Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda Cbr600F Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    vlknsyrn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bandit 650 S - K6
    iyi etmişsiniz..
    hayırlısı olsunn allah kaza bela göstermesin...

süleyman hacı benı fuarda makinayla bikaç foto yaptın bana onları atarmısın zamet olmassa...... vlkn_syrn@hotmail.com

...
    BLaCK_j.W.a bunu beğendi.
    ...
    www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-toyota-sahibinden-2012..23.000-km-full-plusfull-129244893/detay

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    aadrenalin16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 cbr 600 rr
    slm arkadaslar bende 600 f mi satiyorum xx almayi dusunuyorum bilginize.ilan numaram117131186 malumntabletten girdim nete' o yuzden ilan no yazdim:-) .bu arada volkan hocam senin f ne oldu sattin mi,bi ara ilan koymustun sanirim?
    vlknsyrn bunu beğendi.

gursus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR600F
    arkadaşlar merhaba motor suyu değişimi ile ilgili soru sormuştum cevap veren olmadı hiç yokmu değiştiren ?

bana gidon topuzu lazım ama orjinal olmalı bir tane lazım çift değil elinde olan varsa satın alabilirim

forewer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ZZ-R1200
    motosikletimi satıyorum.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-kawasaki-sorunsuz-duzgun-kullanilmis-2006-zz-r600-116715199/detay/
    '92 ZZ-R250, '06 ZZ-R600, '05 ZZ-R1200

vlknsyrn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bandit 650 S - K6
    Alıntı aadrenalin16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    slm arkadaslar bende 600 f mi satiyorum xx almayi dusunuyorum bilginize.ilan numaram117131186 malumntabletten girdim nete' o yuzden ilan no yazdim:-) .bu arada volkan hocam senin f ne oldu sattin mi,bi ara ilan koymustun sanirim?

günaydın arkdslarr

İlanda da satılırlılıgını artılmak için fotoları coğalt acık uzaktan cekilmiş hep pek ınce detay bakılamıyor alıcı insan karar veremez....

benım ilan duruyor aga;

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...3918740/detay/

.....

Alıntı gursus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar merhaba motor suyu değişimi ile ilgili soru sormuştum cevap veren olmadı hiç yokmu değiştiren ?

bana gidon topuzu lazım ama orjinal olmalı bir tane lazım çift değil elinde olan varsa satın alabilirim

radyatör alt borusunu sok sol taraftan ıcındeki sıvıyı akıt. radyatör sıvısını koydugun yerden sag üst tarafta kapagını ac hortumla ıcıne 5 dk hafif tarzıklı su tut ıcındeki tortuyu pisligi atsın..soktugun radyatör alt borusunu kapa sagdan ust kapaktan radyatör sıvısını koy işlem tamamdır..fan acana kadar calıştırıp tekrar sıvı seviyesini kontrol edebilirsin yada yedek depoyuda doldurabilirsin...
    yapmaycagın tek sey motor sıcakken sakın radyatör kapagını yada borularını acama !!!

saygılar

......
    alisoylu38 ve gursus bunu beğendiler.
    ...
    www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-toyota-sahibinden-2012..23.000-km-full-plusfull-129244893/detay

Motosikleti
    2014 cbr 600 rr
    gunaydin.resimleri telimden acil bulup attim,ilanida mobilden koydum:-) ,saglik olsun .eyvallah dostum

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:17 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:13 ----------

ben bu radyotor muhabbeti icin bi cevap yazmistim :-) .sunu eklemek isterim,yeni siviyi koyarken,diger yandanda o sokup takilan hortumu parmaklarinla sıkıp bırak ki,hava sini alsin.
    vlknsyrn ve gursus bunu beğendiler.

BLaCK_j.W.a - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fz S600
    Hoşgeldin Ferdi hayırlı uğurlu olsun makinan..

Volkan tamam hacım atarım dün akşam geldim gece işe gittim sabah uyudum hala ilgilenemedim fotolarla :D
    vlknsyrn bunu beğendi.
    insan kadar kendine guvenen bir aciz gormedim!
    insan kadar nankorunu bahsettiginiz kedilerde bile gormedim!........ Sagopa Kajmer

fesmer17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    iki tekerli bişey...
    Alıntı BLaCK_j.W.a adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hoşgeldin Ferdi hayırlı uğurlu olsun makinan..

Volkan tamam hacım atarım dün akşam geldim gece işe gittim sabah uyudum hala ilgilenemedim fotolarla :D

Dostum teşekkür ederim...Seninde motorun hayırlı olsun,güle güle kullan...
    Bende sürekli Ankara-Eskişehir gidip geliyorum meslek icabı.

omer311 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı omer311 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ARKADAŞLAR HERKEsE SONSUZ SELAMLAR HAYIRLI YOLCULUK BOL UÇUŞLAR.2006 MODEL CILLOP GİBİ Bİr MOTOR ALDIM 2 AY ÖNCE HİÇ Bİ SIKINTISI YOK BAZI SORULARIMI İLKAY KARDEŞİN TECRÜBELERİNİ OKUYARAK ÇÖZDÜM YANLIZ Bİrt SORUNUM WARKİ SORMAYIN.NEYSE SİZ SORMAYIN BEN SÖYLEYEM BU MOTORLARIN EN İYİ TEKERE KALKMA teknigi nedir 200 300 cc lik makinalarla 10 yıllık bi tecrübem var onları öttürüyodum 600 lüklere kafa tutuodum (tabi şehir içinde) aldıgım bütün aletlerin limitini gördüm ama veelhasıl 15 bin tl ninde bi hatırı war limit olayına gecemiyorum şimdilik.arka tekeri indirdim 2 3 bar trafikten uzak bir yerde tam korumalarımla 1.vitesde 50 60 kmhızla giderken gazı kapatıp yıgılınca öne,verdim gazı patanaj çekti acaba yanlışmı oturuyorum makinaya aydınlatırsanız sevinirim (lambayla değil tabii)
    bi hoşgeldin bari diyin yawww herkez fuardamı

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:44 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:37 ----------

ARKADAŞLAR HERKEsE SONSUZ SELAMLAR HAYIRLI YOLCULUK BOL UÇUŞLAR.2006 MODEL CILLOP GİBİ Bİr MOTOR ALDIM 2 AY ÖNCE HİÇ Bİ SIKINTISI YOK BAZI SORULARIMI İLKAY KARDEŞİN TECRÜBELERİNİ OKUYARAK ÇÖZDÜM YANLIZ Bİrt SORUNUM WARKİ SORMAYIN.NEYSE SİZ SORMAYIN BEN SÖYLEYEM BU MOTORLARIN EN İYİ TEKERE KALKMA teknigi nedir 200 300 cc lik makinalarla 10 yıllık bi tecrübem var onları öttürüyodum 600 lüklere kafa tutuodum (tabi şehir içinde) aldıgım bütün aletlerin limitini gördüm ama veelhasıl 15 bin tl ninde bi hatırı war limit olayına gecemiyorum şimdilik.arka tekeri indirdim 2 3 bar trafikten uzak bir yerde tam korumalarımla 1.vitesde 50 60 kmhızla giderken gazı kapatıp yıgılınca öne,verdim gazı patanaj çekti acaba yanlışmı oturuyorum makinaya aydınlatırsanız sevinirim (lambayla değil tabii)
    hoşgeldin ömer kardeş öncelikle motorun hayırlı olsun allah kaza bela vermesin (AMİN) EN İYİ TEKERE KALKMA TEKNİGİ çalışarak pratik yaparak yani motorunla konuşarak yapabilirsin ne zaman motorla konuşmaya başlarsan ki buradaki motor 600 f yanlış anlaşılmasın o zaman istedigin tekeri istedigin yerde kaldırabilirsin (polis ve polis çevirmelerinin dışında tabiki)yazın motorun arka teker bar basıncı 36 bar kışın 30 bar çivarı sen arka tekeri 32 bar yap yaz kış kullan tekeri az ısıt sonra meraba gökyüzü bu arada ön teker bar basıncı 15- 16 bar yeter.
    karıncayı bile incitemiyorum.. deniyorum ama olmuyor, çok küçükler. hemen ölüyolar

mustaf_y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki GSX1300R Hayabusa
    yazın motorun arka teker bar basıncı 36 bar kışın 30 bar çivarı sen arka tekeri 32 bar yap yaz kış kullan tekeri az ısıt sonra meraba gökyüzü bu arada ön teker bar basıncı 15- 16 bar yeter.
    Merhaba dostum, hoşgeldin... Motorun hayırlı olsun... kazasız belasız kullanman dileğiyle...

bu arada yanlış mı biliyorum?? ön 36 - arka 42 bar olması gerekmiyor mu??

Efnacan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cbr 600 F
    Merhaba arkadaşlar bende bu gün 2006 model 2007 trafiğe çıkışlı 31binde 600 f kırmızı siyah aldım. motoru kadıköy gkn motors a gösterdim çok iyi durumda oldugunu söyledi egzantrik zinciri dışında. oda değişecek zincirle gergi. buradan daha önce değiştiren oldumu olduysa ne kadar tutttu teşekkürler. birde resim atayım..

gursus bunu beğendi.

ardacavdar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 DUCATI Monster 796 ABS
    Arkadaşlar hepinize iyi forumlar dilerim.

Biz de arkadaşıma alıcaz inşallah bulabilirsek.
    Ciddi alıcıyız; ama verebiliceğimiz maksimum tutar 11.000TL
    Rakamdan da anlaşılacağı üzere boya ve km takıntımız yok.
    Değerlendirmek için değil binmek için alıyoruz.

İlgilenen arkadaşlar lütfen irtibata geçebilirler mi?

ExTReMa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı ardacavdar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar hepinize iyi forumlar dilerim.

Biz de arkadaşıma alıcaz inşallah bulabilirsek.
    Ciddi alıcıyız; ama verebiliceğimiz maksimum tutar 11.000TL
    Rakamdan da anlaşılacağı üzere boya ve km takıntımız yok.
    Değerlendirmek için değil binmek için alıyoruz.

İlgilenen arkadaşlar lütfen irtibata geçebilirler mi?
    Zaten boya ve km takıntısı olanlar nedense hep hurdaq makina alıyorlar
    Satmayı düşünsem mi acaba
    вιкє мє αρяιℓια 'яѕ 250'
    tuem

ardacavdar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 DUCATI Monster 796 ABS
    :D

Valla düşünürseniz sevinirim

Bu günümün tamamını 600F bakmakla geçirdim (Ankara'da).
    Neler neler var anlatamam.

Motosikleti
    CBR600F
    volkan abi ;
    teşekkür ederim açıklaman için, peki ne kadar koymam gerekli? 1e 1 oranında karıştırp antirifirizle suyu kaç litre eklemeliyim? mesela fazla koydum diyelim alttan atıyomu yoksa yedeğe mi geçiriyor fazlalığı,?

Motosikleti
    2014 cbr 600 rr
    hocam merhab benim motorum boyali,saside boya v.s yok tabiki, ama kmsi orjinal 40.300 de suan,motor ip gibi birak elini dumduz gitsin.tiger egzost pyton duble cam var,lucas sinter on arka fren balatalari degisti,yag ve filtre bakimi 600 km oldu yapilali.boya takintin olmadigina gore telle irtibata gecebilirsin,ilan no mu yaziyim ilanida gor.117131186 sahibinden.com .kadir 05348920280.

Motosikleti
    CBR600F
    adrenalin16

göremedim yorumunuzu bu konuyla ilgili hangi sayfada hatırlıyorsanız bir bakayım,
    teşekkürler.

efnecan
    hayırlı olsun motorun gergi 180tl zincirde 280 tl olması lazım + işçilik
    zinciri orjinal al başka marka alma derim;
    birde sakin kullanıcam diyosun sadece gergiyi değiştirirsen sesi keser bi 8-10bin km sakin kullanımda götürür seni,
    ilerde zinciri+gergi(tekrar)değiştirmen gerekecektir.

Motosikleti
    2014 cbr 600 rr
    Alıntı ardacavdar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    :D

Valla düşünürseniz sevinirim

Bu günümün tamamını 600F bakmakla geçirdim (Ankara'da).
    Neler neler var anlatamam.
    ben istanbuldayim yalniz soyliyim.

Motosikleti
    CBR600F
    omer311
    hoşgeldin,kazasız sürüşler herkese.
    vlknsyrn ve omer311 bunu beğendiler.

Motosikleti
    2014 cbr 600 rr
    adrenalin16

göremedim yorumunuzu bu konuyla ilgili hangi sayfada hatırlıyorsanız bir bakayım,
    teşekkürler.

efnecan
    hayırlı olsun motorun gergi 180tl zincirde 280 tl olması lazım + işçilik
    zinciri orjinal al başka marka alma derim;
    birde sakin kullanıcam diyosun sadece gergiyi değiştirirsen sesi keser bi 8-10bin km sakin kullanımda götürür seni,
    ilerde zinciri+gergi(tekrar)değiştirmen gerekecektir.
    hocam tam sayfasini hatirlamiyorum simdi tek tek okuyamam geriye donup,ama yapmistim bi yorum kesin hatirliom,gormemis olabilirsiniz sorun degil,bi sıkinti olursa yardimci olbilirim herzaman burdayim ins.

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:27 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:17 ----------

volkan abi ;
    teşekkür ederim açıklaman için, peki ne kadar koymam gerekli? 1e 1 oranında karıştırp antirifirizle suyu kaç litre eklemeliyim? mesela fazla koydum diyelim alttan atıyomu yoksa yedeğe mi geçiriyor fazlalığı,?
    3 lt ye yakain alio ,fazlasi yedek su tankina gecer,ordanda tahliye hortumundan asagi iner,sag grenaji sok sol grenaji da sok,monyotunun orda vedat abinin gosterdigi resime bakarsan su hortumunu gorursun ,once radyotorun kapagini ac, sonra bu hortumu sok tamamen bosalsin,sonrada hortumu yerine takip,yedek su tankinin icinide bi hortuml cektikten sonra,radyotorun icine sadece antifrz koy ,(ben su katmiyorum yillardir oye yapiyorum,su bozuo antfrizi,bazi manueller su katin desede tavsiyem bu),siviyi doldururken bi yandan da o sokup taktigin hortumu elinle sikıp birakmaya devam ederek doldur vede, su tankinida level ust cizgisine kada doldur,sonra radyotor kapagini kapa ,motoru calistir fan acana kadar,fan kapaninca ve soguca tekrar kontrol edebiirsin, etmesende ,yedek su tankindan siviyi ceker sorun olmaz.tum bu islemleri yaparken motor soguk olsun,elini falan yakma ,takildigin biyer olursa sor.kolay gelsin
    gursus ve Efnacan bunu beğendiler.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler