez diye yeterince yol yapılır yani

---------- Mesaj ekleme zamanı: 10:55 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 10:53 ----------

Alıntı __sArSıLmAz__ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşınıza üzüldüm geçmiş olsun

Sizi alacak adama gelince : eğer motosiklet sevmiyosa,çok çok motoru sat araba alalım der
    Çok teşekkür ederim,neyseki arkadaşımızda bişey yok..

Motosiklet sevmeyen biri beni almaz heralde yada ben öyle biriyle mutlu olamam diye düşünüyorum.. Hayırlısı artık!
    Hepimizi biliyoruzki bu farklı vazgeçilmesi zor bi tutku ! Beni seven insan benim mutsuz olmamı istemez heralde
    [B]Rüzgara karşı koşmadıysan onla esmeyi bilemezsin, henüz motora binmediysen ben yaşıyorum diyemezsin :wiinkk:[/B]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Alıntı EruKING adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ninja - İstanbul Haftalık Perşembe Toplantısı

Ninjalar,

Haftalık perşembe toplantımız, Maltepe Süreyya plajındaki ''Şato Cafe''

23.06.2011 Perşembe Saat 20:00

ŞATO CAFE RESTAURANT - YALI MAH. SÜREYYA PLAJI SAHİLYOLU NO:187 MALTEPE İSTANBUL

http://satocafe.com/

NOT:

1- Haftalık toplantılarımız perşembe günlerine alınmıştır!

2 - Haftalık Perşembe buluşmaları iş çıkışı toplantı olduğundan buluşma noktaları düzenlenmemektedir. Güzergah konusunda sıkıntı çekebilecek arkadaşlar varsa bizimle iletişime geçebilirler...

Tekeriniz düz bassın Ninjalar... Görüşmek üzere...

Ninja 250 R - İstanbul
    herzemanki gibi keyifli bir buluşma olacak
    [COLOR="Blue"]http://www.facebook.com/group.php?gid=199474079468%5B%2FCOLOR%5D[/COLOR]

[COLOR="red"]Facebook Sayfamıza bütün[/COLOR] [COLOR="Lime"]Ninja ZX250R[/COLOR] [COLOR="red"]kullanıcılarını bekleriz...[/COLOR]

red thunder - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ninja 250R - Mojito ;)
    Alıntı kuzen84 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cidden çok güzel yol yaptık bide tatlı virajlar vardıki hiç sormayın Tek sorun benim dışımdaki bütün motorların 1000 cc olmasıydı, sırayla bana arkadaşlık etmek zorunda kaldılar Çok fazla foto yok çünkü yağmurdan dolayı telefonlar ıslandı ve çalışmıyodu, neyseki kuruyunca çalıştılar.. Ama başka bi arkadaş bikaç kare çekmeyi düşünmüş onlarıda müsait bi ara yüklerim

Bu arada evleneceğim insanla ilgili yorumunuza çok güldüm, laf atanları takip edicez diye yeterince yol yapılır yani [COLOR="Silver"]
    Biz de grupta benzer durumu yaşıyoruz aslında... Benim ve birkaç arkadaşımızın rodajda olması sebebiyle yüklenmiyoruz, diğerleri de sağolsun bize uyuyorlar genelde, ama 1000 cc'lik makinelerin durumunu düşünemiyorum

Sizin her postta zaten bir macera var, garaj macerası, telefonlar, yağmur, ufak kaza vs, Ankara tarafı epey hareketli geçiyor görünüşe göre

Bence evlenme teklif etmeden önce, arkadaş forumdaki imzayı okusun, ona göre birşeyler oluşur kafasında Evdekiler de gönül rahatlığıyla; "Kızımıza yüz görümlüğü olarak yoshimura veya akrapovic full system egzost, power commander ve performans filtreler istiyoruz" diyebilirler
    http://www.facebook.com/#!/group.php?gid=199474079468
    Facebook Sayfamıza bütün Ninja ZX250R kullanıcılarını bekleriz...

__sArSıLmAz__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 650F

Bence evlenme teklif etmeden önce, arkadaş forumdaki imzayı okusun, ona göre birşeyler oluşur kafasında Evdekiler de gönül rahatlığıyla; "Kızımıza yüz görümlüğü olarak yoshimura veya akrapovic full system egzost, power commander ve performans filtreler istiyoruz" diyebilirler

Her asker yeşil bereli olamaz

Motosikleti
    ninja 250 siyah-2011
    Biz de grupta benzer durumu yaşıyoruz aslında... Benim ve birkaç arkadaşımızın rodajda olması sebebiyle yüklenmiyoruz, diğerleri de sağolsun bize uyuyorlar genelde, ama 1000 cc'lik makinelerin durumunu düşünemiyorum

Sizin her postta zaten bir macera var, garaj macerası, telefonlar, yağmur, ufak kaza vs, Ankara tarafı epey hareketli geçiyor görünüşe göre
    Ankaranın hareketliliğinden diil aslında.. Eminim İstanbul gibi motor kültürünün bizden kat kat geniş olduğu bi şehirde çok daha farklı maceralar yaşanıyodur fakat tek fark ben forumda paylaşmayı seviyorum sanırım

---------- Mesaj ekleme zamanı: 12:50 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 12:48 ----------

Olaya son noktayı koymuşsunuz zaten
    [B]Rüzgara karşı koşmadıysan onla esmeyi bilemezsin, henüz motora binmediysen ben yaşıyorum diyemezsin :wiinkk:[/B]

Motosikleti
    cygnus rs
    Siz rodajı kaç km de tamamlıyorsunuz?

Motosikleti
    ninja 250 siyah-2011
    Alıntı efe tolga adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Siz rodajı kaç km de tamamlıyorsunuz?
    Ben 800 km'de tamamlıycam, bitmek üzere..

overcloud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XL650V Transalp
    1000km yağ değişimden önce zorlama motoru
    the evil that men do - cbr 125r 7500km - ninja 250r (tabiki yeşil) 25000km - transalp ile yollarda

Motosikleti
    Suzuki Gsr 600
    Beni alan adamın hepten başı yanmış desenize , trafikte aldığım tepkileri görünce ya motora bindirtmez yada boşar

Ben de biraz tatsız bi olayla haftaya başladım :( dün yaklaşık 20 motorluk bi arkadaş grubumla kızılcahamama gittim, yaklaşık 350 km yol yaptım.. Gittik döndük Ankara'ya girince bi mola verdik.. Bi arkadaşımız da bizim yanımıza yanaşırken aynasını kontrol etmeden bize doğru dönüş yapınca arkadan gelen araba sert bi şekilde çarptı Arkadaş motorun üstünden uçtu önüme kadar yuvarlandı, motor yavaşlayana kadar kendi kendine gitti ilerde devrildi.. Ben dondum kaldım Neyseki araba altına almadı.. Allahım beterinden saklasın sadece bacağında küçük bi şişlikle atlattı.. Dizliği olsa oda olmayacaktı!
    Arkadaşlar lütfen hepimiz çok dikkatli olalım bi aynaya bakmadan dönmek canımıza malolabilir :(
    Geçmiş olsun.. Motosiklet üzerinde yapılacak en ufak hata bizlere pahalı bir şekilde geri dönüyor. Motosiklette kaporta bizleriz dolayısıyla trafikte her an tetikte olmak lazım.

Grupta ki arkadaşların rodajlarını bir an önce bitirmelerini 4-8-12 gözle bekliyoruz

Birkaç sene önce içimde olan motor merakını tam unutmuştum ki arkadaşım honda cbr 600rr ile karşıma çıktı biaz dolaştıktan sonra içimdeki heves iyiden iyiye tutkuya dönüşmeye başladı.
    Ama 600 luğun bana ilk başta büyük geldiğini fark ettim.
    250 liklere bakarken hyo gt250r ve ninja 250r arasında kararsız kaldım.
    Sizce hyo'nun kawa'dan artı ve eksileri nelerdir..
    Bu aralar piyasa oldukça yükselmiş. Yaz sonunda yada kışın almayı düşünüyorum.
    Siz neler önerirsiniz?
    Bu yaz olmasada seneye Ankara ekibine bir kişi daha katılacak

red thunder - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ninja 250R - Mojito ;)
    Ankaranın hareketliliğinden diil aslında.. Eminim İstanbul gibi motor kültürünün bizden kat kat geniş olduğu bi şehirde çok daha farklı maceralar yaşanıyodur fakat tek fark ben forumda paylaşmayı seviyorum sanırım [COLOR="Silver"]
    Bizim maceralarımızın da aslında Ankara ile ortak noktaları var; klasik 600'lük mü, 300 görüyor mu, önünü kaldırıyor musun gibi sorulara muhatap oluyoruz Ben genelde arkasını da kaldırıyorum diye yanıtlıyorum

Şevkinin dediği gibi bize de laf atanlar oluyor tabii, bu sadece bayanlara özel bir durum değil

Bunların dışında, grubun düzenli açtığı toplantı ve etkinliklerin dışında, biz zaten görüşüyoruz. Hafta içi veya hafta sonu farketmiyor... Mesela dün, herkes sıkılmış, birbirimizi arayarak saat 15:30 gibi buluştuk ve saat 24:00'e kadar beraber takıldık. Mekan mekan gezdik, Anadolu yakası ve Avrupa yakasında... Maksat zaten mekanlar değil, makinenin üzerinde olmak

Bir de benim son dönemde başıma sık gelen bir olay var onu da paylaşayım; genelde ışıklarda beklerken veya tali yoldan ana yola bağlanırken, 600'lük makineler benimle kalkmak istiyor, yüz vermiyorum tabii Ama ön kaldırmalar falan fena asılıyorlar, herhalde onlar da 600 cc zannediyorlar bizi

Bunları yazayım dedim de, İstanbul kanadı paylaşmıyor denmesin

---------- Mesaj ekleme zamanı: 13:44 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 13:42 ----------

Alıntı poyraz_o adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Birkaç sene önce içimde olan motor merakını tam unutmuştum ki arkadaşım honda cbr 600rr ile karşıma çıktı biaz dolaştıktan sonra içimdeki heves iyiden iyiye tutkuya dönüşmeye başladı.
    Siz neler önerirsiniz?
    Hyo ve Ninja kıyaslaması sayfalarca yapıldı sevgili Poyraz, tekrar burada yazmıyorum. Ama şunu çok rahatlıkla söyleyebilirim ki Ninja bu segmentteki alınabilecek en iyi ve tek makinedir En kısa sürede gönlüne göre bir makine bulman ve kazasız belasız kullanman dileklerimle
    http://www.facebook.com/#!/group.php?gid=199474079468
    Facebook Sayfamıza bütün Ninja ZX250R kullanıcılarını bekleriz...

Motosikleti
    ninja 250 siyah-2011
    Alıntı HiAxiSheytan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçmiş olsun.. Motosiklet üzerinde yapılacak en ufak hata bizlere pahalı bir şekilde geri dönüyor. Motosiklette kaporta bizleriz dolayısıyla trafikte her an tetikte olmak lazım.

Çok teşekkürler.. Umarım bidaha böyle tatsız bi olay yaşamayız hiçbirimiz.. Etkileniliyo ister istemez..

---------- Mesaj ekleme zamanı: 14:19 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 14:08 ----------

Alıntı poyraz_o adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Siz neler önerirsiniz?
    Tabiiki ninja250 bu tartışılmaz bile.. Sizi en kısa zamanda aramıza bekliyoruz..

Arkadaşlar kuba cg100 mü yaksa yeni kanuni bs100 çelik jantmı almalıyım lütfen yardım edin tavsiyelerinize ihtiyacım var. Kanuni hoşuma gitti fakat titreşim varmış kubalarda ise hiç yok ve kubalarda euro 3 motora geçilmiş ne işe yarar bu lütfen yardım edin...........

Motosikleti
    ninja 250 siyah-2011
    Bizim maceralarımızın da aslında Ankara ile ortak noktaları var; klasik 600'lük mü, 300 görüyor mu, önünü kaldırıyor musun gibi sorulara muhatap oluyoruz Ben genelde arkasını da kaldırıyorum diye yanıtlıyorum

Şevkinin dediği gibi bize de laf atanlar oluyor tabii, bu sadece bayanlara özel bir durum değil

Bunların dışında, grubun düzenli açtığı toplantı ve etkinliklerin dışında, biz zaten görüşüyoruz. Hafta içi veya hafta sonu farketmiyor... Mesela dün, herkes sıkılmış, birbirimizi arayarak saat 15:30 gibi buluştuk ve saat 24:00'e kadar beraber takıldık. Mekan mekan gezdik, Anadolu yakası ve Avrupa yakasında... Maksat zaten mekanlar değil, makinenin üzerinde olmak

Bir de benim son dönemde başıma sık gelen bir olay var onu da paylaşayım; genelde ışıklarda beklerken veya tali yoldan ana yola bağlanırken, 600'lük makineler benimle kalkmak istiyor, yüz vermiyorum tabii Ama ön kaldırmalar falan fena asılıyorlar, herhalde onlar da 600 cc zannediyorlar bizi

Bunları yazayım dedim de, İstanbul kanadı paylaşmıyor denmesin [COLOR="Silver"]
    Kesinlikle aynı tutkuyu paylaştığımız arkadaşlarla birlikte zaman geçirmek harika bişey.. Bizi bizden başkası anlamıyor sonuçta.. Size de laf atanlar oluyo tabi bilmezmiyim Benim arkadaşlarımın biçoğu eşini artçı olarak alıyolar, hem ben de yalnız kalmayayım diye, böylece grup halinde gezdiğimizde laf atma olaylarını en asgariye indirgemiş oluyoruz

__sArSıLmAz__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 650F
    zaten kask taktığınızda bayanmı erkekmi seçmek okadarda kolay olmaz diye düşünüyorum,hele bide kaskın camı siyahsa
    Her asker yeşil bereli olamaz

Motosikleti
    Kawasakı Nınja 250R
    Grenaj takozu taktırınca motor garantıden cıkıyomu bılgısı olan varmı ?

EruKING - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Ninja 250R 2010
    Oh oh maşallah, kaynaşmış herkes Kazalar, evlilik, sürüşteki anılar devam devam :D

Motosikleti
    ninja 250 siyah-2011
    Oh oh maşallah, kaynaşmış herkes Kazalar, evlilik, sürüşteki anılar devam devam :D
    Rahatsız edici bi durummu var anlam veremedim tavrınıza???

EruKING - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Ninja 250R 2010
    Rahatsız edici bi durummu var anlam veremedim tavrınıza???
    Hiç rahatsız olabileceğimi düşünmedim. Bu mesajınızı okuyana kadar. Yanlış anlaşılmışım sanırım :S

Yazan arkadaşların geneliyle sürekli iç içe olduğumuz için ve ben forumu çok sık kullanmadığım için son bir iki sayfanın muhabbet şeklinde ilerlediğini gördüğümden mutlu olduğum için yazmıştım. Kötü bi niyetim yoktu

Motosikleti
    ninja 250 siyah-2011
    Hiç rahatsız olabileceğimi düşünmedim. Bu mesajınızı okuyana kadar. Yanlış anlaşılmışım sanırım :S

Yazan arkadaşların geneliyle sürekli iç içe olduğumuz için ve ben forumu çok sık kullanmadığım için son bir iki sayfanın muhabbet şeklinde ilerlediğini gördüğümden mutlu olduğum için yazmıştım. Kötü bi niyetim yoktu
    Sanki imalı bir mesaj olduğunu hissettim bi yanlış anlaşılma oldu sanırım.. Biçok topicde olmayan muhabbet ortamı oluşması mutlu edici bi durum yanlış anlaışlmasını istemem sadece

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)

Bu Konudaki Etiketler