Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mondial 150zc Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    STeReO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -
    yardımın için teşekkürler emre servise ugrayıp baktırayım ona...
    İnanın Çocuklar! Güzel Günler Göreceğiz, Güneşli Günler, Motorları maviliklere süreceğiz.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    canercamalan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT-250 ЯЯ
    beyler bayanlar çapada ki hastamıza ab + kan aranıyor yardımcı olmak isteyen varsa 0532 365 84 25 no lu telefondan ulaşabilir NOT: telefon sahibi hastane işleriyle ugrastıgından açamıyabilir birkaç kez arayınız
    ۞۞۞۞Drift Religion۞۞۞۞ GT 250RR

Motosikleti
    SYM
    Merhaba 150zc kullanıcıları size bir kaç sorum olacak...

1.Bizim motorda jikle varmı?
    2.Kaç bin kmdesiniz?
    3.Maximum hızınız nedir? "düz yolda"
    4.Kaç kilosunuz?

Motosikleti
    piaggio x9 evolution
    Alıntı Lucifercod adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba 150zc kullanıcıları size bir kaç sorum olacak...

1.Bizim motorda jikle varmı?
    2.Kaç bin kmdesiniz?
    3.Maximum hızınız nedir? "düz yolda"
    4.Kaç kilosunuz?
    1. genelde enjeksiyonlu motorlarda olur bizimkinde yok sanırım hiç duymadım..
    2. ben 11.000 km deyim
    3. maximum 90-100km düz yolda
    4. 85 kiloyum. ..
    [COLOR="Red"][B]"Ne Günlere Kaldık Eyy Gazi Hünkar. Eşşek Vezir Olmuş Katır Hükümdar... "[/B][/COLOR]

Motosikleti
    SYM
    İlk motor soğuk iken çalışdıgında 3000 devirde calısıyor sonra ısınınca 1500 e iniyorda ondan sordum

Motosikleti
    piaggio x9 evolution
    Alıntı Lucifercod adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İlk motor soğuk iken çalışdıgında 3000 devirde calısıyor sonra ısınınca 1500 e iniyorda ondan sordum
    motorunda bi problem var demek ki ! servise bi göster derim . .
    [COLOR="Red"][B]"Ne Günlere Kaldık Eyy Gazi Hünkar. Eşşek Vezir Olmuş Katır Hükümdar... "[/B][/COLOR]

Motosikleti
    SYM
    neden problem olsun kendını ısıtmak ıcın devir yukseltıyor

150 zatlardada öyle diğerlerini bilmiyorum

Motosikleti
    150 ZC
    bizim motorlarda otomatik jikle var arkadaşım, motor ısınana kadar jikle zengin karışım gönderir motora, gazı yaklaşık 4000 devir civarına kadar açtığında devreden çıkar yani motorun hareket ettiği zaman, sonuçları: eğer motorunu ısıtmamışsan jikle ile elini gazdan çektiğinde stop edecektir
    [B]to Live is to Die...[/B]

Motosikleti
    SYM
    Alıntı mourndare adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bizim motorlarda otomatik jikle var arkadaşım, motor ısınana kadar jikle zengin karışım gönderir motora, gazı yaklaşık 4000 devir civarına kadar açtığında devreden çıkar yani motorun hareket ettiği zaman, sonuçları: eğer motorunu ısıtmamışsan jikle ile elini gazdan çektiğinde stop edecektir
    haklısın

arkadaşlar 2300kmdeyim eksozdan bızt mıst gıbı sesler gelıyor sankı bır metal sallanıyormus bı vıda sallanıyormus gıbi...uyuz oldum bu sese bi motorcuya gosterdım eksozun ıcınde susturucu varmıs onun vıdaları sokulmusdur dedi ve eksoz degısıcek dedı degıstırırsen ılerde gene aynı ses gelebılır dedı napıcam ben cok uyuz bir ses kafayı takdım ona boyle bı sorunla karsılasan varmı?

haa birde eksoza ayagını koyup gaz verınce gelmıyor ses ayagını kaldırınca gelıyor napıcam????????

Motosikleti
    150 ZC
    arkadaşım vidalarını iyice sık, bir de eski sayfalara bakarsan benimde benzer sorunum vardı, fotoları koymuştum, eksozda görülmesi zor bir kırık veya çatlak olabilir
    [B]to Live is to Die...[/B]

arkdaşlar motora gaz verince sanki bişey sürtercesine ses geliyo ne olabilir bi teker sürtmesı gibi??

Motosikleti
    GT-250 ЯЯ
    ee zc ciler den emre abiyle ben mi gidicez sultanahmetteki buluşmaya , ONUR abinin ziyaretine ve mitinge ???? hee soruyorum size ???

modifikasyon uğurunda bir saat buyrun size rüzgarlık uygulaması nasıl olmuşşş???

isteyen olursa hallederiz ;)

Motosikleti
    piaggio x9 evolution
    slm canerim iyisin inşallah. .
    bu akşam yetişmeye çalışcam gelemiyebilirim haberin olsun..

sabah servisteydim
    iki lastik ön,arka değiştirdim ,
    fren balataları ,
    debriyaj takımı yenisiyle değişti,
    bando kayış,

olmuşken hepsi tam olsun dedim motor şuan süzülüyo 100km hıza rahatlıkla çıkıyor düz yolda. .

Motosikleti
    GT-250 ЯЯ
    vaaayy bende öle bi şey yapıcam da nakit sorunum var buaralar hiçbişey yapamıyorum . iyiyim abi çokşükür sağlıgına duacıyız sultanahmete sen gelmiceksen bende gitmiyim ?? suanda beykozdayım zaten metrobüs +tramwayla gelicektim ???

gursus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR600F
    Alıntı E-M-R-E adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    slm canerim iyisin inşallah. .
    bu akşam yetişmeye çalışcam gelemiyebilirim haberin olsun..

sabah servisteydim
    iki lastik ön,arka değiştirdim ,
    fren balataları ,
    debriyaj takımı yenisiyle değişti,
    bando kayış,

olmuşken hepsi tam olsun dedim motor şuan süzülüyo 100km hıza rahatlıkla çıkıyor düz yolda. .
    merhaba motor bayağı iyi olmuştur kazasız belasız bin tekrar bişey merak ettim lastikleri hangi marka ve ne kadara aldınızı öğrenebilirmiyim?

Motosikleti
    GT-250 ЯЯ
    abi kaça patladı ya herşeyin fiyatlarını biliyosan yazarmısın ??

polo34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    bu motorla max kaç km yaptınız? kaç km de bir ara verdiniz? uzun yol yapan var mı? yolda kaldığınız oldu mu? kanuni st rt125'in egzozu 1300 ytl imiş, bu motor 2000 ytl, cinnet durumları yaşıyorum bunu alıp kurtulmak istiyorum...

Motosikleti
    GT-250 ЯЯ
    kardeş valla ben en fazla 85 km yol yaptım uzun yol olarak motor da şişme vs olmadı sadece sol şerite hasret gidiyosun motor sana bakımlarını yaptırdığın üsre içinde masraf kolay kolay cıkarmaz ibremde yokuş aşşağı 109 u gördüm ama motor bakımı yapılmamıştı yağı pisti yani vs vs az yakıypr diyebilirim en azından benimki normaldede 80 90 arası seyredersin yolda fazla bişi bekleme ;)

BUARADa bende satıyorum motoru honda alıcam hızlı bişey ;)
    http://www.sahibinden.com/mondial_15...XQQdisplayitem

arkdaşlar motora gaz verince sanki bişey sürtercesine ses geliyo ne olabilir bi teker sürtmesı gibi?? bunun cvp vermedınız sızdede oluyo mu ve motor cok yakıyo ne yapmalıyım 30tl 220km yaptım bide benim motor kırmızı hangi renk gider yazı mazı yazdırcam??????(beyaz siyah olmaz başka??)

Motosikleti
    piaggio x9 evolution
    Alıntı gursus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba motor bayağı iyi olmuştur kazasız belasız bin tekrar bişey merak ettim lastikleri hangi marka ve ne kadara aldınızı öğrenebilirmiyim?
    lastikler inan markasını bilmiyorum malezya malı olduğunu söyledi servis foto ları en kısa zamanda eklerim kardeşim , araba lastiği gibi duruyor,
    2 sini 130tl ye takmasıyla birlikte. .
    frenleme de olsun yol tutuşunda olsun çok faydalı....

Alıntı polo34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu motorla max kaç km yaptınız? kaç km de bir ara verdiniz? uzun yol yapan var mı? yolda kaldığınız oldu mu? kanuni st rt125'in egzozu 1300 ytl imiş, bu motor 2000 ytl, cinnet durumları yaşıyorum bunu alıp kurtulmak istiyorum...
    kardeşim madem çin malı scooter alıyosun mondial alacaksın en fazla ve en ucuz yedek parça, yaygın servis ağı modeline sen karar ver artık

Alıntı civan555 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkdaşlar motora gaz verince sanki bişey sürtercesine ses geliyo ne olabilir bi teker sürtmesı gibi?? bunun cvp vermedınız sızdede oluyo mu ve motor cok yakıyo ne yapmalıyım 30tl 220km yaptım bide benim motor kırmızı hangi renk gider yazı mazı yazdırcam??????(beyaz siyah olmaz başka??)
    kaç km desin ? bu güne kadar bakım yaptın mı? motorda değiştirdiğin şeyler var mı?

arkadaşlar bando kayış herkes bilirki en kalıteli japon kayışı dır fiyatı 35tl dir takım ücreti 15-20 tl arasıdır.
    2. değiştirişim 6000 km de değiştirmiştim 11.000 km de tekrar değiştirdim
    bi sorun yaşamadan değiştirdim motorumun bakımlı olmasını istediğim için . .
    lastik frenlerden daha önemli arkadaşlar eğer lastikleriniz fazla kaymaya başlarsa değiştirmeniz gerekir km vermek yanlış olur çünkü tamamen kullanımla alakalıdır... unutmayın yere tutunmayan lastik duramaz..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler