Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mondial 150zc Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

kardeşim motoru götüreceksin aldıgın yere ya bunu bana sağlam bi şekilde akşama teslim edersiniz yada ben gereken yerlere başvururum diceksin motoru bırakacaksın gerekirse hemen şuan fabrikayı ara onlarla görüş dün aldım bu ne rezalettir servis yarın gel hikayesi yapıyor de ben bunlarla uğraşamam de onlar seni yönlendirir merak etme

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    STeReO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -
    Alıntı alper150zc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    DAHA MOTORUN PLAKASINI ALMADIM BUGUN VEKALETNAMEYİ GÖTÜRÜP YARIN VERİCEKLER ASLINDA DEDİGİN DOĞRU DEİŞTİRMEK LAZIMDA ABİM YOK BABAM DESEN MOTOR DİYİNCE CİNLERİ TEPESİNDE Bİ BEN VARIM 2BİN TL CANIM CIKTI BIRIKTIRDIM ŞİMDİ İSE GARAJDA BOŞ BOŞ DURAN Bİ MOTOR 2GÜNDÜR BİNİCEM DİE SEVİNÇTEN UYUYAMIYORUM AMA SONUC HEP AYNI KADERİME BOYUN EĞİCEM YADA ŞİKAYETİM VAR SİTESİNE BOŞVURCAM ORDANDA BİŞEY ÇIKMAZSA 2BİN LİRAYİ ÇÖPE ATICAM HERKEZ MOTORUNDAN MEMLUN 1BİNDE 1 ÇIKAN MOTOR BANA ÇIKTI ŞANSIM İŞTE
    yok ya ne kaderine boyun eğiceksin kendin diyosun canım çıktı biriktirene kadar diye vekaletnameyi verme git konuş 32 km de arıza çıkaran bi motoru almak istemiyorum de. Dayın amcan kim varsa etrafında rica et yardım etsinler
    İnanın Çocuklar! Güzel Günler Göreceğiz, Güneşli Günler, Motorları maviliklere süreceğiz.

Alper Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600 FA (2011) Honda CBR 500R (2014)
    bugun aradım servis gelince arıycaz gelip alıcaz diyorlar bekliycem bugun içerisinde aramalarını mrrlonely kardes doru söliyosunda çalışmayan motoru servise nasıl götürücem iterekmi mecburen gelmelerını beklıycem ama iade etmek gibi yasal bi hakım oldugunu pek sanmıyorum varsada avcılar şubesindekilerin bunu yapıcaklarını adamlar kendi çıkarları pesindeler müşteri memnuyetini tınlayan yok yinede fikirleriniz ve yardımlarınız için tesekür ederim gerisi bana kaldı

kardeşim gerekirse 42 tl tüketiciyi koruma muhabbeti dava için 42 lira ödüyorsun baktın ilgienmiyorlar onlar söke söke söke kan ala ala yaparlar çünkü bu adamlar gönüllü yeterki başı sıkışan tüketici gelsin diyorlar ara fabrikayı benım hevesim kaçtı kardeşim dalgamı geciyorsunuz bu ne rezalet servisin işi var diye günümü geçiremem diyceksin ya yapın ya iade alın bugun halledin servisimi arıyorsunuz ne yapyorsanız yapın ve bana geri dönüş yapın diceksin sattım gitti demek olmaz diceksin olmadı 42 liraya bakıyor tüketici haklarına başvurcam diceksin söyle kardeşim bunları sen niye sıkıntıya giiriyorsun paranla rezilmi olcaksın ben boşunamı mondial aldım ilgileneceğinizi tahmin ederk aldım diceksin fabrikayı ara derim

Motosikleti
    Mondial 150 ZC
    Bide şöyle bi problem var. Servisle papaz olduktan sonra eğer yakınlarda götürebileceğin başka servis yoksa, o servis mutlaka gıcıklık yapıp problem çıkaracaktır. Başıma geldi biliyorum. Adamları şikayet ettim fabrikadan arattırdım işim halloldu ama daha sonra pislik yapmaya başladılar, 2-3 saatlik işi olan motoru 2 gün sonhra alırsın ayaklarına yattılar yine şikayet ettim, benden başkada şikayet edenler olduki servis kapanmış.(kadıköy ziverbeydeki).Ama peşini bırakma daha motora binemedin arızalanması ve bunun giderilmemi için hiç bir haraket yapmayan servis, komik valla. çoğu aynı zaten

Motosikleti
    dün bir mondial 150zc aldım motorru avcılarda aldım b.çekmeceye kadar gitim b.çekmece yokusunu çıkarken istop eti servis geldi ypatı sonra ewe geldigimde motor yine istop eti baya bir ugrastıktan sonra tekrar calıstırdım ve park etim sabah motorun yanına gıtıgımde marşa basıyrorum ama dewreye girmiyor hiç memlun deililim bugun motor çalışmadı dun aldım bugun yok acemi oldugumdan ayak marşını elemeye korkuyorum kırılır die motordan anlıyan bir tanıdığa gösterdim gaz vermiyor motor dedi gaz kolunda bir sorun varmış el marşıda çalıştırmıyor servisi aradım nie böle yarın ara bugun yoğunuz dediler 18 yasındayım ilk motorum hüsran daha hewesimi alamadım :SSSSSSSS NAPMALIYIM LUTFEN YARDIM EDIN?
    hava ayarının nerede oldugun bilen varsa söliye bilirmi bazı arkadaslarım sorunu burdan kaynaklandıgını söliyorda

Motosikleti
    Mondial 150 ZC
    hava ayarının nerede oldugun bilen varsa söliye bilirmi bazı arkadaslarım sorunu burdan kaynaklandıgını söliyorda
    Tam emin diilim ama koltuğun altındaki kapağı aç motorsikletin motorununn olduğu yanda birbirine bağlanmış sanırım 3 siyah lastik boru var bunlardan biri karburatöre gider o borunun kelepçesini söküp hava yapmış ise havasını alabilirsin. Yinede problemin nerde olduğuna emin ol ve ona göre hareket et bence. Kolaylıklar

---------- Mesaj ekleme zamanı: 16:22 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 16:12 PM ----------

Bu akşam bende servise gidiyorum. bakımdan yeni çıktı ama frenler çok zayıf, 2 kişiyle hele hiç tutmuyor frenler, bide benim motorun amortisörlerinde bi gariplik var heralde çok sert takır tukur, keyif vermiyo yani çukurdan ıvırdan zıvırdan kaçmaktan keyifle kullanamıyorum motoru sizinkilerdede varmı bu sertlik. Yapılabilecek bişey varmı yada...

Motosikleti
    Alıntı PafreM adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tam emin diilim ama koltuğun altındaki kapağı aç motorsikletin motorununn olduğu yanda birbirine bağlanmış sanırım 3 siyah lastik boru var bunlardan biri karburatöre gider o borunun kelepçesini söküp hava yapmış ise havasını alabilirsin. Yinede problemin nerde olduğuna emin ol ve ona göre hareket et bence. Kolaylıklar

---------- Mesaj ekleme zamanı: 16:22 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 16:12 PM ----------

Bu akşam bende servise gidiyorum. bakımdan yeni çıktı ama frenler çok zayıf, 2 kişiyle hele hiç tutmuyor frenler, bide benim motorun amortisörlerinde bi gariplik var heralde çok sert takır tukur, keyif vermiyo yani çukurdan ıvırdan zıvırdan kaçmaktan keyifle kullanamıyorum motoru sizinkilerdede varmı bu sertlik. Yapılabilecek bişey varmı yada...
    alaha şükür motorumun başka sorunu yok 32km sürüsümde denedigim kaarıyla amortisorler ve firenden ne ses nede sertlik yada tumamazlık var bugun servis aldı gıtı yarın yapıp çaırıcaklarmış

akaplan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    [QUOTE=E-M-R-E;1614161]aynen semih özetlemiş

---------- Mesaj ekleme zamanı: 00:11 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 00:09 AM ----------

sende bu motordan ne çektin be kardeşim kurban felan kes düzelir dicem artık

kadeşim bu motor ömrümü yedi çektiklerimi anlatmakla yetmez harcadıklarım en az 2 150 zc alırdım yanı şimdide hava filtresi kaldı oda ne hali varsa görsün artık el değmeyen yeri kalmadı sadece bi tekerler değişmedi...alacak lara tek kelime ALMAYIN 2el başka mottor tavsiye ederim yaniiii

Motosikleti
    Ya 150zc kulanıcılarının formuna bak ne yazan var ne cizen bu formu bıtırmeyın hadı konusalım yoksa kapatılmaya yuz tutmus suan

Volkan Serezli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    ya arkadaslar izmir karsıyakada nye hiç zc kullanan yok :D

mondial 150zc nın reklamını verıyoo artık cok görürsün

ortadadogulu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150 zc < cbf 150 < 150 mc<OPEL ASTRA>Linea
    Merhabalar. Sabah 9 dan akşamın şu saatine kadar sizlerin yazıklaırnı okumak ile geçirdim günümü. Bir kaç zamandır bir iş için motor almayı düşünüyordum. Baktığım markalardan birisi honda diğeri mondial di. Dün bir Cbf satıcısı ile görüşüp randevulaştım. bu gün öğlen motoru görmeye gidecektim. 3000 tl ye verecekti 2009 model 8800 de motoru çantası ile birlikte. Akşam geleceğim diye sözleştik lakin öğlenden sonra beni aradı. kendisi honda nın zam yaptığını kendsiinin de fiyatı buna bağlı olarak 3250 tl ye çıkardığını söyledi. Sonuçta ticaret dedik olacak. kapora vermemişim birşey yapmamışım. Neyse uzamasın. Daha önceden de incelediğim 150 Zc yi almak için gittim zeytinburnu mondial bayiine. Bismillah dedim bastım kredi kartını aldım 12 taksitli 150 zc yi. Metalik gri renkli olanı aldım. Şu sıralar plakası ile uğraşıyorlardır. kappa çanta, alarm da taktırdım. Bir adet idare eder kask verdiler fark verip başka bir kask Aldım. Bir de kilit verdiler. Vesselam artık ben de aranızdayım. iş bilip işe gitmemek olmaz. sizlere özelden mesajlar yazıyorum lakin cevap yazmıyorsunuz. reca ederim cevaplayınız. herkese tekrardan selamlar.

hayırlı uğurlu olsun kazasız belasız keyifler....

Motosikleti
    SYM EVO 250
    hayırlı olsun arkadaşım
    işte buna dokunma !!!

Motosikleti
    Eyvallah arkadaşlar. dün biraz da aceleye geldi. Yaz kampanyası için dün son gündü. Bakalım bu gün fiyatı ne olacak.

snaken - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial zc
    ne forumlar bitirdim yok mondial öyle zc böyle dedim ben alcam arkadaş ve aldım motor canavar gibi 1900 lik motordanda 5000 motor keyfi beklemiyceksin motor güzel kardeşim ya

Alıntı ortadadogulu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhabalar. Sabah 9 dan akşamın şu saatine kadar sizlerin yazıklaırnı okumak ile geçirdim günümü. Bir kaç zamandır bir iş için motor almayı düşünüyordum. Baktığım markalardan birisi honda diğeri mondial di. Dün bir Cbf satıcısı ile görüşüp randevulaştım. bu gün öğlen motoru görmeye gidecektim. 3000 tl ye verecekti 2009 model 8800 de motoru çantası ile birlikte. Akşam geleceğim diye sözleştik lakin öğlenden sonra beni aradı. kendisi honda nın zam yaptığını kendsiinin de fiyatı buna bağlı olarak 3250 tl ye çıkardığını söyledi. Sonuçta ticaret dedik olacak. kapora vermemişim birşey yapmamışım. Neyse uzamasın. Daha önceden de incelediğim 150 Zc yi almak için gittim zeytinburnu mondial bayiine. Bismillah dedim bastım kredi kartını aldım 12 taksitli 150 zc yi. Metalik gri renkli olanı aldım. Şu sıralar plakası ile uğraşıyorlardır. kappa çanta, alarm da taktırdım. Bir adet idare eder kask verdiler fark verip başka bir kask Aldım. Bir de kilit verdiler. Vesselam artık ben de aranızdayım. iş bilip işe gitmemek olmaz. sizlere özelden mesajlar yazıyorum lakin cevap yazmıyorsunuz. reca ederim cevaplayınız. herkese tekrardan selamlar.
    Dün aldığında Ellerinde bir tane ne mi vardı? Çünkü dün sabah telefon açtım zeytinburnundaki bayi (mert motor) ellerinde birtane varmış gri rekmiş bende dün kampanyasının son günü diye bende gidip-gdip geldim alayım mı almayayım diye sonra vaz geçtim onuda sen almışsın galiba.

Motosikleti
    Alıntı Omer.Faruk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dün aldığında Ellerinde bir tane ne mi vardı? Çünkü dün sabah telefon açtım zeytinburnundaki bayi (mert motor) ellerinde birtane varmış gri rekmiş bende dün kampanyasının son günü diye bende gidip-gdip geldim alayım mı almayayım diye sonra vaz geçtim onuda sen almışsın galiba.
    Ben aldığım vakit ellerinde iki tane kırmızı toplanmış vardı. Lakin akşam 20 30 da ruhsatım ve plakam geldi. o saat itibari ile bir tane gri gelmişti. kamyon yanaşmış mal indiriyorlardı. Şu anda ellerinde bir tane daha gri var. bir de bayileri biraz zorlayın. ayın 15 ine kadar 1900 den verebiliyorlar. ben silivriyi ve anadolu yakasında bir bayiyi aradım. var gelirseniz ayın 15 ine kadar ayarlarız dediler. demedi demeyin. ayrıca motor hoşuma gitti. amortisörler biraz sert. fren mesafesi balatlar yeni olduğundan çok iyi değil. zorlamadım. 40 50 km/h ile gittim eve. 16 km yol yaptım. şimdi garajda duruyor. motoru açmak için bu akşam bri de yarın sabah erkenden yol yapacağım. her motor sahibine göre motor sesi çıkarır. güzel rodaj güzel motor.

STeReO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -
    Beyler yeni alanlara hayırlı olsun. Kısa bi özet geçmek istiyorum. Bu motor çin malı ve fiyatı 1900 tl. Böyle bir fiyata sıfır km motosiklet varmı başka? bi düşünün derim. Şunu unutmayın ne kadar kıyma o kadar köfte. Ben de 4000 km ye kadar çok çektim harcama yaptım. Ama değdi. Motoru almadan önce de bu sorunlarla karşılaşacağımı ve para harcamak zorunda kalacağımı biliyodum. Ama daha fazla veripte daha kaliteli almaya da butçem yoktu açıkçası. Şu an motorum 10.000 km de ve tık yok. Herşeyi değerine göre ölçüp tartmak lazım. Umarım sizde sorunlarnızdan kurtulursunuz.. Kazasız sürüşler !!
    İnanın Çocuklar! Güzel Günler Göreceğiz, Güneşli Günler, Motorları maviliklere süreceğiz.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 9 kullanıcı var. (0 üye ve 9 misafir)

Bu Konudaki Etiketler