Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda Cbr600F Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    < iLk@yy > - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '01 CBR600F4i(2011-?) / '07 Burgman400(2018-?)
    Alıntı bubblinboy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selam arkadaşlar, fatih kılıçlıdan buji istedim 06 600f için ve NGK IRIDIUM CR9EHIX-9 gönderdi, bu bizim motora uyumlumudur ki acep ?
    IMR9C-9H uyumlu diye biliyorum ama buda uyuyorsa idare ederiz. varmıdır bi bilgisi olan ?
    o cr9eh-9 modelinin yeni versiyonu bunlar. cr9eh-9 modeli bizim motora uyumlu buda uyumludur ondan.
    esas orjinal bujiler ımr9a-9h modelide katalogta bizim motorlara uyumlu model olarak geçer ama 9c de uyar daha yeni versiyondur.

bildiğim kadarı ile hıx'ler 9c'lere göre daha ucuzlar
    Hayat çok küçük bir olasılık ile gerçektir...
    Bunu size kanıtlayabilirim !

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Arkadaslar Kısa bir SüreLiğine Motoru satma kararı aldım. ama her an vazgecebilirim ; Bilginize ...

2006 Model ; 34000 KM'de ; 12000 TL istemekteyim...
    Kazası bulunmamaktadır. Sadece Sağ grenajında boya bulunmaktadır.
    Üzerinde Olabilecek tüm aksesuarlar mevcuttur.
    Özellikle Yağ Konusunda cok titiz olduğumu biliyorsunuzdur (Her 3ooo km de Mobil 15-50) ; mekaniği cok cok temiz bir 600F 'tir kendileri...

İLetişim ; 0544 789 77 77
    Önceki Sayfalarda bol Miktarda fotoğrafım mevcuttur.
    Yine bir kaç tane ekleyeyim...

Ya KASK TaK ; Ya ÖL

Felon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    @cakalaz
    Hayabusa mı?
    https://www.youtube.com/alifeyizoglu

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Yessssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssss
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

Motosikleti
    Honda 1000 rr repsol 2016
    tttttttttttt

---------- Post added at 16:53 ---------- Previous post was at 16:50 ----------

Alıntı cakalaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar Kısa bir SüreLiğine Motoru satma kararı aldım. ama her an vazgecebilirim ; Bilginize ...

Özellikle Yağ Konusunda cok titiz olduğumu biliyorsunuzdur (Her 3ooo km de Mobil 15-50) ; mekaniği cok cok temiz bir 600F 'tir kendileri...

Önceki Sayfalarda bol Miktarda fotoğrafım mevcuttur.
    Yine bir kaç tane ekleyeyim...

cakalaz
    keşke ıstanbul'da olsaydın senı yakından takıp edıyorum motoruna verdıgın onemıde bılıyorum keşke motorunu yakından görme şansımız olsaydı bızım memlekete yakınsın fakat yazdan yaza gıdıyorum 600 f 'ı kafaya koydum alıcam param hazır ama kafama yatan bır motor hunuz bulamadım

Motosikleti
    Alıntı cakalaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster

hayrına 10bin veririm

Alıntı Felon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    @cakalaz
    Hayabusa mı?
    busa yasak ona

Gökhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F 650 GS
    Alıntı < iLk@yy > adlı üyeden alıntı Mesajı göster

busa yasak ona
    En büyük hatayı bu motosikleti satmakla yapacak. Böylesine temiz bir motosikleti daha zor bulur. 2.Hatayıda busa almakla yapacak. Biliyorum alınca o başında 3 olan 3 haneli rakamları görmeyi deneyecek...

Biraz touring'e kaydırmak lazım, yoksa sonunu iyi görmüyorum...

Motosikleti
    Alıntı Gökhan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    En büyük hatayı bu motosikleti satmakla yapacak. Böylesine temiz bir motosikleti daha zor bulur. 2.Hatayıda busa almakla yapacak. Biliyorum alınca o başında 3 olan 3 haneli rakamları görmeyi deneyecek...

Biraz touring'e kaydırmak lazım, yoksa sonunu iyi görmüyorum...
    motor almayacam diyordu ama almadan duracağını sanmam
    ek olarak busanın temizini bulmak samanlıkta iğne aramaya benziyor neredeyse alan herkes paso 300+ gidip tekere kalktığı için bol bol...
    zaten temiz kullananda satmıyor kolay kolay

Motosikleti
    F 650 GS
    Alıntı < iLk@yy > adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motor almayacam diyordu ama almadan duracağını sanmam
    ek olarak busanın temizini bulmak samanlıkta iğne aramaya benziyor neredeyse alan herkes paso 300+ gidip tekere kalktığı için bol bol...
    zaten temiz kullananda satmıyor kolay kolay
    Arada diyorum yere daha saglam basan touring birşeyler bakalım diye ama hiç oralı olmuyor. İlla elcikle sele seviyesi aynı olan grenajlı motosiklet alacak. Eleman piyasa yapmanın derdinde

Motosikleti
    Arada diyorum yere daha saglam basan touring birşeyler bakalım diye ama hiç oralı olmuyor. İlla elcikle sele seviyesi aynı olan grenajlı motosiklet alacak. Eleman piyasa yapmanın derdinde
    ben onu otobüs durağındaki reklam yerlerine yapıştırayım yeterince piyasa olur (=

Motosikleti
    2006 R1 ;)
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...0305091/detay/

Herkese selamlar

şu zımbırtıyı kullanan varmı hic aranızda uzun yolculukta iyi olur gibime geliyor.

Motosikleti
    arkadaşlar
    yarın ektekı motoru alıyorum düşüncesi olan varsa paylasabılırmı bırde yetkılı servıse götürmeyi düşünüyorum 150 tl istediler sizce ne yapmalıyım servıse götürmelımıyım
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...9296859/detay/

chopperrider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Goldwing GL1800...
    Alıntı Holocaust46 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...0305091/detay/

Herkese selamlar

şu zımbırtıyı kullanan varmı hic aranızda uzun yolculukta iyi olur gibime geliyor.
    ben kullanıyorum daha doğrusu kullanamıyorum 80 90 km/h süratten sonra müzik dinlemek imkansız. boşa para verme benim yaptığım gibi.
    .....ve sordu torununa yaşlı kızılderili büyücüsü : sen hiç orta sehpalı supersport gördün mü.....

Motosikleti
    F 650 GS
    Bu kask içine takılan zımbırtılardan daha memnun kalanı görmedim. Müzik için alıyorsanız o ufak kulaklıklardan bakmak daha mantıklı ama yogun trafikte müzik olayı riskli. Kullanılacagı zaman ses olayını abartmamak lazım. Dış dünya ile baglantıyı koparmayacak bir ses seviyesinde kullanmak lazım

Motosikleti
    Alıntı cemdoga adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar
    yarın ektekı motoru alıyorum düşüncesi olan varsa paylasabılırmı bırde yetkılı servıse götürmeyi düşünüyorum 150 tl istediler sizce ne yapmalıyım servıse götürmelımıyım
    ilki bence çok pahalı 12den çok verilmemeli gerçekten km'si ile oynanmış mı şase numarasından servise sordurt

sonra grenajlar daha önce boyanmış veya tamir edilmiş olabilir. sağ ve sol grenajların şaseye olan aralıklarına bak diz mesafesi ile panzotlar arasındaki bölgede
    sol grenajda neden o kadar çok sticker varda sağ grenajda yok ?

alternatör kapağına bak en basit kısımlardan biridir. kapak yağ kaçırmayacak şekilde aşınma yapmışsa macun sürüp boya atarlar kapağın orjinal halinde honda yazısı vardır

karşı taraftaki servis ve ustaları bilmem ama sor soruştur avcılar tayfası var sitede onlarla irtibata bir geç

Bu kask içine takılan zımbırtılardan daha memnun kalanı görmedim. Müzik için alıyorsanız o ufak kulaklıklardan bakmak daha mantıklı ama yogun trafikte müzik olayı riskli. Kullanılacagı zaman ses olayını abartmamak lazım. Dış dünya ile baglantıyı koparmayacak bir ses seviyesinde kullanmak lazım
    gökhancım bu arada usta ile görüştüm.
    tamir olacak parçaların detaylı fotoğraflarını çeksin bakalım bir dedi fiyat için

duruma göre fiyat fark ediyor çünkü dedi

hee bu arada yeni avatarın hayırlı uğurlu olsun

Motosikleti
    F 650 GS
    Sagol ilkay 1-2 bakım işi var sonra makyajlarına bakarız .Bu arada Eski avatar iyice paslanmıştı yenileyim dedim

Motosikleti
    09YBR125, 08DYLAN
    arkadaşlar
    bu motosiklet temiz olabilir ancak fiyatı mantıklı gelmedi bana. o fiyatlara 05-06 rr bulunabilir.

bu tarz bir motosiklet düşünüyorsanız km ve model odaklı aramayın. km düşürme olayıda bu nedenle oluyor zaten. yani talep az km olunca motosiklet sahipleride km düşürüp arzediyor.

bu tarz motorlar birazda şans işidir yorgun ve hor kullanılmış az kmli bir motordan bakımları zamanında ve eksiksiz yaopılmış bilinçli kullanıcıdan alınma yüksek km li bir motosiklet daha mantıklıdır. ancak motosiklet kullanıcıları daha almadan satmanın hesabını yaptıgı için ( alıcı gezmeyi seven ve buna hem vakit hemde zaman ayırabilen birisiyse bir sezonda 15-20 bin km yapabilir)

eger canlı görme şansınız varsa heryerini inceleyin

km düşürme olayı giderek yaygınlaşmakta gerek arabalarda gerekse motosikletlerde. bu durum tiksinti verici olsada bazı insanlar bunu hakediyor. adam dürüstçe km ile oynamadan açıyor bir ilan acil satması lazım ya paraya ihtiyacı var yada tarz degiştirecek yada model yükseltecek ama km yüksek diye ilanlara tıklanmıyor bile oysaki düşük km li ilanların toplasan ne kadarı düşürülmemiş gerçek kmsinde.

neyse konuyu uzatmayalım. bende cbf 500 ü sattıktan sonra 600f aradım ancak temiz 600 f bulmak zor oldugu için sezonu motosikletsiz geçirdim para biriktiriyorum yeni kasa 600rr alacagım. kısmetse ocak-şubat ayında.
    şerefini kaybedenin kaybedecek bir şeyi kalmamıştır

Motosikleti
    Honda CBR 600 F
    arkadaşlar
    bende cumartesi için benim motoru görmeye davet edecektim seni. :( hayırlısı olsun. o kadar para vermişken 150 TL ye bakma ustaya göster derim için rahat olsun en azından.

ayvazdeniz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB 500F
    Arkadaşlar merhaba..Benzin aldıktan ve 30 km yol yaptıktan sonra (zorlamadım moturu) vites küçültürken motorun sesi kalınlaştı ve stop etti. bir süre beklemeden çalışmıyor ve egsozdan çıkan ses normalin hayli kalını..motordan vuruntu sesi falan gelmiyor. stop ettiğinde eğilip sol taraftaki boşluktan baktığımda, karbüratör manifoltundan bir kaç damla benzin damlattığını gördüm..acaba benzin pompası mı göçtü..yada hortumlardan birimi çıktı..? fikri olan varmıdır..?
    Motosiklet...Aşktır..Görmesen..Sesini duymasan..Dokunmasan...Olmaz...

Motosikleti
    arkadaşlar
    ilginize çok teşekkür ederim söyledıklerinizi dikkate alarak mortorumu almış bulunmaktayım yakında resımlerı eklerım

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler