Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mondial 150zc Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Yakında 150 zc
    Anlamadım plaka pul vs. dahil olmadan 2020 ytl mi?

Bu arada seni msn me ekledim szuman ordanda konusuruz...
    En ummadığın yerden bişi çıkabilir ve hayatını değiştirebilir! Hayallerinin peşini bırakma, hayat süprizlerle doludur... :cat:

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    apache baş baş Gt 250R and today 50 :)
    Hayır dahıl yanı motor bas marsa gotur halı

Motosikleti
    Yakında 150 zc
    Wallah süper yha inş. zam gelmez nisana kadar nisanda biyerden para gelicek ve o parayla alıcaz motoru inş. 800 ytl peşim griye kalan 1200 ytl yine 12 ay taksitle ödemeyi düşünüoruz ailemle inş. zam gelmez...
    En ummadığın yerden bişi çıkabilir ve hayatını değiştirebilir! Hayallerinin peşini bırakma, hayat süprizlerle doludur... :cat:

Motosikleti
    Alıntı jduke32 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Wallah süper yha inş. zam gelmez nisana kadar nisanda biyerden para gelicek ve o parayla alıcaz motoru inş. 800 ytl peşim griye kalan 1200 ytl yine 12 ay taksitle ödemeyi düşünüoruz ailemle inş. zam gelmez...
    İnş Gelmez mondıal dınle bızı yapmaz zammı

Motosikleti
    Yakında 150 zc
    Yine topicde kimse yok haaaa kimsenin uğradığı yok baksanıza 2 kişi idare etmeye çalışıoruz işte...

Sen ne renk almayı düşünüosun szman?

Motosikleti
    Butun renkler yakısı kerataya oncelık kırmızı dıkkat cekıyo

Motosikleti
    Yakında 150 zc
    wallaha bnde öncelikle mavi gelio çok acayip çekici gelmeye başladı zaten bn hep mavi istiodum ondan öce gri istiodum ama gride hiç parlak değil soluk duruo kırmızıyada bn bi türlü ısınamadım yha çok itici gelio bana ndn se bilmiorum ama öle turuncuyu ztn hiç düşünmüyorum bnde oyuncak gibi gösterio aleti güsel bi turuncu değil zc de kullanılar yakısmıo...

Motosikleti
    Honda vfr800
    AMan jduke cm sky duymasin kirmizi ile ilgili gorusunu cILDIRIR walaa ne diim daha zaten zorla zmn bulup bakabiliom topice ama sunu soliim, motoru degistirme ihtimalm war ve 1250 fln dusunuom sizce nasildir sifiri 1950 iken bi gorus belrtin bakiim ama sunu solicem ben motoru degistirsem bile asla bu topicten ayrilmicam yani aynen altmda zc varmis gibi katilmaya dewm etcem topicin ortami nedense bana bole cok sicak gelio sanki samimi arkadaslik ortami gibi ne bilm yane sizlerleym yine ....

Motosikleti
    Yakında 150 zc
    Nie satıosun sheltox yha üsüldüm...

Motosikleti
    Biz daha alamadan mıllet zevkını altı satıyoo olamazzz

sky_forever - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motoran SCUB 150
    Satamaz kiiiiiiiiiiii Satamaz kiiiiiiiiii
    Onun motoru bozuk bozuk
    Ya shellin düşünceleri başka da o yüzden satacak ama hala net bi fikri yok galiba....

Motosikleti
    Honda vfr800
    AYNEN skyIN dedigi gibi net bi fikir yoq gidip gelio bu gidisle ancak net fikir yeni motoru aldigim zmn olusacak herld... 2. eline 1250 nasi sizce iimi kotumu ZC nin arkadaslar snna kazIk yemeyelm bu arada SKYYYYY a gonderme topicte tek 100 yapma dereceseini elnde bulunduran motor bende neyse bosver bidaha o konulari hic cekemem kimsede acmasn ohh daha yeni kurtulmusken bide tekrar patlak vermesin....

sky_forever - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motoran SCUB 150
    Hehehehe
    Ya benimde param olsa bende tabiki başka makina alırım ne bileyim yamaha xcity gibi... Veya gidip hayvan gibi 1200 Gs gibi bişey
    1250 valla senin kaç bindeydi motor ?
    ama heralde 1000 den aşağı Satılmaması lazım diye düşünüyorum bilmiyorum Zc nin 2.el piyasası ne kadardır zaten az var zclerden valla tam bi muamma

Hatta sen zcyi Jduke32 ye satıver

Motosikleti
    Vallah shel abı ordudakı pıyasayı bılmem ama ıst 1500 dıyolar 1300 kadar dusuyo 2 aydır takıp edıyom hergun sahıbındenı jduke ver He pazarlık yapın

Motosikleti
    Honda vfr800
    OHAA 1500 muu o nasi oluo yawf ozmn biz bedava verioz motoru ama motorun sifiri 1950 zaten 1500 200 de satis islemi tutsa adama zaten 1700 e gelio gider sifirini alr ozmn degilmiki walla sonna bedavaya gitmesin yawf harbi bu motorun piyasasi ne kadardr ki acep bide su war tabii sen bakion piyasaya Szman cm da acaba o 1500 lukler kac ayda musteri bulur yada bulabilrmi burda onemli olan ii fiyata satmak bende 1500 derimde talibi cikmz sonra deilmi ha bu arada 2000 de motor....!!!!

Motosikleti
    vallah normal pıyasasını bılmıyom ama sanaldan takıp edıyom 1000 dıyende var ama resım var ne bırsey bır tanesıne mesaj attım 1 ay oldu cevap yok 1500-1000 ye kadar var abı ustu zaten ucmus oluyo sınıfırı pesın 1770 veren bayı var zaten

Motosikleti
    Honda vfr800
    bencede yine 1250 1300 ii hele hele benmki gibi tertemiz motor icin az bile ama iste malesef onu karsindaki adama anlatamion nese wala hyrlisiyla parayi cebe atsaydk bari

Motosikleti
    Mondial 151Rs
    mondial deyince midem arıyor ama ben motorumun butun parcaları degıstı nerdeyse 2.500 ytl saydım 1 motor alırdım super ama suan motorumla arkadas gıbıyım artık 1 seneden berı motorum bozulmuyor tabı okadar para verdık aldıgımızdan berı bozulmaz ıns artık nazar deymesın tutututututu

Motosikleti
    mondi 150MC
    bnde satcm beylerr 1450 dusunuorm
    [B]Her beden üzerinde % 5o ölüm ihtimali ; % 5o yaşam ihtimali taşır... [/B][COLOR="Red"][b]!!!!!--HyO--!!!!!:queen:[/b][/COLOR]

Motosikleti
    Allah Allah beyler tırsıyom ama bu ne ya ozanda satıcam dıyo ozan ne oldu dun motorum bozuldu demıstın sonuc ne masraf var glba satıcam fılan

shel sen satıp ne yapcan yenı bır modelmı alcan bıraz planları anlat ona gore bızde davranak motor performansı kotuyse hıc gırmeden baska bır modele yonelek

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler