Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda Cbr600F Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    HONDA CBR 600
    2010 model yenı kasa 600f arıyorum arkadaslar max butce 20 bın dusunun olursa ozelden ulasabılır

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Karalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2teker
    Alıntı screamaykut adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2010 model yenı kasa 600f arıyorum arkadaslar max butce 20 bın dusunun olursa ozelden ulasabılır
    O fiyatlara zor gibi 2011-2013 arası
    "Tecrube, limitlerini bilmektir"

< iLk@yy > - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '01 CBR600F4i(2011-?) / '07 Burgman400(2018-?)
    bende geçtiğimiz hafta sonu bir kaç kare çektim arkadaş ile beraber çıkıp

beğenilerinize sunarım

yer rumeli feneri limanı

çekimler galaxy s4 telefonu ile yapıldı
    bunlar sadece ön çekimdi bu arada

havanın güzel olacağı önümüzdeki bir tarihte profesyonel anlamda bir çekim yapacağım ama

birde sağdan görünen 2. fotoğrafta grenajda kırık vida yerleri uzun zamandır beni uyuz ediyordu
    bizim motosikletlerdeki en uyuz olduğum yerdir göbekli vida yeri en ufak şeyde kırılmaya meyillilerdir ve kırılırlarda
    bir kere kırıldımıda tamirde olsalar kendiliğinden kırılıyor zamanla

oralara takoz koydum bende görsel olarak güzel bir şey bulup
    kullanım olarak çok işe yarar diyemesemde kullandım
    olduğu yerde düşmede bir nebze işe yarıyorlar ama sürerken düşerseniz genellikle kırılıp grenajın o bölgede daha fazla hasara neden olan bir parça

buyrun fotoğrafları

bu arada benzin kapağında bulunan parçada kamera aparatı
    zamanında gopro nedir bilmezken bunları kullanabiliyorduk normal kamera bağlayıp

herkese kazasız belasız sürüşler
    gursus, YouSuffer, initial-D ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

YouSuffer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XJ6N
    eski model ducati onden çok güzel ya hastayım böyle motorlara

< iLk@yy > - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '01 CBR600F4i(2011-?) / '07 Burgman400(2018-?)
    Motosiklette değilde old muscle car olunca iş değişiyor bende

Bu motorun sahibinde birde corvette stingray var sanırım 2. Nesildi ona hastayım bende

Motosikleti
    Honda 1000 rr repsol 2016

---------- Mesajlar birleştirildi - 08:52 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:32 ----------

gursus ve initial-D bunu beğendiler.

Karalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2teker
    Arkadaşlar hid led kit'i takan varmı 2013 f için tavsiye edeceğiniz ürün varsa sevinirim

Motosikleti
    XJ6N
    Yağ olarak ne kullanıyorsunuz 50.000 bakımında yağ ve yağ filtresi değişicek motul 5100 4t 15w50 düşünüyorum ben.

çiko06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 600fi - R25
    öncelikle herkese selamlar ... sitede ki ilk msjımı yazıyorum bi hatam olursa şimdiden af ola...ankara'da yaşıyorum ve satılık 2006 model 600f arıyorum !!! bütçem max 14.000tl... tercihen 2006 model,renk olarak kırmızı veya gri,kafa ve kuyruk hariç ufak tefek boya olabilir,egzantrik zinciri sıkıntısız,tramer kayıtı olmayan,şasede ezik tamir kaynak vs olmayan,ufak tefek grenaj kusurlarıda kabulümdür !!! satmak isteyen olursa hemen işlmleri gerçekleştirebiliriz ...

Motosikleti
    XJ6N
    Alıntı çiko06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    öncelikle herkese selamlar ... sitede ki ilk msjımı yazıyorum bi hatam olursa şimdiden af ola...ankara'da yaşıyorum ve satılık 2006 model 600f arıyorum !!! bütçem max 14.000tl... tercihen 2006 model,renk olarak kırmızı veya gri,kafa ve kuyruk hariç ufak tefek boya olabilir,egzantrik zinciri sıkıntısız,tramer kayıtı olmayan,şasede ezik tamir kaynak vs olmayan,ufak tefek grenaj kusurlarıda kabulümdür !!! satmak isteyen olursa hemen işlmleri gerçekleştirebiliriz ...
    o fiyata anca patlak motor bulursunuz

Motosikleti
    HONDA CBR 600
    SASE VE MOTOR BLOGUNA YONELMENI ONERIRIM CUNKU 2006 MODEL MOTORDA COGUNDA KOMPLE BOYA VARDIR BIRDE SIMDI FIYATLAR INANILMAZ DERECEDE ARTTI 16 17 18 CIVARLARINDA TEMIZ BIRSEY ALMAYA KALKSAN

Motosikleti
    Honda 1000 rr repsol 2016
    ilk 600f'imi 2011 yılında 12000 tl ye almıstım 15000 km de idi masrafsız 2006 modeldi 40 binde sattım 2013 rr 2012fa ve 2013 r6 aldım F deki tadı yakalayamadım tekrar F aldım istanbul'dayım ve motorumu Hatay'dan 17 bin tl ye aldım f vazgeçilmesi zor makine kaslı durusu gidişi artçıya gebe olmayışı vaz geçilmez kılıyor temiz makine söylediğin fiyata çok zor bulursun 1 yıl araştırdım Tırın altına giren makineye adam kazası yok dedi piyasa patlak motor kaynıyor çok dikkat et şaşide çatlak bir motorla bile karşılaştım adam sakızla kapatmıştı şaka gibi
    kıyıyı kaybetmeyi göze alamayanlar yeni okyanuslar keşvedemez.

çiko06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 600fi - R25
    Alıntı screamaykut adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    SASE VE MOTOR BLOGUNA YONELMENI ONERIRIM CUNKU 2006 MODEL MOTORDA COGUNDA KOMPLE BOYA VARDIR BIRDE SIMDI FIYATLAR INANILMAZ DERECEDE ARTTI 16 17 18 CIVARLARINDA TEMIZ BIRSEY ALMAYA KALKSAN
    çok komik rakamlar mevcut akıl erdirmek mümkün değil o fiyatlara çıkarsak mt-07 rakipsiz kalıyor ...zaten ilanlar sabit kimsede satamıyor ... herkes malından 3-5 kar etme derdine düşmüş kimse bindiğini kar saymıyo bu şartlar altında istediğim 600f alamıyacağımı biliyorum ama bi ümit işte...[COLOR="Silver"]

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:37 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:18 ----------

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:41 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:37 ----------

Alıntı cemdoga adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ilk 600f'imi 2011 yılında 12000 tl ye almıstım 15000 km de idi masrafsız 2006 modeldi 40 binde sattım 2013 rr 2012fa ve 2013 r6 aldım F deki tadı yakalayamadım tekrar F aldım istanbul'dayım ve motorumu Hatay'dan 17 bin tl ye aldım f vazgeçilmesi zor makine kaslı durusu gidişi artçıya gebe olmayışı vaz geçilmez kılıyor temiz makine söylediğin fiyata çok zor bulursun 1 yıl araştırdım Tırın altına giren makineye adam kazası yok dedi piyasa patlak motor kaynıyor çok dikkat et şaşide çatlak bir motorla bile karşılaştım adam sakızla kapatmıştı şaka gibi
    600 f seçme sebeplerimi yazmışsın az çok eşimle uzun yolculuklara çıkmak istiyorum hem artçı rahatı hem benim rahatım hemde makinanın güçlü olması parça sorunu olmaması egzantrik zincirini saymassak kronik bir sorunu olmaması yakıt olarak nispeten iyi olması görünüş olarak yakışıklı heybetli olması ayrıca hondanın verdiği marka güveni...bu fiyatlara 600 f'in bi rakibi olduğunu düşünmüyorum bu özellikler dahilinde ,varsada marka model yazarsanız memnun olurum

Motosikleti
    XJ6N
    çok komik rakamlar mevcut akıl erdirmek mümkün değil o fiyatlara çıkarsak mt-07 rakipsiz kalıyor ...zaten ilanlar sabit kimsede satamıyor ... herkes malından 3-5 kar etme derdine düşmüş kimse bindiğini kar saymıyo bu şartlar altında istediğim 600f alamıyacağımı biliyorum ama bi ümit işte...[COLOR="Silver"]

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:37 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:18 ----------

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:41 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:37 ----------

600 f seçme sebeplerimi yazmışsın az çok eşimle uzun yolculuklara çıkmak istiyorum hem artçı rahatı hem benim rahatım hemde makinanın güçlü olması parça sorunu olmaması egzantrik zincirini saymassak kronik bir sorunu olmaması yakıt olarak nispeten iyi olması görünüş olarak yakışıklı heybetli olması ayrıca hondanın verdiği marka güveni...bu fiyatlara 600 f'in bi rakibi olduğunu düşünmüyorum bu özellikler dahilinde ,varsada marka model yazarsanız memnun olurum
    cBR 650f diycem fakat oda malesef bi 600f tadı vermiyor, bu arada egzantrik zincir gergi sorunu benim motorumda çözülmüş durumda. Honda otosever bile şaşırdı duruma 600f gerçekten rakipsiz çok güçlü sebebim olmadıkça satmam çok zor olucaktır seneler sonra..

LynXMaSTeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 650F | Honda CB750 Hornet
    şu 650f leri düz maşa yapmasalar alacaktım, sırf ters maşa sevdasına 2011-2013 arası 600f lerden arıyorum.
    nette 8-10 tane ilan var, ama kimi kazalı, kimi egzosu iptal etmiş vesaire, eli yüzü düzgün bişi bulamadım henüz.

Motosikleti
    XJ6N
    Alıntı LynXMaSTeR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    şu 650f leri düz maşa yapmasalar alacaktım, sırf ters maşa sevdasına 2011-2013 arası 600f lerden arıyorum.
    nette 8-10 tane ilan var, ama kimi kazalı, kimi egzosu iptal etmiş vesaire, eli yüzü düzgün bişi bulamadım henüz.
    bulsanızda 26 27 bin ben o yuzden eski model tertemiz bişey aldım km e bakmadan

gorkem16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar merhaba,

Bizim motorların buji anahtarı kaç mm oluyor? 2006 model olanlardan bahsediyorum.

Kazasız sürüşler...

Motosikleti
    HONDA CBR 600
    Biraz Pasaklıyız Ama OLsun
    [IMG][/IMG]
    trancexp bunu beğendi.

LynXMaSTeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 650F | Honda CB750 Hornet
    Alıntı YouSuffer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bulsanızda 26 27 bin ben o yuzden eski model tertemiz bişey aldım km e bakmadan
    hocam şu ters maşa olayına takılmış durumdayım, o yüzden 2011-2013 kasalardan arıyorum

biyeybaraküs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2017 HONDA CBR 1000 RR SP
    benim lastikler ( arka 2015 4.hafta ,ön 2014 49. haftaymış )http://www.motosiklet.net/forum/moto...14-lastik.html 10 gün önce satıldı cbr 1100 xx e takıldı ,keşke forumdan birine gitseydi ama insanların güveni kalmamış birbirine maalesef çok iyi durumdaydı halbuki adam görünce balıklama daldı resmen

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler